NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.

nowy

Szukają nowych operatorów w biurze pracy, z takimi stawkami to tylko na staż.

Dominika

Witam, widzę że nikt nie odpowiedział jeszcze na moje poprzednie pytania - jeśli macie jakieś informacje na ten temat to zapraszam Was do wypowiedzi, ze względu na to, że takie informacje mogą być przydatne dla przyszłych pracowników firmy Asquini Polska. @wasyl, jeżeli masz wątpliwości co do zarobków skontaktuj się najlepiej z pracodawcą, użytkownicy forum mogą niechętnie wypowiadać się na ten temat - zarobki w firmie to sprawa zazwyczaj objęta tajemnicą handlową. @Robert, mógłbyś mi wytłumaczyć o co dokładniej chodzi w Twojej wypowiedzi?

wasyl

znalazłem ofertę na kontrolera jakości i zarobki od 3900 brutto, jest tyle?

Dominika

@Anonim dzięki za informacje. Zastanawia mnie jedynie, czy ktoś spośród wieloletnich pracowników ASQUINI POLSKA próbował rozmawiać z przełożonymi o podwyżce? Taka dysproporcja w wynagrodzeniach może być demotywująca - może warto podjąć negocjacje z pracodawcą w tym temacie?

Oczywiscie ze pracownicy z pewna wiedza orientuja sie w poziomie zarobkow , dlatego powoli beda opuszczac szeregi firmy w ktorej ludzie posiadajacy wieksza wiedze i wiekszy staz pracy ,szkolacy swiezo przyjetych pracownikow zarabiaja po kilkaset zlotych mniej od nich . Az chce sie tu pracowac pozdrawiam

Dominika

@pracownik, czy oferowane warunki przez ASQUINI POLSKA, o których piszesz są znane pracownikowi od początku? Jednak to dość odpowiedzialna praca i zastanawiam się czy na starcie ludzie (jednak z pewną wiedzą) orientują się w poziomie zarobków?

Tomasz

Wysokość zarobków zawsze była i jest punktem spornym. Może przy braku fachowców coś drgnie do góry?

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Międzynarodowy koncern i poważna, skomplikowana produkcja części lotniczych a wypłaty gorsze niż w firmie sprzątającej. Atmosfera pracy gorsza niż w kostnicy. Konflikty podsycane przez kierownictwo. Maszyna ważniejsza niż pracownik. Jeśli ktoś chce zarobić i zdobyć doświadczenie lepiej zatrudnić się już u jakiegoś małego polskiego przedsiębiorcy.

Bogna

Uważam, że forum jest stworzone do pisania opinii oraz informacji dotyczących firmy. Obrażanie pracowników nie jest na miejscu!!!!

Troll

Proszę napisać sprostowanie do tych ksywek (Wafel, 2 przydupasy i cichociemny) bo nie bardzo rozumiem ) pozdr.

Dominika

@Polo jesteś pewien, że pracownicy mogą spodziewać się podwyżek? Widzę, że stanowiska wobec tego tematu są mocno podzielone. Czy możesz napisać forumowiczom jak wygląda ta sytuacja? Wielu kandydatów do pracy skorzysta z tych informacji.

Bbn

Jaki dyro? Wafel zostal dyrem? A te jego dwa przydupasy i cichociemny?

Polo

Nie martwcie sie dyra w tym glowa zeby byla robota podwyzki i premie przecierz obiecal ☺

Nie patrzący na to

Poziom trzyma się równo. Wszystko szoruje po podłodze, ale dobrze, że mamy niezbędną myjkę to podłoga jest czysta

Lolo

Nie dlugo nawet pracowników

Nicki

Zarzad w dalszym ciagu mysli ze mamy za dobrze ale to nie prawda bo tylko im zalezy na swojej posadzie bo nie oszukujmy sie nigdzie nie zarobili by takich pieniedzy za ta prace ktora wykonuja ale gdyby sie obudzili i spojrzeli rowniez na nasze beznadziejne zarobki i cos z tym zrobili to przynioslo by to same dobre rezultaty zmniejszylo by to napewno liczbe brakow i pomylek bo czlowiek musialby uważać bo by sie bal ze straci taka prace ... a tak ? Ciagle ppwtarzaja ze to sa czesci bardzo wazne ale placa jak za produkcje srubek ...

kolargol
@Nicki

Oni mają więcej o stracenia niż my. Prace za takie pieniądze można znaleźć w byle markecie. Ale SYF............

Zniechęcony

No dla fizoli nigdy nic mię ma, bo fizol nie ma mieć, ani chcieć tylko ma się cieszyć się że oddycha i że prezes jest zadowolony.......

zw.zaw.asq@onet.pl

Dalej brak odważnych żeby się postawić. sprzedaż jest, kasa na nowe maszyny jest. Na obiecane podwyżki dla roboli i premie w tym roku zabrakło. Ciągłę zakazy nakazy, bezsensowne porządki i organizacja. Możemy sie na to godzić albo działać., chętni na przystąpienie do związku zawodowoego piszcie na meila.

Cry
@zw.zaw.asq@onet.pl

Nie narzekaj na podwyzki dostaniesz w czerwcu stowke zamiast premi i znowu prezes z dyrektorem beda zadowoleni ...

el quatro
@Cry

Nie będzie ani podwyżek ani premi. System DEMOTYWACYJNY działa idealnie tej firmie.

Freaky

Tyle ?

Karol

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa ma numer do nowego biura firmy na Strefie?

Zostaw merytoryczną opinię o NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. - Lublin

• Jak się pracuje w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXTEAM LUBLIN MACHINING SP. Z O.O.