Opinie o Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko w Goślinów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko w Goślinów

Navi Nowy wpis

Jak można skontaktować się z Panią Wioletta Łyczko?

Krzysztof Nowy wpis

Jak się teraz tu pracuje, szczególnie na kuchni. Można wyciągnąć przyzwoite pieniądze bo myślałem żeby wysłać CV. Jedzenie jest tylko wydawane na miejscu czy robi się tez catering na wynos? Co?

ona Nowy wpis
@Krzysztof

jest też na wynos i w lokalu.

Ewelina Nowy wpis

Hej, jak jest teraz, czy nie szukają przypadkiem kucharek? Ktoś to pytał, ale już długi czas temu.

Czy firma potrzebuje moze kucharza?

Romualda
@Anna

Przekwalifikowales sie romuś??? Czy moze barnaba??

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Barnaba

Firma działa normalnie? Macie jakiś problem, że nikt od dawna nie zagląda

Natka
@Barnaba

A czego szukasz w tej firmie? Nudzisz się czy swojego zycia nie masz? Zajmij się czyms pożytecznym a normalnym ludziom daj spokój. Patrz na to co ty robisz i pilnuj swoich spraw.

Joana
@Barnaba

Ty sie interesuj swoim syfem ktory masz w domu kolo domu i w życiu. Ziejesz nienawiścią bo dla ciebie priorytet to butelka a inni pracuja żyją cieszą się i mają gdzies twoje chore komentarze wyssane z palca. Trzeba bylo dbac o rodzine a nie teraz szukac zemsty ze kazdy olal cie i mieli racje. Trzeba byc czlowiekiem a nie potworem. Do ciebie nikt nie zagląda bo nie ma do kogo. Wszystkich obrazasz oczerniasz i uwazasz ze to jest ok? To zalosne kiedy to wreszcie zrozumiesz er??

Mirek

Co tu taka cisza

Nutelka
@Mirek

Przestan zmieniać Nick i zajmij się sobą i swoim popierd....... zyciem. Odczep się od tych którzy od dawna mają cie gdzies i żyją swoim zyciem. Czego zazdtoscisz? Firma ma sie wspaniale i nie potrzebuje twojej desperacji.

Witam! Ludzie koleś wynajmuje Nam mieszkania dla pracowników- czyli firm które są podwykonawcami na autostradzie - NIE WYSTAWIA FAKTUR - bo ma z tym problem...... A w gratisie pojawia się Pani(usunięte przez administratora) która oferuje catering pracowniczy ???????????? i też bez faktury .... Hmmm.....

Trafiłem na forum przez przypadek. Nie znam Pani Wioletty Łyczko ze złej strony. Jedzenie dobre. Za każdym razem dostaję paragon. Znam osobę, która jest szefową kuchni w tej Restauracji(usunięte przez administratora) Ja podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem Mam taką odwagę cywilną. Radca Prawny mgr Przemysław Czum

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko - Goślinów

Usługi Cateringowe Wioletta Łyczko