Opinie o i-Content Patryk Cebula w Gawłuszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie i-Content Patryk Cebula. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w i-Content Patryk Cebula o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Content Patryk Cebula w Gawłuszowice

Nie polecam, sam sobie pisze opinie, prawdopodobnie ma (usunięte przez administratora). Człowiek totalnie (usunięte przez administratora), nie ogarnia ani pisania ani kodowania. Nie płacić żadnych zaliczek, nie robić żadnych plac bez przedpłaty. Najgorsza firma na rynku.

Daniel Lubczak Nowy wpis

Pełen profesjonalizm oraz (najważniejsze), normalne środowisko. Po 8 latach współpracy zdecydowanie Was polecam.

Czy i-Content Patryk Cebula ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rogosz Nowy wpis

Fachowcy w każdym calu, zwłaszcza pod kątem seo i rzeczami zwiazanymi z pozycjonowaniem. W ciągu roku - poltorej przejechałem się na kilkunastu (!!) firmach, a nie mam trudnego projektu. Podobno nie było szans na wejście do TOP10, a tutaj pan Patryk w kilka tygodni zrobił, to, czego nie potrafiła żadne poprzednia agencja. Działamy dalej. Polecam!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Były współpracowników

Nie wypłaca pieniędzy, (usunięte przez administratora) proponuje stawki w stylu 1 zł czy 1,5 zł za 1000 zzs. Udaje super specjalistę od SEO czy Wordpress a tak naprawdę umie ćwierć z tego, co obiecuje.(usunięte przez administratora)

Nie polecam
@Były współpracowników

Nie wypłacił pieniędzy za zamówione teksty, polecam poczytać więcej w Internecie na temat tego Pana, googlując imię i nazwisko...

P. Cebula
@Nie polecam

Nasza firma nie zamawia tekstów na zewnątrz, także proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Jeden raz (2017 rok, gdzieś tak) nie zapłaciliśmy za teksty, bo przez ich jakość straciliśmy klienta. Proszę także nie wprowadzać ludzi w błąd, w kwestii opinii o naszej firmie, bo te opinie są bardzo dobre i zniechęca Pan/Pani ludzi do zamawiania usług.

Mirek Sobieraj - IT tech
@Były współpracowników

nie jest specjalistą SEO? Gość ma 34 frazy w TOP10 i zrobił to w niespełna rok. Sprawdź jego ahrefsy a potem się wypowiadaj. Od ponad 4 lat ta firma mnie pozycjonuje i pewnie będzie tak przez kolejne dziesięć, jeśli efekty będą takie jak do tej pory. Hajsu nie dostałeś? Na stawki narzekasz? Widocznie je zaakceptowałeś, a braku kasy dochodź w sądzie. Ja dobrze znam iContent , bo też działam w IT i właściwie to też mój klient. To jeden z lepszych płatników naszych usług, a jego faktury nie opiewają na jakieś tysiąc złotych. Takim gadaniem bzdur kariery nie zrobisz.

@Mirek Sobieraj - IT tech

To bardzo ciekawe, że od 4 lat Pan Cebula świadczy dla Pana usługi bo jego firma co chwilę jest zawieszana i odwieszana. Chyba Urząd Skarbowy powinnien zająć się tym procederem.

@Mirek Sobieraj - IT tech

Bo to bzdury. Niby klient, a jednak zleceniodawca i też pracuje w IT. Przecież nikt kto przeczyta dwa razy tą opinię nie może uwierzyć, że to prawda.

Grzegorz

Brak profesjonalizmu. Obrażanie każdego i wszystkiego + grożenie pozwami i prawnikami od pierwszej rozmowy. Myślałem, że to sposób na zszokowanie klienta pewnością siebie i wiedzą, a później zaczniemy współpracę b2b w normalnych relacjach. Niestety nasza współpraca nie doszła do skutku i nie polecam nikomu jej zaczynać. Chyba, że lubicie być inteligetnie obrażani i czuć, że to wy jesteście głupi, a tylko Pan Patryk Cebula jest mądry. Uważajcie na opinie o tej firmie, bo już w pierwszej rozmowie chwali się, że opinie to łatwo można sobie zrobić, poprawić i usunąć te negatywne.

Adam Makowski

Wysoki poziom usług. Dla mnie rewelacja zwłaszcza, że firma obsługuje mnie zdalnie. Szybki kontakt, robota wykonywana na czas i to najróżniejsza. Polecam.

J.Pilch

Polecam! Pełen profesjonalizm i przemiły kontakt, a do tego odporność na wszystkie moje zachcianki, które pojawiły się w trakcie realizacji zlecenia :) To jak dotąd moja najlepsza współpraca z agencją IT. Pozdrawiam, Asia.

@J.Pilch

Robili Ci stronę? Długo trwała cała realizacja?

@Monika

Kupiłam sklep z katalogu gotowych stron i odebrałam go po 4 dniach - bardzo szybko, a zależało mi na czasie. Natomiast obecnie zlecam opiekę :)

@J.Pilch

A nie proponowali jakiejś personalizacji od danego szablonu?

@Zuzanna

Zależało mi na czasie, więc wybór padł na stronę z katalogu, która notabene podeszła mi do gustu. Pozdrawiam.

Capoeira

Nasz Klub także z polecenia i współpraca przebiegła rewelacyjnie - projekt błyskawicznie wykonany, a korespondencja zajęła tylko parę wiadomości. Rzetelnie i kreatywnie, polecam!

ManiaM

Wszystko przebiegło błyskawicznie. Sklep bardzo ładny i wydany w krótkim czasie. Obsługa rzetelna, kontakt rewelacyjny! Polecam!

Aramki
@ManiaM

na podstawie Pani sklepu podjąłem decyzję o współpracy z tą firmą, więc podpisuję się pod tym komentarzem. Pozdrawiam!

Aramki

Dotychczas zleciłem dwie stronki i obydwie wyszły świetnie. Współpraca przebiega tak, jak powinna przy zdalnym wsparciu IT. Kontakt jest bardzo fajny - wiele rzeczy realizowanych jest od ręki, a umowy do nich są przejrzyste i bezpieczne. Firma poważnie podchodzi do swoich klientów, a to się ceni. Pozdrawiam!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w i-Content Patryk Cebula?

Od 4600

Kemot
@Tomek

Patryczku nie pisz sobie sam opinii bo to nieładnie

@Kemot

A w czym problem? Przecież odpowiada na pytania, nic złego nie robi? Wgl., skoro tu pracowałeś to weź daj znać ile tutaj premia wynosi, bo wcześniej nie dopytywałam w końcu

Stary
@Kemot

Włodek a ty dalej na zjazdach pracujesz z kółeczkami z zakładu ;)

@Stary

Jak to jest, że wy się rozpoznajecie tutaj, chyba że ten nick to jego pseudonim?

Na jakie benefity można liczyć w i-Content Patryk Cebula?

Na brak wypłaty.

Co za bzdura

4800-5200

@Tomek

To już z premią liczone?

@Zuzanna

Nie.

@Tomek

O to pięknie. ;) A system premiowy jak aktualnie tu się prezentuje?

Mateusz Rogoż

Wszystko przebiegło sprawnie (Oferia + Allegro) - polecam :) Mat.

Excel

Wszystko ok - usługi wykonane rzetelnie, miły kontakt.

Geks

Współpraca przebiega bardzo dobrze, ceny usług nie odbiegają od konkurencji a ich jakość mnie zadowala. Zamówienia składam regularnie, to chyba dobra rekomendacja :)

Nikodem

Strona została wykonana w terminie i zgodnie z przedstawionym projektem. Doceniam kreatywność oraz profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Maja
@Nikodem

No dobra, a jak z ceną? Też jesteś zadowolony? W ogóle robiłeś jakieś rozeznanie jak cenowo wychodzi konkurencja?

zimnylech

Wszystko okey, strona zrobiona bardzo dobrze rwd etc nie trwało to długo kilka dni i po temacie. Umowę dostałem płatność po robocie super!

Wszystko super poradzili sobie z moim projektem. :)

Wiesław Piwowarczyk

Fajny kontakt, dostępność wzorowa. Sklep wykonany prawidłowo pod względem wizualnym i zabezpieczeń. Umowy okey, płatność po wykonaniu zlecenia. Polecam firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o i-Content Patryk Cebula - Gawłuszowice

• Jak się pracuje w i-Content Patryk Cebula?

Zobacz opinie na temat firmy i-Content Patryk Cebula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Content Patryk Cebula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy i-Content Patryk Cebula?

Kandydaci do pracy w i-Content Patryk Cebula napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

i-Content Patryk Cebula