Opinie o Gregpol Service Grzegorz Stelmach w Myszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gregpol Service Grzegorz Stelmach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gregpol Service Grzegorz Stelmach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gregpol Service Grzegorz Stelmach w Myszków

Agnieszka

Nie polecam firmy GregPol Service. Nie mówię tu o jakości pracy, ale o nierozliczonych zaliczkach i rozczarowanych klientach.

MS

Zostaliśmy oszukani przez firmę (usunięte przez administratora) GregPol service: wypunktuje: - porzucenie robot remontowych nie dokończonie prac -pieniądze przekazywane na całe zapotrzebowanie materiałowe nie rozliczone i brakuje części tych materiałów. - kontak znikomy, przez 2 tyg zerowy, - próby umówienia osobistego kończyły sie niepojawianiem wykonawcy, - jako inwestorzy sami wywozilismy odpady remontowe ...niespotykana praktyka - wykonawca nie poczuwa się w obowiązku dokończenia prac i rozliczenia z usług Szkoda czasu i nerwów na ta firme

Grzegorz Stelmach.
@Sebastian

Co chwile zmienia Pan front? Podobno już dawno Lazienka skończona a teraz remontujecie resztę mieszkania. Pozdrawiam.

Tomasz Kasperczyk

Pozwolę sobie wpisać moje spostrzeżenia. Pan Grzegorz. Człowiek fantastyczny i świetny fachowiec. Uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Pomoże, doradzi. Remont przeprowadził fachowo. Dopracowane szczegóły cieszą oko. Jestesmy bardzo zadowoleni. Kazdemu mogę polecić.

Wlodek
@Tomasz Kasperczyk

Pokaż łazienkę i fakturę za nią czy po prostu jesteś oszust?

Tomasz Kasperczyk

Izabela
@Tomasz Kasperczyk

a ile czasu zajęło wszystko u Pana? Ile liczyła ekipa?

Beata
@Tomasz Kasperczyk

a pracownicy też tacy fantastyczni? :D chętnie dołączę do tak super zespołu :)

Tomasz
@Izabela

8 tygodni

@Tomasz

To chyba spory remont musiał być, skoro aż tyle czasu im to zajęło. Pewnie całe pomieszczenia - kafle / panele ściany itp. Pan kupował materiały czy zajmowała się tym ekipa i wystawiali na to faktury?

@Renata

U Pana Tomasza został przeprowadzony remont kapitalny z kompletna wymiana mediów(prąd,woda,gaz). Zostały zrobione podwójnie podwieszane sufity, gładzie na ścianach, wymienione zostały pokrycia podłóg itp. Poza tym niwa kuchnia na wymiar i dwie szafy na wymiar. Czas wykonania zależy od zakresu robót i stanu zastanego. Pozdrawiam.

Wlodek Nowy wpis
@Tomasz Kasperczyk

Pokaż łazienkę i fakturę za nią czy po prostu jesteś oszust?

Wiecie, czy Gregpol Service Grzegorz Stelmach udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@MS

Można się przedstawic? Nie przypominam sobie takiej sytuacji.

@MS

Ach. Po inicjałach domyślam się,ze Pani Maja S to żona Pana sabata. Pan Jerzy to pewnie ojciec. A Syli to tez rodzina. Wypisujecie tu bzdury i chcecie żeby z wami rozmawiać.? Sztucznie nabijacie negatywne komentarze. A firma gowork nic z tym nie robi. Jeśli sprawia to Państwu frajdę. Proszę bardzo. No ale tym spsobem do niczego nie dojdziemy. Wystąp we wrześniu negatywnych opinii jest większy niż grzybów. Pozdrawiam.

@Grzegorz Stelmach

P. Grzegorzu tak barwie i kolorowo komentarze pisane przez żonę i współpracownika? Proszę o FV za materiały i rozliczenie końcowe. Bo na dokończenie robot jak widzę nie mamy co liczyć.

@MS

Nadal nie wiem z kim rozmawiam. Może warto się przedstawić. Jeśli Pani MS to P. Maja S. To przypominam,ze byliśmy na miejscu. Niestety nie przyjechaliście a zamki zmienione. Co skutecznie utrudnia dogadanie się i kontynuacje prac.

