NEMAK POLAND sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Lojalny Pracownik Produkcyjny nr 123 2016-12-14 21:56
Serdecznie dziękuję za profesjonalną radę.

Będę dmuchał/a wielokrotnie.

Pozwole sobie na jeszcze jedno pytanko: jak uniknąć zbyt rozległego wystrzelenia śrutu z dziurki odlewowej pod wpływem zbyt silnego dmuchnięcia???

To mnie szczególnie intryguje...

Serdecznie pozdrawiam wszystkich wybitnych profesjonalistów i inżynierów
beti 2016-12-17 16:34
Witam, idę na rozmowę do interiala i mam pytanie jaka stawka na początek i jakie umowy? Czy w ogóle można liczyć na przejście pod Nemak bez znajomości jak ktoś chce pracować? Tylko proszę niech wypowie się ktoś normalny, bo takich , co zawsze narzekają to jest pełno, tylko dlaczego nie znajdą innej pracy jak im tak bardzo żle? Pozdrawiam
przyjaciel jolalnych pracowników 2017-01-03 08:28
W sprawie śrutu to jeżeli nie chodzi o naboje, to śmierć nie grozi. Karierę na pewno z takim wybitnym zapałem zrobisz. Nie bój się w Nemaku już tylko od czasu do czasu wypadki ciężkie się zdarzają, znaczna poprawa od 10 lat. A te ostanie to z powodu zbyt wielkiej czułości przy kontaktach ze sztuczną i złośliwą inteligencją.
Gość 2017-01-04 09:06
Mam kilku znajomych, od kilku miesięcy pracują w nemaku przez pośrednika. Zachwalają że za pracę w weekend mają jakiś dodatek 400zł, czy ktoś to potwierdzi?
gość 2017-01-04 09:46
A to cały weekend 48 godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przerwy za dodatek 400 zł to chyba kiepściutko, a co z czasem pracy nikt na to nie reaguje???
Ktos 2017-01-23 22:59
chcialem zatrudnic sie przez Lawo ale stawki kiepsciutkie minimum krajowe ze tak powiemZa to w Alfie duzo wyzsze tylko naboru nie ma Ciekaw jestem dlaczego taka duza roznica pomiedzy posrednikami w stawkachMoze mi ktos odpowiedziec?Czy pracownicy z Lawo sa gorzej traktowani np.nizsze premie?
Dzieki za szczera odpowiedz
Tylko pytam 2017-01-25 14:22
Jakie zarobki przez Alfe na inżyniera? Proszę o poważną odpowiedź kogoś rozeznanego w temacie.
tylko odpowidadam 2017-01-26 12:04
kolega koledze dobre zarobki daje, to myśle że i po koeżeńsku inżynier dobrze zarobi.... zależy od kogo się jest
mikael 2017-01-30 10:47
nigy do lafo wyzysk za grosze nie wieem czemu tak jest ale odradzam
Ktos 2017-01-30 15:02
Dzieki za odpowiedz.Szkoda ze troche za pozno.Czyli w alfie nie ma co liczyc na 2000 netto?
MIKAEL 2017-02-02 11:44
w alfie jest chyba lepiej ALE NIEWIEM JAKIE ZAROBKI DOKLADNIE
miły żarcik 2017-02-07 08:07
Satyrka na jubeka:
łamie kości pruje flaki kto taki - jubek jaki?
spageti pcha do kloaki kto taki - jubek jaki?
wibebrzy bieprzy i wiergoli merekesa giniok boli
lecz wypina swoje szelki - ma tam składzik na butelki
xxx 2017-02-14 12:54
przez randstad sa przyjecia, stawki dobre nie jaj w złodziejskim lavo
Anonim 2017-02-15 23:38
Witam jak wygląda praca oczyszcza odlewów czy jest ciężko i czy warto mam ofertę z Randstad czy przejmuja pod nemak
a jak tak to po jakim czasie?
operator woz 2017-02-16 09:58
nigdy do lafo ludzie ostrzegam nawet mydla nie dostaniesz bo ci sie nie nnalezy odsylaja cie od 1 do 2 porazka wyzysk
ciekawsi 2017-02-28 10:23
skoro taki wyzysk w tyj firmie ta jak taki bandycki proceder został nagrodzy najlepszym pracodafcom roku na początku 2013 : śmiertelne icieżkie wypadki, lewe biznesy, dyrektor stary komch - korupcja i wyzysk
Ta firma to jakaś porażka, coś jak abergold - ciekawe kiedy wyjdzie to drugie dno
Alicja 2017-03-01 11:26
Zdążyliście się już zapoznać z nową ofertą pracy? Inżynier ds. Symulacji! Możecie ją znaleźć na portalu ogłoszeniowych ;) Co myślicie?
pośmiewisko 2017-03-08 06:59
Będzie symulował że pracuje, rewelacyjna robota dla symulanta !!!!
ze słownika PWN:
symulacja
1. «świadome wprowadzenie w błąd otoczenia przez udawanie np. choroby»

