ASQUINI POLSKA Sp. z.o.o.

Lublin

Opinie o ASQUINI POLSKA Sp. z.o.o.

B.......lana 20 2009-12-30 13:13:12
szkoda czasu marnować i nerwów na różnych [usunięte przez moderatora]
nick 2013-08-04 21:05:54
Fatalna firma, strata czasu i nerwów, beznadziejne zarobki, brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju i możliwości nauczenia się czegokolwiek (chyba samych podstaw pracy na maszynie). Podejście kierowników (jeśli można ich tak nazwać) gorzej niż beznadziejne, zupełnie bez przygotowania i podejścia ,mogą kierować chyba tylko taczką. Przyjacielskie układy i układziki. Organizacyjnie na kolanach. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1313 2013-09-16 11:36:34
Szkoda nawet czasu żeby pisać cokolwiek na temat tej psełdo firmy. Jedyny pozytyw to 13-stki. Poza tym [usunięte przez moderatora] .
tatatatat 2013-12-05 20:46:39
Założyli teraz kamery niby dla bezpieczeństwa Wafel tak wszystkim wmawiał a teraz non stop [usunięte przez moderatora] oglądają kto się spóźnia kto krzywo stał kto gadal Nie liczy się człowiek tylko kasa Same układy Wafel plus 2 przydupasy plus jeden cichociemny Cala elita A reszta glupole i robole Wafel bos znawca francuskiego wszystkim omotal młodego francuza i mu kadzi reszta milczy bo się boi Ludzie z dala od tej firmy !!!!
apropo 13tki 2013-12-05 20:55:58
W tym roku odjeli 30% Bez przyczyny Poza tym brak wyciągów z hali Mgła wszędzie Syf Na szlifierni brak wyciągów młodzi wdychaja aluminium non stop W szatni zagrzybiale kurtyny natryskow od 8 lat nie zmienione Syf i szczury
apropo 13tki 2014-01-03 13:45:46
Witaj. Atmosfera między pracownikami nieufna i podejrzliwa. Nikt nikomu nie ufa.Wszyscy narzekają. Umowa na czas probny 3 miesiące potem według upodobania "szefa" 6 m-cy bądź na stałe To zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Relacje na początku spoko, okres wyczucia z kim ma się do czynienia. Czy jesteś inteligentniejszy od nich, czy możesz stanowić pewne zagrożenie ich nieomylności. Zreszta nie wiem jakbyś sie starał to i tak lepszych od zmianowych i tzw."szefa" nie ma. Potem masz robić kasę. Właścicielem firmy jest francuz. Przyjeżdza raz na 2 miesiące. Nie umie prawie wcale języka polskiego. Zalożenie firmy jest proste robić tanio i dużo. Nadgodziny są ale tylko na zasadzie zostaniesz dłużej to bedziesz sobie mógł kiedyś tam odebrać. Zero kasy.
zielone berety 2014-01-04 16:15:00
o! widzę,że jest kult szefa.no stąd te podejżliwe relacjea i pwnie donoszenie
Kiedy następna rekrutacja?
kogo zatrudnia firma ASQUINI POLSKA?
Kto może liczyć na premie?
waldii 2014-02-26 23:48:59
Ryba psuje się od głowy :-) Przykład winien iść z góry. Nieprawdaz
hass 2014-03-05 17:08:47
Widzę nic się nie zmieniło 1+2+1 cicho c......ciemny i całą polityka sukcesu firmy walimy z ucha jeden na drugiego a sami spaliśmy na stole w qc i było wszystko cały.pozdrawiam ten zły
pracownik misiąca 2014-06-20 21:46:22
- Jeśli lubisz jak uważają cię za idiote
- Jeśli lubisz jak cię lekceważą
- Nie zależy ci na pieniądzach
(usunięte przez administratora). - Nie lubisz się uczyć, ale odróżniasz kolory
- Szybko zaprzyjaźniasz się z "kierownikami"
- Lubisz stać przez 8 godzi
JESTEŚ IDEALNYM KANDUDATEM !
gacek 2014-07-11 21:03:46
pracownik miesiaca ma calkowita racje nie musisz byc wybitnie uzdolniony czy miec kilka lat stazu "kierownicy" (od siedmiu bolesci) i tak nikomu nie dadza zarobic.. wafel ma na wszystko wyje.... i daje poszalec swoim przy....som szkoda czasu chyba ze chcecie za 10 lat osiagnac srednia krajowa..
mussanka 2014-11-01 16:15:55
A kto jest głównodowodzącym w ASQUINI nie chodzi mi o właściciela tylko o to kto rządzi w Lublinie - chyba nie wafel?????
mussanek 2014-11-02 00:19:17
niestety, panie mussanka, wafel dowodzi
ili 2015-01-16 09:06:15
No niestety z tego co widać to nie mają swojej strony internetowej, chociaż ta na pewno by im pomogła nieco mocniej zaistnieć na rynku - tak myślę. Pewnie aktualne oferty pracy podają na portalach o pracy, ale pewności nie mam. Ja na razie nic nie znalazłem. Więc może ktoś z pracowników by podpowiedział jak to u nich się kształtuje z rekrutacją i zatrudnieniem?
