Opinie o H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan w Żyrardów

ROZMUS69

Przed świętami byłem zmuszony do zakupu auta. W okolicy jest ok 30autokomisow. Z żoną i szwagrem jeździliśmy wszędzie po Polsce . Ogłoszenia naciągane, stawiłem czas i pieniądze. Trafiłem do HMCARS kilka dni przychodziłem i oglądałem auta. Cierpliwie pokazano mi kilka aut . Nie było problemu ze zmierzeniem lakieru ani z podłączaniem komputera. Dokumentację od samochodów również pokazano mi. Na koniec żona zamówiła rzeczoznawcę na którego również się zgodzono,o czym można pomarzyć u okolicznych sprzedawców. Kilkudniowy proces zakończył się zakupem. Rodziną zadowolona a ja polecam zakup i tego importera .Bartłomiej Rozmus

klient
@ROZMUS69

Nie opowiadaj głupot , każdy wie że auta z Belgi są z dużymi przebiegami!!!!

ROZMUS69 Nowy wpis

@ROZMUS69

To super, niech autko ci i rodzinie się sprawdza i jeździ jak najdłużej! :) Mam pytanie, wiesz moze czy szef sam prowadzi interes? Bo szukam roboty przy sprzedaży samochodów, ciężko z forum wywnioskować, czy kogoś firma zatrudnia.

klient Nowy wpis
@ROZMUS69

Nie opowiadaj głupot , każdy wie że auta z Belgi są z dużymi przebiegami!!!!

Widzę, że niekoniecznie miłe komentarze ze strony kierowcy tutaj padają odnośnie tej firmy. A jak pracownicy? Chociaż oni są zadowoleni ze swojej pracy? Mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie? Napiszcie, jak to wygląda i czy szukają teraz kogoś na stanowisko sprzedawcy?:)

Patrycja

Przyjechałam obejrzeć auta ze swoimi konkretnymi wymaganiami oraz poinformowałam właściciela jakiego auta mniej wiecej szukam. W zamian przez długi czas właściciel intensywnie namawiał i probowal przekonywać do innych silników, którymi nie jestem zainteresowana. W między czasie usłyszałam niestosowne słowa w stylu "słuchaj niunia" oraz porównywanie mojego wyglądu do aut. Nie polecam wdawać się w dyskusję z Panem właścicielem ze względu na brak szacunku oraz przesadliwe namawianie co do własnych preferencji aut. Potwierdzam również poprzednie komentarze odnośnie arogancji, a szkoda ponieważ pierwsze 5 min wizyty zapowiadała się miło.

Jaki jest wkład kierownictwa H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamil G.

Niestety zakupiony samochód w tym komisie okazał się totalnym wrakiem, remonty kosztowały więcej niż całe auto. Niestety nikt prawdy nie powie jaka jest faktyczna historia pojazdu, z czasem jednak wychodzi wszystko i można się bardzo rozczarować.

@Kamil G.

Widocznie nie chciał Pan sprawdzić auta .Właściciel udostępnia nawet rzeczoznawcy auto do sprawdzenia a nawet w ASO ,nie robi problemu jak inne autokomisy w najbliższej okolicy.Ja mój sprawdziłem i jest super. Czysta sytuacja.

Piotr Z.

Samochody w tym komisie są solidne, dobrze wyposażone z pewną historia i bezwypadkowe (nie kupowane na jakiś aukcjach w firmach ubezpieczeniowych) nie należą do najtańszych-wszystkie są opłacone i ubezpieczone Właściciel to sympatyczny człowiek skłonny do negocjacji cenowych. POLECAM W 100% Konkurencja pozostaje daleko w tyle a odwiedziłem komisy w Zyrardowie przy tej samej ulicy Dziękuję i pozdrawiam.

KLIJENT
@Piotr Z.

Uczciwe opinie ...Wszyscy mają najgorsze auta a ten komis ma nowe! Fajne samochody ocena uczciwa...Z Belgi auta i jeszcze diesel mit czy cud małe przebiegi...

