Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

daria

Do Auchana na Krzykach kogoś potrzebowali, ale całkowitej pewności nie mam czy dalej kogoś potrzebują

Alicja

@kamila, a rozmowę już odbyłaś czy dopiero jest przed Tobą?

kamila

czy doświadczenie na podobnym stanowisku jest wymagane? wcześniej nie pracowałam w salonie tylko na kasie w sklepie, a dostałam się na rozmowę i nie wiem czy mam jakieś szanse

matylda

Oj to jest prawda z ta efektywnoscia...pod kazdym wzgledem...kto byl cwanszy ten sobie radzil, ale nie uwazam zeby firma na tym zarabiala, raczej to wychodzi na 0. Poza tym uwazam ze takie wciskanie klientom nachalnie dodatkow to juz czasami bywa zenujace juz nawet nie dla sprzedawcy tylko dla klienta. Ile ten biedny czlowiek sie naslucha czasami juz wezmie bo wezmie dla swietego spokoju albo sie wkurw...jak sprzedawca jest wyjatkowy nachalny i atmosfera na " do widzenia" mocno zgestnieje. Wynik 2,0 efektywnosc to jest przerost formy nad trescia. Ok, mozna miec taki wynik pod warunkiem ze ma sie zdolnych ludzi, wyszkolonych a tu jest problem bo pracownicy zmieniac sie potrafia z dnia na dzien a i szkolic nie bardzo jest komu i jak. Slabo to wyglada. Mozna, ale niecodziennie. Ja nigdy w zadnej firmie nie doswiadczylam takiego cwaniactwa jak tu. Ale jak jest tak ogromny nacisk to ludzie beda kombinowac poczawszy od ef a na bonach konczac. Swoja droga dawanie bonow swiatecznych na buty zamiast gotowki - no na litosc boska...I ten powszechny nielad, na zapleczu, na polkach, na komputerze, w komunikatach. Prace mozna polecic dla ludzi o mocnych nerwach, na pewno nie dla poukladanych pedantow bo ich na dzien dobry szlag trafi ;) a czesto pracuja Ci co maja wyj......jaja i dlatego taka a nie inna jest wojasowa rzeczywistosc, a Ci ktorzy sa naprawde pracowici i wartosciowi pracuja juz gdzie indziej...pozdrawiam mroweczki :) i pamietajcie: Efektywnosc musi byc zrobiona...nie wazne jak i czy do konca uczciwie!

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Justyna

Jest taka opcja zeby tylko w salonie pracowac w okresie wakacyjnym? Jeszcze do konca semestru kawalek, ale tak wolę się za wczasu upewnić bo fajnie by było coś przez wakacje zarobić, a nie tylko siedzieć i się nudzić.

aga

ja wiem, ze bielsko to nie jest jakas metropolia, ale wiecie moze do ktorej z naszych dwoch galerii kogos do salonu szukaja?

Sikorka

Skoro oferta gdzies wisi to powinna byc dalej aktualna ;) Nie zaszkodzi tez przejsc sie do salonu i zlozyc cv

luiza
@Sikorka

wydaje mi sie, ze szukaja kogos do sfery

Ciekawe kogo nasza szanowna dyrekcja wybrała nam na Regionalnego Kierownika, który ma zastąpić A. Ch?

Mam w nosie :)

Ty chyba z choinki się urwałaś jeśli uważasz, że sklepy nie są sprawdzane.Sprawdzany jest każdy Rabat Urodzinowy,czy zwrot zwłaszcza na przełomach miesiąca.Gdy coś jest nie halo to trzeba pisać wyjaśnienia.Paragonów na środki mogą co najwyżej próbować nie wystawiać salony bez kamer,ryzykując kary od skarbówki i dyscyplinarkę.Reszta chyba jest świadoma,że Wielki Brat patrzy zwłaszcza pod wieczór ;-)

samosia

kto pracuje uczciwie nie musi sie bać ,że ktoś bedzie sprawdzał sklepy.

