Opinie o Insstal Adrian Sójka w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Insstal Adrian Sójka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Insstal Adrian Sójka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insstal Adrian Sójka w Ostrów Wielkopolski

Gdzie masz moje pieniądze których mi nie zapłaciłeś za pracę . Dla mnie to twoja firma będzie miała kontrol ja już tego dopilnuje i na budowie też spodziewaj się kontroli na cukrowni Zbiersk.

Renata

Nie zapłacił, jak to? Napisz chociaż, jak to wyszło z tym wynagrodzeniem i czy to była jedna sytuacja czy więcej. A czy w ogóle ci co tam pracują to są zarejestrowani jako zatrudnieni?

INSSTAL Nowy wpis

Dzień dobry, zapraszamy do biura celem wyjaśnienia sytuacji.

Dawid

Gdzie masz moje pieniądze. Pan Adrian Sójka jest nie wypłacalny nie polecam tej firmy .

Gabriela
@Dawid

Sporo tutaj takich opinii od dłuższego czasu. Nie płaci ogólnie wszystkim pracownikom czy tym co chcą odejść czy o co chodzi? Ile w ogóle osób tutaj obecnie pracuje? Zastanawiam się jak ta firma w ogóle działa skoro pracownicy nie dostają wynagrodzeń?

@Dawid

Dzień dobry, zapraszamy do biura celem wyjaśnienia sytuacji.

Pytam się P Adriana kiedy mi ureguluje moje pieniądze a on twierdzi jakie pieniądze . A ja mu nie że pracowałem ponad miesiąc i nie dostałem wogóle nie dostałem pieniędzy . Nie polecam tego P Adriana, jest jeden (usunięte przez administratora) na terenie Ostrowa wielkopolskiego.I wykorzystuje ludzi .

INSSTAL Nowy wpis

Dzień dobry, zapraszam do biura w celu wyjaśnienia sytuacji.

AAA

O co chodzi z tymi komentarzami o rzekomym braku płatności za pracę? To jakieś stare sprawy czy takie sytuacje nadal mają miejsce? Znalazłem ich profil w necie i chciałem podejść ze swoją aplikacją. Czy pierwsza umowa jest na czas określony, a później już na stałe? Firma zapewnia jakiekolwiek benefity? Nie mogę znaleźć żadnych aktualnych ofert, więc nie wiem nawet czego oczekiwać.

Pracodawca Nowy wpis
@AAA

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w naszym biurze,

Firma Insstal Adrian Sójka prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Widzę, tu na portalu, że szukają kierowcy c+e, ale ogłoszenie jest dodane przez urząd pracy i dlatego zastanawiam się czy nie będąc osobą bezrobotną też da radę dostać pracę. Potrzebują pracownika na cito, bo jest info, że zatrudnią od zaraz. To od kiedy mógłbym zacząć?

Mikołaj

Możesz dokładniej opisać sytuację? Czy dotyczy ona wszystkich pracowników i z czego może wynikać?

Dawid

Witam uważajcie na tego Pana Adriana Sójkę bo on nie płaci wynagrodzeń ja pracowałem tam i powiedział że nie umie malować i zaczął kopać te elementy pomalowane . Nie polecam

Poszkodowany

Witam ja zgłosiłem już sprawę do urzędu skarbowego i zobaczymy co oni z tym dalej zrobiam z tym typem . Ja mam do odzyskania moje pieniądze które zarobiłem . A auta kupuje sobie teraz kupij tira bo go ostatnio mijałem na trasie na Konin .

Blebleble

Dlaczego nikt nie idzie z tym do urzędu skarbowego,zusu,pip,sądu pracy ???? Niech się takim cwaniakom ostro i finansowo do tyłu dobiorą . Oni bazowali nactym że nikt nic im nie zrobi jakby taki zapłacił karę z 100 tys za każdego oszukanego pracownika to wtedy zastanowiłby się 19x

Justyna
@Blebleble

Chodzi tylko o te niewypłacone pieniądze czy jeszcze coś więcej jest na rzeczy? Masa tu komentarzy o niewypłaconych wynagrodzeniu. Zastanawiam się czy uda się odzyskać te pieniądze?

Poszkodowany

Witam omijajcie tom firmę bo to jest jeden (usunięte przez administratora) wykorzystuje ludzi w pracy a nie umie zapłacić za wykonanie pracy.

@Poszkodowany

Jak długo to już trwa? Miałam właśnie pisać, czy tam jest wszystko okej teraz i czy pieniądze na konto wpływają normalnie. I kiedy tam miały być wypłaty, na co się umawiali? Co miesiąc?

Kiedy mi wypłacisz moje pieniądze P Adrianie co mam zarobione u ciebie . Powiem krótko uważajcie na tego Pana bo on nie płaci pieniędzy za pracę .

Marzena

Masz jakieś informacje czy komuś jeszcze nie wypłacił? Dużo pieniędzy Ci wisi? Pracowałeś w oparciu o jakąś umowę czy bez?

Witam ja tez nie polecam tej firmy pracowałem tam 1 miesiąc i nie mam wypłacone pieniędzy od Pana Adriana Sójki do tej pory . A po drugie to też znam i mam kontakt z innymi pracownikami co też nie majom wypłaconych pieniędzy za pracę . Nie polecam tej firmy masakra .

Nie polecam tej firmy, zero organizacji zarówno na warsztacie jak i na budowie, obiecane 3 premie których nigdy nie zobaczyłem, jedna przerwa przez 10 godzin na dworze to jakiś żart, o umowę o pracę to trzeba się prosić, brak narzędzi na budowie, nie raz przy montażu konstrukcji było trzeba sobie rzucać klucz bo był jeden bądź dwa. Szef jeżeli nie ma humoru to wyżywa się na pracownikach którzy są najbliżej niego, cały czas mówi pracownikom ile to on nie ma wydatków i ile za co płaci itp. W jeden dzień cie będzie zachwalał i mówił że dostaniesz premie a na drugi dzień będzie się darł że wszystkich pozwalania. Ps. Na przyszłość dla pracowników, jeżeli będziecie chcieli się zwolnić to zróbcie to po wypłacie, bo inaczej dostaniecie najniższą krajową (zrobił już tak z kilkoma osobami)

France

Nie polecam pracy w tej firmie .Pracuje tam może 6 osób z tego połowa na czarno .Pieniądze ktore piszą w ogloszeniu to jest tylko reklama a nie rzeczywista stawka a ZUS odprowadzany od najniższej

@France

Firma jak większość w Ostrowie takie dziadostwo najważniejsze że jest Porsche a reszta jest nieważna. Pracadowca na początek nie zapewnia nawet odzieży roboczej.

@Baca

4400 brutto? napiszcie prawde w tym ogloszeniu a nie wpisujcie takich bzdur.

KTOŚ
@Baca

BACA , Mam propozycję załóż firmę i kup sobie ....Porsche....może wtedy nie będziesz zazdrościł czegoś bo będziesz to mieć...

Knur
@Baca

Pracowników ma z grupą inwalidzka, za tych głupków składek nie odprowadza....

Błażej

Świetny pracodawca ale trzeba samemu być dobrym pracownikiem żeby potrafić to docenić.

@Błażej

Jaja sobie robisz , dobry pracodawca

Wojtek

Czyli ze względu na atmosferę polecacie ? A jak zarobki?

Niemiec spawacz
@Wojtek

Nie polecam ani atmosfera ani zarobki kilku chłopaków non stop robi a kilku stoi imion nie będę tu pisał bo bez sensu ;) zarobki to śmiech nawet nie najniższa krajowa

Tadeusz

Dobra Firma ...polecam

Tadeusz

F-ma INSSTAL jest godna polecenia , firma się rozwija i cały czas udoskonala , bardzo dobrzy fachowcy gorąco polecam ...Tadeusz.

Thor

Witam- firma INSTTAL bardzo dobra serdecznie polecam , atmosfera pracy można powiedzieć prawie rodzinna , miła i solidna .

@Thor

@Thor Super jest to czytać. W Insstal są jakieś możliwości awansu?

Thor

Renata piszesz o ...awansie...to dziwne bo nie wiem czy tam pracujesz. A na awans w każdej firmie trzeba zapracować

CYGI

Dzień dobry , Też polecam Firmę INSSTAL p. Adriana S.

Zostaw merytoryczną opinię o Insstal Adrian Sójka - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Insstal Adrian Sójka?

Zobacz opinie na temat firmy Insstal Adrian Sójka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insstal Adrian Sójka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Insstal Adrian Sójka
  • Wańkowicza 18