Piotr Z
@KLIJENT

A co w tym dziwnego że opinia jest pozytywna? auta podobały mi się a Sprzedawca to miły człowiek a nie jakiś przemarzały (usunięte przez administratora) to zasługuje na pozytywna opinie

@Piotr Z

Zgodzę się z Panem. Jestem starszy od sprzedawcy Ipotraktowal mnie z należytym szacunkiem .Miał do mnie dużo cierpliwości auto sprawdzałem przez Ok 7dni i oglądałem z mechanikiem i ze szwagrem przez kilka godzin,w innym miejscu nie miałem takiej możliwości.

D@browskiM

Zakup w tej firme swiezy.We wrzesniu kupilem Mazde 6. Sprawfzona w ASO wszystko o czym informowal sprzedawca pokrywalo sie z prawda. Cena za auto normalna bo i auto kupilem normalne. Mila obsluga i bardzo profesjonalna. To jedyne miejsce gdzie na sile nie wciskano mi samochodu. Zycze firmie sprzedazy samych dobrych aut i wielu pozytywnych opinii . Jesli bede zmienial auto z pewnoscia na poczatku zajze do Pana firmy. Polecam.

Kamil
@D@browskiM

No i super, że jesteś zadowolony z kupna. Dostałeś gwarancję na samochód, albo na jakieś części? Bo jak się coś zacznie psuć kilka miesięcy po zakupie to warto mieć zabezpieczenie, nie?

@Kamil

Gwarancję Pan mi zaproponował. Warunki firmy Gwaranta niestety nie były już takie super po przeczytaniu drobnego druczku. Zrezygnowałem z proponowanej gwarancji.

bercik

Miałam przyjemność poznać tego pana i kupić od niego auto ale się okazało że coś kręci z tym autem i na szczęście do transakcji nie doszło... Pan bardzo nie przyjemny. Omijać szerokim łukiem.

Łucja
@bercik

Kręci? A w jaki sposób? I tutaj Pan sam pracuje czy przy tym byli też jeszcze jacyś inni pracownicy?

bercik
@Łucja

Ja tam żadnych pracowników nie widziałam,to był szef napewno

@bercik

Nie przyjemny ? Mi się wydaje że takie opinie są nie na miejscu bo klienci też potrafią być mało przyjemni. W dniu kiedy kupowałem auto od właściciela firmy ,san byłem świadkiem jak ludzie bez szacunku i z wylewajacym sie chamstwem podchodzili do sprzedawcy i do aut.Pan zachowal sie wyjatkowo kulturalnie. Kultura wymagana po obu stronach.Jesli nie podoba się auto nie kupuj jeśli nie podoba się osoba sprzedająca auto nie kupuj nikt nikogo nie zmusza . Mój zakup Opel Mokka 1.7 cdti 15r uważam za udany . Auto diesel i to z Belgii z pełnym serwisem nawet bezwypadkowy . Polecam . Cenę u Pana można negocjować, konkretny sprzedawca .Polecam

Karol

Potwierdzam słowa Pani Agaty, my też dostaliśmy zaniżoną fakturę o ok. 30%, sprzedawca bardzo arogancki i nie sympatyczny.

Karol.M

Gorąco bedę polecał zakup auta w tej firmie. Kazdy ma indywidualne podejscie do sprzedazy i zakupu. Moje oczekiwania co do auta zostaly zaspokojone . Wroce po zakup kolejnego . Jak trafnie ktos napisal jako jedyny sprzedawca udostepnia auta do szczegolowych ogledzin z rzeczoznawca czy u mechanika . Po rodzinie reklamowalem i szwagier tez zadowolony z zakupu. Ogladac sprawdzac no i kupowac . Dobra firma.

Bogus

(usunięte przez administratora)totalne po wizycie w warsztacie okazalo sie ze zamiast poduszek sa zamontowane atrapy nie wieze ze w Belgii ktos zrobil taka fuszerkę, od sprzedawcy jedzie kretactwem na kilometr nigdy nie kupie samochodu od cygana!!!

