NEMAK POLAND sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

nick 2016-07-19 19:47
To teraz żeby nie pisać ciągle jak to źle.
Zachęcam Cię do podjęcia pracy 12 z niniejszym wierszykiem
Agent pigi siedzi na klopie i ratkami w sraczu kopie, tak mała pigi kobinowała że sama po siebie nasrała.....
nick 2016-07-19 19:48
To teraz żeby nie pisać ciągle jak to źle.
Zachęcam Cię do podjęcia pracy 12 z niniejszym wierszykiem
nick 2016-07-30 14:57
a na dyrektora komu przesłać cv? Ten D.K. to już powinien wnuczkami się zająć a nie udawać że zarządza, ciekawe ile za udawanie płacą
pierdol debila 2016-08-11 18:27
ja chce na miejsce Kazimierczaka, komu wysłać cv?
niech ten stary idzie kangurować wnuki, /////
odp na 234 2016-08-21 09:09
a na stanowisko dyrektora - zarabiasz pewnie około 20 000 zł co miesiąc, nie musisz nic umieć, nie musisz znać angielskiego, ani niemieckiego , możesz nic kompletnie nie potrafić wystarczy że jesteś całkiem LEWY i ślepy na to co się dzieje
halo 2016-09-12 21:39
Witam, czy ktoś wie jak dostać się do pracy na halę??
Daniel 2016-09-15 22:44
Inżynier procesu na odlewni ciśnieniowej jest odpowiedzialny za ustawienie maszyny tak żeby otrzymać dobry odlew. . . wchodząc z ulicy może Ci się to uda po roku przykładania się do pracy i słuchaniu doświadczonych pracowników.
mediolan 2016-09-16 16:58
dlaczego nikt niechce pracowac w lavo z kieciulem i krolem cyganow i reszta ludzi specialistów od miotly itp za 7 zl
-ciekawy 2016-09-17 13:51
to dlaczego TY pracujesz?
gość 2016-09-17 14:47
"nieche" pisze się osobno... ...
myk 2016-09-20 13:51
Daniel ......a co to KIECIUL ???
serafin 2016-09-30 21:58
Ja pragnę zostać oczyszczaczem odlewów. jaką szkołę należ w tym celu ukończyć?
Bob 2016-10-04 10:17
Hej ide na rozmowę w sprawie inż. Czy polecacie firmę i na jakie zarobki można liczyć. Podajcie złe strony firmy .
system 2016-10-05 12:14
tak system czerwony propagowany przez "starych" i doświadczonych ..... nagrodzonych i uhonorowanych
mimik 2016-10-11 12:51
isc do lafo
dido 2016-10-15 08:26
Aby się wszystkim zrobiło miło , zachęcimy cię tym przezabawnym wierszykiem do wymarzonego stanowiska
Wpadnij do nas choć na chwilę popracujesz z gazofilem
u nas bracie chece draki, nie bądź taki sruloraki
szajba, korba i dewjacje - przyjdzie czas na medjacje
zatem wpdanij choć na chwilę popracować z gazofilem!!!!
dido 2016-10-15 08:26
Wpadnij do nas choć na chwilę popracujesz z gazofilem
u nas bracie chece draki, nie bądź taki sruloraki
szajba, korba i dewjacje - przyjdzie czas na medjacje
zatem wpdanij choć na chwilę popracować z gazofilem!!!!
romek 2016-10-15 08:36
Widzę, że jakieś ogólnie niezadowolenie wynika z tych waszych opinii, wszedłem tu z ciekawości bo widziałem ogłoszenie na inżyniera procesu i interesują mnie zarobki. Nie obchodzi mnie to co inni myślą na temat atmosfery itp. same liczy, ktoś pomoże?
Peace 2016-11-29 08:52
Co Ty opowiadasz? Ja tam pracuje i pod nemakiem bezposrednio od pon do pt na reke dostaje 2700 z weekendami wyciagne 4500,- plus bony, premie na święta w wysokości 1500 na reke. A odlewy ciezkie?? Jak ktos jest wyploszem i ma 11cm w lapie to moga byc ciężkie ale nie jest to ciezka praca, na spokojnie, trzeba chciec pracowac a nie ze przyjdziesz swiezo z ulicy bez doswiadczenia i chcesz odrazu pod nemak i zarabiac niewiadomo ile... Jezeli komus zalezy na pracy to zarobi naprawde grubo.
zmija 2016-11-30 18:40
a jak zostaniesz dyrektorem ds. kluchów to zarobisz 20 000 zł i w ogóle się nie napracujesz, aspiruj wyżej obecny jest na wylocie..... do ciepłych krajów - Meksyk bar rogaty koło stacji Texaco. hi hi hi
Lojalny Pracownik Produkcyjny nr 123 2016-12-05 17:25
Witam, jaką szkołę wyższą i jakie kursy specjalistyczne należy ukończyć aby zostać wydmuchiwaczem śrutu z dziurek w odlewach?