pracownica

hej wszystkim, Odkąd jest Pani Ch, nie jest kolorowo to fakt.. robi się coraz gorzej, bo jak ktoś wcześniej wspomniał kokosów nie było, ale jakoś nie było tyle wiadomości, straszenia, a teraz.. Ale słuchajcie wszyscy w tym pracujemy. Powinniśmy być jednością, bo wszyscy w tym siedzimy. Ci którzy muszą pracować bedą i nie zwolnią się tak po prostu bo P. CH. straszy zabraniem premii. Zabierze to trudno i co zrobi taka osoba, która nie może zostać bez pracy? Nie zwolni się. Chyba,że ktoś przekroczy pewne granice, poniży albo zacznie się mobbing.. Zadziwia mnie pisanie na forum, że jakiś sklep nie działa prawidłowo nie nabija paragonów tylko czeka na koniec dnia.. Ten kto jest cwaniakiem zawsze znajdzie jakieś nie uczciwe rozwiązanie... i tak w końcu wpadnie, noga się powinie i będzie miał przerąbane... zostawmy to dla siebie bo tak naprawde pisząc takie rzeczy wszystkie sklepy będą sprawdzane i wymyślą jakieś sprawdzania nas, albo będziemy cały czas na kamerze. Sami podsuwacie im pomysły i czerwone światełko że trzeba nas jeszcze bardziej sprawdzać i pilnować. Jeśli widzicie,że w waszym sklepie ktoś tak robi to zgłoście to regionalnemu a nie pisać tu bo nikt nie będzie widział kto nakapował. Jest duzo salonów, gdzie pracują uczciwie na efektywność bo o skuteczności nie mogę mówić bo uważam że nie zmusimy ludzi do kupna butów..a przez takie osoby które piszą takie rzeczy na forum sklepy będą mieć przekichane.. Przecież góra na pewno czyta wszystkie komentarze...

Sasanka
@pracownica

Co beda sprawdzać? Przecie to sama ACh kazała tak robić, teraz nagle nie wolno? Sama uczyła oszukiwać wiec dlaczego tego robić nie mogę?

Wwwww
@pracownica

Opinia że pracownicy narażają się na mandat, naganę a nawet dyscyplinarne zwolnienie za nie wydanie paragonu za pojedynczy środek z powodu CWANIACTWA jest moim zdaniem mega niesprawiedliwa. Fakt że pracownik jest narażony na utratę wypracowanej przez siebie premii z powodu SPRZEDAŻY(!!!) pojedynczego towaru firmy Wojas jest dopiero niesprawiedliwy. Psychoza związana z tymi wydumanymi wskaźnikami jest tak silna że , tak jak ktoś wyżej pisał, ludzie są w stanie własne(!) zarobione pieniądze wydawać na głupie środki żeby im wskaźnik nie spadł bo wtedy mogą nie dostać wypracowanej przez siebie premii, że nie wspomnę o straszeniu zwolnieniem za nieefektywną sprzedaż. Najlepsze jest to że firma ma klientów za półmózgów którym "da się" wcisnąć wszystko. Prosimy trzeźwo myślących klientów o nie kupowanie w Wojasie - do sznurówek NAPRAWDĘ potrzebne są jeszcze pachnące wkładki i czyścik! To też prawda że KRS wiedzą o tych paragonach, kupowaniu ze swoich pieniędzy środków itd. tylko że im najbardziej zależy na poklepaniu po główce przez Górę, więc co im tam że ktoś dostanie karę. .. ważne że nie zaniża wskaźników regionu ....

zakrecona

rozmową nie ma co się stresować, padają normalne pytanie o doświadczenie, dojazd, czy osoba studiuje itd. da się na te pytania bez większego trudu odpowiedzieć

Alicja

@czajka, lokalizację wszystkich sklepów firmowych Wojas Trade możesz znaleźć na stronie internetowej firmy - https://wojas.pl/sklepy A gdzie słyszałeś, że będzie otwierał się kolejny salon?

Andżi
@Alicja

Nie ma już Wojas Trade tylko jest Wojas S.A

czajka

czy teraz we wrocku beda jakis nowy salon otwierac/

Aaa

Pana Adama zawsze będę wspominać z ogromną sympatią. Człowiek mega inteligentny i na poziomie, a przede wszystkim szanujący pracowników. A jubileuszowe? Niecałe 500 zl za 4 lata pracy, kpina...

Alicja

@halo, a po jakim czasie udało Ci się zostać kierownikiem salonu?

halo

W wojasie pracowalam 4 lata, od sprzedawcy po kierownika salonu. Minął raptem miesiąc odkąd odeszłam i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Sama dziwie się jak mogłam wytrzymać tam tyle czasu. Praca jest stresująca, wymagają nie wiadomo czego za psie pieniądze. NIE polecam!!!

Alicja

@Tomas, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?

alicja

A ile tak czekałyście aż ktoś was na rozmowę zaprosił? U mnie minęły trzy dni, a telefon jak milczał tak milczy.

Alicja

@Szaroburekotki, podsumowując dla kogo polecasz pracę w Wojas Trade?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.