Opinie o P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki w Lublin

Janusz Nowy wpis

Widać, ze to raczej samouk, ale jak na samouka robi nie najgorzej. Nie okazał dokumentów potwierdzających wykształcenie budowlane. Trzeba go jednak pilnować bo jest leniwy i jeszcze późno przychodzi do pracy. Bardzo interesowała go moja zamożna sąsiadka. Ogólnie nieduży remont zrobił w miarę dobrze ale szału nie ma!

@Janusz

(usunięte przez administratora) Bzdury piszesz i nic więcej! Nigdy u ciebie niczego nie robiłem! (usunięte przez administratora)jaka sasiadka! To nie ten portal! (usunięte przez administratora)

Wojciech

(usunięte przez administratora) niesolidny, drogi. Omijać szerokim łukiem.

technic4th@gmail.com
@Wojciech

Klika atakuje ok. Wojciech Nie udaczniku! koszty wzrosły ponieważ zbrojenia budowlane robi się że stali żebrowanej a nie z kleba 30letniego drutu, który dałeś dwóch pracowników robiło to dwa dni ,że stali żebrowanej zrobili by w dwie godziny. Wykop miał być na głębokość 1m abyl na 1,60m(ręcznie) altana miała być z materiału 10na10cm ajest z16na16cm. Nie zapłaciłeś za układanie łat,za wykonanie pokrycia dachowego oraz za montaż rynien. Razem 2500zl. Pozdrawiam!

Kamila
@technic4th@gmail.com

No i wyszło szydło z worka.. ;) Ciekawa w sumie jestem czy przed usługą te wszystkie koszty są jasno klientowi wyjaśniane co by do takich sytuacji nie dochodziło?

@Kamila

Nie jeżeli w trakcie usługi następują zmiany, okazuje się że np.budynek ma być solidniejszy; inne materiały itp. lub wynikną jakieś niedogodność, jak brak dojazdu wtedy w jakiś sposób trzeba dostarczyć te materiały na plac budowy bo same nie przejdą na pewno (koszty rosną). Usługa wtedy wymaga większego nakładu pracy fizycznej a więc koszty ulegają zmianie na plus. Pozdrawiam!

@Wojciech

Po dwóch latach przypomniałeś sobie o remoncie)? Zobaczymy się w Sądzie (cel charytatywny) Pozdrawiam!

Krystyna

Nie polecam! Niesłowny, powolny, nieterminowy, bardzo drogi. Podrywacz samotnych bogatych kobiet.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki - Lublin

P.P.U.H. Technic 4Th Zbigniew Nowicki