Opinie o Mirosław Kowalski Promoefekt w Owczary 79d, 59300 owczary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mirosław Kowalski Promoefekt. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirosław Kowalski Promoefekt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Kowalski Promoefekt w Owczary 79d, 59300 owczary

Dziedzic

Czy ktoś posiada wiedzę na temat dotacji jaką otrzymała firma w roku 2023? Czy otrzymane środki pomogły w poprawie warunków pracy na magazynie?

Betti Nowy wpis

Dzień dobry czy są może przyjęcia do pracy ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mirosław Kowalski Promoefekt?

Dziedzic Nowy wpis

Czy Mirosław Kowalski Promoefekt organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dziedzic Nowy wpis

Tak oczywiście. Kierownik oraz zastępca kierownika zostali wyszkoleni w specjalnym ośrodku szkoleniowym tzn pod Żabka na osiedlu. Jednak niestety nie otrzymali świadectwa ukończenia kursu gdyż kurs ten przerósł ich możliwości oraz umiejętności.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mirosław Kowalski Promoefekt spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

PINCZOWIANKA

Hej, czy ktoś pracował w tej firmie w Pińczowie i może coś więcej napisać? Jakie warunku, jak płacą?

@PINCZOWIANKA

(usunięte przez administratora).

Elżbieta

często te kontrole tutaj bywały, o których ludzie pisali? były jeszcze jakieś do teraz? pytam, bo w sumie temat nagle ucichł na forum i zastanawiam się czemu. warunki się jakoś poprawiły? Da ktoś znać jak obecnie atmosfera tu wygląda i co z obecnymi zarobkami?

Pinczowianka

Witam. Zastanawiam sie nad zlozeniem cv. Moze wypowiedziec sie ktos na temat placy, warunków oraz atmosfery? Czy kobieta da sobie fizycznie rade na magazynie? Słyszałam bardzo wiele niepochlebnych opinii na temat samej pracy i kierownictwa... Jak jest naprawdę?

Doswiadczona
@Pinczowianka

Można jakoś wytrzymać, podobno główny kierownik hali lubi jak mu się siada na kolanach jak to prawda to siadaj i nie gadaj o tym w domu. Jedna poleciała na skargę do biura ale ja uświadomili że to przez brak krzeseł i już jest grzeczna. Nie wiem czy to prawda ale nadal pracuje.

krzysiek

a jak naprawdę jest z wypłatami w Promoefekt? Chyba taka propaganda bo słyszałem, że jak jeździ się się swoim autem extra płacą za dojazdy a jak się chce to i 5-6 tys. można na Pińczowie do ręki zarobić a w perspektywie nawet za wynajęte mieszkanie płacą ,czy to jest normalnie o-ZUS-owane pytam bo mam hipotekę i bank chce kwity?

Kamil
@krzysiek

Słyszałem pod sklepem w Budziskach , że podobno ten co się śmieje , że mówi dyrektorowi jak prowadzić firmę ma 5tysiecy łącznie gdzieś na miesiąc. Podobno za każdy taki pomysł dostaje 500zl od dyrektora. Podobno w każdej chwili może mieć wynajęte mieszkanie w Pińczowie a ja na Sikorskiego podobno miał mieć wynajęte. Nie raz pijany opowiada takie rzeczy pod sklepem.

Szalał.

Nie wy to następni! Kontrola była ? Była i co nam zrobię , buty kazali kupić na magazyn i tyle. Robić wam się nie chce ,! Za 12 zł inni przyjdą i w rękę pocałują

@Szalał.

I to się potwierdza

Uwaga na tą firmę! Zatrudnić się przerobić i uciekać. Właśnie trójka ludzi złożyła wypowiedzenie, dlatego że nie ma szacunku do pracowników i są oni za nic. Jedni plują na drugich. Każdy donosi i dlatego to nie jest żaden zakład pracy a masakra. Niby kierownik który został mianowany przez dyrektora, który jest nim tylko z nazwy. Dyrektor nie ma o niczym pojęcia , nic nie wie, dobrze nie wie czym handlujemy. Niby kierownik wywiera duża presję na kobietach które ta pracują i źle je traktuje. Bohater wieki! Naprawdę szkoda marnować czasu tam i zdrowia , uciekajcie.

