Opinie o Sobkowiak w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sobkowiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sobkowiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobkowiak w Gorzów Wielkopolski

Krystyna Nowy wpis

Mamusia robi zakupy na przeciw katedry poraz 2 została (usunięte przez administratora) na wadze.Wstyd dla Pani która myśli że wzbogaci się (usunięte przez administratora)starszą panią na kilka groszy.Najgorsze że mama od x czasu robi tam zakupy i 1 raz przed przypadek sprawdziliśmy wagę,mamusia jeszcze tłumaczyła panią zmęczeniem ale drugim razem niemożna nazwać tego pomyłką . Jeśli pracodawca myśli ze w ten sposób się wzbogaci myli się a wy dziewczyny tylko wstydu i problemów sobie narobicie.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sobkowiak?

Czy w Sobkowiak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Hela Nowy wpis

Tak obowiązują zabierają ci kasę za braki czyli za stary towar który przerobiłas na popularny PASZTET Z KACZKI LUB SMALEC Z MIESEM ALBO KOTLECIKI MIELONE i to też spleśniało i nie sprzedałas za to płacisz. Pracodawca ma zasadę tyłem weszło przodem musi wyjść nie przyjmuje zwrotów jak go nie sprzedaż to przerób i sprzedaj kasa musi grać jak nie to płacisz ty. Dlatego kierowniczki z Gorzowa to dobre kucharki doprawia upieką a klienta mają za świnie co zje wszystko hehe.

ZUZA

Po pierwsze praca ciężka,po drugie minimalne wynagrodzenie z namiastką premii żenada .Firma nie ma wiedzy o pracy sprzedawcy w swojej firmie , liczą się tylko dochody firmy a osoby z wiedzą i stażem uciekają.Od wewnątrz firma to jeden wielki syf stanowczo odradzam pracę w tej firmie a zwłaszcza Gorzów Wielkopolski.

@ZUZA

Co konkretnie oznacza namiastka premii? Bo brzmi jakby było mało, ale może zawsze coś? I skąd to całe podejrzenie o tym, że nie wiedzą nic o pracy sprzedawców?

Gorzów
@Wanda

Ile trzeba się na gadać starać żeby coś sprzedać w dzisiejszych czasach... Kierownicy sklepu tylko rządzić potrafią wiecznie tylko narzekają a nic wielkiego nie robią.... Czują się ważniejsi więc niech zajmą się sprzedażą porządkami a nie tylko rąbać tyłki dookoła... Pamiętajcie każdy jest taki sam ale niestety niektórzy jak by mogli to z koroną na głowie by chodzili

@Gorzów

:( W sumie o czemu tu tak jest, że Ci kierownicy podobno niczego konkretnego nie robią? W innych sklepach widuje się, że normalnie jak każdy pracują. A o tej premii coś wiesz może?

Beti
@Wanda

Dokładnie nie polecam pracy w Gorzowie ! To co się dzieje na sklepach to jest jeden wielki cyrk ! I ta pseudo kierowniczka z Przemysłowej , która nic nie potrafi tylko plotki rozsiewać , niech powie na swój temat jakie interesy kręci na boku , ale firma tego nie widzi ! Inwentaryzacja tam powinna być co tydzień a nie zapowiedziana

Rozczarowana
@Beti

Największa plotkara Sobkowiaka... Byłam na 2 sklepach jak już dzwonił telefon do kierowniczki z plotkami kto gdzie jak ,było wiadomo ze to ona.... Na każdego ma coś do powiedzenia może na 2 raz zacznij od siebie.... Zajmij się praca a nie plotkami

@Beti

Jakie interesy masz na myśli?

Ciekawa

Jaki interesy?

@Ciekawa

No, może Tobie odpowie, bo też ciekawa jestem. Chyba, że to po prostu jakiś hejt?

Jaaa

Odpowiedźi nie dostaniemy

.....
@Jaaa

Odpowiedź jest wyżej

@Gorzów

Firma wiecznie narzeka i nic im nie pasuje..... Czepiają się kierowników pracowników...Jak dziewczyny ostatnio wam się pracuje.... może tylko ja się wypaliłam i narzekam dla mnie coraz gorzej.... Coraz więcej wymagań a wypłaty coraz mniejsze.....

Wanda

No to słabo jeśli coraz gorzej się tu pracuje. :( Ale piszesz coś o tych wypłatach niepokojącego, jak to się dzieje, że coraz mniejsze są?

