sobkowiak

Gorzów Wielkopolski

Opinie o sobkowiak

ktosia 2010-11-29 07:27:06
odradzam,zero szacunku,praca w piatki i swiatki nie wiadomo w sumie za co.kier.[usunięte przez moderatora] na poczatku robi wrazenie milego.niestety szybko daje sie poznac jako panisko z kompleksami,ktore leczy stosunkiem do pracownic.od dawna maja problemy z przyjmowaniem nowych ludzi.rotacja jak na karuzeli.
gosc 2013-12-26 10:54:04
ODRADZAM!!!!!rowniez.....praca za male pieniadze najgorsze w tym wszystkim jest to ...ze każą kupowac stare mieso pracownikom !Straty zawsze wychodza !nie ma zwrotow i co najgorsze Pani kierownik nie potrafi zarzadzac firma i ludzmi;) potrafi tylko krytykowac,i tak jak Pani napisala na gorze.....zero szacunku dla ludzi!!!
Ann 2014-10-19 19:00:45
Kilka dni temu bylam u Sobiowiaka w Gorzowie Wlkp na os.Piaski od jednej z pracownic bylo czuc nieprzyjemny zapach oraz miala obgryzone paznokcie...Zastanawiam sie jak to jestbze sa przyjmowane osoby ktore niedbaja o swoja chigiene osobista.
Sylwek 2014-11-24 21:51:13
Co do wcześniejszej opinni zgadzam się. Bardzo nie miła obsługa panuje w tym sklepie. A ich mięso daje dużo do przemyśleń. Dosyć że drogo to nie świeżę.
elf 2015-10-07 21:18:27
A ja radzę słownik ortograficzny wziąć w ręce
ixi 2016-05-17 20:50:31
rotacja jak wszędzie. mięsny to nie biuro, gdzie się kawkę pije. tu trzeba pracować
kama 2016-05-21 18:28:16
no ale w miesnym az tak baddzo sie nie narobisz raczej
Zostaw swoją opinię o sobkowiak - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sobkowiak