Opinie o Cabind w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cabind. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cabind o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cabind w Bielsko-Biała

Jagoda Nowy wpis

Mam wrażenie jakby firma zawiesiła działalność i dlatego przestaliście być aktywni na wątku?

Jasam

Widzę na ogrodzeniu zakładu w Bielsku-Białej że szukają do pracy operatora maszyn i przezbrajania. Jakiego rzędu oferują zarobki i na ile zmian się pracuje?

Ona Nowy wpis
@Jasam

Yyy przez pośrednika więcej niż przez firmę. Po przejęciu pod firmę obniżają stawkę.. Zapraszam :D

Igor Nowy wpis

Czy coś się dzieje w firmie? Zupełnie przestaliście pisać , jest tak dobrze tu pracować?

Ona Nowy wpis
@Igor

Bo wygineli?

obcy

Ile zarabia menager w waszym zakładzie ??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cabind? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
gerald

Beza co tam u Ciebie? dalej w jakości? kupiłeś już wałacha?

ona

Witam jeśli szukasz pracy a chcesz pracować w cabindzie złóż papiery w żywcu bardzo pilnie potrzebują ludzi praca od zaraz pozdrawiam

Maria

Jaka stawkę można dostać na początek?

Alicja

W Cabind robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

W Cabind jest wyzysk robotniczy jak w XIX wieku. Dużo wymagają, a mało płacą. Duże bezrobocie sprawia, że zarobki są niskie, normy wyśrubowane. Duże bezrobocie sprawia, że ludzie podnoszą swoje kwalifikację i wykształcenie. Prawie nikt nie studiowałby przy niskim bezrobociu. Duże bezrobocie sprawia, że pracodawca robi co chce z pracownikami.

iga

A jacusia juz tam nie ma?

ala

Ja miałam na swojej zmianie kierowniczkę Urszule he he.W zasadzie nic takiego konkretnego to one nie robią, bo ich obowiązki każdy mógłby przejąć. Słowa dla Was- bądźcie ludźmi bo życie wszystko wraca . Tak nie trzeba być po studiach by to zrozumieć

nela

Dzięki,bo jest czego gratulować Jak ktoś chce to moze zmienić wszystko,prace tez i nie potrzebna jest do tego jakas super moc,wystarczy chciec cos zmienić i by nie dać sie tym wyzyskiwaczom z eci ,którzy jak ognia bronia swoich stolkow.wezmy taka Ule czy Ewę,kierowniczki pożal sie Boże...wielkie panie.Zrobia doslownie wszystko ,nie przebierając w slowach w dodatku,byle bylo hpu i byle podlizać d... panu hehe K.M.A ludzi gdzieś maja,ludzi którzy wlasnie na nich robia,zero szacunku zal mi tych ludzi.

ala

Gratulacje, pewnie ze się da a gorszej pracy nie ma nigdzie, uwierzcie nic

nela

A ja znalazlam inna prace,po nie calym miesiącu od zwolnienia sie z eci,da sie?a oni którzy tam pracuja,niech pracuja jak im dobrze.

wir

nazwiska pracowników tej firmy bardzo szybko się zmieniaja, ale uważam że tutaj również winne są niezbyt mądre panie, które te o to normy same sobie podnoszą, róbcie tak dalej :-D a wierzcie mi ze w nagrodę to Wam wiązki na pomniku nie poloza,tyle z mojej strony

wir

Juz nie pamiętam ile było osób które uciekły w pierwszym dniu swojej pracy po przerwie brały swoje rzeczy i dowidzenia :-D

ala

nic dodać nic ująć, nie polecam nikomu tej pracy, kiedyś tam pracowałam i dziękuję Wam ze jak były zwolnienia to i mnie spotkał ten zaszczyt i mi je podarowaliscie, choc spędziłam tam 3 miesiące to uważam iż o 3 za dużo, wypłata, gdy ja widzisz to chce się płakać, i nerwowe panie które zaczynały prace juz o 5 by zrobić swoją normę, a gdy wracało się do domu to już siły na nic nie było, wyzysk to jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy, pozdrawiam wszystkich

Liza
@ala

Dokładnie.Ja również zaczynałam pracę zaraz po przyjściu około 5.40.Pracowałam również na przerwie ale czasami nawet i to nie wystarczało.Tak wysokie były normy.Ale kierownictwu to pasuje.Udają że nie widzą.

wow teraz po wyplacie glupie baby sie ciesza ze dobre wyplaty byly, szkoda tylko ze musialy zapieprzac w soboty i jeszcze po 12 robic

D.

Pracowałam, nie polecam, tylko bólu nadgarstków można się nabawić ( nie licz na chorobowe bo Cie wyrzuca) i wrzodów. mało kasy, wieczne pretensje i zapieprz. w cieple nawet ci wiatraka nie dadza pomimo ze sie po (usunięte przez administratora)pot leje. z daleka od ECI !!!

magda

powiedzcie ile zwykły pracownik zarabia? 1300?to jest smieszne zapieprzacie i jeszcze traktuja was tak zle a nauczyciele chca podwyzki,nie dosc ze pracuja w conajmniej dwoch szkolach tyle wolnego i chca pozdwyzki,Wam sie naleza podwyzki

Zostaw merytoryczną opinię o Cabind - Bielsko-Biała

Cabind