Aaaaa
@Wanda

Premia uznaniowa czyli nie musisz jej dostać umowa oczywiście najniższa krajowa.. Ludzi do pracy brak jeszcze trochę to sklepy zaczną zamykać z powodu braku załogi.....Ale najlepiej wybierać przebierać premi nie dać.... Na każdym sklepie coś się dzieję

Popieram
@ZUZA

Zdecydowanie popieram.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sobkowiak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jak świąteczne wypłaty!???

Hej dziewczyny jak was się pracuje ostatnio na Gorzowie??? Mi i koleżanką wydaje się że coraz gorzej jest...

......

Strasznie się pracuje wymagań coraz więcej .... Firma najlepiej by chciała żebyśmy całymi dniami za darmo stały..... Wypłaty to porażka przy tych podwyżkach.....

Hmm...
@......

Jaka praca taka płaca mówią. Jak utargi spadły to czego oczekujecie , podwyżek ? Trzeba coś zrobić aby klientów przybyło ale jeżeli obsługa się nie nadaje , to klient odchodzi do konkurencji ! Najlepiej sprzedawać stary śmierdzący towar , na sklepie smród to jak chcecie handlować ?! Najlepiej stać i kopcić pod sklepem a później rąk nie umyć i podawać wędlinie ! Jak zwrócisz uwagę to jeszcze odpyskuje jedna i druga !

..W..

Czy ktoś się interesuje sklepami?pracownikami sklepów?? Mam wrażenie że każdy jest zostawiony sam sobie...... Każdy musi radzić sobie bez żadnego wsparcia pracownicy muszą sami martwić się jeśli coś się dzieję.... Hallo czy góra jest tylko od Kontroli czy również powinni wspierać pracowników zainteresować się

A.. Ew
@..W..

Po co ci góra? Jak jest problem macie rejonową, kierowników sklepu.. Byłam na kilku sklepach i zawsze jak Jest problem zwracam się do nich... Chyba że komuś wiecznie coś nie pasuje czyli trzeba zmienić pracę.. ..

OMG
@A.. Ew

Raczej trzeba górę zawiadomić bo to wyprawia na sklepach pani Joanna to jest porażka. Wczoraj kupiłam pasztet z żurawiną stary a gdy przyszłam po zwrot pieniążków to usłyszałam że to nie sklep z butami. Wredna opryskliwa i do tego bardzo nieuczciwa kobieta jak dla klienta tak o dla pracodawcy. Rejonowa otwórz oczy i to bardzo szeroko stare wredne tępe kierowniczki każdego się pozbywają każdy be i fuj a same chowają stary towar po kiblach przed starosta.Pan Starosta to powinien na każdym sklepie wywiesić do siebie numer to telefon byłby czerwony bo skargi klientów są zamiatane tylko pod dywan. Byłam pracownikiem Sobkowiaka i dobra rada jeżeli nie wykurzycie tych starych zapruchnialych kierowniczek co dobrze (usunięte przez administratora) klientów i nie tylko to atmosfera będzie dalej do (usunięte przez administratora) i utargi male. Rejonowa to nic więcej jak marionetka tylko przytakuje i nic nie robi wciągała się w ten cały (usunięte przez administratora) a szkoda jej bo super z niej kobitka.

Pracownica
@OMG

Przykro mi Ewelinko że z ciebie taki zajefajny pracownik a żaden sklep cię nie chciał u siebie. Naprawdę Szkoda mi ciebie.

Widziała ich stare ogłoszenie na Managera Sieci Delikatesów. Może ktoś wie jaka jest pensja i jakie są ewentualne premie? OD czego te premie są uzależnione?

Czy w Sobkowiak możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

......

W częściach tą najniższą krajową? Raczej nie chyba

Żeby pracować w tych sklepach to trzeba być desperatem. Dobrze że mam to za soba.....Dwie kierowniczki na sklepie a pracownic 2 lub 1,smiechu warte. Obiecują złote góry a potem...ciach! Wyzysk w biały dzień. Panie pracujące zamiast uczyć to pokazuja kto rzadzi . Omijać szerokim łukiem!!!

Piszesz o desperacji, a co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu? Czy tutaj równie dramatyczne masz doświadczenia i czy te kierowniczki maja wpływ np. na premię dla pozostałych pracowników?

Nowe

Tak wszystkie kierowniczki się wymądrzaja i najlepiej do sciery zamiast pomóc się wdrożyć.... Zmiany co chwilę.....

Szukam pracy
@Nowe

A w jakim mieście tak rządzą ? Szukam pracy i się zastanawiam czy wysłać cv .

