Opinie o PSS Społem w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PSS Społem o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Białystok

Z tego co można wyczytać na ich stronie @Pytanie to wynagrodzenie dzieli się na podstawowe i premie: uznaniowe/efektywnościowe. Może ktoś z pracowników zatrudnionych w Społem może powiedzieć czy jest to wypłacane w całości czy w jakiś sposób podzielone?

@Monika

Tak. Jest podstawa wynagrodzenia, prowizje i premia kierownicza. Na pierwszej umowie próbnej zarabia się mało. po próbnej zarówno podstawa jak i %prowizji rośnie.Każdy pracownik dostaję wypłatę częściowo w bonach.

Zenek

Niestety niektórym brakuje generalnie chęci do pracy i pewnie dlatego muszą ponarzekać!

Społem

Czy kogoś z Was złapał i na siłę zatrudnił w PSS ? Jeżeli mi praca i firma nie odpowiada to ją znienijam . ( inni płacą więcej ) Brak kwalifikacji , a wymagania....... . Pracuje za tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić za moje usługi, a jeżeli uważam że moje usługi są warte więcej idę dalej ???? i nie płacze ????

Reksio

Pracuję w jednej z hurtowni PSS, ogólnie o pracy można powiedzieć wiele złego ale też nie mało dobrego. Myślę że ogólna wadą firmy jest brak możliwości rozwoju, jeśli nie jesteś jakimś znajomym czy członkiem rodziny kogoś ważnego to najpewniej zostaniesz na stanowisku wejściowym przez wiele lat, firma nie organizuje ani szkoleń ani awansów poziomych. Mało też się zmienia, w ciągu mojej pracy nie zmieniło się praktycznie nic, a jest wiele możliwości usprawnienia działania hurtowni, nie podoba mi się też , nie jasny system wynagrodzeń a konkretnie nadal nikt mi nie wytłumaczył jak kierownik ustala moja prowizję chyba zależnie od humoru. Ale jest to lepsza praca niż w Maku czy Biedronce gdzie pracowałem wcześniej. Idzie się dogadać w kwestii wolnego, atmosfera jest w miarę okej a praca prócz uciążliwości fizycznej jest do przeżycia. Ogólnie praca na moment dla osoby która chce popracować chwilę i znaleźć coś lepszego.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSS Społem, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Hunter

Pracowałem w Astorii. Śmieszne 1350 na umowie reszta to prowizja również śmieszna. Dorzucają bony na zakupy w ich drogich sklepach. W pracy pełna dezorganizacja, kierownictwo tylko trzęsie się przed prezesem

Wojciech
@Hunter

Na jaki wymiar etatu byłeś zatrudniony? Wiesz jakie warunki zatrudnienia mieli inni pracownicy? Napisałeś o wadach a czy były zalety pracy w tej firmie? Dzięki za info.

Hunter
@Wojciech

Co do zalet to ciężko mi powiedzieć jeśli można uznać to za zaletę to dopiero jak umowę na czas nieokreślony się dostanie to dają uniform wcześniej nie :)

fredek

pracuje w pss Białystok nie warto tu się pchać pracujemy po 9 godzin a dają podpisywać listę za 8 godzin w ciągu tygodnia to jest 5 godzin gratis .Przychodzimy na 5 rano,według kierownictwa to i tak puzno chcieliby żeby wcześniej,wychodzimy o14.Kierowniczka musi się wykazać przed prezesem dużą wydajnością .Pracownik ma zasuwać a nie domagać się jakichś praw .Myślę ze w PSS Białystok czas na zmiany , pracownicy musza się upomnieć o nadgodziny tak jak było w Biedronkach.

Krystynka
@fredek

Minęło 5 lat od tego wpisu i nic się nie zmieniło... Nadal wyzysk.

Dick
@Krystynka

(usunięte przez administratora) Nie polecam

Co się dzieje w barze tęcza na wygodzie? Czy na prawdę brakuje ludzi do zatrudnienia którzy chcą pracować i potrafią? Ostatnio z koleżanką staliśmy w kolejce z jakies 40 minut bo obslugiwaly tylko dwie panie które wolno się ruszały a jedna chyba najmłodsza i która jest najświeższym pracownikiem ma takie ruchy że lepiej nie mówić.. ja rozumiem może nowa ale chyba szybkości i sprawności to nie trzeba uczyć. Ewidentnie widać że dziewczynie się nie chce. Szok że tacy ludzie pracują a koleżanki inne muszą naganiać za nią

Kocurro

Niestety jaka płaca taka praca. W PSS zarobki zostały z PRL-U.

@Kocurro

A w innych lidlach i ???? to lepiej płacą jeszcze nie dają zatrudnienia tak jak powinni i zmuszają pracować w nadgodzinach za które nie płacą!

Dick
@Kocurro

To prawda. Nie polecam tej firmy, zarobki bardzo niskie jak nigdzie.

Fryzia

Chora firma zamiast wypłaty to wciska bony.. Po co komu te bony ludzie chcą godnie żyć a nie utrzymywać utargi w sklepach. Beznadziejna firma nie da zarobić pracownikom. Moje sugestie dla PSS Społem: Nie polecam tam pracować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej dbać o pracowników dodać pakiety medyczne godziwe wynagradzac

Ktoś

Nienormalna firma. Co To Wogole ma byc nie moge wziąść urlopu na wakacje kiedy mi odpowiada bo rok temu np bylam w sierpniu i w tym roku juz nie moge. Bo jakies zamianki są WTF co to wgl ma byc?? Nigdzie czegoś takiego nie ma . To jest śmieszne.

