Opinie o Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska w Jelenia Góra

Robert S Nowy wpis

Proszę nie wypisywać takich bzdur pod imieniem lekarki. Uczęszczam stale na wizyty do Pani doktor, diagnozy stawia bardzo trafne, jest przyjazną i szczerą osobą. Ktoś kto wypisuje takie rzeczy powinien pracować na wysypisku (usunięte przez administratora) przy odpadach komunalych w Siedlęcinie. Pozdrawiam Panią i di zobaczenia. Robert S

Czy w Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Współpracowałem z ta kobieta ok 1,5 roku - wszyscy moi poprzednicy włączając mnie oskarżaliśmy ją o (usunięte przez administratora). Zachowywała się dokładnie tak jak opisują to teraz jej pacjenci. Opryskliwa, arogancka, niemiła oraz uważająca się za super inteligentną .....w rozmowie jednak zdradzała podstawowe braki w wiedzy ogólnej. Dziwię się że wróciła do wyuczonego zawodu albowiem pracując przez większą część życia w koncernie farmaceutycznym nie miała do czynienia z medycyną - w związku z czym nie może być po tak długim okresie lekarzem godnym zaufania. Wspomniana kobieta nigdy więcej nie powinna pełnić stanowisk kierowniczych a już napewno nie powinna wykonywać zawodu lekarza.....

Dawid Nowy wpis
@Michał

Można wiedzieć, jakie zastrzeżenia miał Pan oraz poprzednicy do tej lekarki? Wykropkowano Pana wypowiedź, być może uznano, że naruszyła ona w tym miejscu regulamin. Jak sprawdzałem w KRS, to praktyka lekarska została zarejestrowana w 2017 r.

MP Nowy wpis
@Michał

Byłam dziś prywatnie w ProMed Jelenia Góra. Pani „lekarka medycyny” zaczęła ochrzaniać od dźwi. Bez wywiadu zaczęła macać mówiąc „tam nic nie ma”, a gdy zwróciłam uwagę że to tam i tam i tam to usłyszałam: „co to ja mam zagadki zgadywać?” (???) Otworzyłam usta aby zasugerować badanie, bo są obciążenia rodzinne…nie pozwoliła wypowiedzieć do końca rozkazem, że mam jej pozwolić robić swoją pracę i że to ona jest tu lekarzem i zleca i zaleca dalsze postępowanie. W drodze powrotnej przypomniało mi się, że chciałam poinformować o jeszcze innych dolegliwościach, ewentualnie związanych z problemem. Bardzo nie miły człowiek, tryska arogancją, opryskliwa i wulgarna. Nieźle co? 10 minut wizyty u niej i taka opinia… z resztą…nie jestem jedyna, można dużo o niej poczytać. Ogólnie to wcale nie chodzę po lekarzach i dziś będąc u niej zastanawiam się czy wszyscy lekarze tu w Polsce tacy są? Pani po prostu nie nadaje się i nie reprezentuje swojego zawodu profesjonalnie. Za co jej w ogóle zapłaciłam?

Pacjentka

Proszę się zastanowić nad tym lekarzem. Byłam u Pani Doktor w promedzie w Jeleniej Górze, powiedziałam dokładnie, że mam zapalenie zatok i predyspozycje do zapalenia ucha jeśli nie leczy się odpowiednio chorób górnych dróg oddechowy. Dostałam lek przeciwwirusowy, Wit C i zalecenia, żeby dużo pić i wietrzyć pomieszczenie.. Na następny dzień zatkało mi się ucho i pękła mi błona bębenkowa.. Nie ma słów, które mogłabym użyć, żeby opisać tego człowieka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Jarecki

Nie rozumiem jak tak nieprofesjonalna osoba może być lekarzem i nadal pracować w zawodzie, jedyna słuszna specjalizacja dla tak prymitywnego człowieka lekarz medycyny sądowej, ale na pewno nie leczenie zdrowych ludzi. Współczuje każdemu kto trafi z wizyta do tej osoby. Dziwie się nadal Promedowi ze nadal pracuje ta osoba w ich placówce. Byłem z wizyta nagłego bólu pleców, poziom primitywnosci i braku szacunku w przypadku tej osoby chyba osiągnął poziom zenitu, brak empatii prymitywne uśmieszki pod nosem, brak wyraźnej informacji o zastosowanej pomocy , za to chętnie ta osoba pouczała co mnie boli i w którym miejscu tak jak by stosowanie przez nią nazw medycznych stawiało ta osobę na lepszym poziomie ode mnie. A ja potrzebowałem pomocy medycznej a nie dowiedzic się jak nazywa się rwa kulszowa medycznie. W efekcie nie pomogła. I jej niekończące dziabnie w klawiaturę jednym placem w momencie kiedy człowiek zwija się z bólu może doprowadzić do szału. Nie polecam i współczuje każdemu kto się dostanie do tej prymitywnej osoby

