PSS Społem

Białystok

Opinie o PSS Społem

fredek 2012-07-29 16:22
pracuje w pss Białystok nie warto tu się pchać pracujemy po 9 godzin a dają podpisywać listę za 8 godzin w ciągu tygodnia to jest 5 godzin gratis .Przychodzimy na 5 rano,według kierownictwa to i tak puzno chcieliby żeby wcześniej,wychodzimy o14.Kierowniczka musi się wykazać przed prezesem dużą wydajnością .Pracownik ma zasuwać a nie domagać się jakichś praw .Myślę ze w PSS Białystok czas na zmiany , pracownicy musza się upomnieć o nadgodziny tak jak było w Biedronkach.
robol_pss 2017-02-11 18:17
W papierach wszystko cacy, w rzeczywistości praca po godzinach za free. Nigdzie nie odnotowywane więc pracownik może se naskoczyć. Jak ktoś podskakuje, leci z pracy i jest spokój - reszta siedzi cicho bo się boi. Ciągle panuje tu przekonanie, że praca w PSS to jak złapanie Pana Boga za nogi. Kiedyś może tak było, teraz są Biedronki, Lidle i inne sieci, gdzie płacą lepiej. Niezaprzeczalnym plusem jest, to że płacą na czas. Skrupulatnie pilnują tego, co jest w papierach.
Zostaw swoją opinię o PSS Społem - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS Społem