Anita

Pensje w handlu są w miarę wyrównane. Myślę jednak, że gdyby ktoś przeszedł do dużej sieci to uciekałby jeszcze szybciej

@Anita

Może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź i napiszesz, jakie konkretnie warunki zatrudnienia firma PSS Społem oferuje swoim pracownikom? Mam tu na myśli, umowę czy pozapłacowe benefity. Istotne są także wypowiedzi dotyczące atmosfery w niej. Swoim wpisem pomożesz osobom poszukującym pracy w Białymstoku.

Są osoby głównie młode i myślą że można pozbijąc boki i do domu, a wpracy trzeba pracować i to w każdej. firmie. Każdy pracownik musi na siebie zapracować i wypracować jakiś zysk dla zakładu. Tak było jest i będzie inaczej zakład nie ma racji bytu nastąpi plajta. Dzisiaj młodzi nie lubią pracować, niektórzy wręcz by chcieli kierowac pracownikami którzy mają 20 letni staż pracy.... Samo nic nie przyjdzie i się nie zrobi.

Irena

Od dłuższego czasu w wątku o pracy w PSS Społem pojawiają się tylko opinie klientów. Zachęcam wszystkich pracowników, którzy tu zaglądają do wyrażania swoich opinii i przedstawiania doświadczeń dotyczących pracy w tej firmie. Czy jesteście zadowoleni i polecilibyście innym złożenie do PSS Społem swojej aplikacji? Każda opinia od zorientowanej osoby wiele wnosi i stanowi wartość dla użytkowników poszukujących pracy.

Jestem zadowolnona z obslugi klienta w sklepie "Gaj"Białystok.Szczegolnie na pochwałę zasluguje Pani Marta z tego sklepu.Proszę wziać to pod iwagę.

Lejdi

Bar Tęcza najlepsze jedzenie w Białymstoku a sterniczki petarda, super ceny i obsługa bardzo miła, oby tak dalej ;)

wer
@Lejdi

najlepsze jedzenie to w Topolance ( nie Lej wo di) ps. to forum o pracy w tej firmie

Bylam wczoraj i niedawno w barze tecza naprawde tam bardzo dlugo czeka sie w kolejce niektorzy to jak za kare tam sa

Irena

@Smutna Czy długo pracowałaś w firmie PSS Społem w Białymstoku? Może warto było przedsięwziąć jakieś środki w celu uzdrowienia tej sytuacji? Jaką umowę proponuje firma PSS Społem swoim pracownikom, czy jest to umowa o pracę? Czy można liczyć na inne dodatki, poza wspomnianymi przez Ciebie bonami?

Smutna

Pracowałam w pss w sklepie to prawda z nad godzinami podpisujesz listę ale masz być wcześniej czyli godz za darmo. Zarobki bardzo małe wobec pracy jaką tam wykonujesz. Poza tym dokładnie np bułek słodkich na drugi dzień do świeżych, mrożenie chleba, bułek ciast. Ale oczywiście kierownicy nic nie wiedzą to ty się o to .martwić musisz. Ja przynosilaam do przeceny codziennie to były pretensje do mnie czemu tak dużo. Maskara psychiczną i wyszukiwanie Najlepsze są bony od twojego wynagrodzenia podejmują Ci 100 zł i dają w bonie pss a na cholerę mi on jak ja mam rachunki i inne sprawy. Nie polecam

Krystyna krajewska

Witam.Chcialam sie dowiedziec co sie dzieje w barze tecza wiem ze jedna z pracownic kuchni pani Anna przychodzi do pracy na pare minut i zaraz z niej wychodzi bo nie jest w stanie pracowac jest w stanie wskazujacym dlaczego my jako reszta zalogi mamy przymykac na to oko bo kietownictwo z tym nic nie robi ktos sie zajmie wkoncu tym

Irena

@Czarna23 Forum nie służy za miejsce do obrażania innych użytkowników. Wpisy zawierające obraźliwe hasła oraz przekleństwa, zgodnie z regulaminem forum mogą zostać usunięte. Czy mogłabyś napisać dokładnie jakie jest Twoje zdanie na temat pracy dla firmy PSS Społem? Z Twojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie czy masz o pracy negatywne, czy też pozytywne zdanie. Forum GoWork.pl jest miejscem wymiany opinii o pracodawcach. Każda rzetelna opinia ułatwia przyszłym pracownikom poznanie swojego potencjalnego pracodawcy. Jak Ci się pracuje dla PSS Społem? Czy firma PSS Społem zapewnia swoim pracownikom dodatki pozapłacowe lub premie za wyniki? @Joanna Rosiak Czy poruszałaś ten temat ze swoim przełożonym? Wzajemne zaufanie jest podstawą dobrej atmosfery w pracy. Przełożony czuwa nad wykonywaniem przez pracownika obowiązków, ale też dba o jego samopoczucie oraz pomaga gdy zajdzie potrzeba. Czy wcześniej zgłaszałaś swojemu przełożonemu temat, o którym wspomniałaś w komentarzu? @Jolanta Gontarz Twoja odpowiedź jest bardzo oszczędna i nie za bardzo wiem do czego się odnosi. Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź, w taki sposób, aby była zrozumiała dla innych użytkowników forum? Napisz proszę, jak Ci się pracuje w firmie PSS Społem i czy z wszystkich aspektów w pracy jesteś zadowolona?

Joanna Rosiak

Byłam pracownikiem baru tęcza i chce zapytać dlaczego grafik jest tam dawany na ostatni dzień no chyba że jest święto to trzy dni wcześniej przecież ustawowo grafik powinien być dawany do 20kazdego miesiąca wogole myślą tam ze ktoś nie ma życia prywatnego zmieniają grafik jak im pasuje zmieniają godziny nie mówiąc nic pracownikowi pracownicy głośno o tym nie mówią tylko za plecami ale wkoncu ktoś to zgłosi gdzie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Białystok

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSS Społem