Pacjentka

Najgorszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Opryskliwa, arogancka, niesympatyczna, bez szacunku do pacjenta. Skierowania na badania wystawia z wielką łaską i wzdychaniem. Na zadawane pytania dotyczące dolegliwości odpowiada wymijająco, arogancko lub wcale. Oczekuje, że to pacjent będzie wiedział, jakie badania ma wykonać, żeby postawić diagnozę. Jeżeli ktoś szuka porady niech omija tą Panią szerokim łukiem. Acha, jeżeli idziesz z gorączką i złym samopoczuciem przy grypie/przeziębieniu nie licz na zwolnienie. Idź do pracy. Czuj się jeszcze gorzej. Pójdź do innego lekarza, który powie Ci, że bezwzględnie masz leżeć w łóżku i da Ci zwolnienie na 2 tygodnie...

Jarek Chojnacki

Niesympatyczna, cyniczna, drwiąca, niemiła, przemądrzała w sposób irytujący. Byłem u niej dwa razy: pierwszy i ostatni. Anestezjolog ... mógłby być tym, który faktycznie "zjadł wszystkie rozumy", ale skoro nie pracuje na OIOM-ie, to chyba o czymś świadczy... Niektórzy się nadają jedynie do wypisywania cyklicznych recept w wiejskim ośrodku zdrowia.

Pawlos

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czyniena, drwiąca, ironiczna w głupkowaty sposób. Pyta mnie o dolegliwości, kiedy odpowiadam poucza mnie jak części ciała nazywają się medycznie. Przy tym się śmieje i drwi. Bardzo nie miły człowiek, i uważam ze nie powinen zajmować się kontaktem z pacjentem.

Izet

Bardzo nieprzyjemna jeżeli orzysta sie z usługi na NFZ. Arogancka, traktująca pacjenta jako potencjalnego,,wroga,, nie ma możliwości wypowiedzenia sie na temat choroby. Najlepiej, jak pacjent sam okresli co mu dolega i to ma byc właściwa diagoza. Dziobie jednym palcem w klawiature i w tym czasie nie wolno przeszkadzac.Nienawidzi pacjentów z NFz. Nie powinna byc lekarzem. Jest wypalona jako lekarz.Radzę omijać ją z daleka. Nie wiedziałam co mnie boli idąc do lekarza i wyszłam rozgnieciona butem do ziemi dalej z bólem.

Emee

Nie polecam Pani, od samego wejścia do gabinetu czuć było negatywne nastawienie do klienta, jakby miała żal o to, że się przyszło. Nie wysłuchała nawet połowy tego co miałem do powiedzenia nt dolegliwości. Opryskliwa i niemiła, z łaską wystawiła skierowanie na dalsze badania a o zwolnienie musiałem się doprosić, gdy zacząłem temat, że chciałbym je dostać gdyż dolegliwość występuje od pracy fizycznej usłyszałem aroganckie "iiiiiii?" A chwilę po zdanie że "inni pracują fizycznie i nic ich nie boli". Chwilę przed końcem wizyty zaczęła rozmawiać ze znajomym z gabinetu obok na zupełnie inny temat niezwiązany z moją wizytą. A tak, i wisienka na torcie, po wyjściu z gabinetu widzę na skierowaniu że Pani neguje moją dolegliwość ???? Jak dla mnie żenada, omijać szerokim łukiem, pani minęła się z powołaniem a zachowaniem sprawia odczucie że siedzi tam za karę. Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał korzystać ponownie z jej usług.

Elżbieta
@Emee

Jeżeli to wszystko jest prawdą, to naprawdę mnie zażenowało. Tak z ciekawości jak konkretnie wygląda na skierowaniu taka wątpliwość w czyjeś dolegliwości? Tak wprost to jest napisane czy o co chodzi?

