Opinie o Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał w Michalów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał w Michalów

Pracownik Nowy wpis

Szef niepoważny, ucina godziny chociaż pracuje się dłużej niż 8 godzin, ogólnie każdy patrzy na siebie, mało kto ci pomoże z problemem, firma mało zgrana, chaos i zamieszanie. Nie polecam

Drwal 2 Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem,właściciel za złotówkę dałby powiesić się za (usunięte przez administratora).Odlicza pracownikom z wypłaty za zużyty lub zepsuty sprzęt.Nie ma czym pracować,jeśli ktoś coś potrafi odchodzi do konkurencji.

Wiesiek Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w firmie PHU Usługi Leśne Pańczyk Michał. Firma bardzo dynamicznie rozwija się powiększając park maszynowy jak i zakres usług. Szefem jest Michał, bardzo ambitna osoba która pracuje na swoje nazwisko dlatego też dla niego jest bardzo ważne dobro firmy. Michał nie jest "rekruterem korporacyjnym" który ma gotowy zestaw pytań i przydziela punkty za odpowiedzi ale ma bardzo dobrze rozwinięty zmysł obserwacji oraz analizy informacji. W firmie pracuje zespół osób, gdzie każda z nich jest naprawdę świetnym fachowcem w swojej dziedzinie (arboryści, pilarze, operatorzy maszyn leśnych itd.), mając takich pracowników wymagania Szefa mają prawo być wysokie i dlatego musi starannie dobierać nowe osoby. Praca Drwala to nie "tylko" praca fizyczna ale doświadczenie, umiejętność przewidywania, analizy i co najważniejsze dbanie o bezpieczeństwo swoje, kolegów oraz mienia dlatego tez jak pisałem wcześniej nie łatwo znaleźć odpowiednią osobę ,która będzie odpowiednim kandydatem do pracy. Warunki finansowe które miałem były powyżej przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w powiecie zamojskim (czyli można sprawdzić ile :P), dla jednego to mało dla drugie dużo co nie zmienia faktu, że jest to więcej niż przeciętne wynagrodzenie w regionie.

Poldek

Zastanawiam się jaki jest powód, że nikt nie zdecydował się zostawić tu opinii o pracy.

Drwal
@Poldek

Taka masakra że nie ma sensu czegokolwiek pisać... rotacja ogromna nikt tam dlugo nie pracuje , ludzie uciekaja nawet po jednym dniu nie ogladajac sie za siebie i nie chcą nawet pieniędzy za tą dniowke.

Rafał
@Drwal

Już widzę jak uciekałeś bez pieniędzy hahaha. W naszym regionie ciężko o pracę i to dobrze płatną a jak dla mnie praca w tej firmie była bardzo dobrze płatna jak na nasze warunki. Mnie sytuacja zmusiła do wyjazdu za granice ale wiem że jestem dobrym pracownikiem i jak wróce to będę miał miejsce w tej firmie.

Rst Nowy wpis
@Rafał

dzięki za mimowolną recenzję kolejnego polaczyny dziada eksploatatora taniego rynku pracy gdy za prawdziwym zarobkiem trzeba od takich uciekać "na zewnątrz" a ew powrót traktować bardziej jako zabicie czasu i sposób na co najwyżej egzystencjalną wegetację. Przynajmniej zna swoją wartość jako pracodawca jeśli takich spowrotem przyjmuje czyli jakaś to forma uczciwości a to już dużo. Dzięki za ten wpis bo sporo mi podpowiedział

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Haxan

Firma jakich wiele sprzęt zdezelowany totalny chaos kasa rzadko kiedy się zgadza przeważnie brakuje… Partyzantka ogólnie

RYŚ
@Haxan

Hehehe "firma jakich wiele " myślę kolego że w wielu firmach robiłeś i z wielu wyleciałeś za pewne jesteś nieudacznikiem który nie potrafi nic osiągnąć tylko krytykować innych ;)

miś
@RYŚ

/ryś/ może niedźwiedź nie żaden ryś to napisał

Arborysta

Znam firmę i branże współpracuje z nimi chłopaki znają się na robocie . No cóż selekcja jest wszędzie , ja działam sam i wiem ze ciężko jest o kompetentnych ludzi a w szczególności w tej wyspecjalizowanej branży . Firma na poziomie godna polecenia .

Teresa
@Arborysta

O jaką selekcję w ForestPlusie Ci chodzi? Jakieś zwolnienia, czy o to, że trudno się pilarzom dostać tam do pracy? Weszłam tu właśnie, żeby sprawdzić, czy są jakieś oferty pracy, bo na stronie firmy akurat nic nie ma.

Radek

Firma funkcjonuje od 5 lat i gdyby było tak kiepsko to już by przestałą działać. Myślę, że zabrakło chęci do pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał - Michalów

• Jak się pracuje w Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Phu Usługi Leśne Pańczyk Michał
  • Zielona 21