Copernicus Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Copernicus Sp. z o.o.

happy 2013-09-22 10:12
A kim jestes czlowieczku marny skoro na smieciowym portaliku zale swe ciskasz jak by to konferencja prasowa byla. Miej cywilna odwage powiedziec prosto w oczy a nie chowasz sie jak(usunięte przez administratora)wiesci oglaszasz jakby ktos procz mnie i Ciebie to jeszcze czytal ;-)
Gucio 2013-09-22 13:35
(usunięte przez administratora)Loty na marsa. To o ten copernicus chodzi. Zegnam. Bez odzewu.
Majka 2013-09-23 19:54
Tak. To jest bardzo istotne. Firma Copernicus to najlepsza firma w jakiej pracowałam. Szefostwo firmy to naprawdę porządni ludzie. W każdym pracowniku widzą człowieka a nie tylko ,,element,, do wciskania guzika przy maszynie. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy i oby więcej takich firm się tworzyło. :-) Pozdrawiam
rosa 2013-09-23 20:37
anonim - 2013-09-19 13:43:40

A skoro nie bedzie nowiutkiej hali to pewnie nie bedzie tez zadnych nowych zatrudnien.. a zwolnienia sie szykuja?
Może nie uwierzysz ale jakoś nikt nie będzie płakał jak nowej hali nie będzie (chodzi mi o pracowników nie o kadrę zarządzającą). Fajnie jest tak jak jest teraz wszyscy się znają i jest ok. Pracowałam w molochach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lepsze są małe firmy z niewielką ilością wydajnych pracowników, którzy się lubią szanują i nie kopią pod sobą dołków. w dużych firmach 1/3 pracowników (usunięte przez administratora)na 2/3 (usunięte przez administratora)
rosa 2013-09-27 14:43
Nic mi na ten temat nie wiadomo.
rosa 2013-09-27 14:59
arosa jakoś tak się ostatnio dzieje, że (usunięte przez administratora) na nikogo nie krzyczy (widocznie nie ma powodów). BTW wolę furiata z poczuciem humoru niż spokojnego ponuraka.
anik 2013-09-29 20:20
a ja wole szefa przede wszystkim fachowca, ktory moze byc i furiatem i zartobliwym kiedy trzeba. to jest przede wszystkim firma a nie kabaret gdzie wymagane poczucie humoru
rosa 2013-10-01 20:31
dossa musisz mieć zaświadczenie od psychiatry że jesteś zdrowo rąbnięty, normalnych nie przyjmują ;)
julek 2013-10-04 10:38
a ja tam miło wspominam prace w Copernicusie tak jak było napisane wszystko jest ok jeżeli chodzi o stronę formalna umowa itp, indywidualne podejście do każdego nikt nie jest anonimowy, brak osób które funkcjonują na znajomościach i ślizganiu się , atmosfera ok bywa różnie ale to normalne raz jest lepiej raz gorzej, szczerze polecam jeżeli ktoś szuka stabilnej i pewnej pracy:)
Wacuś 2013-10-04 11:31
Gorąco polecam firmę Copernicus. Atmosfera pracy coraz lepsza i zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Kierownictwo ma coraz lepsze podejście do pracowników a to jest szalenie istotne. Przynajmniej dla mnie ;-)
Wacuś 2013-10-06 11:33
Kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Pracowałem już w kilku firmach i mam porównanie. Szefostwo firmy stara się rozumieć rzeczywiste problemy wszystkich pracowników, od kierownictwa po (usunięte przez administratora) i to jest szalenie budujące. Poprawiają błędy, szkolą a nie tylko myślą o zwalnianiu jak w onnych firmach. Według mnie za kilka lat ludzie w Szczecinie będą bardzo się starać o pracę w Copernicusie. Pozdrawiam.
rosa 2013-10-06 12:55
Wacuś zapomniałeś dodać, że (usunięte przez administratora) dziękujemy. W pracy jest dobra atmosfera bo jest dobrze dobrany zespół. Wszyscy starają się ze sobą współpracować. Jak pojawia się problem to wszyscy się mobilizują, żeby go rozwiązać. nie polecam więc firmy ludziom, których wymieniłam wcześniej.
mariolka 2014-01-03 21:53
Nie rozumiem stwierdzenia: "W każdym pracowniku widzą człowieka" Czy to znaczy, że każdy z pracowników ma normy dopasowane do jego możliwości? Czyli jeśli jeśli jest powolny to może mniej wykonać niż inny i jeśli czuje się źle to kierownictwo wybaczy mu zły stan? Dla mnie ta firma gdzie może jest jedna lub dwie linie produkcyjne to wycinek dużej korporacji gdzie też jest podział na linie produkcyjne. Nie rozumiem co to znaczy: "Poprawiają błędy, szkolą a nie tylko myślą o zwalnianiu jak w onnych firmach". Poprawianie czy szkolenie jest w interesie firmy. Pytanie czy pracownicy przeszkoleni i mający większą świadomość pracy i wyrobu dostają lepsze wynagrodzenie, podwyżki.
