Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Hania

Zwolnili mojego najlepszego kierownika jakiego miałam. Podobno próbują w ten sposób zastraszyć innych funkcyjnych. Straszne. Dziękuję panu za wszystko, aż chce mi się płakać:(

mycha

Orientuje się ktoś czy będzie coś za audyt w tym roku czy tylko kilka miłych słów na zebraniu??

WhyNot
@mycha

@mycha A w zeszłym roku coś było?

zdezorientowana

Czy nasze dane są bezpieczne? Mam wrażenie, że firma unika tematu który się wydarzył kilka dni temu...

Byly pracownik
@zdezorientowana

Nie nie są bezpieczne, zero kontaktu nic dodzwonić się nawet nie można, firma umika jakiej kolwiek odpowiedzi,nue dość że zdrowie straciło się w tej pracy to jeszcze te dane!!!@

Asafa

Informują liderzy że vouchery na basen można odebrać w hr. W czwartek na 2 przerwie już zamknięte. W piątek o 14 też zamknięte. Może 3 Panie podzielą się tak pracą żeby można było u któreś odebrać voucher i pójść na weekend na basen???

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowima Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wunder-Baum

Z takimi świetnymi pomysłami jakie są wprowadzane to życzę szczęścia w nabywaniu nowych polskich indierctów w niedalekiej przyszłości. Jak kandydat zobaczy co ma robić to się nawet nie zastanowi nad zatrudnieniem.

Lula

Cześć. Jestem z Wami od kilku miesięcy, ale uważam że praca w Fiege to czysta przyjemność. Praca nie jest trudna, zarobki dobre, kadra zarządzająca bardzo w porządku, dodatkowo przesympatyczne panie z HR z którymi można wszystko załatwić. A pieczę nad wszystkim trzyma sympatyczny pan Tomek :) bardzo fajne miejsce pracy!

też Tomek
@Lula

Obecnie szukają magazyniera - te 4,940 z ogłoszenia, to z premiami, czy jako doświadczony magazynier/zmianowy mogą mi tyle dać na starcie? Wiem, że brzmi dziwnie, ale takie pieniądze, to nie jest jakaś megarewelacja

Lulu

Czy jest rekrutacja do pracy? Szukamy dobrej pracy.

Pytanie.

Czy są jakieś autobusy dla pracowników trasa Żary Wilkanow zielona góra?

aaa

Jeśli ktoś lubi pracę w sztywnej atmosferze i sporo plotek to polecam. Niektórzy zamiast zająć się pracą to skupiają się na cudzym życiu i wymyślają jakieś teorie. Zamiast przyjść na 8 godzin i iść do domu to zajmują się tworzeniem wymyślonej rzeczywistości.. Najgorsze że niektórzy liderzy i kierownicy to podchwytują i sami rozsiewają plotki.. Dramat

Byly pracownik
@aaa

Po co firma tak głupio piszę 25 lat wspólnego szacunku.!!!.Chyba dla siebie mają !!! Bo jak jest mądry pracownik, chcę coś udoskonalić, polepszyć, a przede wszystkim jest uczciwym i wydajnym pracownikiem taką osobę FIEGE potępią, i zwalnia, cieszę się że już tam nie pracuje, zostają takie osoby co ciągle powtarzają że się zwalniają,a zostają z podkulonym ogonem. Takie jest Fiege.

ciekawa

Czy Błędy na checku zależą od humoru kontrolerki jakości????

Ciekawe skąd dziewczyny z Ukrainy wiedzą że podniosą normy?

Nogreenbananas
@Anna

Можливо варто запитати про це дівчат з України?

Mimi

I jak znaleźli już kierownika magazynu czy za 4 tysiące podstawy i owocowe czwartki nikt nie chce zarządzać? :)

@Mimi

a to zarządzanie tak z ciekawości to w praktyce jak tu w firmie wygląda? pytam, bo ciekawa jestem wysokości tej stawki i czy zadania może są po prostu co do niej adekwatne?

@Mimi

Niestety za 4 k to co najwyżej magazyniera sobie dyrekcja zatrudnić może, wymagania na rozmowie na poziomie menadżera i tylko uśmiech z mimiką niezbyt szczerą. W innych platformach 12k brutto to podstawa. Słowem dziękuję .... , szukajcie łosi dalej.

Leszek
@Kandydat

4k na rękę, za jakie wymagania i zadania? Co do rozmowy zaś, to pytają o oczekiwania finansowe kandydata, jest jakaś otwartość na negocjacje? Jak to Pan ocenia po fakcie?

Bugi
@Mimi

Niech wezmą tych nygusów z ochrony na kierowników magazynu bo jeszcze jest ich tam mało w tym akwarium że potrzeba wiecej (usunięte przez administratora) ????????????

Taka ja

Ciekawe czy powiedzą wcześniej komu przedłuża umowę a komu nie..warto by wiedzieć zeby ogarnąć na czas inna robotę..