Bartek

Polecam auto z 100% zgodne z opisem i przebieg 100% zgodny z opisem i baza danych. Auta z Belgi są dobrze wyposażone i belgowie mają wzorowe podejście do stanu technicznego, wręcz delikatna rysa na aucie badz uszkodzony zderzak typu pęknięcie skresla takie auto w Belgi i jest wystawione do sprzedania. Wiec auta są naprawdę perfekcyjne. Polecam na 100 % obsługa kontak 10/10

Mona35

Profesjonalizm i uczciwe podejście właściciela zasługuje na pozytywna opinie. Jestem zadowolona z zakupu opel meriva. Auto przed zakupem pojechało do ASO w Warszawie gdzie poza filtrem kabinowym wszystko bylo ok. Przebieg i bezwypadkowosc potwierdzona. Polecam sprzedawce

Iza

Widzę, że wielu klientów firmy jest zadowolonych ze współpracy, a jak wygląda to z perspektywy zatrudnionych osób? Chciałabym poznać wady i zalety zatrudnienia w tym miejscu. Jakie wymagania ma pracodawca? Zastanawiam się, czy w związku z branżą motoryzacyjną konieczne jest wykształcenie techniczne.

Emwujot

Kupiłem w tej firmie volvo bez zbędnych ceregieli, tylko wizyta w SKP i własne oględziny. Moim i nie tylko moim zdaniem sprzedawca godny uwagi, zna się na samochodach. Spora wiedza motoryzacyjna i doświadczenie właściciela skutkuje tym, że na placu można znaleźć auta naprawdę "zdrowe" . Nie jest to miejsce dla szukających najtańszych ofert, raczej solidnych samochodów za uczciwą cenę. Polecam- jeśli będę szukał kolejnego auta dla siebie czy dla kogoś na pewno odwiedzę tę firmę.

Artur Sobi91

Szukałem w okolicy u handlarzy auta normalnego ,nie jakiegoś bochomaza z cofnietym licznikiem i tylko ta firma i auta sprowadzone przez wlasciciela sprostaly moim oczekiwaniom. Wlasciciel udostępnił auto do sprawdzenia w ASO ,co nie jest mozliwe w żadnym okolicznym komisie ,za dowoz auta do serwisu zaplacilem za zwrot kosztow dojazdu auta. Serwis potwierdził zgodność stanu auta z wpisami do serwisowej książki auta. Kupiłem auto z satysfakcją ze nikt nie chcial mnie oszukać. Uczciwy sprzedawca w naszym regionie.

Robert.N.

Auto kupione z firmy H.M.Cars to jeden z moich najlepszych zakupow. Właściciel jako jedyny z okolicy handlujacych autami ,pozwolil na weryfikacje auta przez rzeczoznawcę i serwis aso. Autem zrobilem ponad 150tys kilometrow. Autami kupionymi od tego pana jeździ moja kuzynka i znajomy. Nikt nie narzeka . Auta z oryginalnym przebiegiem i historią z pierwszej ręki. Nastepne auto również zamowie w tej firmie.

Agata

Kupowaliśmy auto z tego komisu, auto samo w sobie w miarę ok, jednak obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pan bardzo głośny, nieskory do negocjacji, wręcz arogancki. Do auta dostaliśmy 30-dniową gwarancję, która miała obejmować - jak opowiadała żona właściciela - naprawy do 1000 zł, pomoc w przypadku rozładowania akumulatora, pomoc przy wymianie koła i wiele innych. Po telefonie na infolinie ubezpieczalni okazało się, że dołączony pakiet do zakupu auta obejmuje tylko i wyłącznie holowanie auta. Po tych kilku dniach jeżdżenia i dokładnych oględzinach auta u mechanika okazało się, że do wymiany kwalifikuje się sprzęgło wraz z dwumasą, co tłumaczyłoby, dlaczego na jeździe próbnej właściciel komisu od razu wskoczył za kierownice i przewiózł nas po okolicznych drogach. Dodatkowo zaniżają wartość aut na fakturze. Podsumowując, auto po dwóch tygodniach jazdy wydaje się ok, jednak cała otoczka stworzona przez właściciela i jego żonę pozostawia spory niesmak i raczej już do tego komisu nie wrócimy.

Zostaw merytoryczną opinię o H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan - Żyrardów

• Jak się pracuje w H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan?

Zobacz opinie na temat firmy H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

H.M. Cars Auto Handel Hayk Markosyan
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Ks. Ottona Wittenberga 12 lok. 27
    96-300 Żyrardów