Opinie o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS w Wrocław

Praca

Jakie zarobki na operatora i czy praca na 3 zmiany?

Yoda
@Praca

Słabe, jak na Wrocław i nie tylko.

Justyna
@Yoda

To, że słabe brzmi mało zachęcająco. :/ A można się dowiedzieć ile tak mniej więcej?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS? Jakie macie spostrzeżenia?

Atomek

Poczytaj komentarze to się dowiesz co to za firma i do czego się nadaje.

Beata
@Atomek

Harcerz się zmalał :)

Renata
@Beata

Kto? Co zrobił? Nie zrozumiałam

Elżbieta
@Atomek

Komentarze niektóre są starsze już co za problem żeby ktoś napisał dla osób które myślą o pracy tam teraz?

B

Pracowałem tu prawie od samego początku istnienia firmy. Początkowo znalazłem ogłoszenie na stanowisko montera, ale jak okazałem zainteresowanie innymi działami to przejąłem obowiązki kontroli jakości, co zaspokajało moją potrzebę czepiania się o detale. Niestety z uwagi na przeprowadzkę musiałem zmienić pracę, ale całą firmę będę miło wspominał. Kto wie, może nawet wrócę jako klient...?

@B

Dziękujemy za dobre słowo. Też będziemy Ciebie dobrze wspominać. Powodzenia na nowej drodze zwawodowej Panie B :)

Tomasz Nowak

Panie Ksawery, zaczął Pan pracę u nas w firmie 1 września i został Pan zgłoszony do ZUS 3 września. Pracodawca ma na zgłoszenie 7 dni, zatem cała procedura została wykonana prawidłowo. Po skorzystaniu ze zwolnienia chorobowego po dwóch tygodniach pracy zapewne jeszcze nie był Pan w systemie ZUS. Jest Pan poirytowany, bo zapewne zaskoczyło Pana, że po niecałych dwóch tygodniach pracy nie nabył Pan praw do świadczenia chorobowego (proszę wnikliwie zapoznać się z przepisami kodeksu pracy). Potwierdzenie zgłoszenia do ZUS otrzymał Pan od Nas osobiście, wiec nie wiem dlaczego Pan piszę nieprawdę. Dodatkowo chciałbym Pana poinformować, że na każdym stanowisku są stosowne wyciągi, a my lutujemy w bez ołowiu. Z uwagi na fakt , że napisał Pan nieprawdę i szkalując dobre imię naszej firmy, podejmiemy stosowne środki prawne celem ochrony naszych dóbr osobistych.

Yamato
@Tomasz Nowak

Wiesz pan, panie sales director co to jest RODO ? UJAWNIŁEŚ PAN DANE OSOBOWE CZŁOWIEKA KTÓRY U WAS PRACOWAŁ . ZA TO TEZ JEST PARAGRAF . A TAK NAWIASEM MÓWIĄC. TEN PORTAL JEST PO TO ŻEBY CHETNI I NIECHĘTNI DZIELILI SIĘ UWAGAMI I OPINIAMI NA TEMAT FIRM W KTORYCH CHCĄ PRACOWAĆ. JEST TEZ USTAWA O WOLNOSCI I PRZEPLYWIE INFORMACJI O RZETELNYCH I NIERZETELNYCH PRACODAWCACH . RADZILBYM ZAPOZNAZNAC SIĘ Z TYM AKTEM PRAWNYM PO PODOBNO ZNASZ PAN KODEKS PRACY TAK JAK PANA KOLEZANKA Z PRACY I OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE PRAWNIKI , ADWOCATY . UMIESZCZANIE TUTAJ OPINII O FIRMACH JEST CALKIEM LEGALNE I NIE NARUSZA ZADNYCH PRAW PRACODAWCOW I CO WIECEJ NIE SZKALUJE , NIE OCZERNIA I NIE NARUS,A DOBREGO IMIENIA ZADNEJ Z FIRM . JESTES PAN PODOBNO PO STUDIACH I UMIESZ PAN JAK MNIEMAM ROZUMOWAC LOGICZNIE . OCZYWIŚCIE POPROSZE PRAWNIKA O PRZESLANIE PANU ODPOWIEDNICH AKTOW PRAWNYCH MOWIACY O UJAWNIANIU DANYCH OSOBOWYCH KTORE TO SĄ CZĘŚCIĄ USTAW DZIENNIKA RODO . NA KONIEC POWIEM ZE BRZYDZĘ SIĘ OPISYWANIEM BZDUR NA TEMAT JAKIS FIREMEK A O DUZYCH FIRMACH BO TAM I TAK PRZYJDĄ LUDZIE ZOBACZA CO JEST I JAK JEST I JEDEN DRUGIEMU PRZEKAŻE INFORMACJE DROGĄ PANTOFLOWĄ A NIEUCZCIWE FIRMY W NIEDLUGIM CZASIE ZDECHNĄ ŚMIERCIĄ NATURALNĄ A WLASCICIELE TAKICH FIRM BĘDĄ MUSIELI SAMEMU WZIĄĆ SIE DO ROBOTY I NIE BĘDĄ INNYCH WYKORZYSTAĆ. BRZYDZĘ SIĘ LUDZMI KTORZY SA NIEUCZCIWI OSKARZAJA INNYCH O NIEUCZCIWOŚĆ WOBEC FIRM . CÓŻ, TAKI JEST SWIAT , LUDZIE I PRAWO PRZEZ STWORZONE A BIEDNI MUSZĄ SIĘ MĘCZYĆ NA TYM ZLODZIEJSKIM , CHORYM ŚWIECIE. A JEZELI CHODZI O DOBRA OSOBISTE TO MUSISZ PAN DIRECTOR ROZGRANICZYĆ WIELE SPRAW BO TO PAN UJAWNIŁEŚ DANE OSOBOWE A KTOS INNY. PRAWNIK NAPEWNO TO WYTŁUMACZY.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowcę pracownika do składu z drewnem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Czy w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tomasz Nowak

Na produkcji jedynie możliwa umowa o pracę.

Jarosław
@Tomasz Nowak

I na jaki okres jest podpisywana? Pierwsza to pewnie na 3 miesiące, a potem jak to wygląda?

ASZES
@Jarosław

1/3/czas nieokreślony.

THT

Pracuje od stycznia i jest OK. Duży plus za fajnych ludzi w pracy. Polecam

Czy ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tomasz

W zależności od stanowiska istnieje możliwość dostosowania godziny pracy. Zasadniczo pracujemy 8-15.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

ASZ

Dzień dobry, zapraszamy do wysłania CV. Pozdrawiamy

Pracuś

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy. Świetna atmosfera, fajni i mili ludzie, dobra lokalizacja firmy, przyszłościowa firma na rynek elektroniki. Pozdrawiam całą ekipę.

Paleciak

fajna praca i atmosfera, brak monotonii no i stałe godziny pracy niestety musiałem zrezygnować z pracy ze wzgledu na wyjazd zagraniczny..........

Magda

Czy lepiej osobiście przynieść cv ? Lepiej na to patrzą ?

moto

Pracuję na produkcji od września. Dużo się dzieje i jest ciekawie. Dodatkowo bardzo przyjazna atmosfera. Jest fanie. Postanowiłem napisać opinię, bo dwa ostatnie miejsca pracy były mocno nieciekawe…

W
@moto

mogę potwierdzić, też tam jestem

Lab
@moto

Ja już teraz też:)

Zostaw merytoryczną opinię o ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS - Wrocław

• Jak się pracuje w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS

ASZ ELECTRONICS SOLUTIONS