Opinie o Aludyne Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aludyne Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aludyne Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aludyne Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Rudy

Ludzie nie idźcie tamtych pracować,to (usunięte przez administratora) największy w Bielsku,kierownicy półgłówki a nawet zszywek brakuje,nic nie ma, dobrze że jeszcze płacą tę jałmużnę którą niektórzy nazywają wypłatą.Niedlugo trzeba będzie z domu przynieść bo firma biedna, ale na luksusowe auta to jest,

Stary

Mateuszek dalej łata braki ludzi na produkcji ukrami z adeko więc jak na razie nie zapowiada się żeby było dobrze w tej firmie. Może wkońcu Mateuszek by przypilnował tych swoich ukrów o której to są już na szatniach i ile czasu na przerwach siedzą a nie tylko ściga starych pracowników którzy o dziwo jeszcze tam robią. Ktoś kto rekrutuje ludzi do roboty tutaj to totalny (usunięte przez administratora) który nie wie nawet jak ta robota wygląda. Poza tym jak można dzwonić z propozycją roboty do gościa który miał dyscyplinarke?

Polak
@Stary

To u was ukry robią!!!

Kierowca Bombowca

Jak dotychczas jedna z najlepszych firm z branży automotiv na której miałem przyjemność być. Logistyka sama kontaktuje się z kierowcą i w przejrzysty sposób tłumaczy dojazd do zakładu oraz przedstawia procedurę rozładunku i załadunki który w sumie trwał około 1,5H. Naprawdę oby więcej takich firm na mapie Polski !

Polak Nowy wpis
@Stary

To u was ukry robią!!!

Transbud Nowy wpis

Firma godna polecenia. Bardzo szybki załadunek, bezproblemowy kontakt z biurem wrazie jakiś pytań. Zadzwonią wcześniej aby wytłumaczyć jak dojechać. Aby więcej taki firm w Polsce, ponieważ bardzo chętnie tam się wraca ponownie.

Zainteresowana Nowy wpis

cześć, zauważyłam, że jakiś czas temu potrzebny był Kierownik sekcji produkcyjnej. Jeszcze niedawno ktoś odradził pracę na produkcji ze względu na warunki szkodliwe, każdy może się z tym zgodzić? Partner wiem, że spełnia wymogi i może by aplikował gdyby jeszcze kogoś szukali do siebie.

Edyta

Ja także patrzę właśnie na te ofertę pracy na produkcje i zastanawiam się nad ta praca na 3 zmiany. na ile to elastyczne? Czy jeśli będę mieć potrzebę z przyczyn osobistych by się z kimś zamienić to bym mogła?

Nono Nowy wpis
@Edyta

Nie ma co sobie życia marnować.Szkodliwe warunki w szkodliwym systemie 3 zmianowym.Niski poziom zarządzania ludźmi, Raczej stosuje się twardy system zarządzania ,który niestety nie jest już nigdzie stosowany.Sflustrowani ludzie wprowadzają niesmaczną atmosferę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aludyne Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konserwator ze Znajomością Hydrauliki / Pneumatyki / Języka Czeskiego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
@Transbud

Kolejny raz załadunek kontenera ekspres niejednokrotnie nawet dzień przed awizacja. Jeden z najlepszych załadowcow w kraju. Kontakt telefoniczny z biurem na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam cała ekipę Aludyne.

Jak teraz wygląda tutaj sprawa stażu pracy względem podwyżek? w ofercie dla Specjalisty ds. CNC było napisane, że wymaga się minimum 2 lat doświadczenia. wtedy z jakiej kwoty się rusza i jak przy tym wynagradzany jest pracownik który minimum 5 lat już pracuje?

Kierowca. c+ e

Firma i chłopcy na magazynie w porządku. Załadunek jutro 06:00 ale ogarnęli dziś bez problemu. Dzięki.

Kierowca Bombowca

Ola

Witam, czym w tej firmie zajmują się kobiety na produkcji? Czy praca jest ciężka fizycznie (dźwiganie)? Linia produkcyjna przy której pracuje więcej osób czy raczej samodzielna praca?

