Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Nowa sól ul Fredry Masakra stary towar smierdzący kierownik rejonu widzi co sprzedają i na to pozwala widać że klient nie jest ważny dla firmy.

Ccc

Nie wiem.czy ktoś te opinie kompetentny czyta niech ktoś odpowiedzialny i wyżej będący od Pani.rejonowej na Wągrowcu otworzy oczy co to.za rejonowa

Teresa
@Ccc

Proszę o zachowanie merytoryki przy pisaniu opinii, Twój komentarz niestety niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Zakłady Mięsne Sobkowiak. Jeśli nie jesteś zadowolony z przełożonej, zawsze możesz konkretnie napisać, dlaczego tak jest. Co takiego się dzieje?

Lila

Jak tam nowa regionalna w kuj-pom?

Pracowniczka
@Lila

Nie ocenia sie ksiazki po okladce... Czas pokaze jaka sie okaze

Nibia
@Lila

To co pani Koronacka już nie pracuje.Męda

lila
@Nibia

Ta Pani już nie pracuje a nowa Regionalna jest całkiem ok.

Artur
@lila

Fajnie, że jesteś zadowolony z przełożonej. Takie relacje są bardzo ważne i mogą bardziej zmotywować pracownika, a co za tym idzie łatwiej wypracować premie. Napisz jak wysokie są targety, żeby ją uzyskać i czy można także liczyć na inne dodatki. Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Celina

Nowa regionalna za Panią M.K. Jest o niebo lepsza, pomocna, wymagająca ale ludzka. Fachowo i szybko załatwia sprawy!

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

niezadowolona

Zyguła w Gorzowie otwiera kolejny sklep

Zainteresowanaa

A jakie wrazenia o nowej regionalnej kujawsko-pomorskiego?

Rozczarowana

Pracodawca swoimi regionalnymi i premią trzyma pracowników w szachu. Obiecuje a alowa nie dotrzymuje. Szuka osZczędności. Z każdym rozmawoa osobno i obiecuje w 4 oczy a potem rzeczywistość bywa inna. Poza tym firma z ludzi soe nie liczy. Samemu trzeba sobie radzić z wrzutkami niezamawianego towaru q sklepie. W ciągu 3 lat obnizano sukcesywnie kwotę przeceny. Ostatecznie jest ona ywraz kwotowa a nie procentowa. Woec nie jest sprawiedliwa. Bez względu jaki osiągnie soe obrót w danym sklepie . przecena jest stałą. Kwota podana jest orzez regionalna. Brak talonow na swoeta owszem paczki sa. Ale cy kawa troche slodyczy i czekolada to wystarczajacy socjal..uczciwosc to raczej obce slowo co niektorym przedstawicielom tej firmy. Po poznańsku. Liczy sie kasa i każdy grosz. A nie słowo dabe pracownikowi. Często stosowana jest tzw kara za to ze sie pracownik zwalnia. Nie ma znaczenia czy był w oracy cały miesiąc i czy plan został wykonany. W moim przypadku był plan nawet ponad i cały miesiac pracy. I wolą zoatania w firmie żeby mogła sobie rwgionalna znalezc pracowników. A w podziękowaniu najnizsza krajowa. Ogólnie w określeniu regionalnej w Legnicy pani Anny G uzylabym słowa. Kretactwo. Oszukiwanie..mataczenia i klamanie. Jej słowo nie jest niż warte. Mimo iż sprawia inne wrażenie. Nie potrafi nawet przekazać wiadomości osobiście. Po prostu dostaje sie najniższa. I tyle. Woec nie polecam tego pracodawcy. Gdyz jego słowo. Pracowników którzy sa przedstawicielami tej firmy nie sa nic warte. Strzeżcie sie. A i zarobki pozosfawiaja wiele do życzenia. Te same sklepy jak się godzą za niSza pracować to pracują i co toku gdy najniższa wzrasta jest walka o ppdwtzkew. Gdyby nie upominanie soe i swoje po poznansku. Najniższa krsjowa by była i tyle. Przestrzegam ludzi żeby dobrze się zastanowili czy w takiej atmosferze chca pracować

Ula

Wiadomo dlaczego odeszła?

Ula

(usunięte przez administratora)jeszcze pracuje we firmie?

Jula
@Ula

Niestety nie a szkoda bo ta co teraz jest w Zielonej i nowej soli to jakaś pomyłka (usunięte przez administratora) była dla pracownika miała szacunek do ludzi a ta to porażka okropna zimne babsko

Paulina

super!

maria

co słychać u (usunięte przez administratora)? Nikt nic nie pisze?

Słonina
@maria

A kto to?

Pamela

Jak ma być świeże mięso w poniedziałek dostawy nie ma i jeszcze pani Rejonowa każe lady wywalac po sufit i mięso zostaje na wtorek a nawet środę taka polityka firmy. A my sprzedawcy oczami świecimy

Miki
@Pamela

Wszystko wina rejonowych poniewaz chyba osoby ztrudnione na stanowisku sprzedawcy wiedza najlepiej jaki towar najlepiej schodzi a nie ze firma narzuca tobie towar ktory nie ma zbytu a ty później sie martw co z tym zrobic bo pani rejonowa ma to w nosie .A nie wspomne juz o stawkach godz smiech na sali po prostu .

@Miki

Dziwię się firmie sobkowiak że zatrudniają takie (usunięte przez administratora) które nie znają się na sprzedaży i kontaktu z klientem i (usunięte przez administratora) Firmo sobkowiak otwórz oczy (usunięte przez administratora)

Wera

Ciekawi mnie dlaczego osobie o nick Miś nie można odp na jego lub jej wypowiedź. A sądząc po każdej z nas wypłata h-nie stać nas na picie w barach.

