Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Layla

Marcowy konkurs to demotywacja a nie motywacja. Do tej pory nie można było narzekać na pracę, kokosów nie było ale to co się teraz dzieje to dno. Pani kordynator chce się wykazać, a takimi metodami doprowadzi do tego ze sama stanie na sklepie sprzedawać. Chyba już czas poszukać innej pracy

Eva

Najniższa krajowa + premia od sprzedaży która jest uznaniowa to rzeczywistość tej firmy. Starasz się cały miesiąc a kordynator sprzedaży uzna że masz za małą efektywność i po premii. Takie metody nie są dobrą motywacją

Szukam pracy

Konkurs porażka .... jeżeli zamierzali zdemotywować wszystkich sprzedawców to im się to udało. Koszmar jeżeli chodzi akcje promocyjne... (to akurat moja ulubiona część pracy bo lubię obsługę klienta) ale o akcji potrafimy się dowiedzieć w dniu jej rozpoczęcia i wtedy zaczyna się ściąganie dziewczyn z wolnego do pracy. Nie dają możliwości ustalenia grafiku do takiej akcji z wyprzedzeniem bo poprostu o niej wcześniej nikt nie informuje, czasem odbieram to tak, że skoro DZIŚ wymyśliliśmy akcje to ty nasz "niewolniku" pracuj!!! Miałeś mieć wolne? Coś sobie zaplanowałeś? O jak przykro, nie jednak nie mamy to gdzieś! A na słowo EFEKTYWNOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ dostaje dreszczy, rozumiem fakt że pracodawca oczekuje żebyśmy sprzedawały produkty powiązane , do butów impregnat, albo skarpety albo cokolwiek, ale co w przypadku gdy ktoś przychodzi po sznurówki? Mam mu do tych sznurówek nowe buty zaproponować czy nie sprzedać ich w ogóle żeby efektywność mi nie spadła. Rozliczanie sprzedaż na pracownika a nie na sklep tez prowadzi do chorej rywalizacji. Serdecznie nie polecam. Cały czas szukam innej pracy

Alicja

Kto odpowie na pytanie @madzia? Jak to wygląda?

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

madzia

jak sie zaczyna pracę na salonie to czy ktoś z ekipy przeprowadza jakieś szkolenie?

Alicja

@dorota rozważasz taką opcję?

dorota

istnieje taka opcja zeby sie zalapac do pracy na weekendy tylko i wylacznie

Alicja

@lolita o jakim postępowaniu mówisz?

patka

Do plejady w Sosnowcu szukają kogoś na cały etat czy na pół?

lolita

Pracuje od roku w tej firmie i stwierdzam, że za tą pracę co wykonujemy należy się więcej kasy - robisz za sprzedawce, sprzątaczkę, księgową itp. za minimalną krajową a teraz jeszcze chcą nam odbierać kase z premii. Jak tak dalej pójdzie to trzeba rozglądać się za nową pracą. Ogólnie u nas jest spoko więc nie chciałabym zmieniać pracy ale jak ta nowa Pani CH. nie zmieni swojego postępowania to będą masowe zwolnienia. Rozumiem że chce się pokazać ale nie kosztem sprzedawców, którzy i tak dużo robią dla tej firmy. Takie odbieranie premii nie wpływa pozytywnie wręcz przeciwnie. Pracownik

C3
@lolita

U nas cała załoga już przygotowała wypowiedzenia w razie odebrania premii...zobaczą jak nas zmotywowali konkursem.

dobrze
@C3

I tak należy postępować z tą firmą! Brawo!!!

Kierownik Warszawa
@C3

U nas tak samo. Niech tylko złotówka zostanie nam odebrana a wypowiedzenia się posypią.

wera

pierwsza umowa to umowa na okres probny. w kazdej pracy zazwyczaj tak jest ;)

Alicja

@kasia dziękujemy za informację. @edzia znalazłaś jakąś ofertę dla siebie?

kasia

widziałam ogłoszenie do olsztyna, ale nie wiem czy chodzi o aure czy galerię warmińską

Alicja

@edzia możesz je znaleźć na naszym portalu GoWork.pl Oto link do ofert - http://www.gowork.pl/praca/wojas-trade;pr ;) O jakim stanowisku myślisz?

edzia

ej dziewczyny gdzie wy te oferty pracy znajdujecie? prosze o odpowiedz

Alicja

@sara myślę, że najlepiej będzie jak skontaktujesz się jak najszybciej z rekruterem. Z pewnością wtedy zobaczy, że Ci zależy na pracy i myślę, że razem znajdziecie dogodny dla Was termin.

sara

wyskoczylo mi cos i nie moge isc na rozmowe jutro, powiedzcie mi myslicie, ze mozna sie jakos doagdac zeby ta rozmowe przelozyc na inny dzien?

Patrycja
@sara

spróbuj przedzwonić albo najlepiej idź do salonu bo tam pewnie miałaś udać się na rozmowę i powiedz co ci się stało i czy da się rozmowę na inny dzień przełożyć. przynajmniej będą widzieć, że ci zależy

Alicja

@Mania to dobra wiadomość. Sprawiedliwie ;)

Mimi

Witam Wojas jest super firma Super była Pani dyrektor ale niestety już jej nie ma super jest regionalny Gda oby pracował jak najdłużej jest Super RR tylko osoby pracujące w salonach są fałszywe między sobą to WY powinniście się zmienić intrygantki fałszywe krowy i kierownicy fałszywe suki obgadujace do regionalnych także to WY się zmieńcie bo firma jest SUPERR

....
@Mimi

Padłam

Mania

Raczej można ustalić z kierownikiem dni kiedy chce się mieć wolne np.lekarz czy fryzjer. Jeśli jest zbieżność, że wszyscy chcą mieć wolny ten sam termin.np weekend majowy to ciągniemy losy :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.