@MS

Nie potrzebuje rodziny do wpisywanua ooinii. W przeciwienstwie do Panstwa. Mam rzesze zadowolonych klientów. Ponadto wiekszosc prac wykonuje z polecenia. O czyms to swiadczy. Niestety z ludzmi konfliktowymi nie sposob sie dogadac. Widzicie moja wine bez grama obiektywizmu co do swojej. Szkoda. Jesli sprawia Panstwu przyjemnosc szkalowanie mojej osoby. Powodzenia tylko nie zatrujcie sie wlasnym jadem. Z mojej strony. Jestem itwarty na rozmowy. Pozdrawiam serdecznie.

@Grzegorz Stelmach

Jakich klientów takich jak ja ? Jestem osobą niepełnosprawna co zostało przez Pana wykorzystane. Miałem nadzieję że dzięki dobrym ludziom moje marzenie łazienka w końcu się spełni nie mam nic przez Pana ani łazienki ani pieniędzy bo ma Pan (usunięte przez administratora) od maja mydli mi Pan oczy że od poniedziałku Pan wraca robić łazienkę tyle że tych poniedziałków coraz więcej mija a łazienki nie ma

Grzegorz Stelmach. Nowy wpis
@Sebastian

Co wchodzi w socjal Gregpol Service Grzegorz Stelmach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gregpol Service Grzegorz Stelmach? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Agnieszka

Grzegorz Stelmach

Wystarczy nie chować się za nikiem i skontaktować się ze mną jeśli jest jakis problem. A podkreślę ,ze wykorzystywanie dobroci mojego serca juz się skończyło. Bez taryfy ulgowej dla jakichkolwiek cwaniaków.

Sebastian

Ja jako osoba niepełnosprawna zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę. Pieniądze na remont łazienki uzyskałem ze zbiórki o czym p. Grzegorz dobrze wiedział. Remont łazienki zaplanowany na 25 maja 2022 do dziś nie mam łazienki ale i również pieniędzy. Nie mam gdzie robić prania, hydraulik który był zalał sąsiadów. Prace rozpoczęte nie zakończone zero kontaktu sprawa skierowana do adwokata a następnie czeka mnie sad... nie polecam

@Sebastian

No jeśli to prawda to idzie Panu bardzo współczuć z tego powodu. Dziwię się w takiej sytuacji, że dopiero teraz przyszła myśl o ingerencji adwokata. Nie rozumiem tylko dlaczego całość została wpłacona, chyba że ma Pan na myśli zaliczkę?

@Sebastian

Ciekawe co Pan napisał. Przypominam,ze prace były prowadzone zgodnie z harmonogramem. Występowały również opóźnienia. Było to spowodowane problemem z dostępnością materiałów. Dotknęło to cały rynek budowlano-remontowy w tatmt czasie. Zalanie które u Pana powstało ,było skutkiem odkręcenia korka zabezpieczajacego. Fizyczne odkręcenie przez nieustalona osobę(Pana lub kogoś z licznych codziennych gości. ) Hydraulik pojawił się natychmiast na miejscu. Zakręcił korek i sytuacja została rozwiązana. Są zdjęcia i jest protokół z awarii która jak wynika z protokołu,była celowym działaniem z Pana lub innych osób strony. Przypominam także,że zaraz po zdarzeniu zerwali Państwo zawarta umowę. Wiec prace nie były kontynuowane. Jeśli już chce Pan zamieszczać opinie. To proszę nie mijać się z prawdą.

Kaśka
@Sebastian

Jak można tak potraktować osobę niepełnosprawną brak szacunku ze strony pana Grzegorza.Obcy ludzie pomogli Sebastianowi w zebraniu pieniedzy na remont łazienki bo to jego największe marzenie mieć własną łazienkę a Pan go tak potraktował Karma wraca.

