Opinie o Mati Auto Komis Janusz Jackowiak w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mati Auto Komis Janusz Jackowiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mati Auto Komis Janusz Jackowiak o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mati Auto Komis Janusz Jackowiak w Piła

Milli Nowy wpis

Witam kupiliśmy auto w Komisie Mati w październiku,Panowie bardzo sympatycznie rzeczowi i pomocni.Auto bardzo ładne i zadbane,jak narazie f bez zarzutu.Polecam bardzo serdecznie...

Czy nowo zatrudnione osoby w Mati Auto Komis Janusz Jackowiak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Agnieszka Nowy wpis

W lipcu tego roku kupiłam auto w tym komisie. Polecam obsługę. Nie ściemniają, podchodzą rzeczowo do obsługi kupującego. Autko pięknie się sprawdza. Wiadomo na początku trzeba wymienić podstawowe podzespoły, co oczywiście uczyniłam. Dziś cieszę się wygodnym autkiem. Jeśli kiedyś zajdzie taka potrzeba z pewnością wrócę do tego komisu. Pozdrawiam serdecznie.

Czy w firmie Mati Auto Komis Janusz Jackowiak praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Cukiernik, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mati Auto Komis Janusz Jackowiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maria Podgórska.

Polecam tego sprzedawcę . W lipcu 2021 r kupiłam auto. Jestem bardzo zadowolona z auta jak i obsługi. Pozdrawiam.

Paulina

Cześć. Dajcie znać czy ten komis nadal istnieje na rynku?

komis
@Paulina

Witam Komis nadal istnieje i dalej prosperuje

Polecam tego sprzedawce. służy radą , dobre podejście do klienta, bezproblemowa pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z zakupem, transakcja przebiegła bardzo szybko i bez przeszkód.

Polecam , miła fachowa obsługa , wszystko załatwione na czas , jestem zadowolona.

EWELINAB

W CZERWCU KUPIŁAM AUTO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z AUTA JAK I OBSŁUGI SPRZEDAJĄCEGO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE EWELINA BIAŁKOWSKA

Ania I Krzysiek

Kupilismy nie dawno auto w tym komisie i bardzo mila obsługa. Panowie odpowiedzialni I uczciwi,nie ściemniają tylko mówią co I jak. Transakcja przebiegla sprawnie. Autko bardzo zadbane. Mamy nadzieje ze bedzie nam sie dobrze jezdzilo. Polecam.

Olga

Jeśli firma jest dobrym pracodawca to i pracownicy potrafią dobrze pracować, polecam!!

Robert

Polecam tego sprzedawce. służy radą , dobre podejście do klienta, bez problemowa pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z zakupem, transakcja przebiegła bardzo szybko i bez przeszkód. Polecam komis .

Przemek K.

Sprzedawca z bogatą ofertą, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa na odpowiednim poziomie, pomoże załatwić wszelkie sprawy. Komis godny polecenia. Zapraszam innych do zakupu aut.

lysy

Polecam tą firmę, ponieważ nie pierwszy raz kupowałem tam auto, zakup zawsze był udany, nigdy nie miałem z nimi problemu, sprzedający kompetentny, bez problemu można było jechać na stację diagnostyczną i sprawdzić auto

jeki

Jestem zadowolony z zakupu samochodu sprzedawca jest bardzo miły i gorąco polecam udostępnia dokumenty samochodu do sprawdzenia przebiegu

Aaa

W żadnym wypadku nie kupujcie tam aut. Są zazwyczaj z wieloma wadami ukrytymi o których człowiek dowiaduje sie przy przeglądzie auta, sprzedający umywa ręce po transakcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Mati Auto Komis Janusz Jackowiak - Piła

Mati Auto Komis Janusz Jackowiak
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 37D lok. 45
    64-920 Piła