Opinie o Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski w Brzyskorzystew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski w Brzyskorzystew

Kamil Janowiec Wielkopolski Nowy wpis

Witam, nie ze wszystkimi opiniami mogę się zgodzić: Pierwsza rzecz, właściciel firmy Radek jest osobą bardzo dokładna i skrupulatną, na pewno nie robi nic na " oko", wszystkie wymiary pokrywają się z projektami, sam osobiście dopilnowuje aby na placu budowy był odzwierciedlony budynek z projektu, nie ma tam nic z przypadku. Po drugie, atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna, cała ekipa jest bardzo zgraną i jeden drugiemu pomaga, nie ma tam osób które pracują po to by zarobić na 0,7 kolejne dni nie przychodzić do pracy, po prostu są tam ludzie odpowiedzialni którzy pracują na swoje rodziny. Po trzecie, sam tam pracuje i jakoś nie miałem problemu żeby dostać normalna umowę o pracę więc nie wiem jaki problem widzą niektórzy moi przedmówcy. Po czwarte, kasa jest na czas, a jeśli ktoś potrzebuje wcześniej to też nigdy nie było problemu żeby dostać zaliczkę. Na koniec dodam tylko tyle że może niektórzy ludzie myślą ze do firmy Radex wystarczy przyjść na 3-4 godziny, wypić kawę , zjeść śniadanko i do domku- dniówka zaliczona( tak to nigdzie nie ma) Gdybym się budował jeszcze raz to na pewno próbował bym ściągnąc firmę Radex w moje okolice żeby postawili mi chatę, bo po tym jak widzę że oni to robią z sercem to nie martwił bym się że za kilka lub kilkanaście lat coś się stanie z moim domkiem. Pozdrawiam firmę Radex oraz byłych. i obecnych pracowników . Kamil

Pracownik 171 Nowy wpis

Polecam firmę Radex firma solidna dbałość o każdy detal jeśli chodzi o wykonywanie zlecenia. W pracy miła atmosfera ekipa zgrana i pomocna. Właściciel firmy mega pozytywny i miły. Więc jeśli szukasz fachowej firmy która wykona dla ciebie usługę szybko i tanio to polecam Radex.

Wiktor Zborowski

Firma jak firma, kasa się zgadza, ale pacjent omija wszelakiego rodzaju umowy, byle ominąć opłaty za pracownika. Robiłem w tygodnie. Jestem 16osoba od nowego roku... Po 2 tygodniach rozliczył sie, bo zapytałem o warunki umowy o których pisał w ogłoszeniach na olx. Dziękuję, pozdrawiam. Nie polecam tam pracować. Zwykły buc z niego

@Radex Nowy wpis
@Wiktor Zborowski

Witaj Patryk L. Będąc na rozmowie o pracę nie wspominałeś mi że jesteś po przejściach ( 4 lata siedziałeś w więzieniu i kilka lat w poprawczaku) Zasadą tej Firmy jest zatrudnianie uczciwych , wykwalifikowanych nie mających problemów z prawem pracowników . Jak wspomniałeś rozliczyłem Cie uczciwie. Co do stażu to ty mi proponowałeś albo chociaż umowę na pół etatu , ponieważ wyrzucili Cie z urzędu pracy . To że w życiu Ci nie wyszło to nie obwiniaj mnie za to i nie pisz głupot .Pracowałeś 2 tygodnie a piszesz że od początku roku przewinęło sie 16 osób . A tak WCALE nie było . Rozstaliśmy sie ponieważ nie ma miejsca w mojej firmie dla takich ludzi . Pozdrawiam Życze powodzenia

Janek Janek Nowy wpis

Firma Radex bym raczej powiedział że Sradex. Gość (usunięte przez administratora) i strasznie dziwny. Szczerze nie polecam na Olx wystawia że praca na pełen etat i umowa o pracę a w rzeczywistości nie jest to prawdą robi wszystko żeby nie płacić pracownikom ZUS oraz innych podatków. Proponuję jakieś staże żeby zgarniać kasę z Urzędu Pracy, może kasa się zgadza to fakt ale jest bardzo nie udciwym człowiekiem i uważajcie na jego pracownika dodam że nosi okulary zwykła pała jakby mógł to wszedł by mu w (usunięte przez administratora) bez wazeliny . Szczerze nie polecam tej firmy uważajcie. Pozdrawiam.

Firma Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pracownik223

Pracuje w firmie Radex od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tak uczciwego człowieka i zgraną ekipę. Wynagrodzenia są na czas. Z szefem zawsze idzie się dogadać. Z wolnym także nie ma problemu. Firma godna polecenia!

Pracownik123

Pracuję w firmie Radex od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z warunków i panujacej tam atmosfery. Pensja zawsze na czas, z wolnym nie ma problemu. Pracodawca uczciwy i zawsze idzie na rękę pracownikowi. Szczerze polecam!

Zuzanna

Jaka jest Wasza opinia na temat pracy w Radex? Najbardziej interesuje mnie system pracy. Często macie nadgodziny?

X_xxxxxxcc

Nie polecam twj firmy anu do budoqy domu ani jesli chcesz tam pracowac. Osobiscie wiem jak tam jest na poczatku jest ok a potem szkoda gadac.(usunięte przez administratora). Wiwm co pusze bo sm tam pracowalem 3 lata wiec znam pracodawce i 3 jego pracownikow (usunięte przez administratora)ipowiedza wszystko zeby bylo lepiej dla nich. (usunięte przez administratora)

Joker
@X_xxxxxxcc

Panie Dudek jeżeli masz odwagę komuś wystawić opinię to należy sie podpisac gdyz znam szefa i tez wiem ze sumiennie wykonuje swoja prace i tez pracowałem dobre kilka lat temu i tez teraz pracowałem u Niego i jakoś nigdy nie czulem się (usunięte przez administratora) bo przecież od zawszę było tak u Niego ze dawał pracownikowi liste z godzinami do wglądu więc zapewne ty tez ja otrzymales i miales okazje ja sprawdzić a to jest śmieszne co piszesz gdyz to porządna firma którą warto polecać i to ze robi po kosztach to chyba cos Ci się pomyliło z jakąś inna firma śmiało zawszę do budowy domu będę polecać ta firme bo jak ja miałbym sie budowac to zgłosił bym się tylko do tej firmy a ty pierwsze powtórz szkołę podstawową bądź idź na korepetycje z języka polskiego z ortografii bo te błędy niewidomy by zauważył...

Balot

Ja jako pracownik w firmie radex jestem zadowolony ze trafilem na uczciwego i zrozumialego pracodawce zarobki bardzo dobre i atmosfera w pracy z wolnym tez nie ma problemu, premie uznaniowe, pomoc i porady w roznych sprawach .Naprawde polecam tego pracodawce bo ciezko znalezc uczciwego .polecam i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski - Brzyskorzystew

• Jak się pracuje w Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski?

Radex Usługi Ogólnobudowlane Radosław Grochowski
  • 58B