Olga stepien

Zastanawiają mnie negatywne opinie na temat tej firmy. W grudniu skończył się remont mojego mieszkania. Z ruiny Pan Grzegorz zrobił przytulne gniazdko. Zamawiał materiały potrzebne do pracy. Tu ciekawostka. Pan Grzegorz nie wykonuje prac z materiałem. Materiał zamawia grzecznościowo a ja płaciłam przy dostawie. Osoba która poleciła Pana Grzegorza również opłacała przy dostawie. Wiec jakim cudem jakies problemy? Wszystko przebiegło sprawnie. Praca została wykonana dokładnie. Wylewki samopoziomujące, podwieszane sufity. Cała instalacja hydrauliczna i elektryczna. Wyrównywanie ścian i co tylko chciałam. Pan Grzegorz zawsze służył pomocą. Niejednokrotnie w czasie wolnym. Doradził,zamówił,odebrał i zamontował. Dodatkowym atutem jest Pan stolarz. Osoba serdeczna i profesjonalna, podobnie jak Pan Grzegorz. Widzę,że współpracowników dobiera z najwyższa starannością. Wiec Skąd tu tyle jadu. Albo konkurencja albo łowcy okazji. Zrób za półdarmo a my bedziemy wymagać i pisac negatywne opinie. Cwaniaków jest mnóstwo. Życzę Pani Grzegorzowi tylko pozytywnych i normalnych klientów. Jestem zadowolona i polecam usługi firmy Pana Grzegorza.

Grzegorz.
@Olga stepien

Dziękuje za pozytywna opinie i fantastyczną współpracę. Tez życzyłbym sobie wyłącznie normalnych klientów. Niestety to nie do przewidzenia. Na szczęście mam okazje współpracować z ludźmi pozytywnymi jak Pani. To na szczęście równoważy się???? Gdyby czegoś było trzeba. Proszę dzwonić. Jestem do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie.

Pan Grzegorz wyremontował mi mieszkanie. Wbrew temu co tu przeczytałam. Wszystko jest na tip-top. Jestem zadowolona z usługi. Wszystko w ustalonym czasie. No dobrze 5dni po terminie ale wynikło to z mojej winy. Po prostu dolorzylam troszkę pracy. Pan Grzegorz niezwykle uprzejmy i w mojej ocenie to bardzo życzliwy i dobry człowiek. Polecam. Moje sugestie dla Gregpol Service Grzegorz Stelmach: Trzymajcie poziom. Lubię atmosferę w Gregpol Service Grzegorz Stelmach za: Organizacja i dokładność.

Wojciech
@Monika

To bardzo Pani zazdroszczę..bo u mnie wszystko na odwal zrobił ????

@Wojciech

a można dopytać kiedy u Pana ta cała usługa miała miejsce? pytam, bo ta Pani to 4 lata temu pisała a mnie interesuje aktualna sytuacja w firmie. Co u Pana się takiego stało jeśli można spytać?

Wojciech
@Renata

Jest to firma jedno osobowa.Pan wykonuje prace jednocześnie w kilku miejscach..tak, że wszędzie jest z doskoku.nie ma sprzętu..prace wykonuje niedokładnie...

@Wojciech

Nie przypominam sobie ,żeby coś na (usunięte przez administratora) było robione. Z tego co kojarzę u Pana były do położenia kafelki na podłodze. Zrobione w 3 dni i z tego co pamietam , był Pan zadowolony. Wiec nie wiem skąd nagle negatywna opinia.

Moje sugestie dla Gregpol Service Grzegorz Stelmach: Czytając opinie o firmie GregPol Serwis, mam dla ciebie Grzegorz jedną radę... NIE OSZUKUJ KLIENTÓW to nie będziesz miał negatywnych opinii

@Marek

Mysle, ze skoro sie nie znamy i nigdy nie mielismy ze soba styczności. Porady prosze zachowac dla siebie. Nikogo nie oszukalem i nie oszukam. A cwaniakow nie unikne w tym fachu. Byle sie nie zatruli swoim jadem. Pozdrawiam serdecznie.

@Grzegorz Stelmach

Każdy więzień twierdzi, że jest niewinny :)

@Marek

Mysle, ze zawsze lepiej nie sugerowac sie jedna ze stron.

@Grzegorz Stelmach

Kiedy zwroci mi Pan moje pieniądze że zbiórki charytatywnej ? Naprawdę musi to odbywać się przez sąd dobrze pan wie że jestem osobą niepełnosprawna a te pieniądze na łazienkę otrzymałem od dobrych ludzi przez Pana zostałem z niczym

Syli

Uwaga !!! Firma GregPolService -Grzegorz Stelmach pobrał zaliczki, nie rozliczył się faktur za materiały a robotę w połowie porzucił. Brak kontaktu z P. Stelmachem. Sprawa skierowana do sądu

Jerzy
@Syli

Też mam ten problem - proszę o kontakt

@Jerzy

Czym moge służyć?

@Syli

Prosze Syli. Kim jestes. Bo nie kojarze takiej sytuacji.

I kim Pan jest?

@Syli

Mam ta sama sytuację...co mogę przedstawić jak i to zrobię na live tik tok.. pisanie że to klient jest zły świadczy o Panu G bo to on ni3 wywiazuje sie z umowy

Kasia Daniewicz

Ciekawe co się tutaj dzieje. Może ja się wypowiem za siebie.Ale widzę tu masę pozytywnych opinii z którymi się zgadzam. Po wykonaniu remontu w moim mieszkaniu. Mogę polecić współpracę z Panem Grzegorzem. Wszystko na czas. Czysto i profesjonalnie. Pomógł mi dobrać materiały. Informował o wszystkich zmianach jeśli coś z czymś kolidowało. Dusza człowiek. Teraz mieszkam jak chciałam i wszystko wyglada pieknie. Teraz tylko się urządzić. A Pan Grzegorz. Swój chłop. Polecam.

Niezadowolony Klient

w polowie pracy. Brak kontaktu, rozniez nie chciał rozliczać sie z faktur, to powiedzialem ze nie zaplace mu za nie ani grosza i nagle faktury sie znalazły. Ludzie uważajcie na tego pseudofachowca, otyły facet stwarza tylko pozory, widze ze jest tutaj duzo wiecej osób u ktorych nie potrafił przeprowadzić remontu. Jezeli byłby ktos chetny zobaczyć jego niechlujną prace to chetnie pokażę zdjecie, wszystko mam udokumentowane. Otyły, przykro pachnący partacz.

@Niezadowolony Klient

Proszę się ujawnić. Ponieważ nie kojarzę takiej sytuacji.

Arek

@Grzegorz Stelmach i każdy z pracowników natrafił na taki problem ?

Iwo

Niepokojące informacje zostawiliście na forum. Miałem zamiar złożyć cv ale teraz???

Anatol

@Adam To nie jest forum pracownicze i nie rozumiem jak ten wpis ma się do pracy w firmie?

@Anatol

Panie Anatolu. Jest tu wydaje się kiła osób które piszą negatywne opinie. W rzeczywistości to jedna rodzina. Nie chcieli płacić. Myśleli,ze mogą mieć za darmochę. Niestety nie jestem firma charytatywna. Wiec niech wylewają tu swoje żale. Proszę to zignorować. Mam cała rzesze zadowolonych klientów i cała masę pracy. A ta rodzinka może być dalej żenująca jak dotychczas. Pozdrawiam serdecznie.

Wygrana sprawa w Sądzie przeciwko firmie GregPolService Grzegorz Stelmach. Nakaz prawomocny wydany przez Sąd z klauzulą 2085125/18. Niestety komornik nie miał z czego pobrać należności.

Damian

@grzegorz czy da się awansować na wyższe stanowiska ?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Gregpol Service Grzegorz Stelmach. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Grzegorz

Proszę doprecyzować. O jaką możliwość rozwoju chodzi? Pozdrawiam serdecznie.

Bogusia

Witam. Pan Grzegorz remontował moje mieszkanie.Wlasnie z polecenia Pana Kazimierza.Wszystko przebiegło sprawnie. Jestem zadowolona.Szczegolnie jestem wdzięczna za poświęcony czas poza godzinami pracy. Pan Grzegorz jeździł ze mną po sklepach wyszukując najfajniejsze kafelki itd. Jestem wdzięczna. Polecam. Hejterzy pewnie sami są sobie winni.Kto wie co się mogło wydarzyć. Pan Grzegorz to spokojny człowiek i zapewne trzeba się mocno postarać aby wyprowadzić go z rownowagi.Jatkałam się z profesjonalizmem i życzliwością.

Zostaw merytoryczną opinię o Gregpol Service Grzegorz Stelmach - Myszków

Gregpol Service Grzegorz Stelmach
  • 11Listopada 14 lok. 2