Bugi
@Taka ja

A to juz taki (usunięte przez administratora) się zrobił że ludzi będą zwalniać

goła baba

Atmosfera na poziomie rynsztoku

@goła baba

Na której zmianie niby?

@Anonim

"niby"? czyli na której ze zmian według Ciebie na pewno nie ma takiej atmosfery i dlaczego?

@Agnieszka

Zamiast wylewać swoje żale może zaproponujcie cis na poprawę atmosfery. Najlepiej gnoić wszystkich i wszystko, nie mając żadnej propozycji. Wszyscy roszczeniowi a propozycji 0, a jak już to sensu brak. Jeżeli według ciebie atmosfera = kasa to zmień prace. Bo atmosferę tworzymy MY WSZYSCY… nie jedna czy dwie osoby. Tak więc pisząc o rynsztoku to piszesz o sobie. Ja w rynsztoku nie siedzę. Otaczam się przyjaznymi ludźmi i dla mnie jest ok, nie wdaje się w „aferki, ploteczki” itp., bo zwyczajnie szkoda mi na to mojej energii.

@Anonim

czyli tutaj jak się dobierzesz w grupkę to tak masz? między działami ludzie się kolegują bliżej czy raczej w zespołach po prostu już z przyzwyczajenia siedzą? o integracjach w sumie ktoś pisał to one takie wielkie są czy właśnie we własnym gronie?

@Agnieszka

Każdemu mówię cześć, z każdym rozmawiam i nie mam z tym problemu. Grupki zawsze były, są i będą. Ale mogę porozmawiać z każdym tylko plot unikam, bo po co?

Operatorka

Nie ma co winić wszystkie KJ, są wybranki po prostu, które mogą wszystko. Na zmianie A kj Justyna nosi własną biżuterie mimo, że nam zabronili. Pierścionek, łańcuszek z sercem. Pracuje się dobrze, ale jedni mogą więcej niż inni. Fiege to dobra firma, tylko dyskryminuje.

Nogreenbananas
@Operatorka

Cóż za absurdalna(usunięte przez administratora)! Naprawdę nie masz większych zmartwień niż łańcuszek Justyny? To właśnie ta rzecz nie daje ci spokoju w takim stopniu, że musisz się wyrzygać na Goworku? Co tam zwiększona norma, która w obecnych warunkach jest nie do osiągnięcia, co tam ciągle zapchana linia ponieważ ekspedycja nie daje rady. Trzeba się przyczepić do łańcuszka.

Hanna
@Nogreenbananas

Czyli problemy w firmie są dość spore? Co się dzieje jeśli nie osiągnie się normy? Jakieś cięcia w pensji?

Xd
@Nogreenbananas

Ale co ty opowiadasz koleżanko? Nie dają rady? ??eeee No są takie co robią dużo ponad 500 więc można?można!!! A jak to robią hmmm trzeba by było na szkolenie skoczyć zobaczyć jak to się ma do jakości...nie ma co gadac..

Beata
@Nogreenbananas

Jeżeli nikt nie może nosić, a ktoś nosi…. To zasady są czy ich nie ma. Są uprzywilejowani? Tak. Czy jest to równe traktowanie? Nie. Czy jest to czepianie? Nie. Czepiać się mogę pierdół a to nie jest (usunięte przez administratora) Koleżanko. Nie pozdrawiam.

Aneta
@Xd

I ich wyniki potem narzucają normę całemu zakładowi, czy nie? Bo tak czasem bywa, ale to mam na myśli inne miejsca, bo nie wiem, jak tutaj. Wracając, powiesz, co się dzieje, jak się nie uda osiągnąć tej normy? Bo tutaj już pytał ktoś, ale zero odzewu.

Ivan
@Operatorka

A co to gwiazda Danka z ochrony robi przecież nie wolno wchodzic z biżuterią wlasną

Luna

Czy KJ to skrót od kawy jakość?

??
@Luna

Długo myślałaś nad tym sucharem?

Żal

To zakład pracy czy przedszkole? Niby sami dorośli ludzie. Po co pisać takie rzeczy na stronie, na której powinna być opinia o pracodawcy a nie gorzkie żale ludzi. Chyba niektórzy nie mają co robić w życiu. Ktoś chodzi na kawę, fajnie i co z tego?

iksde

Gratulacje dla nowych kontrolerek jakości! Mam nadzieję że nie będą damessami jak niektóre w tej firmie i nie będą zajmować się plotkami i chodzeniem na 20 papierosów dziennie.

Luzik
@iksde

No ale Panie kontrolerki jakości mają poparcie kierownika bo one ciężko pracują 8 godzin i im wolno a reszta siedzi i pije kawkę. Jestem w podziwie jak można takimi decyzjami nie pomyśleć o podziale firmy , wyróżnianiu i segregowaniu pracowników a przecież Fiege Zielona Góra reklamuje się koleżeństwem i przyjazną atmosferą szkoda że to tylko reklama na której to się kończy bo rzeczywistość jest brutalna. Tylko patrzeć jak rano będą pampersy wręczać wybranym grupą aby wydajność mi nie spadła.

