Opinie o Krzysztof Kaśków Kominiarstwo w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Kaśków Kominiarstwo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Kaśków Kominiarstwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kaśków Kominiarstwo w Wilkowice

Janusz S Nowy wpis

Ceny z kosmosu .Niesłowny i ciężko się dodzwonić do tej firmy .Ceny tak wysokie że zwala z nóg .Odradzam .

M.J Nowy wpis

Poniższe opinie są nieprawdziwe i pisane wyłącznie z czystej złośliwości i zazdrości .Firma kominiarska działa już około 20 lat zawsze rzetelna sumienna .Znam tą firmę osobiście i nigdy się nie zawiodłem zarówno ja jak i moi znajomi.firma posiada szeroki krąg stałych kontrahentów na całym podbeskidziu .Zaplanowane wizyty nigdy nie były odwoływane a telefon zawsze był czynny.Starannie wykonuje swoja pracę .Firma godna polecenia a poniższe opinie są nieprawdziwe i mijają się z prawdą .Może niektórym osobom się poprostu nudzi i nie mają nic innego do roboty jak wypisywanie bredni.Firma inowatorska a świadczone usługi są na wysokim poziomie .Polecam każdemu ....

JANUSZ Nowy wpis
@M.J

Odbiór budynku przeprowadzony sprawnie i szybko także jestem zadowolony .Dokumenty były od ręki i punktualność.

Ania Z

Posyła pracownika drugi tydzień żeby wyczyścić przewód kominowy. Bezczelnie odrzuca połączenia tel i kłamie za każdym razem .Nie polecam

Dawid Nowy wpis
@Ania Z

Posłał pracownika na czyszczenie .pracownik powiedział inna kwotę za czyszczenie a on inną.Widac mają inne swoje cenniki ...

Czytając tę opinie muszę to potwierdzić żeby się dodzwonić to graniczy to z cudem .umawia sie a potem nie przyjeżdża i nie odbiera telefonu. Trochę dziwne podejście do klientów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Kaśków Kominiarstwo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Honorata

(usunięte przez administratora) I ZWODZICIEL Z TERMINAMI I PRZYJAZDAMI DO KLIENTA .BARDZO NIE POLECAM .

Mieszkanka Łodygowic

ODRADZAM .Powinien iść na szkolenia z zakresu kominiarstwa .

Honorata

Ostatnio zakupił znowu nowe salonowe auto nic dziwnego po jego cenniku....gość ma tupet żeby tak kasować i partaczyc robotę.

Mieszkanka Łodygowic

KAŻDEMU radzę szukać kogoś innego rzetelnego prawdomownego .ten facet nie dość że arogancki to poprzewracało sie MU w głowie z cenami .

Bartek

Wciska ludziom kit i zwodzi z terminami prac .Tak jakby wykonywał swoją pracę za karę .

Gdy sie dzwoni to tele fon odbiera nie miła kobieta chyba pracownica .bardzo drogie usługi .Gdy sie dzwoni to za każdym razem ta kobieta mówi co innego ..

Sandra

Popieram i potwierdzam poniższe opinie .mimo że tak zawala pracę i terminy realizacji i odbiorów to kasuje potężne pieniądze za swoje usługi .Nic dziwnego że wozi sie luksusowymi salonowymi autami I to bardzo drogimi

Joanna

Z daleka od tego niby kominiarza ...nie dość że drogi to nie zna się na niczym .nie polecam

Klient Szczyrk

Jakość cena porażka !!! Jeszcze kłamie jak z nut

Ada

Ostrzegam ...trzy miesiące zwiedzenia i dalej GO nie ma. Kasuje jak za zboże i robi fuszerki. Przestrzegam

KLIENTKA

Nie polecam nie dość że zwodzi całymi tygodniami z łaską odbiera telefon albo wogóle to jeszcze Partacz do roboty ....Z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kaśków Kominiarstwo - Wilkowice

• Jak się pracuje w Krzysztof Kaśków Kominiarstwo?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Kaśków Kominiarstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Kaśków Kominiarstwo?

Krzysztof Kaśków Kominiarstwo
  • Wyzwolenia 280A