Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Nogreenbananas

Kiedy wydaje ci się, że gorszych owoców już nie da się dostać okazuje się...że się da Takich zielonych pastewnych bananów jakie zaserwowano ostatnio już się nie da przebić. Byłoby miło gdyby osoba odpowiedzialna za zakup owoców zweryfikowała od czasu do czasu ich jakość. Ja wiem, że owoce są darmowe ale czy to oznacza, że mają być niejadalne?

Ilovefruits
@Nogreenbananas

W naszej firmie wszyscy i wszystko są równe nie ma gorszych i lepszych dlatego każdy owoc posiada taką samą barwę stąd też banany, mandarynki oraz jabłka są koloru zielonego.

kaja

Są w pracy osoby które mają ewidentne objawy covid i nie są odsuwane. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego? Zm. B

Ewka
@kaja

Widzę że jesteś znawcą medycyny ... to dlaczego nie pracujesz w szpitalu tylko w Fiege? Widząc na odległość że ktoś ma "ewidentne objawy Covid" musisz być lepsza niż testy takich ludzi jak Ty świat potrzebuje :) każdy kto kichnie ma uczulenie na pyłki kurz , zatoki czy coś innego co nie ma żadnego powiązania dla normalnego człowieka z pandemią dla Ciebie to Covid :) to po co mierzyć temperaturę mamy Ciebie. Fajnie że jesteś:)

Serio ?
@kaja

Covid może przebiegać bezobjawowo więc Ty dla innych też możesz być zagrożeniem :) doktor Dolittle z Ciebie słaby haha :)

@kaja

Dlaczego też osoby które miały kontakt z osobą zakażoną w firmie nie są wysyłane na te ich "postojowe". Tylko chodzą normalnie do pracy i nie jest to brane pod uwagę. Bo roboty dużo to szkoda ludzi wysyłać? :) Gadają, że dużo robią a tak naprawdę nie robią nic bo pracować trzeba :) Gadają że dbają o ludzi A tak naprawdę mają ich głęboko

Kto?

Kto?

ja wiem
@Kto?

Ale nie powiem

@:)

Postojowe dla pojedynczych osób juz i tak nic nie da..Przy takiej skali zachorowan firma powinna się zamknąć...zrobic postojowe dla wszystkich min dwa tygodnie zeby wyeliminować ognisko ..nie tylko narażamy siebie nawzajem ale również nasze rodziny..

To by było dobre rozwiązanie albo chociaż żeby wszyscy zrobili sobie testy w pracy i wtedy by wszystko wyszło

Bzdura
@Ewka

Termometry zabawkowe dające fałszywe wyniki żeczywiście wyłapią chorych na covid.Bo jak tłumaczyć temperaturę 31 stopni? .Poczytaj jakie błēdy dają takie termometry. Ale fajnie że jesteś bo tępa jesteś.

@Bzdura

Dokładnie, między osobami powinno być min 20sekund przerwy a nie jedna po drugiej bo wtedy wyniki nie są prawdziwe

Brednie
@.

To się zacznijcie może sami do tego stosować. Bo jak wprowadza takie zasady to kolejna pożywka do hejtu na goworku będzie. Wszystko co wprowadzają jest złe, ale wokół sami eksperci. Czemu się w pracy nie odezwiesz? I żeby nie było, jestem za tym. Sam staram się przestrzegać dystansu jak mogę. Nie muszę dostawać poleceń od innych.

Psia kość
@Brednie

Musielibyśmy żyć w sterylnych warunkach które są nie do osiągnięcia. Firma tworzy miraz jako podkładkę pod obostrzenia, ale każdy inteligentny człowiek wie że przed wirusem nie da się uchronić. Wręcz przeciwnie możemy sobie tylko zaszkodzić. Wszystkie działania mają na celu stworzenie wizerunku dobrego opiekuna, tylko że dobry opiekun nie robi podopiecznym wody z mózgu. Ostatecznie jest to upadek wiary w moralność tej firmy, bo pod przykrywką służy to tylko do wyłudzania kasy.

