Opinie o Copernicus Fotowoltaika (Copernicus Sp. Z O.O.) w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. w Szczecin

jasio

to firma produkujaca produkty medyczne zajmuje się fotowoltaniką? :D Firma idzie na dno.... a co do pisanych tutaj umów o pracę. Z tego co moja połówka tam pytałą to umowy o pracę są ale na kilka miesięcy i kilka dostaniecie takich umów a kasa bylejaka. Można w wielu innych firmach w Szczecinie dostać spokojnie już lepsze pieniądze. Nie ma rewelki chyba, że ktoś chce poczuć się kimś w kitlu.... :D

jasio

Firma przestała być firmą Biotonu. To chyb oddźwięk procesu o naruszenie praw patentowych, które to procesy Bioton skrzętnie utajniał. Bioton liczył, że dzięki Copernicusowi pozyska rządowe pieniądze na innowacje. Już była podpisana umowa ale niestety została zerwana.... Teraz dowiadujemy się, że Bioton pozbył się akcji i jeszcze będzie sprzedawał wstrzykiwacze Copernicusa bo pewnie zapłacili za naruszenie patentów i musi Copernicus jakoś je spłacać.... Nie wiem jak dalej pójdzie ta pociągnie ale nici napewno wyszły z zapowiadanych w gazecie budowy hali na Gumieńcach....

rosa

Uwaga copernicus szuka kierownika działu wtryskarek. Osoba, którą przyjmą dostanie w pakiecie fajny zespół. Fajnie by było gdyby to był ktoś w miarę wyluzowany z dużym poczuciem humoru i cierpliwością :P no i żeby miał pojęcie o pracy z wtryskarkami.

monika sz.

jeżeli rzeczywiście można zarobić te 4 000 jak piszecie to w tej sekundzie jeszcze wyślę im moje cv, ale nie wiem czy w tej kwestii mogę wam ufać tutaj na forum. w sumie to na forach internetowych bardzo mówi mało się o zarobkach a jak już padają jakieś sumy to często są one wzięte z kosmosu. ktoś potwierdzi oficjalnie jeszcze te 4000?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik utrzymania budynku wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
lord

Copernicus zdaje się być firma godną zaufania, i nawet nie byłbym tak wybredny jak moi przedmówcy chcąc pracować pierwotnie w oparciu o umowę na czas określony, może być zlecenie, nie sądze także aby bali mi na początek tyle ile operator pisze czyli ponad 4 tys na rekę, fakt kadra do tego typu pracy musi być wykwalifikowana, ale raczej podana kwota dla pracodawców nie jest raczej korzystna za pracownika na start. Czy umowy o dzieło znacznie różni się od stałęj umowy o pracę?

fastryga

no to ja również jestem zainteresowana zatrudnieniem w Copernicus Sp. z o.o., natomiast czy obecnie prowadzone jakiekolwiek rekrutacje i nabory na jakieś stanowiska pracy? nie ukrywam że podstawowym warunkiem dla mnie jest umowa o prace na jakiś dłuższy okres, czy otrzymam takie warunki w tej firmie?

operator OSN CNC

Witam interesuje mnie jaką obróbkę jakie maszyny macie i jaka kasa jest .Jak mniej niż 4 z przodu to nie będę wcale się starać o pracę w waszej firmie.

Info

Gdzie można znaleźć informacje o tym stażu?

Kandydatka

Wysłałam CV na rekrutacja@data.pl, taki mi został podany jak dzwoniłam do firmy, bodajże na montaż. Jeśli trzeba na inny to bym prosiła o napisanie prawidłowego.

Aaa

A na jaki adres wysłałaś CV ? i na montaż czy produkcje?

Kandydatka

Witam, właśnie 3 tygodnie temu dzwoniłam do firmy dowiedzieć się czy potrzebują na produkcje. Dowiedziałam się, że cały czas potrzebują i żebym wysłała swoje CV na maila. Niestety do tej pory nikt się nie odezwał. Nie mam doświadczenia na produkcji, ale czy to niezbędny wymóg?

kul

czesc. widziałem, ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Jak wygląda praca na tym stanowisku? stresowa? cisna z góry? jak atmosfera. dzieki z góry za pomoc

rosa

Kozik napiszę wprost na montaż jest bardzo dużo chętnych, nie wiem tylko dlaczego wstrzymują się z rekrutacją. Na narzędziowni jest spora rotacja, a na wtryskarni od kilku lat jest praktycznie niezmienny zespół i bardzo ciężko znaleźć kogoś dobrego właśnie na wtryskarnię. Na inne działy nie mają problemu ze znalezieniem pracowników.

to współczuję takiej sytuacji :(

rosa

Napisze tak dziewczyny z montażu traktowane są jak księżniczki, chłopaki z narzędziowni jak święte krowy a pracownicy wtryskarni jak woły robocze. I mimo, że pracowników na wtryskarnie najtrudniej jest znaleźć to traktowani są jak niedorozwoje umysłowe. Dziewczyny z montażu mają dobrze.

ZiutGraal
@rosa

T aaaaaaaa? To zapraszam na narzędziownię . Będziesz świętą krową, a po drodze będziesz robił formy, obrabiał, frezował , drążył, składał wszystko do kupy tak żeby to wszystko działało na wtryskowni gdzie brak jest fachowców i rąk do pracy.

Tika

z Twojej wypowiedzi wnioskuję że brakuje ludzi na produkcji? i nie bardzo są szanowani, tylko co to znaczy np w jaki sposób się to objawia?

rosa

Tika jak pracowałaś na produkcji to wydaje mi się, że nie będziesz miała problemu z nauczeniem się składania wszystkiego do kupy.Jak nie złożysz papierów to niczego nie będziesz wiedziała. Zastanawia mnie jednak fakt, że w tej firmie najmniej szanuje się ludzi na dziale, na który najtrudniej jest im znaleźć pracowników.

Tika

dziękuje za odp :) przepraszam za takie pytanie o wysokość zarobków, no ale wiadomo że to mnie ciekawi, ale mam jeszcze jedno pytanie i jeśli to możliwe to proszę o odp, pracowałam na produkcji ale zapewne ta różni się trochę profilem, czy zatrudniają u was że tak się określę pracownika którego trzeba właściwie na nowo uczyć wszystkiego, co wynika z innego profilu działalności? i np jakie są wymagania? co trzeba umieć? oprócz oczywiście chęci do pracy :) pozdrawiam

rosa

Tika jak chcesz pracować to z pracodawcą się kontaktuj. Zarobki są takie, że z głodu nie umrzesz.

Tika

Jakie zarobki są dla pracownika produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.?

NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Litewska 10a
    71-344 Szczecin

NEMERA SZCZECIN Sp. z o.o.