Opinie o Jacek Kleina Kleinaedukator w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jacek Kleina Kleinaedukator. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Kleina Kleinaedukator o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Kleina Kleinaedukator w Kościan

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Firma jako firma spoko lecz ta właścicielka chyba Marzena zachowuje się jakby była pępkiem świata?! Podobno miała jakieś problemy w przedszkolu w którym pracowała chyba w Byczu za nietykalność dziecka czy coś?? Potem uciekła do Wloszakowic i tam została dyrektorem?? To dopiero skandal?? Chyba tam nie znają jej historii??

Witam , jest ok , umowa o pracę, pełen etat, wszystko w porządeczku , szefowa trochę zakręcona, chyba za dużo pracuje ale po za tym jest ok. Pozdrawiam

Strażak
@pracownik

Firma ok lecz ta szefowa chyba Marzena to myśli,że wszystkie rozumy pozjadała?firmę polecam lecz zajec z ta panią nie!!! Tak to jest jak się pochodzi z e wsi nie ubliżając gospodarzom,bo ciężko pracując.

@Strażak

Hej, a ta niefajna szefowa to jedyna osoba, której można podlegać w firmie, czy jest szansa na prace pod kimś innym?

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Jacek Kleina Kleinaedukator w mieście Kościan, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Cola

Ta wlascicielka kombinuje z umowami chyba Marzena, bo tak ma na imię, ciekawe czy właściciel wie jak ona kombinuje???

Xdup Nowy wpis
@Cola

Prawda , kombinuje jak tylko się da, podobno w buczu gdzie pracuje w przedszkolu jest jeszcze bardziej porąbana, jakąś afera wokół niej jest w związku z uderzeniem dziecka ?? Ale podobno to taka cwaniara,że uchodzi jej na dobre??.w życiu osobistym ma problemy, mąż z nią żyje jak kot z psem?nic dziwnego jeśli jest chora psychicznie?. Żal chłopa. Nie polecam.

Alicja Nowy wpis

Czy z tymi umowami o pracę jest wszystko ok? Ktoś coś tam kiedyś pisał że właścicielka kombinuje z umowami ale no nie wiem o co chodziło. Chciałabym się tak czy siak dowiedzieć, czy pracuje się tutaj od razu na umowie o pracę czy jest jakiś okres próbny na zleceniu ? :-) myslalam o złożeniu aplikacji tutaj bo chciałabym znaleźć pracę jako lektor jezyka niemieckiego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jacek Kleina Kleinaedukator, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Alicja

W czerwcu w Kleinaedukator powinni zacząć pracę nowi lektorzy angielskiego i niemieckiego, nauczyciele oraz logopeda. Może jednak nie było chętnych i ogłoszenia wciąż są aktualne? Zastanawia mnie stawka, podana w każdym z nich: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/logopeda,praca.gov.plde1dde03931bbd27d8c1dd7e75477baf,koscian Może wiecie jak rzeczywiście z zarobkami - najniższa krajowa?

Igor
@Alicja

Wszystko ok lecz ta podobno właścicielka Marzena, rabnieta jakby wszystkie rozumy zjadła, nie polecam tej pani firmę tak lecz pani marzeny nie polecam.

Alicja Nowy wpis
@Igor

Ale co jest nie tak z tą właścicielka? :D firme mówisz , że polecasz , a jej nie , no to dlaczego ? Coś więcej możesz powiedzieć :D ?

zadowolona

Super fajna szkoła językowa, nauczyciele specjaliści bez problemu pomogli Mi oraz moim znajomym. Polecam, no i finansowo ok! Za to w Poznaniu musiałabym zapłacić 2 razy więcej. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Kleina Kleinaedukator - Kościan

• Jak się pracuje w Jacek Kleina Kleinaedukator?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Kleina Kleinaedukator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jacek Kleina Kleinaedukator
  • Młyńska 12B lok. 9