Opinie o Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka w Krupski Młyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka w Krupski Młyn

Honorka Nowy wpis

Jak na dzień dzisiejszy przedstawia się sytuacja (usunięte przez administratora) we firmie? Rzeczywiście w sieci nie ma żadnych ofert i tutaj nic aktualnego. Skoro firma zajmuje się budowami to może przyjmiecie męża jako murarza? Mąż jest zdecydowany tylko pozostaje kwestia wysokości pensji.

Łukasz

Pan A jest znany w całym Lublińcu z podobnych akcji i wszystkie firmy go olewają znam już kilka co podawali mi adres i odradzali jakichkolwiek prac u tego pana więc coś to o nim świadczy dziwię się że firma pana k nie zapłaci portalowi tak jak inne firmy to robią żeby moderować negatywne komentarze tak jak to robi konkurencja.dekiel uszkodzony chyba przez (usunięte przez administratora) podawać się za fikcyjne osoby pisać negatywne komentarze i sam ze sobą prowadzić dyskusje.....

@Łukasz

chetnie poznam pana .. jezeli kogossie nie zna to sie opini nie wystawia --- czy pan mnie zna ......... prosze sie przedstawic a potem porozmawiamy

@a

Nie musimy się znać (usunięte przez administratora) czuć z daleka wystarczy być w branży i słuchać opini innych firm ..prosze się przedstawić a później porozmawiamy przez adwokata o rzekomej kwocie zadośćuczynienia za pomówienia pana?ile pan już tych spraw ludzią założył?

@Łukasz

Panie Lukaszu mysle ze pan jest na tyle inteligetny i ma cywilnom odwage stanac i prosto w oczy powiedziec dlaczego pan oczernia mojom osobe--- wcale nie musi sie perzedstawiac i obawiac sie czegos z mojej strony Jezeli jest pan zadowolony to jest to fajne i niech tak zostanie. Zmojej strony w stosunku do pana ---PANIE LUKASZU nie padly zadne oszczerstwa lub obrazliwe slowa , a pan niestety to robi miej pan odwage i honor powiedziec mi to prosto w oczy MOJ TEL: 004915904246077 . prosze pana naprawde o przemyslenie to co panu napisalem. z pozdrowieniami zycze zdrowia w dzisiejszych czasach.. PS -co jest pomiedzy mnom a wykonawcom naszego budynku to jest sprawa miedzy nami i zadna inna trzecia osoba niewie jak bylo i jest.zapraszam do nas na budowe i sam pan oceni dlaczego mam takie zdanie a nie inne -

@a

Człowieku oczerniasz notorycznie czyjąś firmę podszywasz się pod fikcyjne osoby i sam sobie odpowiadasz to jest psychiczne i powinno się leczyć !na miejscu właściciela podałbym pana o zniesławienie i szkalowanie w internecie bo rozumiem wyrazić opinię ok jeden komentarz pana prywatne zdanie opinia pozytywna negatywna ale (usunięte przez administratora)nie cały czas nie pierwsza tego typu akcja w pana życiu co ja wiele wiem....

@Łukasz

pan panie lukaszu pisze ras klijet ras byly pracownik ---kwestia punktu widzenia -- tak jak myslalem niema pan natyle odwagi cywilnej-- honoru stanac przedemnom i powiediec mito prosto w oczy - porozmawic--- myslalem ze jest pan inteligetny i honorowy alle widze ze sie myle a jednak ma pan na tyle honoru odwagi ..

@Łukasz

dziekuje za korespondencje nr tel. pan ma czekam na spotkanie . pozdrawiam zycze wesolych swiat

Edward
@Łukasz

Serio musicie się tak kłócić? Raczej przydałaby się konstruktywna opinia o pracy w firmie. Jesteś pracownikiem i mógłbyś napisać czy teraz przyjmują nowe osoby? Jak tak, to na jakie stanowiska?

Urszula
@a

Jacy Panowie odważni w internecie! Spotkać się, dać sobie po jednym i do widzenia.

@Urszula

Pani Urszulo z mojej strony chetnie spotkam sie z wszystkimi osobami zadowoleni i nie zadowolonymi i wymienimy opinie na temat tej firmy -- no alle niestety ludzie niemajom odwagi lub ------------- ja podalem nr tel. i z wszystkimi moge sie spotkac i porozmawiac ..Dziekuje za korespondecje

kędzior
@Edward

Nie przyjmują, ja nic nie słyszałem.

Andreas
@Łukasz

Panie Łukaszu pisze pan nieprawdę i jeszcze oczernia proszę o spotkanie i wtedy przedstawię panu dowody i argumenty jakie mam przeciw tej firmie

Andreas Nowy wpis

W sądzie dochodzi się sprawiedliwości jakby ktoś nie wiedział

Andreas. Nowy wpis
@Łukasz

Panie Łukaszu jestem w Lublińcu jak pan masz trochę honoru -odwagi i poczucia odpowiedzialności zapraszam na spotkanie.

