NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.

poseł

3500 ? Pomyliłem sie . 2000 brutto.

Pola

3500 chyba po 15 latach pracy :-)

Ja on

Witam, szukają kogoś na cnc, wie ktoś jak tam praca wygląda? Powrotem szczerze że kasa od 3,500 ładnie wygląda, a jak jest na prawdę?

luk

jaki jest system pracy w tej firmie? chodzi mi o to ile jest zmian? czy sa nocki?

on

A jak tam z dzialem transportu albo zaopatrzeniem? Szukaja kogos do logistyki?

Tank

A jak z robota w biurze? Jest tam zapotrzebowanie? Duza rotacja wsrod biurowych?

nikoś

100% nie powala na godne życie jak ma się rodzinę. Nawet młodzi długo tam nie pracują bo na dłuższą metę za to się nie da żyć, chyba że się ma zamiar całe życie u mamusi siedzieć i nie ma się żadnych potrzeb (oprócz piwa). A ubezpieczenie czy zwolnienie na czas choroby to w cywilizowanych firmach gdzie się traktuje ludzi z szacunkiem jak partnerów w pracy z którymi pracuje się na wspólny zysk jest zupełnie normalne. Tania siła robocza nakręca gospodarkę a ludziska wegetują i wszyscy się cieszą oprócz nich.

xxx

Największym minusem tej firmy są zarobki. Taka poważna branża a pieniądze jak w przeciętnej piekarni. No ale trzeba gdzieś to doświadczenie zdobyć, pracować tam dłużej się po prostu nie da. Chyba że się nie myśli o swojej przyszłości, bo ta firma zapewnia jedynie wegetatywny stan. Wszyscy przecież pracujemy żeby żyć, chociaż niektórym się wydaje że jest odwrotnie. Miłej pracy trójco. (a raczej udawania pacy ;-)).

oj nie nie ,wcale nie chodzilo o czestotliwosc chodzenia na chorobowe ... trojca wynalazla cudowny lek na "choroby" pracownikow ,kto chce dostac kase z premi musi chodzic do roboty nawet jak nie jest w stanie tyle w temacie ...

aleb

Dobrze zrozumiałem ?? za pójście na chorobowe ?? hmmm widzę ze za panowania trójcy robi się tam coraz lepiej ciekawe co jeszcze są w stanie wymyśleć ...

Owszem "maciere" wszystko się zgadza ale niestety , jezeli zabiera sie pracownikom premie roczne i kwartalne za pojscie na chorobowe to juz wtedy robi sie troszke dziwnie ...

rambo

Jak bezrobocie to ,skad rotacja sie wezmie?

Tak jest planowana rotacja wśród pracowników wraz z końcem premii ...:)

Coś nowego w firmie premia 13 oraz tzw 14 się powoli kończy , budują fabrykę modernizują sprzęt wprowadzają system komputerowy ale jak zwykle oszczędności szukają w kieszeni pracownika ... nie polecam !!

rambo

Firma ma strone internetowa ,ale jest ona skierowana nie dla takich jak ty ,ktorzy chca sie zaznajomic czy wyslac cv czy nie.

renta choroba psychiczna !!!!!!!!!!!zdrowi ludzie tu nie pracują chyba ze lubią się dręczyć psychicznie

rambo

Absolutna podstawa jest to ,zeby nie pierdolic jak sie nie ma pojecia o czym sie pierdoli .Jaka strona internetowa??Jakie zaistnienie na rynku??Jacy klienci?? Jacy partnerzy??Jakie kiepsko idzie??Dowiedzcie sie wiecej o tej firmie ,a wszystko wam sie rozjasni.Siadzie madrolek i wypisuje bzdury o dzisiejszych czasach,bo ganeralnie mu sie cos tam wydaje,ze tak powinno byc.Masakra.

miro

stona internwtowa firmy to mmoim zdanie jest absolutną podstawą w dzisiejszych czasch, w końcu mamy wiek i ere komuterów, internetów i wszelkiej mobilności, więc nie dziwię, że firmie kiepsko idzie skoro potencjalni klienci czy partnerzy nie mogą jej znaleźc w internecie. Naprawde fatalna sprawa, niehc kogoś zatrudnią do dbania o wizerunek.

ili

No niestety z tego co widać to nie mają swojej strony internetowej, chociaż ta na pewno by im pomogła nieco mocniej zaistnieć na rynku - tak myślę. Pewnie aktualne oferty pracy podają na portalach o pracy, ale pewności nie mam. Ja na razie nic nie znalazłem. Więc może ktoś z pracowników by podpowiedział jak to u nich się kształtuje z rekrutacją i zatrudnieniem?

mussanek

niestety, panie mussanka, wafel dowodzi

Zostaw merytoryczną opinię o NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. - Lublin

• Jak się pracuje w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.