Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

@lllllllllllllllll z forum usuwane są tylko te wpisy, które naruszają postanowienia regulaminu, są obraźliwe, zawierają wulgaryzmy i przede wszystkim nie są merytoryczne. Bardzo ważne, aby Wasze komentarze przedstawiały w jak najbardziej rzetelny sposób Zakłady Mięsne Sobkowiak jako pracodawcę. @Byla pracownica rozumiem, że nie byłaś zadowolona z pracy w tej firmie. Piszesz, że odbiła się na Tobie zdrowotnie. Jaka atmosfera w miejscu pracy wpłynęła na ten stan? Możesz rozwinąć swój wpis? Będzie istotny dla osób zainteresowanych Zakładami Mięsnymi Sobkowiak jako pracodawcą.

lllllllllllllllll

Widze ktoś pousuwał niewygodne posty,,,,zenada

viki

Już dwa razy kupiłam śmierdzącą raz kurę i kaczkę. Więcej nie zaryzykuję.

Byla pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie pracowalam 5 lat nabawilam sie nerwicy przez kier rejonu . Teraz wiem co to znaczy isc z radoscia do pracy w podobnej branzy

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

......

1650 dają a obiecują od 2000- do 2500 brutto smieszne, i żałosne, jaja sobie z ludzi robią

xxxxxxx
@......

Ile wynosi wynagrodzenie na rękę z kwoty 2000 brutto? z tego co piszesz to dają ile obiecują

!!!!

Zgadzam sie z poprzedniczką, taka jest prawda, tym co jest dobrze, to nie powiedzą ze jest żle, radzę poszukajcie sobie innej pracy.

Laura

Tak, tak, ręka rękę myje, kazdy sklep jest inny

Laura

Mądra jesteś bo pewnie wszystko Wam schodzi, a sklepy z malymi obrotami, co mają zrobic, nikt sie nie przejmuje, są owoce bo nikt nie chce przyjść do pracy

Ela
@Laura

To zrób wszystko, żeby obroty wzrosły. A jak się nie interesujecie stoiskiem to obrotów brak. I później żale na forum. Świeży towar i przede wszystkim dobra załoga, która myśli. My taka mamy ( chociaż też na początku się docierałysmy) i obroty z roku na rok są większe. Firma robi teraz co tydzień promocje. Może niektóre nie są trafione ale są. Kiedyś nie było wcale.

Laura

Tak tak, jak jest ok i uczciwie, kierowniczki współpracują, ze sobą , a my obrywamy, pracuję i widzę co sie tu wyrabia, jedno wielkie klamstwo,byle sobie portfele napełnić

Laura

Nawalą towaru , którego nie zmawiałas, masz, się martwić żeby to zeszło, a my mamy odpowiedzialność materialną, , ceny jak na batorym nie schodzi towar bo kiepskie utargi, a kierowniczki tylko , bo nie umiemy polecać, żenada, szukajcie gdzie indziej pracy, nie pakujcie się w (usunięte przez administratora).

???

To jest porażka w tej firmie, nie polecam tej pracy największemu wrogowi, obiecanki cacanki, a później okazuje się czarna prawda. Nie dziwię się że nie mają ludzi do pracy, a kierowniczki sklepu i rejonowe są w zmowie i sobie portfele nabijaja, obrzydlistwo, kosztem prcownika

Mam pytanie od jakiej podstawy macie obliczane wypłaty, powinno być od 2000 podstawy a są mniejsze, żenada, jedno oszustwo kto tak oszukuje i do kogo trafiają te pieniądze, wyplaty są obliczane np , od 1500, zamiast od 2000.Na glowie stanę i sie dowiem, ale wtedy pójdę wyzej i nie zostawie suchej nitki na tej osobie.

Czy któryś sklep dostał informacje które miejsce zajęły w konkursie słoików?

Iga
@:)

15 października ma być rzekomo rozstrzygnięcie

nie polecam

proszę was jeśli jesteście zaintersowani praca w tej firmie dajcie sobie spokój

Poeta

Widać że jesteś nowa Musiałabyś mieć naszą REJONOWĄ do bólu czepialska Chyba wiesz o kogo chodzi ?

ptaszek

Pracuje około 6 miesięcy i jak do tej pory wszystko ok. Ekipa na sklepie super. Wynagrodzenie odpowiednie. Nie mam złych doswiadczen.

Jaśmin
@ptaszek

Hejka Ja jestem nowa bo mam staż2 m-ce No trochę lepiej Powiem że pracować trzeba wszędzie Ja bardzo potrzebowałam stabilnej pracy i mam ją w tej firmie

puszek

Praca jak każda inna. Wypłaty zależy od godzin i od miesiąca ile trzeba przepracowac ale nie jest to najniższa krajowa.

****

Bez przesady. Jak się komuś nie chce pracować, to nigdzie nie będzie mu dobrze. A u innych pracodawców to co? Za darmo pieniądze rozdają? Mają targety, narzucane ilości , a za nadgodziny ; jeśli zapłacą to "w kopercie". Cudownie po prostu. Idźcie i zapytajcie ile zarobicie, tylko zapytajcie jeszcze co będzie należało do waszych obowiązków. Narzekać łatwo. Wypłaty nie są złe, zależy od sklepu. Konkurs jeszcze nie rozliczony, a już wiecie, że nic nie dostaniecie? Może trzeba było się trochę postarać?

Ala
@****

Wypłaty nie źle !!! Kpina najniższa krajowa

hs

Zgadzam sie szukaj dalej ale nie w tej firmie

Ciekawa

Jak u was wygladaja zwroty? Czy pracownik musi to pokrywac? Jak wypłaty bo oferuja spore pieniadze az mi trudno uwiezyc

???
@Ciekawa

Jakie zwroty, nie ma zwrotów w firmie, a pieniądze jak wszedzie, nie polecam , obiecują dużo a wcale tak nie jest

@Ciekawa

Daj spokój szukaj gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak