Opinie o PSS Społem w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PSS Społem o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Białystok

pyśka

W myśl zasady "chcesz być wołem, pracuj w społem"... Firma PSS Społem w Białymstoku swoim podejściem do pracownika zatrzymała się w epoce średniowiecza (a może i wcześniej). Płace bez rewelacji, jakiekolwiek premie wypłacane w bonach PSS którymi można płacić tylko w sklepie PSS (w których jest mega drogo). Jeżeli pracujesz w sklepie to jesteś generalnie nikim. Nawet jak klient Cię obrazi nie masz prawa dyskutować. Za dyskusje z klientem koleżanka została przeniesiona do innego sklepu. Klienci z każdą pierdołą biegną na skargę do prezesa (zdarzały się skargi bo kasjerka się nie uśmiechnęła do klienta). Natomiast jeśli chodzi o awanse... jeśli nie masz pleców to licz się z tym że jeśli przyjdzie do pracy ktoś kto ma znajomości to jesteś na straconej pozycji... Nie polecam SPOŁEM nikomu... no chyba że nie masz szacunku do samego siebie...

Jaki socjal? Bon na kartę PSS raz w roku? Zasadnicza pensja to śmiech jak na rok 2023. Nie ma w tej firmie nic co może zatrzymać pracownika. Jedynie osoby, które pracują tu od lat się trzymają bo nie znają nic innego i dziwi ich, że inne firmy nie stosują takich praktyk naliczania wynagrodzeń. Przymusowo zamieniają około 2 stówy z wynagrodzenia na bon do PSS. To normalna praktyka? Masz siedzieć cicho i pracować za trzech. Jeśli umiesz upomnieć się o swoje prawa (w tym do pełnego wynagrodzenia bez zamiany zapłaty na formę rzeczową) to cię zjedzą z butami.

Co jaki czas w PSS Społem można ubiegać się o podwyżkę?

Art

Podwyżki. Są co 5-6 lat

Xx Nowy wpis

Pani Anna z dzialu miesnego pss opałek pozostawia wiele do życzenia pod względem kultury osobistej. Dramat i wiele do nauczenia "droga" "pani" za którą się Pani ma .

Xxx Nowy wpis

Pani Anna z działu mięsnego PSS OPAŁEK pozostawia wiele do życzenia swoją kulturą i podejściem do człowieka. Dramat.

Czy jest możliwość pracy w PSS Społem na część etatu?

Zaczynamy

Hej. Mam możliwość złapania się na magazyn do pss społem. Na jakie zarobki mogę liczyć po jakimś roku pracy, bo wiadomo start z najniższa krajowa.

Paker Nowy wpis
@Zaczynamy

Początek od najniższej krajowej. Po roku pracy masz delikatnie ponad 4 tysiące na rękę. Mowa o magazynie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PSS Społem, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Klient

Ogólnie to pss trąci (usunięte przez administratora) Zarobki podobno wyższe niż najniższa krajowa. Czy ktoś z zatrudnionych niedawno tam osób mógłby to potwierdzić?

Co jaki czas w PSS Społem można ubiegać się o podwyżkę?

Yyy

Zajdz zapytaj w biurze u źródła . Życzę powodzenia .

taki ktoś

W PSS taki twór jak podwyżka nie istnieje, no chyba, że podnoszona jest płaca minimalna...

Przemysław
@taki ktoś

Tylko wtedy podnoszą wypłatę? A jak ktoś stara się indywidualnie o podwyżkę to co? Odmowa? Nikomu nie udało się chociaż kilkaset zł wynegocjować?

rtx
@Przemysław

kilkaset chyba w snach - podwyżka w zasadniczej a obniżka w prowizji o której nic się nie dowiesz to ich myk drugi to bonami mydlą oczy

Zofia
@rtx

a skąd właśnie wypływa informacja na temat tej prowizji? to jest na umowie normalnie podpisane czy to jakaś uznaniówka tylko?

