logo sobkowiak

sobkowiak

Gorzów Wielkopolski

Opinie o sobkowiak

ktosia 2010-11-29 07:27
odradzam,zero szacunku,praca w piatki i swiatki nie wiadomo w sumie za co.kier.[usunięte przez moderatora] na poczatku robi wrazenie milego.niestety szybko daje sie poznac jako panisko z kompleksami,ktore leczy stosunkiem do pracownic.od dawna maja problemy z przyjmowaniem nowych ludzi.rotacja jak na karuzeli.
gosc 2013-12-26 10:54
ODRADZAM!!!!!rowniez.....praca za male pieniadze najgorsze w tym wszystkim jest to ...ze każą kupowac stare mieso pracownikom !Straty zawsze wychodza !nie ma zwrotow i co najgorsze Pani kierownik nie potrafi zarzadzac firma i ludzmi;) potrafi tylko krytykowac,i tak jak Pani napisala na gorze.....zero szacunku dla ludzi!!!
Ann 2014-10-19 19:00
Kilka dni temu bylam u Sobiowiaka w Gorzowie Wlkp na os.Piaski od jednej z pracownic bylo czuc nieprzyjemny zapach oraz miala obgryzone paznokcie...Zastanawiam sie jak to jestbze sa przyjmowane osoby ktore niedbaja o swoja chigiene osobista.
Sylwek 2014-11-24 21:51
Co do wcześniejszej opinni zgadzam się. Bardzo nie miła obsługa panuje w tym sklepie. A ich mięso daje dużo do przemyśleń. Dosyć że drogo to nie świeżę.
elf 2015-10-07 21:18
A ja radzę słownik ortograficzny wziąć w ręce
ixi 2016-05-17 20:50
rotacja jak wszędzie. mięsny to nie biuro, gdzie się kawkę pije. tu trzeba pracować
kama 2016-05-21 18:28
no ale w miesnym az tak baddzo sie nie narobisz raczej
karola :P 2017-02-22 15:55
niestety miałam przyjemność popracować troche u "sobkowiaka" w gorzowie wlkp totalna pomyłka nikt sie nie liczy z pracownikiem na poczatku obiecanki a jak przychodzi co do czego to czarna rzeczywistosc praca za grosze 6 dni w tygodniu niemile kierownictwo ktore uwaza sie nie wiem za kogo a słoma z butów wystaje.ogrom pracy wymaganie nie wiem jakie i te wciskanie na siłe klientowi .uciekajcie puki mozecie a jak ktos tam ma zamiar isc do pracy niech sie zastanowi no chyba ze chce byc ponizany itd.
Go ja 2017-03-19 19:10
Nie wiem czy byłaś poniżana czy nie, ale ta praca nie polega na staniu i sprzedawaniu.Na stoisku trzeba sprzątać i myć, musi być czysto bo to jest praca z żywnością z mięsem a nie z warzywami nie robisz w polu. A to, że coś polecisz czy doradzisz klientowi to leży w standardach sprzedawcy, to jest twój atut a nie jakaś kara. Widocznie nie nadajesz się do tej pracy albo zwyczajnie jej nie rozumiesz. !!!
Zostaw swoją opinię o sobkowiak - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sobkowiak