NEMAK POLAND sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

atmosfera 2016-04-03 20:09
Żyć albo nie żyć, oto jest pytanie......
Kowalski 2016-04-04 16:02
Na czym polega praca na odlewni cisnieniowej? Mysle czy nie aplikowac
koniec świata się zbliża? 2016-04-12 08:49
Co myślicie o tych zjawiskach z Legnicy???? Ja myslę że stary pe -es -en i jego sfora wcisnęli guzik który nazwy się KONIEC ŚWIATA..... teraz się wszystko zacznie
nikman 2016-04-15 11:06
Uwazajcie Na s. LAfo wyzysk za 8 zl i umowy zlecenie ogolnie masakra
bajka o nocnym marku 2016-04-18 11:41
Nocny Marek hoduje nowych wytrzymałych urzędników pleplelandu
Kolejny ciekawa fikcja która nigdy się nie wydarzyła. Film, który był prezentowany na Majorce turystom z cyklu hodowla urzędników pleplelandu.
Nocny Marek znudzony sloganami patriotycznymi postanawia wyhodować najbardziej wytrzymałego urzędnika pleplelandu. Śpiewa zatem i żartuje na swoich wykładach: hej dziewczeta w góre kiecki jedzie….. Wszyscy swietnie się bawiom. Durny podatnik pleplelandu i tak za wszystko zabuli, zresztą i tak za niedługo osobiście upaństwowie uświadamia wszystkich turystów Nocny Marek i ten przekaz przegrywa na wakacjach turystom na ich nosniki, aby inne Nocne Marki mogły również popróbować u siebie…. A Pawełek też tam był miód i wino pił, po brodzie mu kapało i nic mu się robić nie chciało…
bajka o noncym marku 4 2016-04-26 14:38
Kolejna fikcja lietracka, czyli cos się nigdy nie wydarzyło!
Nocny Marek znudzony życiem wymysla nowy plan. On jako Black- Alfa pawian poszuka sobie princeski, dzieki której odnowi rasę pawianów, wszystkie będą pochodziły z książęcej linii!!!
Prawdziwa princeska będzie się kocić dwa razy do roku, nowa rasa pawianów z fioletowymi Kloakami zasiedli całą kolonie. Princeska Ironia posłuszna swemu oblubieńcowi wypędza za ocean znienawidzonego orangutana, który nie dość że nie kupił korony, tronu, berła i limuzyny to jeszcze chce aby mu obiad gotowała i nie wiadomo jeszcze co, jak ona jako princeska wiecznie ma migreny!!! W ramach ślubu zamiast obrączek pawiany wykonują na swych fioletowych kloakach miłosne napisy, aby zawsze przy sraniu mysleć o miłości…….. jakie to romantyczne. Pomimo ustawicznego rebania wióry nie lecą,nie ma młodych pawianów. Wkurza się Super Alfa pawian i mówi – ty stara kupa jesteś, nie jesteś prawdziwa princeska, ale w dowód miłości możesz się wykastrować……… i wszyscy się ładnie bawiom, bo znowu noc…..
Marcin 2016-05-06 15:44
Witam :) Dziś dostałem telefon ws. rozmowy o pracę w Nemaku jako odlewnik, ale poprzez ASR... I teraz moje pytanie - pracuje ktoś z obecnych tutaj może przez tą agencję czy cokolwiek to jest?
pipa 2016-05-24 20:53
proszę o info czy mogę załozyć w nemak klub wielbicieli twórczości o Nocnym Maarku, jeżeli macie ochotę napiszcie też od sibie parę odcinków, pozdrówka od staborn gerl
pytanie pipa 2016-05-27 19:15
czy ktoś odpowie czy..... czy tiul syn tiula nie wie co to bog honor ojczyzna
Nocny Marek knurzy i knurzy 2016-06-22 18:57
Kolejna fikcja literacka, która nigdy się nie wydarzyła
Nocny Marek największy Sztachman i największy Babok świata małp knurzy i knurzy jak małpom zrobić na złość.
