Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Aga060189

Cześć. Jadę na rozmowe na stanowisko kierownika sklepu. Powiedzcie mi, jakie zarobki, warunki pracy, o co moga konkretnego pytać? Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam!

wigannapapina
@Aga060189

witam wszystkie kierowniczki sklepu które tez jada do pracy aga zeby zostać kierownikiem sklepu to trzeba sobie na to ciezko zapracowac a nie sobie jechac i pytać jakie są zarobki i warunki laska ogarnij się albo nie rób na forum nam kierowniko sklepu siary kierownik sklepu to nikt inny jak dobry pracownik który pracuje i nie narzeka na swoja prace i lubi to co robi .Tak wiec bądz wdzięczna za podpowiedz nie doszła pani kierownik ha

Regulamin forum zabrania podawania inicjałów pracowników firmy, o której prowadzimy dyskusję. Komentarze zawierające takie dane, mogą zostać usunięte. Natomiast wspominasz o mobbingu w Zakłady Mięsne Sobkowiak. Jeżeli masz świadków albo dowody, że takie zjawisko istnieje w tej firmie, możesz opisać je na forum, pozostawiając swoje dane kontaktowe. Nie będą one przekazane pracodawcy, a Twój wpis będzie specjalnie oznaczony jako "zgłoszenie". Dzięki temu, inni użytkownicy będą wiedzieli, że jesteś w stanie udowodnić swoje słowa. Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu na baner: "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy".

młoda
@Marta

witam regulamin i te wszystkie bajki o tym ze moje czy kogo kolwiek dane nie beda przekazane pracodawcy to jedna wielka sciema kierownik rejonu powinien reagowac na to co sie dzieje na sklepach jaka jest atmosfera i z jakiego powodu zatrudnione nowo panie nie wytrzymuja nawet umowy próbnej ,są traktowane jak byle co ,przez kierownika sklepu nie ma nawet szansy porozmawiac z rejonowa i gdzie tu jest hasło ZERO TOLERANCJI DLA KRZYKU I MOBINGU W PRACY pozdrowienia z lubuskiego ,

Pamela

Dziewczyny jak wasze targety? Wyrobione? Mc Też.. A gdzie pieniążki obiecane za to? Widać że pani..... Sobie premie wyrabia nasza ciężka pracą ... Obiecanej cacanki

@Jolka mobbing to przestępstwo, a co za tym idzie, wysunęłaś poważny zarzut. W związku z tym chciałabym doprecyzować. Czy byłaś w Zakłady Mięsne Sobkowiak świadkiem sytuacji, które wyczerpują definicję z Kodeksu Pracy? "Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Ponadto przypominam, że na forum nie można podawać inicjałów, ani innych danych wskazujących na konkretną osobę z firmy. Zabrania tego regulamin, w związku z ochroną danych osobowych.

nie komentuj, bo sobie nie zyc
@Marta

a pani to chyba z firmy ........ wiedza książkowa i tyle . Z pani to taki firmowy donosiciel, lizod@@@@@upstwo na odległość , żal mi PANI

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

@mała a czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co konkretnie sprawia, że uważasz Zakłady Mięsne Sobkowiak za pracodawcę, który jest ok? Za co lubisz tę firmę? Jeżeli napiszesz więcej konkretów, będzie to na wagę złota dla osób szukających pracy.

@Ktoś a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Zakłady Mięsne Sobkowiak? Czy do wynagrodzenia oferowane są premie uznaniowe bądź jakieś inne dodatki? Jaka panuje atmosfera w pracy i relacje między pracownikami, a przełożonymi? Takie informacje są cenne dla osób, które zastanawiają się czy nie wysłać tam swojego cv.

mała
@Marta

witam marta smiało wysyłaj cv praca jest ok ,

Ona

Sa tu dziewczyny ktore mialy miec sprawe w sadzie Jak sie zakonczyla

@Ona

Sprawa wygrana w sądzie

Ja m

Jak ktoś ma problemy z mankiem na sklepie to niech idzie do prawnika lub do sądu pracy tam wam pomogą i życzę wytrwałości

Ktoś

Nie wiem co gdzie jak dlaczego i po co ,ale i nas z tą firmą wszystko w porządku ,nikt nie narzeka . Chyba że wypłaty małe ale jeszcze kobiety nie narzekają i nic się o uszy nie obija.