Dawid

Bardzo arogancka i nieprzyjemna osoba. Podczas urlopu w górach dopadła mnie choroba i trafiłem niestety do tej pani na wizytę w przychodni Promed w Jeleniej Górze. Podczas badania nie potrafiła powstrzymać się od sarkastycznych uwag, nie patrzyła na mnie podczas zadawania pytań, w ogóle nie była zainteresowana pacjentem. Na koniec stwierdziła, że wystawia skierowania na SOR, bo ma tylko 2 dwie ręcę i nie jest w stanie postawić diagnozy. Kiedy zapytałem, gdzie jest SOR: odpowiedziała, że w szpitalu. Na pytanie: a gdzie jest szpitał, bo nie jestem stąd i nie wiem, odpowiedziała: tu jest tylko jeden szpital...Czyli na jakiej ulicy, bo wciaż nie wiem? Wtedy wymamrotała nazwę ulicy pod nosem. Jest to ostatnia odpowiedź, jaką chce się usłyszeć mając prawie 39 stopni gorączki i bół brzucha, nie uzyskawszy właściewie pomocy... Nie polecam! Pani Wilczyńska-Zajgner zdecydowanie minęła się z powołaniem, albo praca nie daje już jej satysfakcji. Mam też wątpliowści co do jej wiedzy i doświadczenia. Omijać szerokim łukiem.

Paulina
@Dawid

A wtedy nie było żadnych innych lekarzy w przychodni? faktycznie nieprzyjemna sytuacja. Dobrze że nic bardziej groźnego się z tego nie rozwinęło.

Potencjalna pacjentka

Bardzo nie przyjemna Pani doktor. Zawsze wydawało mi się, że lekarz powinien byc dla ludzi ,a nie odwrotnie. Pretensje, że czlowiek przyszedł do lekarza. Mineła się Pani z powołaniem. Nie polecam!

Daria

A pani doktor nie potrzebuje asystentów ?

Tatiana

Tylko nie rozumiem skąd pomysł wśród pacjentów żeby zostawiać informacje na forum pracowniczym?

Totalnie nie rozumiem złych opinii. Wg mnie bardzo rzeczowa pani doktor, z którą nigdy nie miałem problemu odnośnie porady lekarskiej, ani przepisanych przez nią lekarstw. Do tej pory jest to najlepszy lekarz u jakiego byłem. (usunięte przez administratora)

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Osoba na nieodpowiednim stanowisku!!!

Jacek
@Ewa

Dlaczego tak sądzisz, co konkretnie stało się podczas wizyty? Każdy wpis jest ważny, warto jednak dzielić się nieco szerzej swoim doświadczeniem, aby pokazać pełen obraz firmy o której piszemy.

Pacjet

Na wizytę trafiłam z opuchnięta cała lewa strona szyi, ogromnym bólem gardła, problemami z oddychaniem, bólem w kartce piersiowej itp. Gdy mówiłam jej o moich objawach miała to gdzieś, jakby w ogole mnie nie słuchała. Pani doktor stwierdziła, ze to lekka infekcja i odesłała mnie z jakimiś śmiesznymi stropami, które mogłam kupić również bez recepty. Przy tym wszystkim była bardzo niemiła, wulgarna, zupełnie jakby przyjmowała pacjentów za karę. Lekarstwa totalnie nie pomogły, jak się później okazało moj stan zdrowia był o wiele poważniejszy. Dodatkowo gdy poprosiłam o zwolnienie lekarskie na uczelnie, ktorego bardzo potrzebowałam stwierdzila, ze ona nie ma takiego obowiązku żeby mi wystawić. Nie polecam nikomu! Lekarka zupełnie niekompetentna z olewatorskim nastawieniem do pacjenta!!!! Nigdy więcej!!

Klaudia
@Pacjet

Miałam taka sama sytuację! Podobne objawy, bardzo powiększone węzły chłonne, a dostałam leki dostępne bez recepty. Straszny stosunek do pacjenta!

Iwona

Zastanawiam się, czy warto zasięgnąć porady lekarskiej u Jadwigi Wilczyńskiej. Powiedzcie, ile kosztuje godzina wizyty? Długo trzeba czekać na termin?

Norro

Brak słów. Pani doktor niekompetentna i obrazona na wszelkie moje sugestie mimo, że ostatecznie wyniki badań krwi wykonane za własne pieniądze i okazanie pani doktor potwierdziły moje obawy co do poważnej choroby. Nigdy więcej.

Aurora

Ta pani raczej nie powinna być lekarzem. Poszlam do niej z poważnym zapaleniem krtani, które słychać od pierwszego wypowiedzianego słowa, a pani doktor to zbagatelizowała. Mało tego, na zalegajaca w nosie żółta wydzieline z krwią, powiedziała, żebym sobie kupiła krople do nosa, jeśli mi to przeszkadza, bo przecież można je kupić bez recepty. Efekt po tygodniowej kuracji lekami od pani dr jest taki jak na początku mojej choroby. Straciłam 80zł na leki, które mi przepisała i znów muszę iść do lekarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska?

Zobacz opinie na temat firmy Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jadwiga Wilczyńska-Zajgner Indywidualna Praktyka Lekarska
  • Ludomira Różyckiego 6