Opinie o Neścior Buty (Neścior Neścior Arkadiusz) w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Neścior Neścior Arkadiusz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neścior Neścior Arkadiusz o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neścior Neścior Arkadiusz w Częstochowa

ANETA

Nie bardzo rozumiem te negatywne komentarze... Zamówiłam już kilkanaście par obuwia i wszystko super. Super jakość, a wesela w żadnych butach nie przetańczyłam całą noc jak w tych, bez bólu, mega wygodne. Buty nigdy nie przyszły uszkodzone, jakość idzie z ceną. Zwracałam dwie pary obuwia, nie trafiony rozmiar, zwrot otrzymałam bezproblemowo i o czasie. Polecam

Magda Nowy wpis

Buty strasznej jakości. Od samego stania ROZKLEIŁY się...buty kupione za 349 zł. A jakość tragiczna. Iczywiscie reklamacja nie uznana. Odwołuje się rzecznika praw konsumenta

Angela Nowy wpis

Hej, trochę nawiązując do komentarza o zniszczonych butach czyjegoś, ale od innej strony, czy firma szuka pracownika ? Mam doświadczenie akurat w zwrotach, jeśli jest taki dział w ogóle i funkcjonuje, dajcie znać, czy to oddzielny dział w firmie czy nie ma czegoś takiego.

Joanna Nowy wpis

Mam trzy pary butów od tego producenta: baleriny, kowbojki i mokasyny. Z żadnymi butami nic się nie dzieje. Co prawda, jakość wykonania mogłaby być na wyższym poziomie, np botki są dość twarde, ale nic się nie psuje, nie pęka, nie odkleja! W zamszowych kowbojkach chodziłam trzeci sezon. Podejrzewam, że te negatywne komentarze konkurencja pisze.

Serio? Nowy wpis
@Joanna

Nie, nie pisze tego konkurencja. Takich okradzionych z pieniędzy wydanych na buty tej marki jest więcej. Kupiłam buty. Po drugim nałożeniu buty się rozkleiły. Wróciły z reklamacji i po kolejnym nałożeniu znowu były rozklejone. Złożylam kolejną reklamację i zasugerowano, że specjalnie zniszczylam buty. Serio?... Czyżby powyższy komentarz napisał pracownik Neściora?

Katarzyna

Zdecydowanie nie polecam! Otrzymałam balerinki w okropnym stanie, całe porysowane i sprzedawca po reklamacji odesłał mi również wadliwy egzemplarz.. Na pewno nie są to buty warte tych pieniędzy i nerwów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Neścior Neścior Arkadiusz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Hej, wiecie gdzie znajdę do nich oferty pracy? Nigdzie w sieci się nie ogłaszają, że szukają pracownika, a ciekawi mnie jak praca w sklepie wygląda z perspektywy pracownika? Może jednak znajdzie się tu osoba zatrudniona, która mogłaby napisać cokolwiek o warunkach pracy, bo jak na razie to widzę tylko opinie samych klientów..

bozenapiechal@956gmail.com

A ja nie dostałam zwrotu gotówki więc niewiele czy są uczciwi

Sklep z butami jest prowadzony tylko w sieci? Firma ma magazyn stacjonarnie gdzie przechowuje towar? Interesuje mnie praca przy pakowaniu i wysyłce butów do klientów. Dodatkowo mogę też rozładowywać dostawy bo mam uprawnienia na wózki widłowe. Jest szansa na robotę? Ktoś jest zatrudniony przy pakowaniu i może napisać coś o warunkach?

Klientka

Wczoraj dotarły do mnie sandały OKROPNE!!!! Ciężkie, nieforemne, brzydkie, zupełnie inne niż na zdjęciu, odesłałam na swój koszt, czyli płacę podwójnie, ale z opinii wyjątkowy widzę, że jestem 180 Zeta w plecy. Żadnej odpowiedzi z tej pseudo firmy...NIE POLECAM

Nela

Czy ktoś z klientów wie może ile osób tu pracuje? Widzę dużo komentarzy niekoniecznie dobrych, to może firma potrzebuje po prostu kogoś nowego do pomocy? jest tu jakis dział reklamacji? Pracowałam już w takim dziale to może jest szansa na zatrudnienie?

Joanna

Kupiłam buty w sklepie Neścior założyłam raz, dosłownie raz buty się rozeszły, konkretnie cholewka. Nie polecam, radzę uważać na zakupy w tym sklepie

Z ich strony widzę, że działa tam dział obsługi klienta. W jaki sposób można się przyjąć? Szukam pilnie pracy w okolicy, ale nie jest łatwo. Przyjmują chociaż tylko na część etatu? Na jakich warunkach, zlecenie czy UoP?