Dziwne
@Psia kość

Sterylne warunki, w szpitalach o takie ciężko. Wiec wszystkie firmy w Polsce to upadek wiary w moralność i wyłudzają kasę? Dziwny ten świat w takim razie. Bo cały świat się boryka z pandemią, czyli wszyscy na świecie upadli? Nie rozumiem toku myślenia.

obostrzenia

Zupełnie nie rozumiem dzisiejszej sytuacji z końcówki zmiany kierownik przemawia przez mikrofon z informacją odnośnie zakazu korzystania z palarni przed oraz po pracy. Ludzie opuszczając magazyn stosują się do tego co powiedział kierownik natomiast liderki po zakończonej pracy wędrują na fajeczkę. Następnym razem proszę wspomnieć że są równi i równiejsi.

@obostrzenia

Pozdrawiam Sulechów

Równi
@obostrzenia

Ale liderka załatwiała wczoraj z kierownikiem żeby było można tylko trzeba zasad pilnować. Przecież słyszeliśmy to wszyscy stojący pod oknami

Równiejsi
@Równi

Palenie to jedno, ale inne święte w kamizelkach się w kolejkę pchają z chłopakami na koniec to jest tez dobrze. Powinny na końcu wychodzić. Jest to karygodne. Tak pisze o tych z końca hali.

Zgadzam się
@Równiejsi

Tak są dwie kolejki bo niby tamci wszyscy pracują do końca! Chociaż prawda jest taka, że ci co według naszych wspaniałych liderów pracują do końca, w większości koncza pracę szybciej od operatorek. Ale mają to w (usunięte przez administratora) tak jak z resztą wiele innych rzeczy. Prawda jest taka, że powinna być jedna kolejka dla WSZYSTKICH. A nie dzielenie ludzi na "ciężej" pracujących i gorzej pracujących. Te dwie kolejki są poprostu śmieszne...

Salem

Chciałam uzmysłowić wszystkim, że dzieją się na tej firmie źle rzeczy. Zgoda na testy covid jest dobrowolna, a pracownicy z Ukrainy powiedzieli że zmuszali ich wszystkich do takiego testu.Dzis osobiście słyszałam jak Lider nie pytał o zgodę tylko kazał iść na test.To jest niezgodne z prawem,bo badanie jest dobrowolne. Polaków też w sposób chamski pytano mówiąc że lepiej aby poszli. Niestety takie rzeczy nie powinny się u nas dziać. Nikogo nie powinno się zmuszać, a proszę popytać obcokrajowców jak to z nimi zrobili.Wręcz ich zastraszano. Moim zdaniem powinno się tym zająć inspekcja pracy.Mysle że wiele osób powiedziałoby jak było.Straszne,ludzie nie chcą robić badań,ale się boją że ją stracę i są wręcz zmuszani do tego przez przełożonych. Karygodne zachowanie. Oczywiście kierownik całego centrum nic o tym nie wie (uprzedzam że to ostatnie to sarkazm). Wszyscy się boją bo taka jest sytuacja z epidemia A tu jeszcze takie rzeczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/Monter-Spawacz
Service Jobs Sp. z o.o.
misia

Separacja zmian i te wszystkie działania kończą się gdy trzeba przerabiać więcej. To tylko pokazuje cyrk jaki nas otacza od dawna..

Separacja zmian ? Po co to wszytsko, robienie z ludzi idiotów na każdym kroku.. Ukrainki pracujace na zmianie A przychodza na zmianę B, mijaja się razem z nami w szatni, toalecie, przy stanowiskach, na fajce..Po co ta szopka z oddzielaniem zmian skoro i tak jest ciągle mieszanie ludzi. Wstajemy wczesniej zeby dojechać do pracy a i tak mijamy sie ciagle z druga zmiana Zenada

Separacja nie dotyczy też pracowników szczebla IT ,administracji i HR ,kierowcy DHL oraz Kierowników Magazynu .Pracownicy zmian A i B spotykają się też w domach ,wiele osób jest ze sobą spokrewnionych .

@pracownik

Pora przywrócić pracę na godzinę 06:00.Będzie można normalnie pracować .