Zuzanna Nowy wpis

Widzę ze opinie na temat współpracy z właścicielem nie są za dobre. Są to opinie ze strony klientów. Chciałabym się jednak dowiedzieć jak wygląda praca ze strony pracowników. Czy właściciel jest wypłacalny? Czy inwestuje w swoich pracowników, czy wysyła na kursy i szkolenia aby poszerzać ich wiedze?

Darek

Uważajcie na te firmę NIE POLECAM !!!!!!!! (usunięte przez administratora) niesolidny Budowa domu jednorodzinnego trwa już rok wykonano ściany zewnętrzne zalano strop wystawiono ściany szczytowe i położono więźbę i na tym koniec ścianek działowych narazie niema ,kiedy będą ??? NIE PŁAĆCIE ZALICZEK !!!!!!!!!! WSZELKIE POPRAWKI ŹLE WYKONANEJ USŁUGI SĄ W WASZYM ZAKRESIE NA WASZ KOSZT!!!!!!!!!!!! Wywaliłem ich z budowy i wziołem inną firmę Takich jak Jest więcej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jaki jest styl zarządzania w Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka?

Zlecenodawca

Odp. bardzo-bardzo slaby --- poszukaj pan innej firmy - dobra rada

Kamila
@Zlecenodawca

Widzę, że Pan w temacie raczej jest zorientowany. Można prosić o szczegóły tej całej sprawy?

@Kamila

Pani Kamilo wiecej info 004915904246077

mam duzo do powiedzenia

Danuta
@Zlecenodawca

Dlaczego szukać innej firmy? Widzę, że jesteś zorientowany co do sytuacji firmy. Może powiesz w takim razie jakie zarobki? Jaka atmosfera pracy? Twoja opinia tyczy się wyłącznie stylu zarządzania czy masz jeszcze jakieś spostrzeżenia?

Kamila

hej, może ktoś odnieść się jakoś do tego wątku z sądem? pytam, bo tak nagle ktoś takie coś tu zapowiedział i nagle temat ucichł. była jakaś rozprawa może? jeśli tak to jaki efekt?

a-d

niedlugo spotkamy sie w sadzie panie kalka pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje w Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka?

Tego to sam wlasciciel chyby niewie .Bardzo slaba firma .. NIE POLECAM

Halina
@Zlecenodawca

A czemu tak uważasz i nie polecasz? Coś poszło nie tak z Twoją budową?

Michal

Sebastian swoja osoba prezentuje (usunięte przez administratora) tak glebokie jak dziura na dolomitach, zbrojenie nie w pelni zatopione, sciany krzywe, strop nie wymiarowy, ubytki w schodach i fugach w murach, 4 miesiace po terminie a robota dalej nie skonczona, wysoka marża na materialach ktore zalatwia, ubytki w schodach, kompletne (usunięte przez administratora) Jak chcecie miec spokojny sen to odradzam wspolprace z tak zaklamana osoba ! ! !

@Michal

pan kalka budowal mi dom w lublincu katastrofa klamca oszukal mnie alle tego mu nie popuszcze i porusze wszystkie instytucje ,a zarazem zakladam sprawe cywilno -karnom . nazywam sie andreas dolezych mieszkam od 34 lat w niemczech jezeli jesze pan moze cos dodac lub dopowiedziec to prosil bym o telefon . moze byc pomocny w przyszlym procesie .dzieki czekam

prosze o kontakt andreas.dolezych@yahho.de albo tel -004915904246077

prosze o kontakt bo skladam pozew do sadu 004915904246077

wkurzony
@andreas

Jesli zbiorowy to sie dołączam ....

wkurzony
@andreas

nie jestes sam tez składam proces o wszytskie kary umowne wynikające z umowy a po ich wyliczeniu jest mi winien 4x tyle ile mu zapłąciłem nauczy sie ....

@wkurzony

napisz pan nr tel -- zadzwonie moj 004915904246077

Wkurzony

Ludzie, omijajcie tego gościa z kilometra - ma obsuwy sięgające do 7 miesiecy ..... Mnie dom budował prawie rok gdzie na taki domek to max 3-4 miesięcy przez niego jestem w plecy dziesiątki tysięcy złotych bo jakby skończył jak obiecywał to nie dość , ze był juz mieszkał to zdążyłbym przed podwyżkami 2021 roku .... Mój prawnik przygotowuje sprawę sądową dla Pana K - może wtedy jak zapłaci za swoje błędy nauczy się nie robić ludzi w .... Pozdrawiam

Powiem krótko pracowałem w tej firmie za czasów budowy u pana A niepotrzebnie szef uległ prośba Kamila i się tego podjoł poprzedni wykonawca ci spartaczył pracę ściany rozbierał posadzka z różnicą poziomów 20 cm...podobno ci takie odszkodowanie płacił i co taki system zeby dom za darmo postawić i każdego wykonawcę oskarżać?świrze kazałeś sąsiadce nas fotografować twój kolega w czarnym audi kilka razy za dnia przejeżdżał i nas tel nagrywał to jest normalne???więc skończ komuś ubliżać i oczerniać ciekawe co powiedzą nabywcy tych szeregówek co budowałes jak zobaczą jak ze starych krawężników twoji murarze murowali ściany fundamentowe więc nierób się taki mądry

Zadowoleni

Do budujących domy taka krótka informacja pan Sebastian zakończy pracę i później przyjdą inni wykonawcy mąż mu wywody przez tel robił a on bez problemów odbierał oddzwaniał teraz wiemy że niepotrzebnie się sami nakrecaliśmy chyba działa stres uciekających pieniążków z kredytu uspokajała nas tylko pozytywną opinią kierownika prac .Czasem lepiej jak prace idą wolniej ale są zrobione dobrze dokładnie a wracając do meritum przyjdą firmy wykończeniowe i dopiero się zaczyna problem pracują pod dachem a poślizg w wejściu na budowę po dwa trzy miesiące tak mieliśmy z elektrykiem i tynkarzami żaden hydraulik terminu niepotrafił określić więc z pomocą (usunięte przez administratora) zrobiliśmy wspólnie z mężem jeśli ktoś niema pokładów cierpliwości to chyba lepiej kupić u developera gotowy

patriota

gosc jest mlody ale zdolny zazdroscicie mu sukcesu pisze tylko voldojcz z lublinca wal sie gosciu

@patriota

PNIE PATRIOTA JEZELI CHCE COS PAN NAPISAC TO BEZ BLEDOW ORTOGRAFICZNYCH I PROSZE NIE OBRAZAC LUDZI KTORYCH PAN NIEZNA POZDRAWIAM I ZYCZE PANU ZDROWIA

byly zlecenodawca

Pan Andreas mial - ma racje co do #firmy# p. Kalki omijajcie szerokim kolem . Pozdrawiam

byly zlecenodawca

lepiej tom robote wykonali by kucharze piekarze i cukiernicy

byly zlecenodawca

Ta Firma to calkowita katastrofa SZEF - WLASCICIEL P: KALKA to naprawde sciemniacz klamca i zaden fachowiec oklamuje i partaczy prace wykonanie u nas to katostrofa .Juz kilkanascie razy obiecywal ze bedzie poprawial bledy jego partackiej roboty . Moge z polnom odpowiedzialnosciom powiedziec ti jest partacz kretacz i klamca . ludzie omijajcie tego goscia szerokim kolem . P:KALKA czas pokarze jaki z pana .................... do zobaczenia

Cudmiód

Co do opini państwa Zadowoleni drodzy to z pewnością nie była firma Sebbau P S Kalki bo szef firmy Sebau to ściemniacz oszust cwaniaczek i gówniarzy nie mający pojęcia o wykonywanej pracy.

Zadowoleni

My zakończyliśmy budowę jesienią 2020 i jesteśmy zadowoloni finansowo wyszło taniej niż w wstępnym kosztorysie termin też dotrzymany dach od Pana andreasa widziałem na żywo i mi się podobał sam mam firmę wykończeniową i u mnie niema się na budowie czego doczepić kwestia słowności ja np miałem mieć zalewany strop w piątek został zalany w pon bo awarii uległ węzeł betoniarski to też wina Pana k że obiecał ze w piątek będzie?

andreas

dzien dobry wszystkim -- pan sebastian kalka sam sie odniosl do opini na temat jego i jego firmy -- przeczytajcie opinie zlecieniodawcow z miasteczka slaskiego z tworoga i innych miejscowosci a potem jego opis jaki to on jest poszkodowany -- p. kalka jezeli prace wykonywal by pan tak jak inne firmy to opinie o panu byly by inne. a co do mojej osoby prosze poprawic bledy u nas ma budowie i rozliczyc sie uczciwie z rachunkami . pan sam sie oklamuje .i prosze nie oczerniac mojej osoby .

Cudmiód

Ludzie obmijajcie firmę Pana K szerokim łukiem dobrze radzę .Szef firmy to talent ale nie do sztuki budowlanej, a oszukiwania ludzi wyudzanie pieniędzy na materiały budowlane wat . Ludzie P K to zbieranina górniczych emerytów, i ludzi nie mającego zielonego pojęcia o robocie. Piwko i wódeczka papieros i czekanie kiedy wybije 14 ta Nawet tutaj (usunięte przez administratora) w swoim wpisie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka?

Firma Budowlana Sebbau Sebastian Kałka
  • Kasprowicza 4 lok. 2