@Zofia

wskaźnik prowizyjny od sprzedaży/obrotu masz zapisany tylko nikt nie podaje ile tego było bo byś doszedł że cię w jajo robią i dzielą wedle zasług (usunięte przez administratora)

Art

Podwyżki. Są co 5-6 lat

Osobiście nie polecam ogólnie pracy w tej firmie. Wypłaty to śmiech na sali (wysokość i błędy w naliczaniu). Podejście do pracownika na zasadzie milcz i przytakuj. Roboty w opór, każdego dnia na innym stanowisku i nikogo nie obchodzi, że jeszcze poprzedniego stanowiska dobrze nie poznałeś. Rotacja jak w kalejdoskopie. Rób swoje jako pomoc kuchenna, pomóż bufetowej, zmywakowej i tej, która składa naleśniki, nie zapomnij umyć podłogi w pojedynkę bo nikt nie pomoże, przebiorą się i pójdą do domu. PSS zatrzymał się w głębokiej (usunięte przez administratora) i nie zapowiada się na zmiany.

pyśka

Joanna
@pyśka

Słuchaj, a jak jest z udziałami w spółdzielni? Cisną na to żeby je wykupować jak się zatrudnisz w sklepie czy nie trzeba inwestować?

Beata
@pyśka

Te premie to za co można dostać?

Lilia
@pyśka

To okropne co tam się dzieje.Pracownicy wszystkiego się boją.Wszystko jest powiązane z premia to znaczy bonami pss.To jest (usunięte przez administratora).A ogólnie to smród i bród.

Zofia
@Lilia

bonami? no dobra a na jaką wartość są, może nie najgorsze? co do brudu to czemu ludzie nie sprzątają? kto jest za to odpowiedzialny?

@pyśka

Jestem pracownikiem wieloletnim .Przeszłam przez te lata wszystkie stanowiska osiągając najwyższe, nie mając "szerokich pleców" więc...można. Na awans trzeba zapracować!!! Nie znam firmy w tej branży ,aby zapewniała pracownikowi lepszy socjal. Nikt cię tu nie oszuka bo wszystko jest legalnie ,na papierze.Jednak młodzi tego nie doceniają. Dostają część wynagrodzenia "pod stołem" i cieszą się że dużo zarabiają. A co z przyszłością,z Waszą emeryturą,myślicie o tym? A jeśli chodzi o bony na kartę... To jest spółdzielnia,taka jej polityka ,żeby dbać o utrzymanie się firmy ( w tych nie łatwych czasach) i tym samym zapewnienie ludziom pracy . Drogo? Z tym bym polemizowała. Mamy dużo ciekawych i konkurencyjnych promocji. A jeśli chodzi o podejście; klient ma zawsze rację - duuuużo się zmieniło na plus. Pozdrawiam całą Społem -owską rodzinę a "wołom" życzę powodzenia w szukaniu nowej pracy????

Paulina

mówisz ze premia jesli jest tez jest wpisana na umowie, czy w formie jakiegos zapisu ze jakis % od pensji czy stała kwota miesieczna?

Alina Stolik

W opinii, którą kilka minut temu wysłałam, nie podałam, że szerokość zamówionych firanek wynosi nie ponad 3 m za sztukę, a tylko 2 m.

Alina Stolik

UWAŻAJCIE PRZY ZAKUPIE FIRANEK ! To co chcę opowiedzieć, to przysłowiowa (musztarda po obiedzie). W październiku br. zamówiłam uszycie 2 firanek o dl. 180 cm i szerokości 3,00 m. Wzór, który wybrałam był już końcówką z belki ok. 3,40m cena ok. 50 zl za metr. Ekspedientka powiedziała, że nie może odciąć 40 cm. Zgodziłam się, że zapłacę za całość. Przyszła pani krawcowa, podałam pani wymiary firanek. Długość 180 w tym 10 cm na tunel, szerokość fabryczna, te 3,40 m. Zapłaciłam ok. 200 zł. Szycie miało kosztować ok. 25 zł. Pod koniec października zgłosiłam się po odbiór firanek. Za usługę zapłaciłam nie 25, a ok. 52 zł. Nie pomyślałam żeby przy odbiorze zmierzyć i długość i szerokość zamówionych firanek. Poprosiłam tylko czy się zgadza długość, było o ok. 0.50 cm krótsza. Nie posiadam już paragonów. Może ktoś wie co mogę teraz zrobić.

