Opinie o Global Car Expert Wojciech Jamiński w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Car Expert Wojciech Jamiński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global Car Expert Wojciech Jamiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Car Expert Wojciech Jamiński w Nysa

Jjj Nowy wpis

Nie polecam firmy tego pana pan sprzedał nam samochód błędnie wypełnił dane na fakturze do firmy nie można się dodzwonić po ujechaniu paru kilometrów okazało się że koło jest na trzech śrubach 2 są luzem dobrze że był dekielek przy feldze okazuje się że piasta ma przekręcone gwinty pod wskazanym numerem telefonu żona tego pana czy nie wiem kto twierdziła że męża nie ma prosiliśmy żeby podjechał te parę kilometrów bo nie wiemy czy damy radę wrócić prawie 200 km na kołach no niestety czekalibyśmy w szczerym polu do późnej nocy pan nie odbiera telefonu także nie polecam zupełnie inne informacje niż w ogłoszeniu pan to handlarz samochodami A nam twierdził że nie handluje samochodami tylko je naprawia

milosz Nowy wpis

mechanik jest dobrze obeznany w temacie napraw, ceny bardzo niskie, naprawy troszke dlugo trwaja ale tylko dlatego ze robi to dokladnie, zawsze sprawdzi auto pod kątem technicznym , POLECAM

? Nowy wpis

@łapa czemu omijać? Rozwiniesz?

łapa

Omijać szerokim łukiem.

klient Nowy wpis
@łapa

rzadko mozna spotkac takich fachowcow, juz brakuje w tych czasach takich dinozaurow motoryzacji, gosc potrafi zrobic cuda z autem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Global Car Expert Wojciech Jamiński spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
klient

rzeczowa firma, fachowiec z zakresu mechaniki pojazdowej, szeroka wiedza, facet jest oeznany w dziedzinie motoryzacji, super rozeznaje sie w kazdym pojezdzie, wykonuje solidne naprawy

Zostaw merytoryczną opinię o Global Car Expert Wojciech Jamiński - Nysa

Global Car Expert Wojciech Jamiński