Widzę, że kilku "pracowników" rzuca banały licząć, że poprawi wizerunek ale jak ktoś ze zrozumieniem czyta to widzi, że proste pytania na temat umowy o braku pracy u konkurencji czy też informowania pozostają bez odpowiedzi...
POwiedzcie jak wygląda kwestia wynagrodzenia, podwyżek itd. bo to interesuje ludzi a nie stwierdzenia że super, hiper... Firma dobra nie potrzebuje reklamy...
rosa 2014-02-06 01:18
Mnie jakoś nie chcą na żadne szkolenie wysłać. Czyżbym tak genialna była, że nie trzeba mnie dokształcać? Pozdrowienia dla chłopaków z narzędziowni. Wiem, że to czytacie. :)
otton 2014-03-25 15:46
Nareszcie nie ma tego drania wcielenia zła dla ludzi i firmy pseudo kierownisiunia Andrzeja po.TRZASKI..wzięli go w nareszcie wyrzucili
rosa 2014-03-29 11:33
Jest jeszcze jeden troll, który strasznie dezorganizuje pracę i nie ma pojęcia co się aktualnie produkuje. Albo jest kompletnym (usunięte przez administratora), albo sabotażystą.
rosa 2014-04-21 02:23
Sweteś czyżbyś był tym o kim napisałam? Jesteśmy różni i to jest fajne, ale jak zdarzy się taki "ciężki przypadek", to naprawdę psuje relacje w całej grupie.
Tika 2014-07-03 21:45
Witam, mam pytanie czy aktualnie może poszukują tam do pracy na produkcję?
rosa 2014-07-13 23:48
Tika na produkcję śmiało możesz CV słać.
Tika 2014-07-20 17:44
Ale jest tam taka możliwość zatrudnienia na produkcji?
Tika 2014-07-22 20:42
Jakie zarobki są dla pracownika produkcji?
rosa 2014-08-02 12:58
Tika jak chcesz pracować to z pracodawcą się kontaktuj. Zarobki są takie, że z głodu nie umrzesz.
Tika 2014-08-03 22:00
dziękuje za odp :) przepraszam za takie pytanie o wysokość zarobków, no ale wiadomo że to mnie ciekawi, ale mam jeszcze jedno pytanie i jeśli to możliwe to proszę o odp, pracowałam na produkcji ale zapewne ta różni się trochę profilem, czy zatrudniają u was że tak się określę pracownika którego trzeba właściwie na nowo uczyć wszystkiego, co wynika z innego profilu działalności? i np jakie są wymagania? co trzeba umieć? oprócz oczywiście chęci do pracy :) pozdrawiam
rosa 2014-08-09 23:52
Tika jak pracowałaś na produkcji to wydaje mi się, że nie będziesz miała problemu z nauczeniem się składania wszystkiego do kupy.Jak nie złożysz papierów to niczego nie będziesz wiedziała. Zastanawia mnie jednak fakt, że w tej firmie najmniej szanuje się ludzi na dziale, na który najtrudniej jest im znaleźć pracowników.
Tika 2014-08-10 21:33
z Twojej wypowiedzi wnioskuję że brakuje ludzi na produkcji? i nie bardzo są szanowani, tylko co to znaczy np w jaki sposób się to objawia?
rosa 2014-08-11 13:30
Napisze tak dziewczyny z montażu traktowane są jak księżniczki, chłopaki z narzędziowni jak święte krowy a pracownicy wtryskarni jak woły robocze. I mimo, że pracowników na wtryskarnie najtrudniej jest znaleźć to traktowani są jak niedorozwoje umysłowe. Dziewczyny z montażu mają dobrze.
Tika 2014-08-11 22:08
to współczuję takiej sytuacji :(
rosa 2014-08-14 10:59
Kozik napiszę wprost na montaż jest bardzo dużo chętnych, nie wiem tylko dlaczego wstrzymują się z rekrutacją. Na narzędziowni jest spora rotacja, a na wtryskarni od kilku lat jest praktycznie niezmienny zespół i bardzo ciężko znaleźć kogoś dobrego właśnie na wtryskarnię. Na inne działy nie mają problemu ze znalezieniem pracowników.
kul 2014-08-19 17:53
czesc. widziałem, ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Jak wygląda praca na tym stanowisku? stresowa? cisna z góry? jak atmosfera. dzieki z góry za pomoc
Kandydatka 2014-08-28 17:18
Witam, właśnie 3 tygodnie temu dzwoniłam do firmy dowiedzieć się czy potrzebują na produkcje. Dowiedziałam się, że cały czas potrzebują i żebym wysłała swoje CV na maila. Niestety do tej pory nikt się nie odezwał. Nie mam doświadczenia na produkcji, ale czy to niezbędny wymóg?
Aaa 2014-09-02 17:59
A na jaki adres wysłałaś CV ? i na montaż czy produkcje?
Kandydatka 2014-09-02 20:05
Wysłałam CV na rekrutacja@data.pl, taki mi został podany jak dzwoniłam do firmy, bodajże na montaż. Jeśli trzeba na inny to bym prosiła o napisanie prawidłowego.