Znudzony wizjoner postanawia narobić małpom ambarasu. …. Myśli - może naucze się robić in vutro nożem i widelcem, a wtedy pod osłoną nocy będę dokonywał eksperymentów …….. knurzy i knurzy Sztachman.
Najpierw wykorzystam żabi skrzek do nauki …… knurzy Skrzekot dalej ……. Trwa to już nieprzerwanie trzy godziny….. knurzy i knurzy ……… czuje się nie komfortowo po prostu jakby nie mógł się wysikać…
Jakie to będzie śmieszne kiedy namieszam wszystkim małpom w rodzinach. Młode będą po innych matkach i nigdy się nie odnajdą. Nocny Marek stanie wtedy na wysokości zadania i będzie poszukiwał winowajcy, zostanie za to wysoko odznaczony……… knurzy dalej…….. znajdzie w końcu jakiegoś wroga małp. Wizjoner widzi już medale i odznaczenia jakie otrzymuje, a może nagrodę Jobla??? Tak to go rajcuje nagroda Jobla !!!!
Czy młode po innych matkach, będą odczuwały miłość czy wrogość do swych rodzicielek???? I takie tam brednie akcja rozwija się dalej sama……
W następnym odcinku Nocny Marek i kryzysowa narzeczona gotują rosół z nowalijek i płodów
Ktos 2016-07-04 11:39
Witam czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca wózkowego w nemaku ?jakie zarobki ?czy lepiej pracować na maszynach czy coś
Pracuje 2016-07-06 05:59
Bez znajomosci kiepsko ze znajomosciami nawet szybko znajdziesz sie w Nemaku co z tego jak tu robi sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciekawe ile jeszcze potrwa taki stan... Moze w koncu ktos zawiadomi PIP lub sad pracy i utrze nosa niektorym kierownikom lub da sygnal dyrekcji ze jest cos jest nie tak... Ludzie sa gnojeni, zastraszeni i nie mowie tylko o fizolach ale i inzynieja...
nick 2016-07-19 08:53
a kiedy kasting dla pigi - duży zad i krótkie nogi???
nick 2016-07-19 19:47
To teraz żeby nie pisać ciągle jak to źle.
Zachęcam Cię do podjęcia pracy 12 z niniejszym wierszykiem
Agent pigi siedzi na klopie i ratkami w sraczu kopie, tak mała pigi kobinowała że sama po siebie nasrała.....
nick 2016-07-19 19:48
To teraz żeby nie pisać ciągle jak to źle.
Zachęcam Cię do podjęcia pracy 12 z niniejszym wierszykiem
nick 2016-07-30 14:57
a na dyrektora komu przesłać cv? Ten D.K. to już powinien wnuczkami się zająć a nie udawać że zarządza, ciekawe ile za udawanie płacą
pierdol debila 2016-08-11 18:27
ja chce na miejsce Kazimierczaka, komu wysłać cv?
niech ten stary idzie kangurować wnuki, /////
odp na 234 2016-08-21 09:09
a na stanowisko dyrektora - zarabiasz pewnie około 20 000 zł co miesiąc, nie musisz nic umieć, nie musisz znać angielskiego, ani niemieckiego , możesz nic kompletnie nie potrafić wystarczy że jesteś całkiem LEWY i ślepy na to co się dzieje
halo 2016-09-12 21:39
Witam, czy ktoś wie jak dostać się do pracy na halę??
Daniel 2016-09-15 22:44
Inżynier procesu na odlewni ciśnieniowej jest odpowiedzialny za ustawienie maszyny tak żeby otrzymać dobry odlew. . . wchodząc z ulicy może Ci się to uda po roku przykładania się do pracy i słuchaniu doświadczonych pracowników.
mediolan 2016-09-16 16:58
dlaczego nikt niechce pracowac w lavo z kieciulem i krolem cyganow i reszta ludzi specialistów od miotly itp za 7 zl
-ciekawy 2016-09-17 13:51
to dlaczego TY pracujesz?
gość 2016-09-17 14:47
"nieche" pisze się osobno... ...
myk 2016-09-20 13:51
Daniel ......a co to KIECIUL ???
serafin 2016-09-30 21:58
Ja pragnę zostać oczyszczaczem odlewów. jaką szkołę należ w tym celu ukończyć?
Bob 2016-10-04 10:17
Hej ide na rozmowę w sprawie inż. Czy polecacie firmę i na jakie zarobki można liczyć. Podajcie złe strony firmy .
system 2016-10-05 12:14
tak system czerwony propagowany przez "starych" i doświadczonych ..... nagrodzonych i uhonorowanych
mimik 2016-10-11 12:51
isc do lafo
dido 2016-10-15 08:26
Aby się wszystkim zrobiło miło , zachęcimy cię tym przezabawnym wierszykiem do wymarzonego stanowiska
Wpadnij do nas choć na chwilę popracujesz z gazofilem
u nas bracie chece draki, nie bądź taki sruloraki
szajba, korba i dewjacje - przyjdzie czas na medjacje
zatem wpdanij choć na chwilę popracować z gazofilem!!!!
dido 2016-10-15 08:26
Wpadnij do nas choć na chwilę popracujesz z gazofilem
u nas bracie chece draki, nie bądź taki sruloraki
szajba, korba i dewjacje - przyjdzie czas na medjacje
zatem wpdanij choć na chwilę popracować z gazofilem!!!!
romek 2016-10-15 08:36
Widzę, że jakieś ogólnie niezadowolenie wynika z tych waszych opinii, wszedłem tu z ciekawości bo widziałem ogłoszenie na inżyniera procesu i interesują mnie zarobki. Nie obchodzi mnie to co inni myślą na temat atmosfery itp. same liczy, ktoś pomoże?
Peace 2016-11-29 08:52
Co Ty opowiadasz? Ja tam pracuje i pod nemakiem bezposrednio od pon do pt na reke dostaje 2700 z weekendami wyciagne 4500,- plus bony, premie na święta w wysokości 1500 na reke. A odlewy ciezkie?? Jak ktos jest wyploszem i ma 11cm w lapie to moga byc ciężkie ale nie jest to ciezka praca, na spokojnie, trzeba chciec pracowac a nie ze przyjdziesz swiezo z ulicy bez doswiadczenia i chcesz odrazu pod nemak i zarabiac niewiadomo ile... Jezeli komus zalezy na pracy to zarobi naprawde grubo.
zmija 2016-11-30 18:40
a jak zostaniesz dyrektorem ds. kluchów to zarobisz 20 000 zł i w ogóle się nie napracujesz, aspiruj wyżej obecny jest na wylocie..... do ciepłych krajów - Meksyk bar rogaty koło stacji Texaco. hi hi hi
Lojalny Pracownik Produkcyjny nr 123 2016-12-05 17:25
Witam, jaką szkołę wyższą i jakie kursy specjalistyczne należy ukończyć aby zostać wydmuchiwaczem śrutu z dziurek w odlewach?

Serdecznie Państwa pozdrawiam
przyjaciel lojalnych pracowników 2016-12-14 10:06
Aby być specjalistą wydmuchiwania dziur należy cały czas wydmuchiwać - jaką kolwiek dzirę widzisz zaśrutowaną to dmuchaj ile dasz rady. Tak dla przypomnienia przyuczenie do stanowiska specjalisty dmuchacza dzir przeprowadza pracodawca osobiście lub równie doskonale kompetentna osoba na stanowisku kierowniczym. Widać w tej firmie nie przeprowadza się instruktaży, bo nie pytałbyś/ nie pytałabyś o tk oczywiste temay
Lojalny Pracownik Produkcyjny nr 123 2016-12-14 21:56
Serdecznie dziękuję za profesjonalną radę.

Będę dmuchał/a wielokrotnie.

Pozwole sobie na jeszcze jedno pytanko: jak uniknąć zbyt rozległego wystrzelenia śrutu z dziurki odlewowej pod wpływem zbyt silnego dmuchnięcia???

To mnie szczególnie intryguje...

Serdecznie pozdrawiam wszystkich wybitnych profesjonalistów i inżynierów
beti 2016-12-17 16:34
Witam, idę na rozmowę do interiala i mam pytanie jaka stawka na początek i jakie umowy? Czy w ogóle można liczyć na przejście pod Nemak bez znajomości jak ktoś chce pracować? Tylko proszę niech wypowie się ktoś normalny, bo takich , co zawsze narzekają to jest pełno, tylko dlaczego nie znajdą innej pracy jak im tak bardzo żle? Pozdrawiam
przyjaciel jolalnych pracowników 2017-01-03 08:28
W sprawie śrutu to jeżeli nie chodzi o naboje, to śmierć nie grozi. Karierę na pewno z takim wybitnym zapałem zrobisz. Nie bój się w Nemaku już tylko od czasu do czasu wypadki ciężkie się zdarzają, znaczna poprawa od 10 lat. A te ostanie to z powodu zbyt wielkiej czułości przy kontaktach ze sztuczną i złośliwą inteligencją.
Gość 2017-01-04 09:06
Mam kilku znajomych, od kilku miesięcy pracują w nemaku przez pośrednika. Zachwalają że za pracę w weekend mają jakiś dodatek 400zł, czy ktoś to potwierdzi?
gość 2017-01-04 09:46
A to cały weekend 48 godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przerwy za dodatek 400 zł to chyba kiepściutko, a co z czasem pracy nikt na to nie reaguje???
Ktos 2017-01-23 22:59
chcialem zatrudnic sie przez Lawo ale stawki kiepsciutkie minimum krajowe ze tak powiemZa to w Alfie duzo wyzsze tylko naboru nie ma Ciekaw jestem dlaczego taka duza roznica pomiedzy posrednikami w stawkachMoze mi ktos odpowiedziec?Czy pracownicy z Lawo sa gorzej traktowani np.nizsze premie?
Dzieki za szczera odpowiedz
Tylko pytam 2017-01-25 14:22
Jakie zarobki przez Alfe na inżyniera? Proszę o poważną odpowiedź kogoś rozeznanego w temacie.
tylko odpowidadam 2017-01-26 12:04
kolega koledze dobre zarobki daje, to myśle że i po koeżeńsku inżynier dobrze zarobi.... zależy od kogo się jest
mikael 2017-01-30 10:47
nigy do lafo wyzysk za grosze nie wieem czemu tak jest ale odradzam
Ktos 2017-01-30 15:02
Dzieki za odpowiedz.Szkoda ze troche za pozno.Czyli w alfie nie ma co liczyc na 2000 netto?
MIKAEL 2017-02-02 11:44
w alfie jest chyba lepiej ALE NIEWIEM JAKIE ZAROBKI DOKLADNIE
miły żarcik 2017-02-07 08:07
Satyrka na jubeka:
łamie kości pruje flaki kto taki - jubek jaki?
spageti pcha do kloaki kto taki - jubek jaki?
wibebrzy bieprzy i wiergoli merekesa giniok boli
lecz wypina swoje szelki - ma tam składzik na butelki
xxx 2017-02-14 12:54
przez randstad sa przyjecia, stawki dobre nie jaj w złodziejskim lavo
Anonim 2017-02-15 23:38
Witam jak wygląda praca oczyszcza odlewów czy jest ciężko i czy warto mam ofertę z Randstad czy przejmuja pod nemak
a jak tak to po jakim czasie?
operator woz 2017-02-16 09:58
nigdy do lafo ludzie ostrzegam nawet mydla nie dostaniesz bo ci sie nie nnalezy odsylaja cie od 1 do 2 porazka wyzysk
Zostaw swoją opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEMAK POLAND sp. z o.o.