Opinie o Damian Nowak Phu Nowbud w Trzcianka kol.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Damian Nowak Phu Nowbud. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Damian Nowak Phu Nowbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Nowak Phu Nowbud w Trzcianka kol.

Chłopak z Gór Nowy wpis

Nie polecam firmy Nowbud, Damian Nowak to(usunięte przez administratora) pogrążył się przez swoją chciwość i głupotę a nie przez pracowników. (usunięte przez administratora) podwykonawców i pracowników, nie wypłacił pieniędzy, miał ciągłe problemy z pieniędzmi. Odradzam pracę u tego gościa.

Witam wszystkich ten pracodawca to jest zwykły (usunięte przez administratora) i popapraniec on nie potrafi firmy prowadzić on jedynie może prowadzić krowy na pastwisko. Ten człowiek w ogóle nie płaci podwykonawcą zawiera umowy wiedząc że ci podwykonawcy żadnych pieniędzy nie dostaną zagarnia całą kasę dla siebie. Ale nie ma się co dziwić bo żona ma go za debila teściu ma go za debila wszyscy mają go za debila i ogólnie wszyscy mają go Zagłoba . Ale spokojnie panie Damian Nowak już 4 pozwy do sądu są za niepłacenie będziesz płacił jak za zboże popamiętasz nas wszystkich pracujących u ciebie!

Sedzia

Dzień dobry wszystkim. A idźcie gdzie sobie tylko chcecie do sądu czy tam gdzie wam pasuje możecie mi skoczyć.ha ha ha ha

@Sedzia

Widzę panie Nowak nawet teraz pan nic nie zmądrzał. Dalej na wszystko reaguje pan smiechem i żartem, gratulacje. Proszę tylko żeby zapoznał się pan z paragrafem 270 kodeksu karnego. Do zobaczenia niebawem gwarantuje panu że się spotykamy:-)

klient Nowy wpis
@Sedzia

panie damianie zycze panu w imieniu swoim i poszkodowanych przewleklej choroby i problemow finansowych i prywatnych, niema pan za grosz szacunku i jest zwyklym (usunięte przez administratora) karma wraca !

Anna Nowy wpis
@klient

Rozumiem, że być może faktycznie właściciel doprowadził do problemów swoich klientów, ale żeby życzyć komuś od razu przewlekłej choroby? Może lepiej jednak uważać z takimi zarzutami, bo karma jak zostało wspomniane jednak wraca. ;) A co do całej tej sprawy, to jeśli faktycznie właściciel zawinił i dojdzie do "porachunków" to proszę po wszystkim napisać jak cała ta sytuacja ostatecznie się zakończyła.

Kielce Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim!!!! Na początku chciałem sprostować parę rzeczy ani. Pan Nowak to jest (usunięte przez administratora) to jest fakt narobił sobie długów ale to winni są też ludzie z nowego Sącza którzy brali bo 40 zł na godzinę Billy godziny nic nie robili i pan Nowak się pogrążył. W (usunięte przez administratora) go ładowali na wszystkim robili co chcieli. Wiem bo sam pracowałem tam i widziałem jak oni pracowali. A Nowak głupim płacił w takich stawkach i tyle godzin tylko że później się już za późno obudził i już był bankrutem. Jeden z nowego Sącza pod pseudonimem Michał totoś!!!! To był jedyny gościu który pracował w firmie nowbud uczciwie i jakby nie on!! to ta firma by dawno już upadła. Pomyślcie jeździli co tydzień do domu to jest koszt w jedną stronę 400 zł z drugim 400 to jest 800 w tygodniu to jest jakieś niecałe 4000 tys w miesiącu muszę Nowak wydawać na nich na same przejazdy.Ale słyszałem że poślij to żelbet konstrukcje siuta tam następnego wykończyć finansowo hahaha hahaha. Oni to tylko potrafią nic więcej

klient

uwaga na (usunięte przez administratora) damian nowak nie placi, robi problemy, jezeli ktos zna jego akt numer lub adres prosze o pomoc

Komornik

Cóż mogę powiedzieć o firmie pana Nowaka. Otóż pracowałem w firmie Nowbud ok.7 miesięcy temu. Właściciel firmy zalegał z wypłatami ( do tego czasu nie zostałem wyrównany) i myślę już nie będę. Pan Nowak jest młodym człowiekiem który nie ma w ogóle pojęcia o prowadzeniu firmy a tym bardziej nie ma za grosz honoru żeby wypłacić ludziom ciężko zarobione pieniądze niech tylko pamięta że oni też mają rodziny. Mam nadzieję że za wszystkie swoje czyny kiedyś zapłaci:-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Damian Nowak Phu Nowbud? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Oszukany

Kiedy Pan Damian zacznie oddawać pieniądze ludzia których (usunięte przez administratora)?

Prywatny

Wspaniala firma!!!! I płaci zawsze w terminie.

Prywatny
@Prywatny

Jeżeli płaci to ciekawe czemu ma w sądzie dwa prawomocne wyroki o (usunięte przez administratora)ludzi??

transporter

Pan Damian nie płaci zobowiązań, nie odbiera telefonów i przysparza swoim kontrahentom jedynie problemów.

Firma Pana Damiana Nowaka (usunięte przez administratora)ludzi. Podejmuje współpracę z pod wykonawcami ,potem nie płaci. Wszystko trzeba rozstrzygać w sadzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Nowak Phu Nowbud - Trzcianka kol.

• Jak się pracuje w Damian Nowak Phu Nowbud?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Nowak Phu Nowbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Damian Nowak Phu Nowbud
  • 5