Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Alicja

@gocha, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest z pewnością uzależniony od docelowego stanowiska.

gocha

czy rozmowa kwalifikacyjna składa się z kilku etapów? mi tak znajoma mówiła, że powinnam się przynajmniej na dwa etapy szykować

Alicja

@Ruda wszystkie aktualne oferty pracy firmy Wojas znajdziesz na portalach ogłoszeniowych. Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz nazwę firmy czyli - Wojas oraz dodasz frazę 'oferty pracy'.

Ruda

Gdzie wy odnajdujecie te wszystkie oferty pracy o ktorych piszecie?

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

WOJASEK

PANI CHODOWANA TO JAKAŚ POMYŁKA TEJ FIRMY WPADA NA SKLEP PRZEKLINA ZERO JAKIEJ KOL WIEK KULTURY OSOBISTEJ ŻUJE GUMĘ JAK KROWA TRAWĘ JEST BARDZO BEZCZELNA I OBŁUDNA OBIECUJE JAKIEŚ ZŁOTE GÓRY A TO TYLKO FIASKI

heheszki
@WOJASEK

Z braku lepszego kandydata awansowali Panią Ch., chce się wykazać, a po poprzedniej Pani dyrektor ma wysoko postawioną poprzeczkę. Niestety jej nie wychodzi, grunt się jej pali pod nogami, no to trzeba sprawdzić personel i mamy znowu Tajemniczego, ale firma się zdziwi, bo akurat obsługa jest na dobrym poziomie. Cały poprzedni rok byliśmy sprawdzani przez Tajemniczego, czy zarząd nie potrafi wyciągnąć z tego żadnych wniosków? Problem nie tkwi w personelu salonów, ale w zarządzaniu, kolekcja jest bardzo średnia, a o jakości butów to już lepiej nie wspominać...To samo z VM, aktualne ułożenie salonu i witryny to jakaś porażka, instrukcja przygotowana na szybkiego bez jakiegoś pomysłu. Czyżby firma miała problem ze znalezieniem fachowców?

Alicja

@zuza, o jakie konkretnie stanowisko pytasz? Pamiętajmy, że takie rzeczy mogą być zależne od obejmowanego stanowiska.

lena

orientujecie się może czy oferta do galerii katowickiej jest nadal aktualna?

Mika
@lena

Wydaje mi sie, ze tam dalej kogos szukaja. Przynajmniej jakos niedawno widzilam ogloszenie o prace do ich salonu

zuza

w jakim systemie pracucuje? 6 a moze 12?

Alicja

@Uuu, a jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? O jakie stanowisko się ubiegałaś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów, jak najlepiej przygotować się do rozmowy.

Uuu

Dziewczyny nie stresujcie się przed rekrutacją ponieważ przeprowadzają ją kierownicy bez najmniejszego doświadczenia. W Kielcach odbyłam rozmowę rekrutacyjną z panią w goglach i muszę stwierdzić iż profesjonalizmu w tej kobiecie nie ma.

iga

hmm czy w pierwszym dniu pracy zespol na sklepie przeprowadza jakies szkolenie? jak pracowalam w poprzednim sklepie to mialam takie tygodniowe szkolenie przed zatrudnieniem.

Alicja

@Kamila w komentarzu wspominasz między innymi o benefitach dla pracowników firmy Wojas w postaci zniżek. Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Czy tak jak piszesz oferowane są one raz w roku na przełomie kwietnia i maja?

Czekodżem
@Alicja

Benefity to opieka medyczna, karty multisport, w Wojasir nic takiego nie ma, te pseudo żniki na buty to jest żenada a nie benefit. Na wyprzedaży można butyvtskiej kupić niż za zniżkę pracowniczą.

Kamila

Nie wiecie nic o zniżkach dla pracowników? Zawsze były jakoś kwiecień/maj...

kasia

wy to sie za bardzo stresujecie. rozmowa nie trwa dlugo tak maksymalnie trzeba liczyc okolo godziny

Paula

Kurczę czy do galerii Gniezno szukają kogoś na pół etatu czy może w pełnym wymiarze godzin?

Alicja

@roksana, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Wojas.

roksana

orientuje sie ktoras jakim srodkiem transportu dojade do mazovi w płocku?

Alicja

@Ola, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej uzależniony jest od docelowego stanowiska.

Ola

Właśnie dostałam telefon z salonu i zaproszono mnie na rozmowę. Ile taka rozmowa może trwać?

madzia

czy słyszałyście może o jakiś zbliżających się przyjęciach na halę?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.