Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Alicja

@basia Na tą chwilę znalazłam tylko ofertę na stanowisko Sprzedawca w Salonie Firmowym Wojas.

basia

będą w najbliższym czasie nowe przyjęcia na halę?

Alicja

@Mania a jak to wygląda w praktyce? Czy można samemu ustalić grafik ze swoim pracodawcą jeżeli chodzi o weekendy? Czy są one już narzucone odgórnie?

Mania

Jeden wolny weekend jest obowiązkowo, czasem wpadnie jeszcze jakaś Sob lub Nd. Pracuje się po 12h i po 6-8 to zależy od salonu do jakiego się trafi.

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Alicja

Zastanawiacie się co dzieje się obecnie w firmie? Warto zapoznać się z aktualnościami - https://wojas.pl/aktualnosci :)

zuza

ile weekendow wolnych w miesiacu ma pracownik? no bo chyba macie jakis system zmianowy :)

Alicja

@Oliwia jakie stanowisko rozważasz?

Oliwia

Z jakim rodzajem umowy rozpoczyna sie prace? Moze mnie ktos oswiecic?

Alicja

@monika z tego co znalazłam firma poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca Salon Firmowy Wojas we Wrocławiu.

Malamisia

Nie mam słów. . Jestem sprzedawca w jednym z salonów i nie mogę już słuchać o efektywności w tej firmie.. ludzi mają za nic, nie szanują naszej pracy i tak po prostu chcą nam zabrać ciężko zarobione pieniądze! !! A więc do wszystkich!! Jeśli nie zmieni się podejście do pracownika, a to oni ciągną ta firmę to zostanie się Pani koordynator sama na pokładzie i da popis swoich umiejętności!

ana

mobbing, stres, machloje, minimalna krajowa, niejasne zasady wynagradzania, nierealne wymagania za taką płacę i warunki pracy. nie polecam.

Mem
@ana

dodaj do tego prace w nocy za którą nie płacą Ci dodatkowo tylko odejmują godziny w innym dniu

Mania

Skuteczność na szczęście nie. Sklepy bez kamer i z licznikami w bramkach miałyby raj... ;-)

monika

orientujecie się czy teraz na terenie katowic są jakieś przyjęcia do salonu?

Madzia

To jak Wam podobają się poczynania Pani Wychodowanej? Konkursik w dechę co? Pracuję w tej firmie 3 lata jako ks. Za czasów P.Małgosi było super,dużo dobrych zmian.Szkoda,że została niedoceniona.Teraz nadciągają czarne chmury,z tygodnia na tydz.coraz gorzej. Znów zaczną się masowe wypowiedzenia...

Trynda
@Madzia

ten konkurs to porażka, żeby sklepom zabierać premie- przecież to ich praca. W ogóle to wszystko niech zabiorą, zobaczę jak to będzie w tym miesiącu wyglądać..... a później zdecyduje

wojaska
@Trynda

O jakim zabieraniu mówisz, jaki konkurs ma cos z tym wspolnego?

@wojaska

Konkurs dotyczy salonów,które zrobią 100% planu,ten o najgorszych wskaźnikach oddaje ze swojej wypracowanej premii kasę dla salonu o najlepszych wynikach.Będą zabierać z tego drugiego progu 1,5%,czyli uznaniowej,bo ze sprzedażowej premii nie mogą zabrać.Po 100 zł na głowę,czyli ewidentnie nie opłaca się latać za klientami.Wyścig szczurów...

Melania
@Trynda

To bardziej konkurs DEmotywacyjny.Coraz więcej załóg zastanawia się nad złożeniem skargi,ponieważ czują się mobbingowani.To jest ewidentne wywieranie presji na ludzi. Zobaczymy kto pierwszy wymięknie DEkoordynatorka czy sprzedawcy...

Bella
@Mania

a skuteczność wlicza się do tego konkursu czy tylko 100% i efektywność?

Alicja

@nicka, jestem Redaktorem GoWork.pl, a moim zadaniem jest przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. Chętnie poznam również Wasze doświadczenia/opinie na temat firmy. Nie jest to zatem żadna autoreklama :) @ula, myślę, że najlepiej jakbyś skontaktowała się w tej sprawie bezpośrednio z firmą. Powodzenia!

ula

studiuje zaocznie i sie zastanawiam czy jest opcja na zatrudnienie tylko i wylacznie w tygodniu? kazdy weekend mam praktycznie zapchany.

renia

Z całą pewnością jak zaczniesz pracę to Ci reszta ekipy z salonu pokaże co i jak.

Alicja

Słyszeliście, że niedawno w Rumunii został otwarty już drugi salon Wojas? Więcej ciekawostek możecie znaleźć na stronie - https://wojas.pl/aktualnosci A Wy co myślicie o pracy w tej firmie?

nicka
@Alicja

myślimy, że praca za minimalną krajową przy takim zakresie obowiązków to czysty wyzysk ze strony waszej firmy. nie kompromitujcie się już autoreklamą na forum poświęconym opiniom pracowników.

nadia

spokojnie, oni musza sprawdzic stosik cv i dopiero potem zaczynaja dzwonic i sie z ludzmi na rozmowy umawiac.

Lena

Widziałam facetów w salonach obuwniczych więc szanse z całą pewnością masz

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.