Info 2014-11-08 14:38
Gdzie można znaleźć informacje o tym stażu?
operator OSN CNC 2014-11-23 18:20
Witam interesuje mnie jaką obróbkę jakie maszyny macie i jaka kasa jest .Jak mniej niż 4 z przodu to nie będę wcale się starać o pracę w waszej firmie.
fastryga 2015-01-02 16:45
no to ja również jestem zainteresowana zatrudnieniem w Copernicus Sp. z o.o., natomiast czy obecnie prowadzone jakiekolwiek rekrutacje i nabory na jakieś stanowiska pracy? nie ukrywam że podstawowym warunkiem dla mnie jest umowa o prace na jakiś dłuższy okres, czy otrzymam takie warunki w tej firmie?
lord 2015-03-10 14:06
Copernicus zdaje się być firma godną zaufania, i nawet nie byłbym tak wybredny jak moi przedmówcy chcąc pracować pierwotnie w oparciu o umowę na czas określony, może być zlecenie, nie sądze także aby bali mi na początek tyle ile operator pisze czyli ponad 4 tys na rekę, fakt kadra do tego typu pracy musi być wykwalifikowana, ale raczej podana kwota dla pracodawców nie jest raczej korzystna za pracownika na start. Czy umowy o dzieło znacznie różni się od stałęj umowy o pracę?
monika sz. 2015-03-30 16:38
jeżeli rzeczywiście można zarobić te 4 000 jak piszecie to w tej sekundzie jeszcze wyślę im moje cv, ale nie wiem czy w tej kwestii mogę wam ufać tutaj na forum. w sumie to na forach internetowych bardzo mówi mało się o zarobkach a jak już padają jakieś sumy to często są one wzięte z kosmosu. ktoś potwierdzi oficjalnie jeszcze te 4000?
rosa 2015-04-13 20:42
Uwaga copernicus szuka kierownika działu wtryskarek. Osoba, którą przyjmą dostanie w pakiecie fajny zespół. Fajnie by było gdyby to był ktoś w miarę wyluzowany z dużym poczuciem humoru i cierpliwością :P no i żeby miał pojęcie o pracy z wtryskarkami.
jasio 2015-11-05 19:43
Firma przestała być firmą Biotonu. To chyb oddźwięk procesu o naruszenie praw patentowych, które to procesy Bioton skrzętnie utajniał. Bioton liczył, że dzięki Copernicusowi pozyska rządowe pieniądze na innowacje. Już była podpisana umowa ale niestety została zerwana.... Teraz dowiadujemy się, że Bioton pozbył się akcji i jeszcze będzie sprzedawał wstrzykiwacze Copernicusa bo pewnie zapłacili za naruszenie patentów i musi Copernicus jakoś je spłacać.... Nie wiem jak dalej pójdzie ta pociągnie ale nici napewno wyszły z zapowiadanych w gazecie budowy hali na Gumieńcach....
jasio 2016-01-09 20:57
to firma produkujaca produkty medyczne zajmuje się fotowoltaniką? :D Firma idzie na dno.... a co do pisanych tutaj umów o pracę. Z tego co moja połówka tam pytałą to umowy o pracę są ale na kilka miesięcy i kilka dostaniecie takich umów a kasa bylejaka. Można w wielu innych firmach w Szczecinie dostać spokojnie już lepsze pieniądze. Nie ma rewelki chyba, że ktoś chce poczuć się kimś w kitlu.... :D
bartrk 2016-02-26 08:12
A jak ze stażem lub praktyką dla studentów. Jestem studentem inżynierii biomedycznej specjalność elektronika i szukam firmy w której praktyki będą miały sens.
ZiutGraal 2016-10-21 11:55
T aaaaaaaa? To zapraszam na narzędziownię . Będziesz świętą krową, a po drodze będziesz robił formy, obrabiał, frezował , drążył, składał wszystko do kupy tak żeby to wszystko działało na wtryskowni gdzie brak jest fachowców i rąk do pracy.
Iwona 2016-10-22 15:44
Super firma ;)
Kaczor 2017-01-18 12:49
Mam zamiar rozpocząć pracę w Copernicusie . Czy ktoś ma orientację jakie tam są wynagrodzenia Czy płacą terminowo? Poza tym czy są jeszcze jakieś dodatki do zasadniczej?, może socjal mają dla pracowników?
Krzysztof 2017-01-19 09:24
Również jestem ciekaw obecnej sytuacji firmy oraz jak wygląda atmosfera w pracy i warunki płacowe.
Gibon 2017-01-20 13:47
W jakim charakterze zaczynasz pracę?
Ziutek 2017-01-23 09:34
Czy fabryka w Poznaniu ma nowe oferty pracy? Zależy mi na pracy u nich!
erwin 2017-02-01 22:29
podpinam się pod pytanie Krzysztofa
erwin 2017-02-01 22:29
podpinam się pod pytanie Krzysztofa
Kdiuk 2017-02-06 09:37
Ile może zarobi przedstawiciel handlowy? Jakie samochody są do dyspozycji i co z paliwem? Czy dają komórkę i laptopa? Chcę się tu zatrudnić i tak pytam.
Zostaw swoją opinię o Copernicus Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copernicus Sp. z o.o.