Opinie o Cabind w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cabind. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cabind o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cabind w Bielsko-Biała

gogo

niech się zajmie czymkolwiek!!!

abrakadabra

obserwator kanapkowy - 2013-07-03 20:47:49 Jaka miła atmosfera panuje na APU4. Coś podobnego,od kiedy kierownicy mają wspólne przerwy na stołówce razem z pracownikami?Jak miło popatrzeć jak razem konsumują posiłek Dziewczyny czy wyście oszalały i zapraszacie do jednego stolika nową (usunięte przez administratora)?Oj porobiło się ,nawet na jadalni nie można spokojnie posiedzieć i porozmawiać.Jeszcze jedno kierownicy mają chyba o innej godzinie przerwę ! Może ta nowa p.kierownik o tym nie wie!Jeszcze chwila i dołaczy do nas (usunięte przez administratora) ta cała reszta i bedziemy jak jedna Wielka Rodzina!!!! pani kierownik się integruje z podwładnymi... czy to źle, czy dobrze niech dziewczyny same ocenią... wspólne śniadanko z (usunięte przez administratora)? Panie Boże uchowaj ;D

już się przesiadam!

qwerty

jeśli ktoś ma z tym problem zwyczajnie niech się przesiądzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cabind? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
obserwator kanapkowy

nic mnie już nie zdziwi

(usunięte przez administratora)...nawet jak przeniesiecie to i tak padnie w ciągu jednego roku...leniwce mają większy zapał do pracy niż wy... was obchodzi tylko i wyłącznie kwestia zarobków... a robić nie ma komu... wyżywacie się na nas i podnosicie nam normy, wprowadzacie według was "ulepszenia" które pogarszają wydajność pracowników (magna) czyli nota bene działacie na niekorzyść firmy ECI... twierdzicie że pracownik który ma dobre samopoczucie jest wydajniejszy, ale zapominacie że sama wasza obecność psuje wszystkim humor...

elvis żyje

FRATERIS jest bardzo prężną firmą przewozową. Ile to ona przewiozła do włoch towaru dla FUKSA. Podobno elvis tam za kierowcę robi.

właśnie ona

(usunięte przez administratora)Na wstępie chcę zaznaczyć że mam do Pana szacunek,jest Pan człowiekiem jak ja i każdy inny pracownik naszej firmy.Ale widze u Pana problem-najważniejszy w ludzkiej egzystencji-brak traktowania drugiego jak równego sobie.Jest Pan w czymś lepszy od nas? Żeby ludzi traktować jak zbędny balastr?Może Panu to dostarcza adrenaliny?ponoć jest Pan od niej tak uzależniony..Na szczeblach kariery chyba pan traci po drodze sumienie, kurczy sie, a kiedy zniknie??Co Panu zostanie??Adrenalina i przecież najważniejsze...wygrana w karierze nr 1bo przecież u Pana 2 miejsce to miejsce przegranych..Przepraszam że stoję Panu niefortumnie na Pana drodze do wygranej. Z poważaniem dla Sz.P.D.G.K.S.

aaa

Dali by w koncu mydło i papier do ubikacji na hali bo to jest jakas masakra, osczedzaja na wszystkim

:):):)

A co wiecie na temat firmy FRATERIS czy nie przyjmują tam do pracy?Poszukajcie na necie

faq

(usunięte przez administratora)..... doprowadzić do przeniesienia pracownika tylko dlatego, że "miał czelność" związać się z pracownicą zakładu, jest największym świństwem jakie mógł pan zrobić... żal mi tych dwoje, wniosek jest taki... broń boże nie próbujcie zalegalizować związku z kimś z produkcji jeżeli pracujecie w biurze ECI lub Solidzie...przypominam że wśród kierownictwa tego zakładu pracuje rodzina naszego dyrektora i nie ma jakoś problemu... (usunięte przez administratora)

zblazowany

właśnie ona - 2013-02-24 16:15:34 Mam wielką prośbę do przełożonych- błagam Was -umieśćcie w toaletach jakieś odświeżacze powietrza bo nie mam już siły wstrzymywać oddechu...niech sprzątaczki jakoś to miejsce odświeżają bo będę musiała maskę oddechową zacząć stosować bo tam się nie da wytrzymać-może i jestem tam krótko ale przebywanie w takich wdychających toksynach może powodować uszczerbek na zdrowiu....osłabi to moją wydajność. BŁAGAM- ZRÓBCIE COŚ Z TYM...W dawnych czasach zakatarzone, bogate snobki płaciły fortunę za możliwość "sztachnięcia się" takimi toksynami (ponoć idealnie przetykały im nos i usuwały katar), a ty narzekasz. Ciesz się że masz to za darmo.

załamana

nie ma sprawiedliwości na solaro. proces nawalił ze stołami,a produkcja za to oberwała. zamiast ukarać "inteligentów" najlepiej dokopać "robolom".

mocno zirytowana

czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego przez kilka ostatnich dni radio na hali jest wyłączone? czy to kolejne zarządzenie meksykańskich małpiszonów? kazano nam wypisywać tzw godzinówki a nie zawsze mamy dobry widok na monitory z zegarem. jak szło radio to przynajmniej było wiadomo kiedy jest pełna godzina. jeżeli nie będzie już radia to w imieniu pracowników proszę pana dyrektora o zakupienie na każde stanowisko osobnych zegarów, tak abyśmy mogły bez przeszkód wypełniać te durne karty godzinowe, które jak dla mnie są bezsensowne ponieważ zabierają nam czas i wybijają z rytmu pracy.

właśnie ona

czuje się w tej pracy jak wytresowana małpka... :( kto nie sprosta wymaganiom pójdzie na odstrzał - to takie smutne.albo masz swoje własne ambicje albo jesteś szarą myszą -czy ktoś zmieni nasz los jak my sama nie umiemy??????????????????? :) czekam na dobrą wróżkę :) :) :) a ile jeszcze osób mają zwolnić ? wie ktoś?

dociekliwa

jaj - 2013-03-07 11:06:04 I za 1200 na reke zapraszamy do stołu..jakie 1200...(usunięte przez administratora) na miesiąc zgarniają po 30 tysiaków... a z nas niewolników robią... na karuzelach do ubikacji nie pozwalają dziewczynom iść przez 5 godzin...doprowadzili do upadku własną firmę a teraz zabrali się za naszą... a nasi przełożeni trzęsą portkami i boją się ich jak ognia...

jaj

I za 1200 na reke zapraszamy do stołu..

abd

to sa jakieś meksykańskie normy

dociekliwa

(usunięte przez administratora)(ta kobita co mierzy czasy) stwierdziła ponoć, że jest w stanie stanąć na stole i do tygodnia zrobić normę bez problemu. jej zdaniem opierdalamy się na produkcji... ja mam w takim razie propozycję nie do odrzucenia... niech ona i meksykanie z którymi tak bardzo sympatyzuje staną i codziennie przez 8 godzin (usunięte przez administratora) na stołach lub karuzeli... niech nam pokażą jak się powinno pracować żeby podnieść swoją wydajność o 100%

olo

ona - 2013-02-26 11:32:09 jest okAle cham tak straszyc ludzi