Opinie o Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer w Gdynia

Kobieta Nowy wpis

Hej, w ogłoszeniu dla asystentki księgowej, które zostało nawet tutaj w komentarzach dodane nie wskazano niestety średnich zarobków ale wiem już, że można być na umowie o pracę. nie mam jeszcze doświadczenia ale nie jest ono wymagane. możecie więc ocenić te szkolenia z opisu? ile trwają?

Alicja Nowy wpis

Po pierwsze to zastanawiam się czy w biurze są zatrudniane młodsze księgowe. nie mogłam się doszukać takiego ogłoszenia, tutaj też nikt nie pisał o tym stanowisku a w Gdyni pracy szukam. dodatkowo wspomniano o słabszych zarobkach. czy ktoś teraz pracuje i się do nich odniesie?

Ju

Ja nie polecam Mam już lepszą pracę i cieszę się, że nie ,muszę bawić się w gierki Dość przemęczeń Szkoda ludzi

@Ju

Dokładnie tak. Szkoda ludzi.

@Ola

Szkoda ludzi? O jakich gierkach tu mowa, bo widzę, że ktoś kiedyś chwalił atmosferę tu, więc o co chodzi?

Myszka Miki Nowy wpis
@Krystyna

Gierkach właścicielki. Na początku jest miło, potem już coraz bardziej nieciekawie... Mówione jest jedno, robione drugie. Poza tym zarobki to jakiś żart.

Ola

Z perspektywy czasu.. nadal jak pomyślę o pracy tam, to mnie wzdryga.

Jolanta
@Ola

O kurczę a czemu tak uważasz? Bo widzę tu takie mieszane opinie i nie wiem którymi się kierować. Coś nie tak było z atmosferą? Czy co się działo?

@Jolanta

@Jolanta długo by opowiadać. Jeśli trafisz do "starego" Biura to sama się zwolnisz po miesiącu i będziesz wiedzieć co się działo. Jak będziesz miała szczęście to trafisz do "nowego" Biura i będziesz wiedzieć dlaczego opinie są różne.

Jolanta
@Ola

No właśnie fajnie dowiedzieć się czegoś przed podjęciem pracy a nie tracić czas. Czemu miałabym po miesiącu odchodzić ze starego biura? Podasz chociaz jeden argument?

Nie-Ola
@Jolanta

A dostałaś propozycję pracy że się zastanawiasz? Czy czemu tak dopytujesz?

Ola Nowy wpis
@Jolanta

Bo w starym biurze kultura pracy nie istnieje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
Etat

Pracuję w biurze na tyle długo, że pamiętam czasy zarówno pierwszej opinii z 2019 jak i ostatniej. Nie mam zastrzeżeń ani do atmosfery panującej w biurze ani do szefowej. O wynagrodzenie nigdy nie trzeba się martwić - zawsze jest na czas. Dodatkowe zadania zawsze są gratyfikowane. Nie widzę powodów do takiego negatywnego oceniania biura. Ale niestety fake konta zawsze są odważne :) Pozdrawiam

W

a ja już tu nie wrócę

@W

Zgadza się.

@Ola

Czemu jesteś na nich taka cięta? Opowiesz o swoich doświadczeniach z pracy tutaj, żeby wszystko było jasne?

Myszka Miki
@Ola

Witam. Jakim pracodawcą teraz jest Pani Sabina? Proszę o rzetelne informacje ponieważ dostałam pracę m.in. U nich ale nie wiem czy się decydować. Dziękuję.

@Myszka Miki

Pewnie i tak niestety trzeba będzie samemu się przekonać. Ludzie różnią się osobowością, charakterem toteż opiniami niestety. Zdążyłam już to zauważyć przeglądając inne firmy, którymi byłam zainteresowana. Trudno czasami odróżnić czysty hejt od szczerej rzetelnej opinii...

księgowa

Pracowałam w biurze u P.Sabiny ponad rok, jako pracodawca super. Atmosfera w biurze pozytywna. Pracując ma się styczność zarówno z księgowością jak i kadrami i płacami. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer - Gdynia

• Jak się pracuje w Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer?

Modern Biuro Rachunkowe Sabina Neubauer
  • Zygmunta Augusta 9 lok. 8