Nie polecam
@Szukam pracy

Gorzów Wielkopolski , tragedia.

@Nowe

a skąd u nich tak właściwie takie nastawienie? Bo skądś takie zachowania muszą się brać przecież

Jeszcze pracownik
@Nie polecam

Niestety opinie sie zgadzaja. Zamierzam opuścic to" cudowne " miejsce pracy.

Aleksander
@Jeszcze pracownik

Czyli będziesz odchodził? A co konkretnie masz do zarzucenia? Atmosfera jest kiepska czy kasa ci nie dopowiada? Powiesz?

Kolejny niezadowolony

Atmosfera jest okropna dwie starsze Panie traktują nowych pracowników jak uczni każą tylko sprzątać EWENTUALNIE podawać towar dla klientów nie uczą pracy na kasie. Podchodzą lekceważąco do nowych pracowników. Jeśli chcesz tam zrobić zakupy to ok ale jeśli chcesz przyjść do pracy SERDECZNIE NIE POLECAM chyba że chcecie być traktowani z góry w tym złym znaczeniu tego słowa

Były
@Kolejny niezadowolony

Na jakim sklepie gdzie

@Kolejny niezadowolony

Lekceważąco ? To jest praca za ladą , praca nie polega tylko na tym aby stać przy kasie i kasować! To nie jest market , że siedzisz na kasie i nic nie robisz . Zaczynając pracę nie mając pojęcia o tym trzeba się zapoznać z asortymentem jaki oferuje Firma. I owa Pani była raptem kilka godzin w pracy i to , że miała wytrzeć blat , umyć krajalnice , czy też pozamiatać to jest podstawa aby nauczyć się porządku na stoisku . Tu nie ma sprzątaczek ! A to , że strasze osoby ciebie chciały coś nauczyć to powinnaś być im wdzięczna , że poświęcają swój czas !

Klient

Pomyślałem że napiszę ponieważ od miesiąca mieszkam w Lubinie I to blisko Netto Robię tam zakupy ale takiej obsugi jeszcze nie widziałem Kobietka tętniąca życiem Uśmiech porada przepis Łał tam na to stoisko Sobkowiak aż bez potrzeby ale chce się iść Dowiedzieliśmy się że ta Pani jest od niedawna ale takich sprzedawczyń to ze świecą szukać. Znajomi mówią że ta Pani to światełko Pozostałe Panie niestety nie bardzo Muszę to dodać bo pani M. BARDZO NIE MIŁA NIE ŻYCZĘ JEJ ŹLE ALE JA I WIELE INNYCH NIE ROBI ZAKUPÓW JAK TA PANI JEST W PRACY POZDRAWIAM KLIENT

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sobkowiak?

Super.. Naprawde jest bardzo bardzo pozytywnie

niezadowolona
@Kasia

Atmosfera okropna

Zosia
@Kasia

Atmosfera super, panie fajne na Manhatanie (nie wiem jaka to ulica, tam jest ryneczek)

Pracownicy

Jak wypłaty ??? Ha

Karol

@patryk a czym się w firmie zajmujesz ?

Zuza

Dlaczego sobkowiak jako jedyna firma nie ma pleksy przeciez to jest zagrozenie i dla sprzedajacych jak i dla klientow czas najwyzszy cos z tym zrobic bo tak nie powinno byc ? Duzo ludzi odejdzie bo beda bali sie o wlasne zdrowie !!!

Patryk

Dobra firma pod każdym względem. Wystarczy lubić tą robotę a nie będzie narzekających, polecam.

Hanna

To forum pracownicze więc uwagi klientów nie powinny się tu znaleźć.

Karma

Nie dość że drogo to świeżością nie grzeszy. Pieczeń w foremkach jest ze starego mięsa wszystko co stare przemielone upieczone. O kierowniczce regionalnej nie wspomnę nawet.

Krzysztof

@Katapilex2, czy możesz podać nieco więcej konkretów na temat zatrudnienia? Wspominasz, że problemy nie są rozwiązywane, jakie sytuacje masz na myśli? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć także na premie?

Katapilex2

Zdecydowanie odradzam prace w tym miejscu. Jakiś czas temu miałam nieprzyjemność pracować. Wypłaty liche szacunek ze strony przełożonych równy zeru. Rejonowa ucieka od problemów zamiast je rozwiązywać. Sama praca ciężka jak to w handlu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sobkowiak - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sobkowiak?

Sobkowiak