Opinie o Demur Krzysztof Wcisło w Mszana Dolna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Demur Krzysztof Wcisło. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Demur Krzysztof Wcisło o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Demur Krzysztof Wcisło w Mszana Dolna

Inga Nowy wpis

Hejka. ;) też widziałam to ogłoszenie dla pomocnika na 3 / 4 etatu, o którym wspominała kiedyś jedna Pani tutaj. Mnie to praca zastanawiała ale w drugą stronę. Czy na połówkę też by mnie przyjęli? Będę od wakacji szukać zatrudnienia i w tym przypadku lokalizacja mi odpowiada

Jeszcze kilkanaście dni temu szukali kogoś na stanowisko pomocnika w drukarni 3/4 Etatu. Orientujecie się, czy warto złożyć CV, skoro rekrutacja została zamknięta? Chętnie bym się tu przyjął. Możecie mi napisać, na jakich warunkach się tutaj pracuje? Niestety ogłoszenie już wygasło i nie da się na nie spojrzeć. Jakie wynagrodzenie, tak około, jest tutaj oferowane? Napiszcie :-)

Mario Nowy wpis

Praca jak to w drukarni, nie jest jakoś lekko, ale jeżeli ktoś liczy na pracę w której nie musi wkładać ogromne poświęcenia, to warto

Renata Nowy wpis

A widziałam właśnie, że poszukują od jakiegoś czasu pomocnika do siebie. jest to w zasadzie taka sama opcja o którą ktoś pytał wcześniej na 3 / 4 etatu. nie wiecie może dlaczego na cały nie można? Ja bym taka umowę wolała

Były pracownik Nowy wpis

Pracownik traktowany jak tania siła robocza na jaknajniższych warunkach. Pracodawca kombinator.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Demur Krzysztof Wcisło? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w drukarni - Grafik / Obsługa klienta / Content menage
Tej której nie zapłacił

Uwaga jeśli ktoś chce robić zlecenia graficzne to uważajcie.... pan K. Jest (usunięte przez administratora) i nie wypłaca, nie odbiera telefonów ignoruje zgarnął za darmo 7 grafik i nagle cisza co więcej w mailu mam podkreślone jak jasno napisał że będą odpłatnie, niestety jak się już upomniałam O swoje to proszę żadnego zlecenia nie było i żadnej kasy nie będzie xD Niestety musiałam zgłosić tą sprawę...

Aro

Forma potrzebuje sprzedawców albo kogoś do działu reklamacji? Bo same komentarze od klientów i ani jednego do pracownika. To znaczy że sam właściciel prowadzi działalność czy zatrudni ludzi do pomocy. Chętnie się dowiem czy przyjmują.

Renata Leśniak-Kordzińska

Tapeta ładnie wygląda, choć w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż myślałam. Przycięta dokładnie...

Barbara

Jestem bardzo zadowolona,plakat jest ladny,dostawa szybka

A

Piękna tapeta :) realizacja express Polecam

Bardzo piękne tapety. Super pomoc ze strony firmy i rady. Polecam wszystkim, pokój wygląda świetnie. Ewa

Jemioło

Super strona, intuicyjna, przejrzysta, szybka wycena, zamówienie i po kilku dniach już na ścianie. Szybka...

Zamówiłem Fototapetę, szybka realizacja. Nie mogłem się doczekać na fachowca żeby ją przykleił. Warto było czekać, efekt WOW. Dzięki Demur!!!

Iza

Chciałam kupić fototapetę ale sama nie wiem po tych ostatnich komentarzach, same reklamacje, przyjęte lub nie. Czy takie rzeczy mają w ogóle u nich jakiś certyfikat jakości? Mimo wszystko tapeta foto na całą ścianę kosztuje…

Iwona

Zdecydowanie Odradzam zakupy w firmie Demur. Zakupiłam obraz na płótnie, który jest wadliwy, złe wykonanie obrazu (brak tła na krawędziach w dwóch miejscach, co ewidentnie można uznac jako produkt wadliwy) sprzedawca uznaje to za normę, tłumacząc, ze produkt jest wykonany zgodnie z wzorem. Jest to (usunięte przez administratora) na stronie przy zamówieniu obrazu nie widać jakoby obraz miał posiadać taki defekt. Zdecydowanie odradzam tego sprzedawcę.

Iwona
@Iwona

Sprzedawca uznał w końcu moją reklamację. Otrzymałam drugi obraz. Dziękuje!

Patryk

Czy firma działa tylko online ?

Ty

(usunięte przez administratora)Jestem po dwu miesiecznej batalii z totalbym (usunięte przez administratora), ktory wiecznie odrzuca reklamacje, ciagle wyszukuje jakis pretekst aby ja odrzucic. Produkty waszej firmy nadaja sie do (usunięte przez administratora) Drugi egzemplarz zamowiony w tej firmie rozni sie tak razaco, az oczy bola (produkty zamowione o tych samych parametrach). Reklamacje byly odrzucane z roznych powodow - brak zdjec ukazujacych wiekszosc produktu, brak oswiadczenia, brak numeru zamowienia. (usunięte przez administratora) Nawet dziecko zauwazy ze ktos (usunięte przez administratora) fototapete - ale coz, widac ze mamy tutaj do czynienia z totalnym (usunięte przez administratora)liczacym na zysk.

Kk

Przesylka ekspresowa, tutaj nie mam zastrzezen, natomiast jakosc produktu - dramatyczna. Obraz na fototapecie sie rozjechal, na pierwszy rzut oka efekt 3D zostal utracony, jest to wada produktu a sprzedawca odpisuje mi ze patrze na produkt do gory nogami. Nie uznaje reklamacji mimo przesylania dokladnych zdjec wskazujacych wade. Odbieram to jako naciaganie klienta i wmawianie klientowi ze wada produktu nie jest wada

DEMUR
@Kk

W naszej firmę w przypadku zgłoszenia problemu z produktem przeprowadzamy rzetelny proces reklamacyjny - Jeśli zachodzi taka potrzeba odbieramy produkt kurierem od klienta. Nawet w przypadku reklamacji na niekorzyść klienta, jest wiele możliwości aby domagać się swoich racji. Oczywiście jeśli czuje się pan pokrzywdzony decyzją firmy. Jedną z nich jest pomoc rzecznika praw konsumenta. Na koniec: bardzo proszę o usunięcie opinii ponieważ nie jest Pan klientem sklepu demur.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Demur Krzysztof Wcisło - Mszana Dolna

• Jak się pracuje w Demur Krzysztof Wcisło?

Zobacz opinie na temat firmy Demur Krzysztof Wcisło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demur Krzysztof Wcisło?

Demur Krzysztof Wcisło
  • Stawowa 33a