Dorka

Sklep Tecza myslalam ze po zmianie calego personelu bedzie gorzej .Jak wszyscy mylilam sie ,dziewczyny sklepowe sa bardzo mile przyjemne dowcipne I o dziwo wybor towarow jest znacznie wiekszy niz u poprzedniczek Wedliny i mieso super oraz slodycze Pozdrawiam wszystkie panie z Teczy

Co wchodzi w socjal PSS Społem?

xxx

Witam. Chciałabym zapytać jak pracuje się w siedzibie PSS Społem ? Na rozmowie kwalifikacyjnych jest zawsze super a w rzeczywistości może być różna.

Czy PSS Społem zatrudnia studentów?

тільки я

Я хотів попередити всіх жінок, які хочуть працювати в барі tecza в Білостоці,робота виглядає як у таборі, оплата до смішного низька, керівництво нікого не поважає, скаржаться як заманеться,працівник для них гірший за сміття, я сповнена захоплення польськими жінками, які це витримують, ще мало людей для роботи, навряд чи хтось витримає.той, хто пише графіку, найгірший. Шановні поляки та українці, не ходіть з ними на роботу, не заробляйте один раз, заробляйте два гроші, тому що все одно треба для когось зробити, бо людей немає і не видно оплати

Gargi

Jestem zwolennikiem sklepu bazar lecz mrożone mieso sprzedawane jsko swieże to przesada a kasy to gorzej niż w biedrze. 0 orgnizaci pracownicy krzycza przez cały sklep ( dotyczy staowiska mięsnego i kas ) Pozatym wszystko w pożądku

Miła obsługa, przystępne ceny oraz dobre jedzenie. Natomiast jest jedno ale. Gdy konsumowałem słynną babke ziemniaczaną do lokalu przyszedł zaniedbany tęgi pan od którego unosił się swąd trzody chlewnej. Owy pan targował się z kasjerką "a może da pani zniżkę na ten smalczyk? Gratis to uczciwa cena!" gdy ekspedientka stanowczo zanegowała chęć targowania z Panem ten zaczął pochrumkiwać i krzyczał coś o donosie na ABW. Jedzenie dobre.

Niezadowolony poraz kolejny kl

Kupiłam dziś ok godz po 13 naleśniki na wynos są okropne jeden jest całkiem suchy nie do jedzenia czas żeby barem na gajowej zainteresował się sanepid lub prezes Pss Społem jedzenie jest okropne.Dzwonikam parę razy odnośnie naleśników zapewniano mnie ze bedzie poprawa i dalej jest to samo.

@Niezadowolony poraz kolejny kl

To może jeszczs raz zwróć uwagę?

czarna
@Niezadowolony poraz kolejny kl

....w domu też zdarzają się gafy przy smażeniu naleśników, po prostu zwróć uwagę, a nie od razu sanepid czy prezes!!! Moim zdaniem naleśniki są zawsze przepyszne, polecam

Edyta

Mila bardzo pani w PSS spolem Tencza na stoisku z chlebem .Blondynka bardzo pomocna.Pozdrawiam

Czesław
@Edyta

Od razu milej się robi zakupy w takim sklepie. Też mieszkam w pobliżu ale jakoś nigdy nie było mi po drodze, może czas to zmienić? A pozostały personel, jaki w podejściu czy Pań jest tam wystarczająco dużo, by dały radę ogarniać kolejkę?

Zyta

Nie polecam tam pracy.To prawdziwy (usunięte przez administratora).Przy kanapce i przerwie nawet musisz lecieć do klienta.Przychodzi się dużo wcześniej niż w grafiku.Plan zmienia się z dnia na dzień nic nie można sobie zaplanować.Sklepy brudne śmierdzące i drogie.

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Białystok

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PSS Społem