Opinie o PSS Społem w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PSS Społem o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Białystok

Jolanta Gontarz

Pracuje

Kiedy tą firmą zajmie się PIP umowa--1300zł,straszenie na porządku dziennym, grafik pracy zmieniany co kilka dni. Kierownictwo nie zna kodeksu pracy i jeszcze bony za pobory. Atmosfera w pracy jak na wojnie szczególnie w barze, wytrzymałam 2 miesiące. Nikomu takiej pracy nie polecam.

Janek

Jak wygląda praca kierowcy (kat B) ? Planuje złożyć CV. W jakich godzinach sie pracuje, jaka stawka na początek ? Dzięki

Jak się pracuje w Topolance? Może ktoś wie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSS Społem, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

kto z was pracuje w pss spolem na boboli

Na stronie Społem coraz więcej szukają nowych pracowników: sprzedawców, kucharzy, garmażerów, kierowców, piekarzy, ciastkarzy, mechaników, może jeszcze kogoś - nie pamiętam. Ale po co szukają jeśli po znalezieniu takiego kandydata źle go traktują. Żadnego przyuczenia, po prostu nowy ma umieć, albo niech sobie radzi. Obowiązują podwójne standardy dla nowozatrudnionych i dla starych pracowników: nowy ma robić dokładnie, lepiej, a starzy pracownicy aby odwalić. Bo nowy ma pracować na starych, żeby tym starym pracownikom było lżej. Kierowniczki i kierownicy to akceptują, sami nie dbają o to żeby nowy chciał zostać. Wymagania są od razu wysokie, nie jak do osoby która uczy się nowej pracy. To po co szukają nowych???? Grafiki ciągle się zmieniają, nawet nie pytają czy nie masz jakiś planów, zmieniają i masz się dostosować. Nie wspomnę, że trzeba przyjść wcześniej Nikomu nie polecam. Mentalnie to tam jeszcze jest komuna. Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Firma nie dba ani o starych, tym bardziej nowych pracowników.

Farsz

Wymagania niesamowite, atmosfera kiepska, podwyżek nie było od lat, ciągle szukają nowych pracowników, którzy popracują chwilę i odchodzą jak zobaczą co się dzieje.

robol_pss

W papierach wszystko cacy, w rzeczywistości praca po godzinach za free. Nigdzie nie odnotowywane więc pracownik może se naskoczyć. Jak ktoś podskakuje, leci z pracy i jest spokój - reszta siedzi cicho bo się boi. Ciągle panuje tu przekonanie, że praca w PSS to jak złapanie Pana Boga za nogi. Kiedyś może tak było, teraz są Biedronki, Lidle i inne sieci, gdzie płacą lepiej. Niezaprzeczalnym plusem jest, to że płacą na czas. Skrupulatnie pilnują tego, co jest w papierach.

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Białystok

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSS Społem