Otwórzcie oczy

Firma żenada. Panią Marzenke to firma powinna zwolnić zanim ta nic nie potrafiąca, wprowadzająca zament, kłamiąca i manipulująca przełożona puści z torbami nie sprzedawców i kierowników a całą firmę.

Aaaaa
@Otwórzcie oczy

Pani Marzena jest bardzo dobrym kierownikiem która pomaga...nie zostawia sytuacji bez rozwiązania i można na nią liczyć my się o tym przekonaliśmy a wiadomo są takie sytuacje w których musi wzywać gdy coś jest nie tak

Róża
@Aaaaa

A świstak siedzi i zawija sreberka. Pogadamy jak będziecie robić po 230g

Aaa
@Róża

To trzeba zorganizować się , jak się ma dobrą ekipę to nie trzeba robić po 230 godz ale jak ktoś jest wygodny i ciężko mu zostać jedna na po południu to się trudno mówi i jak ktoś jest zbyt wygodny...

Roza
@Aaa

AAA.kobieto to nie chodzi o dobrą ekipe tylko o to,ze nas rzucają na zastępstwa po innych sklepach

Aaaa
@Roza

Wystarczy powiedzieć że nie!! Chyba za to nie zwolnią nie podpisywalas umowy że masz obowiązek jeździć po innych sklepach... ja też byłam kilka razy na nastepstwie i się odezwałam

Mis
@Otwórzcie oczy

Firma żenada. To Ty jesteś żenująca że tak wypisujesz na Panią Marzene ona jest dobrym kierownikiem regionalnym pomaga nam i możemy na nią liczyć. Pewnie nic nie potrafisz sama i wszystkich wkolo obwiniaszasz firmę i Panią Marzene

Mis
@Róża

Hej świstak a Ty gdzie zawijasz te sreberka.Jak Ci tak źle to co jeszcze tu robisz.To wypad z baru a nie narzekasz że tyle godzin .A że kasę dużą dostałaś za to nie piszesz

Jagoda

Ta firma to scierwo.wrocilam do Zyguly i jestem zadowolona.a z ta firma pozegnalam sie w sadzie.polecam jeszcze inspekcje naslac.lzej na duchu.

siedlczanin

Witam! Jak wędliny na stoisku mięsnym mają być świeże skoro sprzedawczynie kroją plasterki cieńsze niż gazeta lub firana. Taki wybór! Tyle bloków wędlin! Nie dziwi mnie, że krojąc tak cieniutkie plasterki nie zdążą sprzedać nawet połowy danej wędliny a jest już stara/śmierdząca. Takie rzeczy w Dalikatesach w Siedlcu. A gdy zwrócisz uwagę to mówią, że tak krajalnica jest ustawiona

olaaaaaa

Potwierdzam wpisy poprzedniczek : Zawiedziona, Pamela. Pracujesz, harujesz i odpłacają Ci NICZYM... Obiecali pieniadze za swoje wymyslone , chore sprzedaze , upychasz towar i dostajesz fige z makiem.... prawda ze bony, benefity dostawają na świeta biurowi i kierownictwo rejonowe, kierowcy , a na sklepach to tylko przyjeżdzają i swoje mądrości wylewają jak by wiedzieli najlepiej i jeszcze doszukuja sie jakichkolwiek uchybien byle by ci dac najmniej pieniedzy .Bo przeciez oni musza miec wiecej . Szkoda psuc sobie nerów , lepiej poszukac sobie prace gdzie zaczną Cie doceniaci dadza normalne pieniadze a nie 1500 i sie ciesz ze masz .... przykre

Zyta
@olaaaaaa

I olaaaa masz rację.To widac po paczuszkasz jakie dostałysmy na Swieta,Zart.A od poniedziałku robimy po 12 g.Nie mowiac o całym roku.Dopiero wróciłam z pracy i jutro o 5 pobudka znow do pracy na 12 godz.Pozdrawiam Was dziewczyny.Tylko i wyłącznie.Więcej wydam na nastawienie kregoslupa niz ta paczka warta...

Zawiedziona

Witam. Chciałabym wypowiedzieć się w kwestii świątecznej. Wątpię aby to coś zmieniło Ale przynajmniej podzielę się swoimi odczuciami. Jestem pracownikiem tej firmy. Jest mi przykro z powodu braku doceniania pracowników szczególnie przed świętami. Wszędzie się słyszy od znajomych i bonach, premiach swiatecznych a u nas nic. Nikt nie oczekuje kokosow czy drugiej wypłaty, ale przynajmniej parę złotych na zachętę do ciężkiej pracy którą niewątpliwie nas czeka. Nie wspąmnę już dziewczynach ktore sie poswiecaja i pracuja w zastepstwie na roznych sklepach gdzie brakuje personelu. Paczki???? Ok fajnie ale wszędzie są paczki i zawsze coś jeszcze. Przed nami masa wydatków, nerwów wzmożona praca fizyczna i wycienczenie psychiczne a firma NIC.....Dziekujemy za wspaniałe święta

Pamela

Zapomnij o paczkach i bonach nic nie dają, tylko wymagają. Profity są dla kierowników o dla biura my się nie liczymy

Lena
@Pamela

Pewnie może dostaniemy słodycze za 100 zł, a nie jak inni w netto bony za 400.Brawo

Zuza

Hej dziewczyny,cos słychac o paczkach lub bonach na Swieta?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak