Opinie o Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński w Biała Podlaska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński w Biała Podlaska

Katarzyna :)

Polecam serwis Power-PC ze względu na naprawy na wysokim poziomie oraz szybki czas realizacji usługi, miły i przystojny Pan serwisant :)

Małgorzata Sawczuk

Polecam serwis Power-PC, sprzęt szybko naprawiony po zalaniu, moja córka jest bardzo zadowolona, laptop działa lepiej niż wcześniej.

Ewelina
@Małgorzata Sawczuk

Zastanawiam się tylko jak wielkie było to całe zalanie?

Magdalena Konieczko

Zdecydowanie polecam serwis, super jakość usług, sprzęt szybko naprawiony :)

Maja
@Magdalena Konieczko

A co Ci naprawiali? ;P

Mateusz P

Jestem mega zadowolony z zakupionego gamingowego notebooka. Sprzęt doskonale posłużył jako prezent na komunię dla mojego chrześniaka. Zdecydowanie polecam Power-PC.

Barbara.Ś
@Mateusz P

Również polecam ;) serwis prowadzony przez kompetentną osobę to podstawa.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Barbara.Ś

Dziękuję za naprawę sprzętu po zalaniu, uratował Pan nie tylko sprzęt ale także i mój dobytek intelektualny :) Pozdrawiam

Karol

Jestem zadowolony z kompleksowych usług serwisu szybko, dobrze i w rozsądnej cenie. Polecam

Jolanta
@Karol

A o jakich usługach mówisz? Bo widzę że nawet monitoring montują, a Ty co masz na myśli?

Krzysztof.P

Zestaw komputerowy spełnił oczekiwania dla wymagającego grafika. Tym razem zapraszam do skorzystania z mojej oferty chętnie stworzę nowe logo no i trochę się odkuje hehe ;)

Ewelina
@Krzysztof.P

A jaki sprzęt wziąłeś i w czym grafiki robisz?

Michał Korszeń

Dziękuję za naprawę notebooka Asus Tur. Polecam

Mirek

Dziękuję za montaż profesjonalnych kamer z możliwością zdalnego podglądu. Polecam waszą usługę znajomym.

Andrzej Zahor
@Mirek

Zgadzam się w pełni z opinią, również mam kamery zamontowane przez serwis jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi i monitoringu.

Dominika

Szybko i sprawnie, profesjonalna naprawa. Pozdrawiam

Chomiuk.A

Jestem wdzięczna za odzyskanie utraconych danych z komputera firmowego. Będę polecała serwis wszystkim znajomym. Jeszcze raz dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam :)

Kamila
@Chomiuk.A

to była jakaś jednorazowa usługa czy jesteś stałą klientką? :)

Daria

Jestem bardzo wdzięczna za naprawę notebooka i odzyskanie danych. Profesjonalny serwis. Polecam ;)

Artur

Miło, że tak dobre opinie o firmie mają klienci a ja dodam jeszcze, że jest to super pracodawca, polecam!

Artur.Sz

Firma naprawiła mi Samsunga S 20 Ultra jestem mega zadowolony

Kalita. C

Sprzęt Macbook został naprawiony w ciągu paru dni, konkurencja twierdziła że sprzęt nie warto reanimować. Jestem wdzięczny za szybką naprawę w przystępnej cenie. Polecam serwis Power-PC.

Andrzeju.P

Dzięki za odzyskanie danych. Pozdrawiam.

Małgorzata.Cz

Serdecznie dziękuję za odzyskanie utraconych danych. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serwis Power PC.

Leszek.H

Sprzęt został naprawiony w ciągu 3 dni roboczych, konkurencyjny serwis trzymał sprzęt miesiąc... Zdecydowanie polecam usługi w serwisie Power-PC.

Lewczuk.D

Wysoki poziom usług, Profesjonalne podejście do klienta, Sprzęt działa jak nowy. Polecam

Jarosław.M

Pełen profesjonalizm, mimo młodego wieku właściciel firmy ma duże doświadczenie w branży informatycznej oraz szeroką wiedzę w serwisowaniu sprzętu. Firma została polecona przez znajomego,udałem się z problemem który został szybko rozwiązany. Polecam. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński?

Power-Pc Serwis i Usługi Informatyczne Damian Suszczyński
  • Warszawska 13 lok. 16