Klepsydra

Pamiętajcie zdrowie jest ważne, ale pieniądze ważniejsze !

Dawid

Macie jakieś ciekawe rozwojowe szkolenia?

X
@Dawid

Nie

@X

Tak. Angielski z lektorem. I szkolenie „akademia opiekuna”. Tyle wiem.

@X

Aktualnie przyjmują do pracy? Przez agencję czy bezpośrednio z firmą? Jak z nadgodzinami? Autobusy pracownicze z jakich miast?

@X

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy? Przez agencję czy bezpośrednio z firmą? Jak z nadgodzinami? Autobusy pracownicze z jakich miast?

@Brak

Autobusy z zielonej góry i z Żagania przez wioski. Nadgodziny jak są to można chodzić, zawsze wypłacają nadgodziny, to jest na plus. Czy są przyjęcia nie wiem, trzeba dzwonić, przez agencje to Ukraina, pl przez firme.

@Y

Autobusów że Świebodzina/Sulechowa nie ma?

@Brak

Z sulechowa jest

ela

pracuje na zmianie A i serdecznie wszystkich pozdrawiam. te wszystkie komentarze niżej to bzdury. atmosfera jest u nas bardzo dobra, każdy robi swoje a przełożeni doceniają nasze wyniki. pewnie to wszystko piszą zakompleksieni ludzie z drugiej zmiany. (usunięte przez administratora) :)

Eleonora
@ela

Zgadzam się z Tobą, z małym wyjątkiem jest u nas grupka pań ktora nakręca jeden na drugiego. A same się usmiechaja i udają że niewiedzą o co chodzi. Gdyby nie ten fakt to naprawdę pracowało by się w bardzo fajnej atmosferze. Pewnie co niektóre wpisy są że zmiany przeciwnej, jednak jest to forum więc pisać może każdy, nawet ten co już dawno nie pracuje.

X
@ela

Pani Elżbieto, proszę nie obrażać mojej zmiany tylko dlatego, że pracownicy z Waszej dzielą się takimi informacjami. Jak można mieć w sobie tyle zawiści, żeby obrażać przeciwną zmianę. Nie wypowiadamy się na Wasz temat, ponieważ nie czujemy takiej potrzeby, a poza tym ten portal nie jest miejscem na rozwiązywanie problemów, dlatego zwróćcie się do HR i nie mieszajcie Zmiany B w swoje problemy. Dziękuje pozdrawiam i życzę miłego dnia

@ela

Musisz być jedną tych toksycznych, wytresowanych osób bez szacunku do siebie o których tu mowa, skoro dla ciebie atmosfera jest dobra i nie zauważasz skrajnie złego traktowania pracowników. Żyj sobie w swej iluzji, ale z rzeczywistością to nic wspólnego nie ma.

xxx

mamy nadzieje ze kierownicy rozparza pewne opinie.. bo na zmianie B to co nie które to leża na stolach..malo tego koncza prace 45 min wcześniej by sobie na koniec po plotkowac..TO TAK TO SIĘ PRACUJE i co liderzy tego nie widza hmm a to ciekawe..jeszcze woreczki im podstawiają pod nos non stop..

Xyz
@xxx

Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby lider podstawiał komuś worki. Ale ok... napisz który to tez poproszę, żeby mi podstawiał woreczki :)

@xxx

Nieźle cię wytresowali, skoro ci to przeszkadza.

misia

Co za różnica czy zmiana A czy B.. i tu i tam są normalni ludzie, normalni liderzy. wszędzie trafiają się dzbany więc wyluzujcie z tymi docinkami ;D

@misia

Byłeś na obu zmianach, że się wypowiadasz? Skoro nie masz o czymś pojęcia to nic nie pisz, negatywne komentarze nie wzięły się znikąd.

Kamil

Warto się tu zatrudnić? Ogłoszenie jest już dość długo i trochę mnie to zastanawia

Cyniq
@Kamil

Złóż CV, umów się na rozmowę a potem podejmij decyzję. Napisałeś zbyt ogólnikowo aby doradzić więcej. Aaaaa... no i oczywiście poczytaj koniecznie forum :)

Kierownik

Dzień dobry Ja pochwale Pana kierownika P. Za brak kontroli nad produktywnością i totalny brak kontroli nad liderami Wszyscy maja premie od przerobów ale nie wszystkim przysługują takie same paczki Masz swojego lidera Masz wysoką premie Panie Kierowniku bez pomocy Pana i mojego lidera nie dojdę do mojej wymarzonej premii ????

@Kierownik

Dzień dobry, Proszę się podpisać chętnie pomogę.

Kierownik kierowników
@Kierownik

Dzień dobry, Proszę się podpisać chętnie pomogę - dam wypowiedzenie i po problemie

@Kierownik

P.Kierowniku Tutaj nie można być rozpoznawalnym dlatego delikatnie opisany jest problem Mamy nadzieje ze Pan szybko problem sprawdzi i rozwiąże Niestety szuka Pan osoby która to napisała pomogę Panu to My pracownicy Szkoda ze to właśnie tak zawsze wygląda My nigdy nie mamy wsparcia i pomocy .

To ja haha
@Kierownik

Dokladnie tak jest ci co normy nie wala maja wpisane błędy No bo ktoś musi mieć i ciulasz zeby chociaż 200 dodatku uczciwie urobic a tu na koniec miesiąca PANI ma gest i strzeli ci 3 błąd haha i po kasie..(usunięte przez administratora)

To ja haha
@Kierownik

Tak to my pracownicy sila każdej firmy nazywani przez Panie z kj TUMANAMI...bo ciągle popełniamy błędy..tylko ze gdyby nie nasze błędy to Gwiazdy nie miałyby Pracy!!! Niech stana na stołach..niech cisna normę... a my będziemy je sprawdzać...zobaczymy ile błędów i kto okaże się TUMANEM HAHA

@Kierownik kierowników

Akurat niektórym to się należy

Bajka
@Kierownik

Niedługo będziecie narzekać na forum na swoje rodziny, żenada

pracownik magazynu
@To ja haha

Nazwanie tumanem kogoś przez operatorkę skończyłoby się naganą, ewentualnie wezwaniem do akwarium a w najlepszym razie rozmową w" kartonach " (jak często widzimy ) natomiast innym to wolno .

doświadczona

dlaczego zamiast doświadczonych i dobrych operatorek kjtkami zostają Ukrainki? mieli racje że to się robi ukraiński zakład. czekam na liderów z Ukrainy, bedą taniejsi...

Whitey
@doświadczona

Bzdury piszesz dziewczyno. Dziewczyny z Ukrainy nie pracują jako KJ stoją tylko czasami na checku podobnie jak i Polki. Akurat te o których piszę w pełni na to zasłużyły i nie rozumiem Twojego oburzenia. "Taniejsi"? Weź słownik poczytaj czy coś....

Profesor Miodek
@doświadczona

Proszę państwa tańsi, taniejsi niestety nie występują w słowniku. Dziękuje.

@Whitey

Znawca języka. A proste dzień dobry dziękuję czy smacznego na stołówce przez gardło nie przejdzie... Ale co się dziwić kultury osobistej na studiach nie uczą.

Xxx
@Whitey

Czemu bzdury przecież check jest od strony ekspedycji a nie przy buforze. Więc pracujące tam panie pracują jako KJ

ona
@On

a ile jest tych po studiach ?

On

Cięta riposta ale fajnie że jesteś ????

Fiege Goleniow
@doświadczona

Fajnie jakby dali nam możliwość spotkania się. Bo mówią że u was rewelacja i mamy brać przykład a prawda jest inna. Pozdrawiam

elegancka pani

Moi drodzy nie kłóćcie się która zmiana jest lepsza, czy A bardziej nie lubi Być czy odwrotnie. Prawda jest taka że w tym zakładzie jest coraz gorzej.. Robić trzeba więcej żeby godziwie zarobić to i tak uwalą Cię na jakości. Jak chcesz mieć jakość to każdy musi robić maksymalnie 50 a nie jak roboty po 60-65. Powiem wam że oczekiwania są tu coraz wyższe a niestety w parze nie idzie szacunek i pieniądze dla dobrych pracowników. Podejrzewam że najchętniej zabrali by nam wszystkim dodatki ale teraz mają stracha żeby się wycofać.

ona
@elegancka pani

jak będą chcieli zabrać to zabiorą ,kwestia czasu ,małymi kroczkami do celu

Młoda

Najlepsza firma w jakiej pracowałam ale to może dlatego ze to moja pierwsza firma w której pracuje. Pozdrawiam zmiane

Cyniq
@Młoda

Wybacz Młoda ale to chyba najgłupsza opinia jaką tu przeczytałem a musisz wiedzieć, że konkurencja była zacna. Należy Ci się złoty medal z buraka :))

@Młoda

Najlepsza firma w jakiej pracowałaś a skąd wiesz że najlepsza skoro mówisz że to twoja pierwsza rabota...

Lady gaga

Dawno już w tej firmie nie pracuje i patrzę na te wszystkie wpisy z dystansu. Wnioski? 1.Coraz gorzej w tym Fiege-zobaczcie jak na początku mało było negatywnych opinii 2.Z tego co wiem od znajomych pracowników kierownictwo się chyba zmieniło,nie wiem czy brak im kompetencji,charyzmy,pomysłów czy po prostu się nie nadają?Nad tym powinni się zastanowić ich przełożeni 3.Proponował bym załodze,a przynajmniej tym odważnym założenie Związku Zawodowego w firmie.Poczytajcie o tym. Jakie macie wtedy prawa,co im wolno,a czego nie. Pozdrawiam i życzę mimo wszystko sukcesów.

CZARNA

Ta praca kusiła kasą a dokladnie dodatkiem bo 3000 brutto w zasadzie można wszędzie dostać bez dojazdu na Kisielin...premia? Cóż dzis jest a jutro będzie obcięta wiec tez nic pewnego..dlatego niestety praca straciła na atrakcyjnosci starzy będą szukać nowej pracy a nowych nie przyciagna bo czym??? Szkoda naprawdę..

Ktoś 3
@CZARNA

To prawda. 2900 lub 3000 wszędzie na strefie można dostać.Wabikiem był dodatek dość trudny do zdobycia ale jednak osiągalny.Teraz mam nadzieję że osoby odejdą bo atrakcyjność pracy spadła prawie do 0. Nie wiem gdzie oni uczyli się ekonomii,chyba na Madagaskarze...

@CZARNA

Nagle nawet tobie coś nie pasuje, choć wcześniej na siłę broniłaś zachowań nie do zaakceptowania?

Flexsiara
@Ktoś 3

Mimo wszystko premia procentowa oraz jakiś tam dodatek dalej jest realny do zdobycia, nie wydaje mi się, że ludzie zmienią prace bo podobne płace ma konkurencja i tylko u nas podwyższają normy a w innych magazynach latami wszystko jest takie same .... . Chciałabym zobaczyć ile z tych osób, które tak chętnie udzielają się na forum nie podpisze nowych umów i pójdzie do konkurencji za te same pieniądze. Tutaj chociaż system pracy jest w miarę normalny i mamy weekendy wolne, gdzie w wielu firmach nie zawsze to funkcjonuje. Co do norm to możemy same sobie podziękować za ich podwyższenie, polecam dalej koleżankom robić 70 na godzinę, aby mieć zapas na inne dni i tym samym pokazując, że w przyszłym roku będzie można jeszcze odrobinkę podnieść nasze normy w górę.

@Flexsiara

Oczywiście że ci niewolnicy bez godności sami są sobie winni, nigdzie indziej nie widziałem tak żałosnego wyścigu szczurów i tyle jadu względem siebie. Zamiast się zjednoczyć i walczyć o podstawowy szacunek, to jeden drugiego (właściwie jedna drugą) obgaduje i na siebie nawzajem donosi. Gdy tam jeszcze pracowałem i w jakikolwiek się stawiałem, walcząc o podstawowe prawa człowieka to jeszcze patrzyli na mnie z wyrzutem. Między sobą gadanie czego to nie zrobią, a jak przechodzi lider, albo kierownik, to biją pokłony z uniżeniem.

Wolny

O każdej innej pracy już dawno zapomniałem, skoro ta zostawiła u mnie traumę to o czymś świadczy. Przeglądam opinie, bo zwalniając się liczyłem, że to upadnie i na razie wszystko idzie w tym kierunku. Ludzi nie obrażam, bardziej nazywam po imieniu wytresowane zombie, argumenty typu "nie, bo ty" były dobre w przedszkolu, ale nawet nie umiesz pisać poprawnie po polsku, więc mnie to nie dziwi. Psychiatry bym potrzebował, gdybym zostal w tym chorym (usunięte przez administratora), ale na szczęście w porę stąd uciekłem.

Wolny

CZARNA... to chyba odniesienie do zbierających bawełnę (usunięte przez administratora) gdy pluli ci w twarz, nazywałaś to deszczem, ake to ja nie mam godności i mam wyorany mózg. Nie pisz MY, bo ty mimo wszystko jesteś skrajnym przyoadkiem, są też tam myślący ludzie, ale niedługo żaden nie taki nie zostanie. Czujesz się obrażona, bo po prostu prawda boli.

On

Czarna ty prawie jak lider.... Wszystko widzidzisz, słyszysz, kablujesz. Operatorki jedna drugiej by oczy wykuła brak wam empatii i zrozumienia dla słabszych.

Miła
@Wolny

Chyba ktoś tu poprawnie też nie umie pisać!

...
@Wolny

Uciekłeś czy ktoś inny zadecydował o Twoim odejściu? Myśle, że Cię po prostu zwolnili i nie możesz się z tym pogodzić bo dużo namieszałeś na hali i pewnie chciałeś jeszcze więcej (:

Czarna
@...

Otóż To!!! Zwolnili Wolnego i boli i biedny nie może się z tym pogodzić...dlatego pluje jadem... Gdyby było jak mówisz a raczej jak Tobie się marzy ze nikt robić nie będzie to ludzie by umów nie podpisali tylko podziękowali i odeszli...a patrz!!jakoś zostali haha Jak swiat światem w takich molochach zawsze są jednostki które donoszą...wyscig szczurów mówisz...owszem tam gdzie akord tam wyscig bo panny chcą pokazać ze są lepsze od innych. Niech robią kto im zabroni... Kabluje?? Hmmm do tej pory to na mnie doniesiono jakieś bzdury ze trzy razy... Moja wyplata tez się uszczupli bo nie cisnę po 60 czy 70 zeby pokazać jaka jestem dobra... Robie 8godzinek i spylam do domu do rodziny i nie mysle o pracy bo po co...

Biała
@Czarna

Ludzie o co Wam chodzi! Czepiacie się, bo nie robicie wysokich norm? Ja mam RODZINE NA UTRZYMANIU i robię 60, a nie jak to pisze @Czarna, po to, żeby pokazać jaka jestem dobra. Polecam nie wylewać żali i nic nie robić, przecież jest HR i ta ich skrzynka pocztowa. Odważni tylko w internecie, a w prawdziwym życiu...

Fajnie ze jesteście!

@Tomek

Niedługo będą tylko ukraińcy :)

Kom

Kompletny brak szacunku do pracownika. Nie ty to będzie następny, ale po podwyżce normy obawiam się że nikt nie zagości tu na długo także DROGIE KIEROWNICTWO musicie się obawiać o swoje kieszenie bo nie będzie osiołkow na was (usunięte przez administratora)

@Kom

Jest tam tyle zgnojonych (usunięte przez administratora) z wypranym mózgiem i bez szacunku do siebie, że zostaną tacy co i za darmo będą pracować... bedą mieli jeszcze wyrzuty sumienia, że nie dopłacają do pracy tu.

Cieszę się, ze już tu nie pracuje. Brak szacunku, zabieranie ludziom na każdym kroku pieniędzy. Niedługo będzie powtórka z rozrywki i znowu powiedzą, ze firma nie ma pieniędzy i wam zabiorą dodatki za dany miesiąc jak rok temu. Masakra..

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra