Opinie o Byszewski Mirosław Firma Budowlana w Słotwiny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Byszewski Mirosław Firma Budowlana. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Byszewski Mirosław Firma Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Byszewski Mirosław Firma Budowlana w Słotwiny

Katarzyna Nowy wpis

Chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat Firmy Budowlanej Byszewski Mirosław. Bardzo przyjemnie współpracuje się z tą firmą, bardzo dobre usługi, bardzo dobry kontakt. Polecam serdecznie

Iwona Nowy wpis

Jakość usług na najwyższym poziomie, budowa przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Firma doskonale wyposażona. Inwestorzy bardzo zadowololeni.

Zbyszek Nowy wpis

Profesjonalni i porządni ludzie, szybkie tempo pracy, konkurencyjne ceny. Trzymają się terminów i znają się na tym co robią. Solidna firma, którą polecam z czystym sumieniem. Dziękujemy za piękny dom.

Elżbieta Nowy wpis

A z jakich konkretnie korzystałeś jeśli można spytać?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Byszewski Mirosław Firma Budowlana? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mariusz

Widzę że dużo dobrego się tu dzieje więc dodam komentarz też od siebie. Skorzystałem z usług tej firmy raz i powiem tak, jeżeli kiedykolwiek będę budował (a myślę że tak) na pewno skorzystam z ich usług. To są porządni ludzie. Robią bardzo dobrze, czysto, zgodnie ze sztuką budowlaną, ceny mają naprawdę konkurencyjne, nie ukrywam że nie byli jedyna firma która robiła wycenę. ILONA pytasz jak z terminowością... Powiem tak jeśli Mirek Ci powie ze jutro są to są, chyba że plany pokrzyżuje im pogoda na to akurat nie mają wpływu, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Trzeba się szanować bo żebyśmy mogli zamieszkać w naszym wymarzonym domu to ONI odwala najcięższą robotę. Pozdrawiam was serdecznie chłopaki.

@Mariusz

A ile mniej więcej czekałes na wycenę? :) Nie ukrywam, ze zalezy mi na czasie.. no i jak z ich ceną, konkurencyjna? :)

@Marta

Tak jak napisałem ceny mają naprawdę dobre. Wszystko liczone w całości nie z metrów, jak niektóre firmy,koparka , kanalizacja już w tej cenie. Na wycenę czekałem krótko jakieś 2-3 dni

Elżbieta
@Mariusz

Ciekawa jestem jak z gwarancją?

Joanna

Bardzo dobra firma budowlana, jakość usług na najwyższym poziomie, bardzo dobrze się z nimi wspopracuje. Polecam serdecznie.

Gonia

Bardzo się cieszę że skorzystaliśmy z usług Pana Mirosława solidnie,szybko,estetycznie aż żal robić elewację.Na plus jest również to że dysponują własnym sprzętem min. koparką , wywrotką co jest dużym udogodnieniem. Polecam wszystkim poszukującym dobrej ekipy budowlanej.

Ilona
@Gonia

Super, rzadko się teraz zdarzają takie dobre ekipy. A trzymają się terminów?

Kamila
@Gonia

o proszę.. :-) a jak z terminami? długo trzeba czekać?

Agnieszka

Hejka, co się stało z nim? Nadal można zamówić usługę? Pytam, bo bardzo dobrze się wypowiadacie o tym miejscu i chyba warto im zaufać ale No od jakiegoś czasu cisza…

Zadowolony klient
@Agnieszka

Pracują nadal jak mrówki:) polecam

Elżbieta
@Zadowolony klient

Tak? ;) A u Ciebie co ostatnio robili? Ile to zajęło?

klient

Takich firm jak Pana Mirosława ciężko znaleźć. Naprawdę profesjonalna firma.Polecam każdemu.

Aleksander
@klient

Widzę, że wypowiadasz się z poziomu klienta - zdradzisz mi tak z czystej ciekawości, jak to się stało, że wybrałeś właśnie firmę Mirosława Byszewskiego? Chcę ustalić, czym firma wyróżnia się na rynku :) A może znasz kogoś kto pracuje w firmie i byłbyś w stanie powiedzieć coś na temat pracy tam?

klient
@Aleksander

Jak to się stało że wybrałem firmę Pana Byszewskiego???? Po prostu z polecenia od znajomego u którego budował.Jeżeli ktoś Ci polecił to co tu więcej szukać. Jeżeli Jego nie zawiódł to jest w porządku.Myślę że nie trzeba większej reklamy.Budowa domu to inwestycja na całe życie nie warto jej zlecać byle komu..... Jeszcze raz się powtórzę POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Czy Pan mirek nie potrzebuje rak do pomocy?

Pana Mirka polecił mi znajomy, skorzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrzy fachowcy,tempo pracy, aż trudno uwierzyć że tak szybko można zbudować dom. Pan Mirek swoją wiedzą budowlaną mógłby zawstydzić nie jednego kierownika budowy. Próżno szukać ogłoszeń tej firmy Oni działają z polecenia a to chyba o czymś świadczy. Dziękuję za piękny dom

Mariusz

Super firma, bardzo dobrzy fachowcy polecam z czystym sumieniem

Ja nigdy nie miałam problemu z tą firmą wręcz przeciwnie profesjonalna i solidna wykonywali u mnie dwie budowy zawsze wszystko było w porzadku. Polecam w 100%

tol

nie rzetelny człowiek,Kilka razy umawiał się na spotkanie ale nie przyjeżdżał ,ciągnął tak przez 3 tygodnie,W końcu przyjechał i powiedział że ,nie weźmie roboty chociaż telefonicznie obiecał.

Zostaw merytoryczną opinię o Byszewski Mirosław Firma Budowlana - Słotwiny

Byszewski Mirosław Firma Budowlana