miro 2015-03-17 16:07:07
stona internwtowa firmy to mmoim zdanie jest absolutną podstawą w dzisiejszych czasch, w końcu mamy wiek i ere komuterów, internetów i wszelkiej mobilności, więc nie dziwię, że firmie kiepsko idzie skoro potencjalni klienci czy partnerzy nie mogą jej znaleźc w internecie. Naprawde fatalna sprawa, niehc kogoś zatrudnią do dbania o wizerunek.
rambo 2015-03-17 23:31:16
Absolutna podstawa jest to ,zeby nie pierdolic jak sie nie ma pojecia o czym sie pierdoli .Jaka strona internetowa??Jakie zaistnienie na rynku??Jacy klienci?? Jacy partnerzy??Jakie kiepsko idzie??Dowiedzcie sie wiecej o tej firmie ,a wszystko wam sie rozjasni.Siadzie madrolek i wypisuje bzdury o dzisiejszych czasach,bo ganeralnie mu sie cos tam wydaje,ze tak powinno byc.Masakra.
0003 2015-10-02 23:58:02
renta choroba psychiczna !!!!!!!!!!!zdrowi ludzie tu nie pracują chyba ze lubią się dręczyć psychicznie
rambo 2015-10-03 22:01:56
Firma ma strone internetowa ,ale jest ona skierowana nie dla takich jak ty ,ktorzy chca sie zaznajomic czy wyslac cv czy nie.
anonim 2015-10-11 17:21:38
Coś nowego w firmie premia 13 oraz tzw 14 się powoli kończy , budują fabrykę modernizują sprzęt wprowadzają system komputerowy ale jak zwykle oszczędności szukają w kieszeni pracownika ... nie polecam !!
anonim 2015-11-22 18:06:21
Tak jest planowana rotacja wśród pracowników wraz z końcem premii ...:)
rambo 2015-12-13 08:12:57
Jak bezrobocie to ,skad rotacja sie wezmie?
anonim 2015-12-29 20:39:38
Owszem "maciere" wszystko się zgadza ale niestety , jezeli zabiera sie pracownikom premie roczne i kwartalne za pojscie na chorobowe to juz wtedy robi sie troszke dziwnie ...
aleb 2016-01-04 11:17:17
Dobrze zrozumiałem ?? za pójście na chorobowe ?? hmmm widzę ze za panowania trójcy robi się tam coraz lepiej ciekawe co jeszcze są w stanie wymyśleć ...
anonim 2016-01-05 18:20:30
oj nie nie ,wcale nie chodzilo o czestotliwosc chodzenia na chorobowe ... trojca wynalazla cudowny lek na "choroby" pracownikow ,kto chce dostac kase z premi musi chodzic do roboty nawet jak nie jest w stanie tyle w temacie ...
xxx 2016-01-07 09:06:38
Największym minusem tej firmy są zarobki. Taka poważna branża a pieniądze jak w przeciętnej piekarni. No ale trzeba gdzieś to doświadczenie zdobyć, pracować tam dłużej się po prostu nie da. Chyba że się nie myśli o swojej przyszłości, bo ta firma zapewnia jedynie wegetatywny stan. Wszyscy przecież pracujemy żeby żyć, chociaż niektórym się wydaje że jest odwrotnie. Miłej pracy trójco. (a raczej udawania pacy ;-)).
nikoś 2016-04-17 22:37:51
100% nie powala na godne życie jak ma się rodzinę. Nawet młodzi długo tam nie pracują bo na dłuższą metę za to się nie da żyć, chyba że się ma zamiar całe życie u mamusi siedzieć i nie ma się żadnych potrzeb (oprócz piwa). A ubezpieczenie czy zwolnienie na czas choroby to w cywilizowanych firmach gdzie się traktuje ludzi z szacunkiem jak partnerów w pracy z którymi pracuje się na wspólny zysk jest zupełnie normalne. Tania siła robocza nakręca gospodarkę a ludziska wegetują i wszyscy się cieszą oprócz nich.
Tank 2016-05-06 15:00:22
A jak z robota w biurze? Jest tam zapotrzebowanie? Duza rotacja wsrod biurowych?
on 2016-06-24 14:34:32
A jak tam z dzialem transportu albo zaopatrzeniem? Szukaja kogos do logistyki?
luk 2016-08-06 18:32:35
jaki jest system pracy w tej firmie? chodzi mi o to ile jest zmian? czy sa nocki?
Ja on 2016-10-17 12:35:16
Witam, szukają kogoś na cnc, wie ktoś jak tam praca wygląda? Powrotem szczerze że kasa od 3,500 ładnie wygląda, a jak jest na prawdę?
Pola 2016-10-17 23:29:34
3500 chyba po 15 latach pracy :-)
poseł 2016-11-01 22:15:41
3500 ? Pomyliłem sie .
2000 brutto.
Karol 2016-11-15 09:07:09
Dzień dobry,
czy ktoś z Państwa ma numer do nowego biura firmy na Strefie?
Zostaw swoją opinię o ASQUINI POLSKA Sp. z.o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASQUINI POLSKA Sp. z.o.o.