PSS Społem

Białystok

Opinie o PSS Społem

fredek 2012-07-29 16:22
pracuje w pss Białystok nie warto tu się pchać pracujemy po 9 godzin a dają podpisywać listę za 8 godzin w ciągu tygodnia to jest 5 godzin gratis .Przychodzimy na 5 rano,według kierownictwa to i tak puzno chcieliby żeby wcześniej,wychodzimy o14.Kierowniczka musi się wykazać przed prezesem dużą wydajnością .Pracownik ma zasuwać a nie domagać się jakichś praw .Myślę ze w PSS Białystok czas na zmiany , pracownicy musza się upomnieć o nadgodziny tak jak było w Biedronkach.
robol_pss 2017-02-11 18:17
W papierach wszystko cacy, w rzeczywistości praca po godzinach za free. Nigdzie nie odnotowywane więc pracownik może se naskoczyć. Jak ktoś podskakuje, leci z pracy i jest spokój - reszta siedzi cicho bo się boi. Ciągle panuje tu przekonanie, że praca w PSS to jak złapanie Pana Boga za nogi. Kiedyś może tak było, teraz są Biedronki, Lidle i inne sieci, gdzie płacą lepiej. Niezaprzeczalnym plusem jest, to że płacą na czas. Skrupulatnie pilnują tego, co jest w papierach.
Farsz 2017-06-23 13:50
Wymagania niesamowite, atmosfera kiepska, podwyżek nie było od lat, ciągle szukają nowych pracowników, którzy popracują chwilę i odchodzą jak zobaczą co się dzieje.
Krystynka 2017-07-02 14:17
Minęło 5 lat od tego wpisu i nic się nie zmieniło...
Nadal wyzysk.
Nowy 2017-07-20 07:11
Na stronie Społem coraz więcej szukają nowych pracowników: sprzedawców, kucharzy, garmażerów, kierowców, piekarzy, ciastkarzy, mechaników, może jeszcze kogoś - nie pamiętam. Ale po co szukają jeśli po znalezieniu takiego kandydata źle go traktują. Żadnego przyuczenia, po prostu nowy ma umieć, albo niech sobie radzi. Obowiązują podwójne standardy dla nowozatrudnionych i dla starych pracowników: nowy ma robić dokładnie, lepiej, a starzy pracownicy aby odwalić. Bo nowy ma pracować na starych, żeby tym starym pracownikom było lżej. Kierowniczki i kierownicy to akceptują, sami nie dbają o to żeby nowy chciał zostać. Wymagania są od razu wysokie, nie jak do osoby która uczy się nowej pracy. To po co szukają nowych???? Grafiki ciągle się zmieniają, nawet nie pytają czy nie masz jakiś planów, zmieniają i masz się dostosować. Nie wspomnę, że trzeba przyjść wcześniej
Nikomu nie polecam. Mentalnie to tam jeszcze jest komuna. Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Firma nie dba ani o starych, tym bardziej nowych pracowników.
ja 2017-08-23 08:32
kto z was pracuje w pss spolem na boboli
ja 2017-08-25 18:18
Jak się pracuje w Topolance? Może ktoś wie?
Zostaw swoją opinię o PSS Społem - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS Społem