@Luzik

Masz Rację ładnie się reklamują, jaka to dobra rodzinna atmosfera, tylko co innego jest w rzeczywistości tak samo jest w Gorzowie Wielkopolskim. Praca ciężka, marne pieniądze.

Agnieszka

Jak to jest, że w paru miejscach powiela się to samo?

Kontrolerka Jakości
@Luzik

Poparcie kierownika ? żart XD Była rekrutacja, serdecznie zapraszamy to się przekonasz na własnej skórze jak "wspaniale" się "ciężko pracuje" na dziale Jakości i jak smakuje "20 papierosów dziennie".

Kontrola jakości
@Luzik

Skoro jest tak świetnie na kontroli jakości to zapraszamy :D Często są rekrutacje, a chętnych brak "na palenie papierosów i plotkowanie" :). Każdy wybiera swój własny los, zgłoś się na rekrutację też będziesz wybrańcem i będziesz ciężko pracować razem z nami. Pozdrawiamy serdecznie.

Xd
@Kontrola jakości

Ahahaha długo myślały panny od jakości nad tym co napisać ????????a i tak za mądrze nie wyszło ????

kontrola
@Xd

XDDD nie po prostu mamy ciekawsze życie niż ty i nie czytamy forum codziennie :*

Kontrola Jakości
@Xd

Zbyt ciężko pracujemy żeby poświęcać tyle czasu na czytanie tak śmiesznych komentarzy. Wracaj na stół bo norma ucieka.

@kontrola

ciekawe

@Kontrola Jakości

Taka wypowiedz świadczy o wzajemnym szacunku a dokładnie o jego braku , w tym stylu to tylko mogą się wypowiadać - pisać tylko osoby przekonane o własnej wyższości i mądrości a wszyscy wiemy ,że tak nie jest.

pannaanna
@xxxx

Ale jak to jest? Wy jedziecie tu po wszystkich, a jak dziewczyny wam odpisały to już, że się wywyższają? Dlaczego oczekujesz, że będą miały jakikolwiek szacunek do osoby, która w ten sposób o nich pisze?

@pannaanna

A to nie jest pisane może w celu jakiegoś podjudzania właśnie? Bo tak jak piszesz jednak to powinno być tak, że szacunek jest obustronny. w firmie tego nie zaznam?

pannaanna
@Agnieszka

Jak widać po komentarzach- nie. Chyba, że pracujesz na hali jako magazynier, jeśli na innym stanowisku to zapomnij.

Prawda
@Kontrola Jakości

Czasami cisza wyraża więcej niż x słów, lepsza opcją jest brak udzielania się w pyskówkach słownych niż tego typu komentarze. Ludzie plotkowali, plotkują i będą plotkować… kolejny niezbyt kulturalny komentarz nie poprawi Waszej pozycji. Sugeruje odcięcie się od tematu aniżeli pogrążać się i budować sobie jeszcze gorszą opinie. Także pozdrawiam i życzę więcej spokoju zespołowi kontroli jakości, która ma może więcej obowiązków, ale lżejsza od Pani na stole (komentarz o normie niestety zbędny i nietrafiony).

Zastanów sie
@Kontrolerka Jakości

Pisząc w ten sposób: „ciężko pracuje”… ahhh pisanie w cudzysłowie ironizuje, więc sama podważasz swoją prace określając ją jako ciężką w ten sposób: „ciężka” sama określasz ją jako łatwą, lekką… nie… nie pogrążajcie się już…

Hahaha
@Kontrola Jakości

Ale przykład. Kontrola jakości, nie dziękuje… wole stać przy stole, żeby mi norma nie zwiała… wiedząc jaka to ciężka praca nie wstyd się Wam tak wypowiadać? I jak patrzycie teraz innym w twarz, duma rozpiera co? A nie… chyba to tak trochę WSTYD!

@pannaanna

No to słabo z tym jeśli tak piszesz... A czym magazyn się wyróżnia, że tam jakoś lepiej jest?

@Agnieszka

prywatna opieka medyczna owoce spotkania integracyjne firmowa biblioteka parking dla pracowników strefa relaksu paczki świąteczne program rekomendacji pracowników benefit urlopowy benefit świąteczny

@xxxx

No to faktycznie wygląda na solidny pakiet... a wysokości tych benefitów? i co w bibliotece się tu znajdzie?

lala

Praca nawet fajna, kadra zarządzająca przyzwoita bo można się dogadać na większość tematów. Jedynie kontrola jakości (nie wszyscy i nie na obu zmianach) to strefa lenistwa. Trochę więcej człowieczeństwa drogie panie/dziewczynki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra