Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

szalona

ja wiem, ze bielsko to nie jest jakas metropolia, ale wiecie do ktorego ch przyjmuja? chodzi o sfere czy gemini?

Noemi87

Jeszcze do niedawna miałam poczucie bezpieczeństwa. Moja rks była wymagająca, dbała o interesy firmy ale też o dobro pracowników. Teraz kiedy o premii decyduje pani Ch. nie można spodziewać się niczego dobrego, bo może zabrać naszą kasę o byle co. Firma daleko nie zajdzie jeśli pracownicy beda mieli poczucie ze przełożeni są przeciwko nim a nie z nimi. Szef powinien dbać o dobro firmy ale i o to żeby pracownikom się dobrze pracowało, inaczej nie będzie miał dobrych sprzedawców. No ale widocznie nie każdy to rozumie... pewnie niedługo firma odczuje konsekwencje takich zachowań

Maks
@Noemi87

Jeśli kasa ci się nie będzie zgadzala, to mam jedną radę. Zwolnij się, ja tak właśnie zamierzam zrobić jeśli nie dostane premii. Szkoda naszych nerwów i czasu

Alicja

@Wydra to forum nie jest odpowiednim miejscem na takie pytania. Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy Wojas.

Wydra

Czym dojade do Galerii Ken Center? Wlasnie sie przeprowadzilam, jade na rozmowe i kompletnie nie znam miasta. Help!

matylda
@Wydra

I nie umiem korzystac z jak dojade, map, google czegokolwiek??? Serio??

Ale jaja
@matylda

To ładny głupek z Ciebie jak tutaj pytasz o drogę haha, poziom adekwatny do aktualnego poziomu ten firmy :)

Daga
@matylda

Te komentarze typu "gdzie szukają pracowników..." "jak dojade" są pisane po to żeby zmniejszyć natężenie negatywnych komentarzy pracowników salonów. Gowork to portal stworzony do pisania opinii pracodawcy. A dla tych którzy szukaja pracy jest olx czy pracuj. Ludzie, nie dajcie się omamić, z tej firmy wszyscy zaczynają uciekać, bo to co się dzieje w ostatnim czasie przechodzi ludzkie pojęcie. Brak profesjonalizmu i chamstwo kordynatora, strach przed zabraniem premii pod byle pretekstem, ciagle roszczenia co do pracownika (przecież sprzedawca jest winny temu ze jest danego dnia mala sprzedaz). Dziękuję pani kordynator za motywację ... do zmiany pracy

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

julka

wydaje mi sie, ze powinnas miec na poczatku jakies szkolenie. wszystkie sie dowiesz w pierwszym dniu, ale o szkolenie tez mozesz sie spytac na rozmowie no chyba, ze juz jestes po

Alicja

@Sandra, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest zależny od stanowiska, na które się aplikuje.

Sandra

Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie? Myślicie, że będą mnie długo maglować?

oprawca
@Sandra

Za jaką minimalnie kwotę jesteś w stanie przeżyć?!

Kamila

Slyszalam, ze teraz potrzebuja kogos do Atrium Reduty. Tylko nie wiem czy oferta jest dalej aktualna

Alicja

@poleonNa, @tryrteyer proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Wojas.

Alicja

@sonia, oferty pracy Wojas możesz znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę 'Wojas' + frazę 'oferty pracy'.

Poirytowana

Przestańcie zadawać te durne pytania, dotyczące pracy w tej firmie. Żałosne jest to, ze taka firma jak Wojas pozwala sobie na podstawianie ludzi tylko po to, aby zagłuszali negatywne komentarze. Ludzie dorośnijcie wreszcie.

sonia

są teraz gdzieś przyjęcia na terenie warszawy?

☺☺☺
@sonia

Reduta ☺

...
@sonia

Tak szukają Regionalnego hahaha bo A. Ch pogoniła koleżankę...

poleonNa
@...

ona nie ma koleżanek

ola

czy jak juz dostane prace to bede miec jakies szkolenie? w poprzedniej firmie tak mialam, ze na poczatku dziewczyny z salonu mnie szkolily.

prezes

Strasznie to dziwne szanowna mafio wojasowa.... Wszyscy uciekają z tej firmy a tu nagle na go worku od jakiegoś czasu wysyp zainteresowanych praca w tym żałosnym syfie... Postaraj się bardziej panie Wojas zakamuflować tych "zainteresowanych" bo śmierdzi to z daleka...pozdrawiam "górę"środkowym palcem. Dobranoc

Doma

Od której godziny jest czynna plejada w Sosnowcu od 10.00? Chciałabym osobiście złożyć cv, a nie chciałabym się odbić od drzwi.

flaszka
@Doma

a na stronie centrum młotku tego nie napisali??! Nie dosyć,że podstawieni ludzie piszą te komentarze to do tego jeszcze debile... firma trzyma poziom

Paulina
@Doma

Plejada jest czynna w tygodniu od 9.00 tylko w niedziele od 10.00

Szczera

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - Richard Branson Szanowny Panie Prezesie, do napisania opinii skłoniła mnie aktualna sytuacja panująca w firmie. Od pewnego czasu jedyne co da się zauważyć to narastający bałagan, chaos, co raz to większe ambicje (podejrzewam, że te nie spełnione) osób na wyższych stanowiskach, mobbing, niekompetentność osób, które powinny być przykładem. Zwalniani są Ci, którzy wypełniali swoje obowiązki należycie i z wielkim zaangażowaniem, co stanowiło jednocześnie zagrożenie dla innych. Awansują natomiast Ci, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, motywacja i wsparcie dla osób podwładnych są dla nich obce. Uważam, że powinien Pan zainteresować się tym, co dzieje się w Pana firmie. Bez nas, zwykłych pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem firma nie będzie funkcjonowała. Wychodzę z założenia, że praca powinna dawać satysfakcję, sprawiać przyjemność, choćby w formie atmosfery, takiej by było sens wstawać rano z łóżka. Na dzień dzisiejszy jedyne co niesie każdy spędzony dzień w sklepie to wielkie nerwy. Niezadowolony, niezmotywowany i zdenerwowany pracownik = nie obsłużony klient. I proszę mi wierzyć Panie Prezesie, motywacja to nie zawsze pieniądze ( choć są one ogromnie ważne), motywacja dla pracownika to czasami dobre słowo, powiedziane na dzień dobry od osoby na wyższym stanowisku, nawet jeśli jest powiedziane na wyrost.... Przy okazji chciałabym życzyć Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w Rodzinnej Atmosferze. Wierzę, że będzie to czas refleksji, zatrzymania się na moment i zastanowienia nad priorytetami.

szczera :)

No właśnie co sądzicie o nowej Regionalnej A. B?

Pracownica
@szczera :)

Przynajmniej potrafi wysłowić sie w sposób kulturalny i nie obrażać przy tym ludzi jak miało to miejsce za rządów Pani Ch. Zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę. Jestem pewna, że lepiej niż z Panią Ch. A co do Pani Ch to bardzo się cieszę że już jej nie ma w regionie. Rozważałam już nawet zwolnienie a tu taka niespodziaka. Dziwne że nadal jest w firmie Wojas, najwidoczniej nikt wyżej nie poznał się jeszcze na niej wystarczająco. Ale wszystko w końcu znajdzie swój koniec. Bo z takim podejściem do podwladnych i brakiem szacunku daleko zajść nie można.

@Szczera

Wszystko idealna prawda !!! Wyzysk, mobbing, fałszywość pracownikow, brak kompetencji kierownika salonu, 1 wolny weekend w miesiącu ! Najniższa krajowa przez wiele lat.. Ludzie się śmieją z zarobków w wojasie, a najbardziej z działu reklamacji i braku informacji przy kasie, iż zwrotów nie ma ! Firma zatonie szybciej niż myśli

monique

czy idac na rozmowe powinnam zabrac ze soba cv? czy osoba, ktora bedzie ze mna rozmawiac juz je sobie wydrukuje?

zola

jako facet masz szanse. wydaje mi się, że w salonach pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Bunia

Czytam i się gotuję! Pod przykrywką żenujących wpisów wynajętej firmy lub co gorsza uchodowanej o poszukiwaczach nowej wymarzonej pracy, próbuje sie przykryć brak profesjonalizmu i nepotyzm!!! Zwolnienia w ostatnim czasie dają do myślenia... na wizerunek firmy pracuje sie wiele lat, ale traci się go w jednej chwili. Każdy chce być dyrektorem, ale nie każdy powinien.

wera

a to teraz we wrocku buduje sie jakies nowe centrum hanldlowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.