@Karolina

cztery! cztery! osoby nie trzy, błędny przekaz. a następni w przygotowaniu. jak zawsze będzie ogłoszone, że byli najgorsi i zostali wywaleni. nadal ..czwórkami będą szli żołnierze z .. Promoefektu.

kaśka

w firmie gdzie dwa a czasem trzy razy w tygodniu przychodzi tir towaru mają zostać same kobiety bo one są tańsze. Wszystko na temat. I nie rozmawiać a broń Boże nie śmiać się - śmieją się inni.

Na pytanie

Podstawa a kiedy staniesz się niewolnikiem który ma nie myśleć i nie mieć własnego zdania to dostaniesz 200zl więcej

Bezpieczeństwo pożarowe i nośność ogniowa magazynu!!! Brak jakich kolwiek Szkoleń pożarowych dla osób przebywających na magazynie. Brak oznaczeń wyjść ewakuacyjnych , brak kanałów wentylacyjnych i oddymiających. Brak hydrantów na terenie magazynu co jest sytuacja nie dopuszczalna !! Krótko brak przepisów PPOŻ dla magazynu bo spełnianie ich jest za drogie dla dyrektora i kadry menadżerskiej firmy

Dyrektor Handlowy który przebywa na magazynie w Pińczowie pomiata ludźmi liczy się tylko z sobą a pracowników ma za śmieci !!! Trzeba donosić i klepać się z nim po plecach to w tedy masz chwilę oddechu !!

Szakal

Uwaga!! Dyrektor stawiał jasne ultimatum , że albo my jako pracownicy będziemy sobie załatwiać lewe L4 albo pojedziemy do domu !! Sytuacja miała miejsce nie dawno jak było mniej zamówień !! Firma nie chciała zwolnień bo przekaz był jasny dla nas SZEF musi wziąć na was pieniądze z tarczy !! Dyrektor nie interesowało nic miało być L4 najlepiej miesiąc !! Wielu przeżywało duży stres związany z tą Sytuacją.

za kanapkę na hali
@Szakal

W firmach różnie ratowali się ludzie przed nadchodzącym kryzysem tylko w tej za pomocą szantażu. Na koniec wszyskich pozwalniał albo kazał się zwolnić. Chyba myślał, że za rok nikt nic nie będzie pamiętał a pamiętamy...

Uwaga na Dyrektora Handlowego !!! Pełny (usunięte przez administratora) z jego strony !!! Zero prywatności !!! Koleżanka wracała do domu z płaczem przez ogromy stres jaki Dyrektor wywierał na niej !!!

Zero poszanowania dla pracownika, w firmie gdzie każdy ma kontakt z Każdym, gdzie jest jedna łazienka na ponad 20 osób i jedno pomieszczenie SOCJALNE nie ma zachowania żadnego typu obostrzen. Dyrektor już nie mówiąc o jego PODWŁADNYM mają gdzieś co się stanie z pracownikami podczas gdy u jednej pracownicy został potwierdzony covid to uwaga, nie zrobił nic, nie porozmawiał z pracownikami, nie zapytał jak się czują, ważne żeby robić tak jak On chce. Oczywiście odpowiednie służby się o tym dowiedzą i się tym zajmą.

Pracownik.

Uwaga na firmę !!! Praca na magazynie (usunięte przez administratora)!!! Ludzie musza się ręcznie wspinać po kartony na regały dość wysoko!!! Lub podnosi się ludzi wózkiem na widłach po kartony !!! To jest niebezpieczne !!! Codziennie na magazynie jest (usunięte przez administratora)który nie widzi w niczym problemy i który jest oderwany od rzeczywistości bo nie rozumie naprawdę zwykłych prostych technicznych spraw. Magazyn nie ogrzewany !! A dyrektor w biurze montuje drogi elektryczny grzejnik dla siebie a ludzie są na 5000m 2 betonowej płyty gdzie temperatura jest niższa niż na zewnątrz !!! (usunięte przez administratora)

Jack

Kiedyś firma Promoefekt dawała szansę na przyszłość. Obecnie daje szansę tylko (usunięte przez administratora)zobaczymy ile to potrwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Kowalski Promoefekt - Owczary 79d, 59300 owczary

• Jak się pracuje w Mirosław Kowalski Promoefekt?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Kowalski Promoefekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Kowalski Promoefekt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mirosław Kowalski Promoefekt
  • Rekreacyjna 21