Lol
@Ola

Praca jest bardzo ciężka,jeśli chodzi o pracę dla pań.

@Ola

Ciężka praca i musisz liczyć sama na siebie bo nikt ci nie pomoże a brygadziści na ogp (szlifiernia/CNC) to chamy i prostaki bez szkoły nie mające za grosz szacunku do ludzi.

Inga

W ogłoszeniu Specjalista ds. CNC napisali, że mile widziany jest język angielski. Ale to w mowie czy w piśmie? Z tym drugim u mnie całkiem nieźle, ciekawe czy ma to w ogóle wpływ na wysokość zarobków w (usunięte przez administratora) jak się zna trochę.

Ted bundy

Portiernia to jakieś FBI i KGB. Jesteś wrogiem ,a i alkomatem cię badają .

Aaa

Nie wiem, czy dobrze rozumiem, tej asystentki HR z ogłoszenia szukają tylko na chwilę? Bo czytam, że oferują "umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa", znaczy nie ma szans, żeby po czasie zostać specjalistą ds. HR? Na ile ta umowa w takim razie? Szczerze to wolałabym coś na dłużej, no ale zobaczmy

Szukająca pracy

Witam. Jakie obecnie zarobki oferuje Aludyne i po jakim czasie można liczyć na podwyżkę ? Czy praca w godz nadliczbowych jest możliwa ? I czy praca jest ciężka dla kobiety?

Ktoś prace właśnie odradza? Ten opis odnośnie Kierownictwa to każdego działu dotyczy? Jak to jest podczas pracy jako specjalista ds. ochrony środowiska i BHP? Jak można się dogadywać na dziale? nie wiem w zasadzie czy dużo osób w nim pracuje? i przede wszystkim jakie mogą być zarobki? nie podano nawet widełek…

Rudy

A jak jest z praca dla kobiet?Czy ciężka praca.I ile można zarobić na początek?

@Anna

Pytając czy jest ciężko nie masz przy tym na myśli stanowisk biurowych? Chce się upewnić ponieważ właśnie jedyne z ogłoszeń jakie widzę na takim portalu to oferta dla księgowej. Tryb pracy mi odpowiada, bo możliwa jest hybryda. Nie wiem tylko ile się zarabia i czy warto się interesować. może tu by ktoś wiedział i by mi napisał?

Mam pytanie. Ile można zarobić na początku jako pracownik produkcji i czy są godziny nadliczbowe. Czy firma pracuje w sobotę/ niedziela

Na odlewni nie zarobisz nawet 4tysiecy na rękę na początek. Na szlifierni tym bardziej.

Serio? To o jakich kwotach mówimy, bliżej minimalnej krajowej czy jednak jest lepiej? No i ciekawe czy takie stawki tylko dla ludzi bez doświadczenia czy też dla tych, które już mają jakiś staż pracy. Po jakim czasie podwyżka jest możliwa w takim razie? Da się negocjować?

A tak właściwie to czym się różni aludyne i Shiloh? Bo widziałem ogłoszenia tu i tu. To jedna firma czy dwie różne bo numer ulicy ten sam

Teraz to dwie różne firmy,nastąpiło rozszczepienie jednostki

A tak właściwie to co produkują w tej firmie chodzi mi o to czy to są rzeczy ciężkie obciążające kręgosłup. Czy stanowisko pracy jest jednoosobowe czy praca zespołowa?

Maciek

Przy stanowisku Project Buyera jest informacja, że w tej pracy czekałyby mnie podróże (ok. 15 - 20 % czasu pracy), oczywiście gdybym zdecydował się wysłać CV i ukończył pomyślnie rekrutację. Jak długo może trwać taki wyjazd, i ile wynosi dieta? A także, ile wynosi wynagrodzenie zasadnicze, wtedy, gdy praca odbywa się z siedziby firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Aludyne Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aludyne Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aludyne Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aludyne Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aludyne Poland Sp. z o.o.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała

Aludyne Poland Sp. z o.o.