Na dzień dobry przyniesie szefowej kadr L4 , niezłe!!!
Alicja 2017-03-08 09:56
@pośmiewisko Inżynier ds. Symulacji nie ma nic wspólnego z tym zagadnieniem.
do Alusi 2017-03-09 07:28
napisała pani Alicja która nie czytała nigdy słownika języka polskiego i nie zna żadnych znaczeń. Stanowisk nie można określać i nie może kojarzyć się negatywnie nikomu. W tym przypadku już na etapie rekrutacji mamy doczynienia z ośmieszaniem osoby poprzez dwuznaczne nazywanie stanowisk. Proszę sobie poczytać słownik i kodeks pracy. Myśle że PIP powinien się tymi rekrutacjami zainteresować
Alicja 2017-03-09 11:05
@Anonim i jak, przyjąłeś ofertę? ;)
ppp 2017-03-13 09:57
nie wybrałem inną firmę
Alicja 2017-03-14 12:34
@ppp dlaczego?
Ktos 2017-03-20 20:59
Czy z pod Lawo mozna sie dostac pod Nemak?
king mag 2017-03-22 19:53
na twoim miejscu by tam nieszedl lepiej pod alfe w tym co mówisz nie ma przyszłości
przypadek 2017-03-23 08:49
w tej firmie nie ma przyszłości? a co likwidacja będzie
przypadek jeszcze raz 2017-03-23 09:09
Tak podobno alfa powstała z incjatywy dyra, założył sobie firme w nemak na kolege. Jeszcze za czasów poprzedniego dyra, żeby śladów nie było. dlatego mają takie możliwości dobrych zarobków. widocznie lavo nie jest związane z tym panem to mają źle.
rasa panów i podludzi 2017-03-24 06:51
to jest specjalnie stworzony system kastowy przez dyrektora, kopiuje to ze swojej rodziny..... nie jednokrotnie się tym chwalił od kogo pochodzi i że taki system wprowadził w nemak. A mianowicie cytując: w nemak pracuje rasa panów, a w pofimach pracują podludzie. To wszystko wyjaśnia dlaczego w niektórych podfirmach jest fatalnie, nie jest to przypadek tylko celowe gry kierownicze.
komuch 2017-04-09 15:04
fajnie by bylo
Alicja 2017-04-10 10:30
Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jak oceniacie jej przebieg?
święta 2017-04-10 10:38
Widać że świeta się zbliżają bo nie - na - żarty pająk krzyżak z rodziny piastunów wyprał i powiesił flagę, ciekawe co to znaczy.....
cudanakiju 2017-04-10 18:58
praca przez randstad jako oczyszczacz odlewów na strukturach
ciężko fizycznie nie ma bo odlewy lekkie natomiast ręka od szlifierki
odpada :D, pracowałem w lepszych pracach i w gorszych zależy kto do czego
jest przyzwyczajony, natomiast finansowo jest to moja najlepiej płatna praca
w Polsce i to na start przez pośredniaka stawka lepsze niż w niejednej firmie po
latach, aczkolwiek aluminium nie jest zdrowe pewnie dlatego tyle płacą.

odp 2017-04-11 08:26
wkalkulowane krótkie życie na emeryturze, dobry pracodawca lubiany przez zus
MZ 2017-04-12 14:42
Witam chcę spróbować swoich sil w Nemak tylko mam pytanie czy zna ktos meila do firmy Alfa co rekrutuje? Bardzo prosze o pomoc
pomocny 2017-04-19 14:33
tak, oczywiście dario.kadzimierrczak@nemak.ble-ble, mile widzana dziweica w załączeniu
Alicja 2017-04-19 14:44
@MZ, a na jakie stanowisko będziesz aplikował? Dla zainteresowanych również pracą w danej firmie, na ich stronie internetowej możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://careers.nemak.com/pl
pomocny 2017-04-19 14:50
tylko błna musi być tega, ma huknąć jak kapsułka kawy w ekspresie ciśnieniowym. Wszyscy chyba ten świetny dowcip swego czasu słyszeli o miłym dla ucha rozrywaniu kapsułek w wykonaniu wiadomo kogo.
MZ 2017-04-20 14:53
Alicja powiem szczerze że praca na kazdym stanowisku, operator wózka, produkcja bardzo mi zależy ale nie wiem czy cos z tego będzie
porady dla wszystkich 2017-04-24 18:42
Nasz znajomy dostał po znajomości robotę bo wykończył jedną firmę, której Każmieraczak nie lubiał. Scroboollo, który w raszji miał robić kareirę narekrtutował go, bo na rozmowie wyznał szczerze że jako dziecko z zamiłowania znęcał się wraz z kuzynką nad kotkami. Topili dla przyjemnoiści młode koty, ponoć w Nemak ma zapewniony etat wysokiej klasy menadżera. Ciekawe co z ludźmi będzie robil.
Zainteresowany pracą 2017-04-27 17:57
Witam. Wybieram się na rozmowę o pracę do Interial'a. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o warunkach pracy, o zarobkach czy ewentualnej szansie przejścia pod Nemak. Z góry dziękuję
zainteresowany wogóle 2017-04-28 08:14
Witam poszukuje osób które pamiętają jak KaDZImierczak opowiadał że jako zasłużony pracownik służb specjalnych elitarnych pisze dla słuzb specjalnych SCENARIUSZE zagrożeń dla Polski, on właśnie w tych swoich scenariuszach przewidział zdychające konie jako kompromitacja oraz katastrofę o której wszyscy wiedzą. Może jakby się przyznał komu sprzedał te scenariusze, to szybciej by się te tematy rozjaśniły komisjom badającym katastrofy i porażki ostatnich 10 lat. Podobno brakło mu kasy w zimie na koks i dlatego postanowił zarobić na tym parę groszy.
xxx 2017-05-02 09:52
chłopie byle nie do interiala... alfa lub randstad. jak chcesz robic za darmo to idz do interiala lub lavo
okropne co piszesz 2017-05-03 09:16
Dlaczego praca za darmo? Państwowa Inspekcja Pracy powinna się tym tematem pilnie zainteresować, w jaki sposób traktowani są ludzie na terenie nemak. Przecież to skandal co piszesz!!!! Czy jakieś nielegalne zatrudnienie w Alfie się zdarza, mój sąsiad podobno pół roku pracował tam na lewo żeby brać kasę z bezrobocia i wtedy siedział w oswiecimu, a potem już legalnie pracował w nemak.
kontrolujący 2017-05-04 11:06
Bardzo mnie interesuje czy w tej firmie funkcjonują łapówki lub pranie brudnych pieniędzy, czy ktoś coś może napisać, czy pieniądze są wypłacane pod stołem w podfirmach nemak?
pupilek nemakowski 2017-05-09 16:05
Podbono Alfa zarabiała za nic do 2013 roku 1 mln zł miesięcznie - "czy się stoji czy się leży jeden milion się należy". Potem psuli i naprawiali cały czas, ażeby cokolwiek robić, żeby się tak w oczy nie rzucało. Ciekawe po co tyle pieniędzy odsysała Alafa z Nemak. Z tego co ludziska nemakowskie gadają podobno lobbowali dogodne układy polityczne i odpowiedni rząd, aby pis nigdy nie dostał się do władzy.
Reszta ponoć wystawiała fikcyjne zamówienia na usługi których nigdy nikt nie wykonał. z tad dziś pieniądze na pseudo strajki uliczne.
ddd 2017-05-11 15:09
Jak z przyjmowaniem kobiet? Da się normalnie, tylko przez znajomości czy w ogóle? Jak tak to przez jakiego pośrednika?
ppp 2017-05-17 07:59
a co to za szczególnie niebezpieczne noże stosowane są w nemak , jak się robi kanapkę to można amputować niektóre części ciała. I tak Dariusz stał się nowym przykładem niepełnosprawnego płciowo. Ciekawe czy toalety zostały dla niego dostsoiwane. PIP powinien to sprawdzić.
ziolek 2017-05-26 02:05
Witam. Mogl by mi ktos pomoc a konkretnie napiac mi jak dostac sie do pracy do nemaka? Chodzi mi o stanowisko produkcyjne. Poniewaz nie moge znalesc tych informacji na internecie, moze wie ktos czy sa teraz przyjecia jak tak to przez jaka agencje?
cytat 2017-05-26 09:30
cytuję nemakowców: n jak nemak n jak nazizm
inter:) 2017-05-26 16:47
Na ten moment przyjęć do Nemaka nie ma. Na wydział komponentów struktruralnych ostatnie przyjęcia były początkiem kwietnia.
Zostaw swoją opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEMAK POLAND sp. z o.o.