Nie polecam

Czytając wszystkie negatywne opinie żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Kupiłam w tej firmie pantofle, na stronie wyglądały super. Niestety nie da się w nich chodzić, są twarde, wrzynają się w nogi i robią okropne odciski już po kilku minutach użytkowania. Czytając opinie chyba nie ma sensu ich nawet reklamować, bo pewnie nie uznają reklamacji, skoro nic się nie urwało, ani nie zniszczyło. Ale nie nadają się do użytku. Buty nie tanie, a muszę je wyrzucić ???? szkoda kasy

Przejrzałem chyba cały wątek i nie znalazłem ani jednego komentarza od kogokolwiek z pracowników ... Na stronie nie mają w ogóle żadnych ofert, jest stała ekipa i nikogo nie potrzebują czy może to działalność jednoosobowa? To w ogóle sklep tylko internetowy?

Były klient

PORAŻKA. TANDETA. Odradzam. Klapki bardzo słabej jakości. Podczas drugiego nałożenia odkleiły się wkładki. Odesłałam do reklamacji. Wróciły "naprawione". Nałożyłam i po niecałych 5 minutach wkładki znowu odklejone. Odmówiłam kolejnej naprawy, prosiłam o zwrot środków. Reklamacja nie przyjęta. Pseudorzeczoznawca tej firmy zasugerował w opinii, że wada to skutek celowego działania. Sprawę przekazałam Rzecznikowi praw konsumenta. Nie odpuszczajcie i zgłaszacie sprawy do Rzecznika. Piszcie prawdę w komentarzach na IG i Fb (na IG już mnie zablokowali). Po korespondencji mailowej z Nesciorem dużo mogłabym tu jeszcze pisać.

Magda

Szkoda słów, jedna wielka masakra, absolutnie nie polecam tej firmy. Buty założyłam dwa razy i rozkleiły się zupełnie z wszystkich stron. Odesłałam do reklamacji, po czym za kilka dni buty wróciły do mnie z powrotem z adnotacją ze mam je wyczyścić a buty były wyczyszczone na błysk ale niestety nie zauważyłam że w kartonie było odrobinę piasku, śmiechu warte. Zacisłam zęby piasek posprzątałam odesłałam po raz drugi znowu kilka dni milczenia, aż w końcu dostałam wiadomość że zwrotu gotówki nie dostane tylko oni naprawią buty. To ja płacę swoje ciężkie pieniądze za(usunięte przez administratora) który rozlatuje się po dwóch ubraniach a oni będą mi je na nowo kleić i tak będziemy się bawić w kotka i myszkę. W życiu swoim nie spotkałam się z czymś takim, absolutnie nigdy nie kupie już obuwia z tej firmy i nie polecam tej firmy !!!

Beznadziejne

Uważajcie na zakupy w tym sklepie! Nigdy więcej! Przyszły rozklejone, śmiedzące chińszczyzna, jakość zerowa za tyle kasy ! Reklamacje nie uwzględnione bo ich pseudorzeczoznawca wystawia nierzetelne opinie, do tego z błędami formalnymi (że tez nikt za to się nie zabierze ??). Porażka!

Marzena

Przestrzegam. NIE, NIE I jeszcze raz NIE. Jest obecnie na naszym rynku tyle świetnych i solidnych firm produkujących lub sprzedających obuwie, że każda inna byle nie NEŚCIOR. Szkoda słów, a raczej brak słów...Gdybym była mądrzejsza przed zakupem o Wasze opinie, była bym bogatsza o 400zł, zaoszczędzona masa nerwów i czasu. N I E P O L E C AM! Dla nich klient jest wart zainteresowania do momentu zapłaty za produkt, potem staje się wrogiem.

Pati
@Marzena

Jaka firma jest tak swietna która produkuje buty? Ja kupuje Venezia ,Wojas,Giacomo Conti.....I Wiele innych i niczym się nie różnią....

Czesław

Tylko wpisy od klientów i to do tego niezadowolonych. A ja chętnie dowiedziałbym się czy potrzebują kogoś do pracy do sklepu? Mają stacjonarny czy sprzedaż jest tylko przez internet? Ktoś z pracowników mi podpowie?

PS

Buty gorsze niż Chińszczyzna, do niczego, podeszwy całe popękały, wnętrze się rozpadło, skóra fatalna!! Nie polecam!! Bardzo słabe buty. Odradzam zakupu w tym sklepie! Nie uznają żadnej reklamacji!! Mają swojego rzeczoznawcę, który pisze im opinie na życzenie. Nie liczą się z klientem ,tylko byle nie stracić kasy na zwrot! Wpierają Ci złe nadmierne użytkowanie.

ANETA

Zostaw merytoryczną opinię o Neścior Neścior Arkadiusz - Częstochowa

• Jak się pracuje w Neścior Neścior Arkadiusz?

Zobacz opinie na temat firmy Neścior Neścior Arkadiusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neścior Neścior Arkadiusz?

Neścior Neścior Arkadiusz
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Żyzna 15M
    42-202 Częstochowa