Serdecznie Państwa pozdrawiam
przyjaciel lojalnych pracowników 2016-12-14 10:06
Aby być specjalistą wydmuchiwania dziur należy cały czas wydmuchiwać - jaką kolwiek dzirę widzisz zaśrutowaną to dmuchaj ile dasz rady. Tak dla przypomnienia przyuczenie do stanowiska specjalisty dmuchacza dzir przeprowadza pracodawca osobiście lub równie doskonale kompetentna osoba na stanowisku kierowniczym. Widać w tej firmie nie przeprowadza się instruktaży, bo nie pytałbyś/ nie pytałabyś o tk oczywiste temay
Lojalny Pracownik Produkcyjny nr 123 2016-12-14 21:56
Serdecznie dziękuję za profesjonalną radę.

Będę dmuchał/a wielokrotnie.

Pozwole sobie na jeszcze jedno pytanko: jak uniknąć zbyt rozległego wystrzelenia śrutu z dziurki odlewowej pod wpływem zbyt silnego dmuchnięcia???

To mnie szczególnie intryguje...

Serdecznie pozdrawiam wszystkich wybitnych profesjonalistów i inżynierów
beti 2016-12-17 16:34
Witam, idę na rozmowę do interiala i mam pytanie jaka stawka na początek i jakie umowy? Czy w ogóle można liczyć na przejście pod Nemak bez znajomości jak ktoś chce pracować? Tylko proszę niech wypowie się ktoś normalny, bo takich , co zawsze narzekają to jest pełno, tylko dlaczego nie znajdą innej pracy jak im tak bardzo żle? Pozdrawiam
przyjaciel jolalnych pracowników 2017-01-03 08:28
W sprawie śrutu to jeżeli nie chodzi o naboje, to śmierć nie grozi. Karierę na pewno z takim wybitnym zapałem zrobisz. Nie bój się w Nemaku już tylko od czasu do czasu wypadki ciężkie się zdarzają, znaczna poprawa od 10 lat. A te ostanie to z powodu zbyt wielkiej czułości przy kontaktach ze sztuczną i złośliwą inteligencją.
Gość 2017-01-04 09:06
Mam kilku znajomych, od kilku miesięcy pracują w nemaku przez pośrednika. Zachwalają że za pracę w weekend mają jakiś dodatek 400zł, czy ktoś to potwierdzi?
gość 2017-01-04 09:46
A to cały weekend 48 godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przerwy za dodatek 400 zł to chyba kiepściutko, a co z czasem pracy nikt na to nie reaguje???
Ktos 2017-01-23 22:59
chcialem zatrudnic sie przez Lawo ale stawki kiepsciutkie minimum krajowe ze tak powiemZa to w Alfie duzo wyzsze tylko naboru nie ma Ciekaw jestem dlaczego taka duza roznica pomiedzy posrednikami w stawkachMoze mi ktos odpowiedziec?Czy pracownicy z Lawo sa gorzej traktowani np.nizsze premie?
Dzieki za szczera odpowiedz
Tylko pytam 2017-01-25 14:22
Jakie zarobki przez Alfe na inżyniera? Proszę o poważną odpowiedź kogoś rozeznanego w temacie.
tylko odpowidadam 2017-01-26 12:04
kolega koledze dobre zarobki daje, to myśle że i po koeżeńsku inżynier dobrze zarobi.... zależy od kogo się jest
mikael 2017-01-30 10:47
nigy do lafo wyzysk za grosze nie wieem czemu tak jest ale odradzam
Ktos 2017-01-30 15:02
Dzieki za odpowiedz.Szkoda ze troche za pozno.Czyli w alfie nie ma co liczyc na 2000 netto?
MIKAEL 2017-02-02 11:44
w alfie jest chyba lepiej ALE NIEWIEM JAKIE ZAROBKI DOKLADNIE
miły żarcik 2017-02-07 08:07
Satyrka na jubeka:
łamie kości pruje flaki kto taki - jubek jaki?
spageti pcha do kloaki kto taki - jubek jaki?
wibebrzy bieprzy i wiergoli merekesa giniok boli
lecz wypina swoje szelki - ma tam składzik na butelki
xxx 2017-02-14 12:54
przez randstad sa przyjecia, stawki dobre nie jaj w złodziejskim lavo
Anonim 2017-02-15 23:38
Witam jak wygląda praca oczyszcza odlewów czy jest ciężko i czy warto mam ofertę z Randstad czy przejmuja pod nemak
a jak tak to po jakim czasie?
operator woz 2017-02-16 09:58
nigdy do lafo ludzie ostrzegam nawet mydla nie dostaniesz bo ci sie nie nnalezy odsylaja cie od 1 do 2 porazka wyzysk
ciekawsi 2017-02-28 10:23
skoro taki wyzysk w tyj firmie ta jak taki bandycki proceder został nagrodzy najlepszym pracodafcom roku na początku 2013 : śmiertelne icieżkie wypadki, lewe biznesy, dyrektor stary komch - korupcja i wyzysk
Ta firma to jakaś porażka, coś jak abergold - ciekawe kiedy wyjdzie to drugie dno
Alicja 2017-03-01 11:26
Zdążyliście się już zapoznać z nową ofertą pracy? Inżynier ds. Symulacji! Możecie ją znaleźć na portalu ogłoszeniowych ;) Co myślicie?
pośmiewisko 2017-03-08 06:59
Będzie symulował że pracuje, rewelacyjna robota dla symulanta !!!!
ze słownika PWN:
symulacja
1. «świadome wprowadzenie w błąd otoczenia przez udawanie np. choroby»

Na dzień dobry przyniesie szefowej kadr L4 , niezłe!!!
Alicja 2017-03-08 09:56
@pośmiewisko Inżynier ds. Symulacji nie ma nic wspólnego z tym zagadnieniem.
do Alusi 2017-03-09 07:28
napisała pani Alicja która nie czytała nigdy słownika języka polskiego i nie zna żadnych znaczeń. Stanowisk nie można określać i nie może kojarzyć się negatywnie nikomu. W tym przypadku już na etapie rekrutacji mamy doczynienia z ośmieszaniem osoby poprzez dwuznaczne nazywanie stanowisk. Proszę sobie poczytać słownik i kodeks pracy. Myśle że PIP powinien się tymi rekrutacjami zainteresować
Alicja 2017-03-09 11:05
@Anonim i jak, przyjąłeś ofertę? ;)
ppp 2017-03-13 09:57
nie wybrałem inną firmę
Alicja 2017-03-14 12:34
@ppp dlaczego?
Ktos 2017-03-20 20:59
Czy z pod Lawo mozna sie dostac pod Nemak?
king mag 2017-03-22 19:53
na twoim miejscu by tam nieszedl lepiej pod alfe w tym co mówisz nie ma przyszłości
przypadek 2017-03-23 08:49
w tej firmie nie ma przyszłości? a co likwidacja będzie
przypadek jeszcze raz 2017-03-23 09:09
Tak podobno alfa powstała z incjatywy dyra, założył sobie firme w nemak na kolege. Jeszcze za czasów poprzedniego dyra, żeby śladów nie było. dlatego mają takie możliwości dobrych zarobków. widocznie lavo nie jest związane z tym panem to mają źle.
rasa panów i podludzi 2017-03-24 06:51
to jest specjalnie stworzony system kastowy przez dyrektora, kopiuje to ze swojej rodziny..... nie jednokrotnie się tym chwalił od kogo pochodzi i że taki system wprowadził w nemak. A mianowicie cytując: w nemak pracuje rasa panów, a w pofimach pracują podludzie. To wszystko wyjaśnia dlaczego w niektórych podfirmach jest fatalnie, nie jest to przypadek tylko celowe gry kierownicze.
Zostaw swoją opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEMAK POLAND sp. z o.o.