Opinie o Gwiazda Trans Urszula Bączkowska w Trzebieszyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gwiazda Trans Urszula Bączkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gwiazda Trans Urszula Bączkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwiazda Trans Urszula Bączkowska w Trzebieszyno

Przewoznik

Omijać gwiazdę szerokim łukiem. Handlują płyta z kronospanu i oferują śmieciowe stawki. Szanujcie się i przestańcie jeździć za grosze !!

Ja POLECAM

pomimo sytuacji stawkowej na rynku oni przynajmniej płacą i to w terminie

Krystian

Firma, ma kontakty z platformą trans.eu. Trzy razy wystawiałem im negatywny komentarz i trzy razy był usuwany. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TE OPINIE NA GIEŁDZIE. Firma notorycznie (usunięte przez administratora) przewoźników, w postaci braku dopłat za swoją głupotę. Mylą się z awizacjami auto stoi parę dni z jakimś (usunięte przez administratora) ładunek na zjeździe do bazy, po prostu omijać szerokim łukiem.

Pustuł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak można umówić się z kimś na podjęcie współpracy,po czym nie poinformować go o zmianie planów,wycofać się zeń i najzwyczajniej w świecie olać, nie odpowiadając choćby SMSem?! Brak szacunku do drugiego człowieka,niesłowność,chamstwo,grubiaństwo oraz brak skrupulatności w działaniu.

Przewoznik

Przewoźnik
@Przewoznik

Dokładnie - spedycyjna (usunięte przez administratora) + dziewczyny nie mające bladego pojęcia o branży. Jedna z najgorszych spedycji na kraju. Omijać!

Ja POLECAM Nowy wpis

pomimo sytuacji stawkowej na rynku oni przynajmniej płacą i to w terminie

k123

Nie polecam firma ta firma to (usunięte przez administratora) i nikt więcej żerują na przewoźnikach.

Firma Nowy wpis
@k123

Spedycja jest działalnością polegającą na organizowaniu przewozu towarów. Firma spedycyjna wykonuje szereg czynności na rzecz zleceniodawcy związanych z organizacją transportu, zaczynając od dopasowania środka transportu, poprzez doradztwo w zakresie transportu ładunków, na rozładunku towaru kończąc. Nie jest organizacją humanitarną.

Krystian Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gwiazda Trans Urszula Bączkowska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Żmigród Asystentka do biura pilnie? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Bulanda

Jedna z najgorszych spedycji pod względem stawek i "doświadczenia" spedytorów. Amatorka i piaskownica.

Bogdan

Najbardziej (usunięte przez administratora) spedycja w kraju. Nieświadome dziewczynki z zerowym doświadczeniem, jedyne co potrafią to płacić to pomnożyć ładowne x 3.5. Odradzam jakakolwiek współpracę.

jarek gdynia

Nie polecam wspolpracy przewożnikom

PRACOWNIK

POLECAM, PŁATNOŚCI NA CZAS.

Teresa
@PRACOWNIK

Tylko z powodu płatności polecasz? A mają według Ciebie jeszcze jakieś inne plusy czy raczej na pieniądzach Ci tylko zależy u nich?

przewoźnik

Miastko, 99 % firm spedycyjnych zarejestrowanych w tym regionie to prześciganie sie w proponowaniu przewoźnikom najniższych stawek ponizej jakiejkolwiek opłacalnosci Ta firma jest w ścisciej czolówce w tym wyścigu.

Marcin M

Firma profesjonalna, współpraca to przyjemność.

Stefan

banda nie odpowiedzialnych (usunięte przez administratora). Nie polecam współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gwiazda Trans Urszula Bączkowska - Trzebieszyno

• Jak się pracuje w Gwiazda Trans Urszula Bączkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Gwiazda Trans Urszula Bączkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwiazda Trans Urszula Bączkowska?

Gwiazda Trans Urszula Bączkowska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 1 lok. 3
    77-200 Trzebieszyno