Na popularnym portalu ogłoszeniowym, znalazłam informację, że Zakłady Mięsne Sobkowiak poszukują osoby do pracy na stanowisko Technologa. Należy posiadać prawo jazdy kategorii B. Firma oferuje umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego. Czy są tu osoby zatrudnione na tym stanowisku? Warto według Was wziąć udział w aktualnej rekrutacji? Jak wyglądają realia? @jesteście śmieszni proszę Cię o nieużywanie słów uważanych za niekulturalne oraz o zachowanie szacunku dla współrozmówców.

Laleczka chakie

Hej. Ile z was oddaje lub oddawali że swojej wypłaty pieniądze za manko?? Czy to nie jest dziwne że więcej osób tu pokrzywdzonych oddaje za coś za co nie zrobił??, konkurs porażka. A te pozytywne opinie to chyba pseudo kierownik pisze

@Laleczka chakie

walczę w sądzie bo nie chciałam płacić

@ja

Ale jak wyszło to manko, w sensie jak doszło myślisz że zrobione specjalnie przez nich

kura mięsna
@Laleczka chakie

halo u nas nie płacimy zadnego manka ,szkoda was ze tak pozwalacie zeby wogule bylo to manko przeciez nikt oprucz was obsługi sklepu nie obraca waszym towarem na sklepie rozejrzyjcie sie moze macie dostęp do sklepu osób nie zatrudnionych w tej firmie /

@kura mięsna

Wszystko w tej firmie jest dziwne, manko nie było a jest w wielu sklepach tak zrobione żeby płacić tylko ciężko udowodnic, dziewczyna poszła do sądu o to, wina kierowników regionalnych jest też

Ciekawa 10
@ja

Na jakim etapie jest twoja sprawa??? O jaka kwote manka chodzi? Z jakiego rejonu jestes?

@Ciekawa 10

Rejon kuj _pomorskie mam rozpraw za kilka tygodni manko dla nas niemożliwe wysokie dam znać jak poszło a pisma do firmy to szkoda fatygi główny szef ma nas w nosie żadnego odzewu z jego strony żeby wysłuchać naszej obrony

MeryBe
@Laleczka chakie

hej jestem w podobnej sytuacji i szukam osob ktore mogly by potwierdzic ze takie sytuacje maja miesce na pewno bym sie odwdzieczyla tym samym mam juz 3 swiadkow bylych pracownikow . jezeli sa tu osoby na tyle zdeterminowane by z nimi walczyc prosze o jakis sygnal wtedy podam email przez ktory bd mogli sie kontaktowac

@MeryBe

Hej jak można właśnie się skontaktować ta firma to jedna wielka porażka ręką rękę myje

@Laleczka chakie

Sami cię znajdą jeśli u nich pracujesz a adres jak w internecie

Lania
@Laleczka chakie

Jak wam zamkną sklep to upominajcie się o odprawę My tak zrobiliśmy i dostałysmy ale trzeba straszyć sądem

Rozczarowani.klienci

Mięso jest coraz gorszej jakości. Poprosilem z żoną ekspedientke o ładna kulke łopatki. Pani wyciągnęła 2 łopatki z wakow. Ale niestety każda nie nadawała sie. Poprosiliśmy o karkówke lecz z nią jeszcze gorzej. Widać że stare zwierzęta ubijają. A nie wspominając już o filetach z kurczaka . Jaki filet z kurczaka jeden waży prawie 600 gram? Przestańcie dawać tyle antybiotyków. Kontrola jakości powinna wami sie zająć. Sami sobie kupujcie kierownicy i szefostwo takie mieso. I karmijcie nim swoja rodzinę. Ja osobiście z żoną przestaliśmy juz robić u tej firmy zakupy. Widać że firma schodzi na psy.

lolita
@Rozczarowani.klienci

oj rozczarowany kliencie uważaj bo jak firma zejdzie na psy to zaczna kotami ,handlowac tylko zeby do waków sie zmiesciły ,

Legniczanka

Uwaga na wieprzowinę!!!! Sprzedają knury!!! Czyli mięso które nadaję sie tylko na pasze dla zwierząt!!! Śmierdzi moczem!!!! Dramat!!!! Nigdy nie kupię nic w tym pseudo mięsnym sklepie!!!

Czy ktoś z Was kto pracuje w tym momencie w Zakłady Mięsne Sobkowiak mógłby konkretnie przedstawić kondycję tej firmy? Zauważyłam, że niektóre wpisy odnoszą się do prawdopodobnego zamykania sklepów tego pracodawcy. Czy możecie potwierdzić takie informacje? Będą one niezwykle ważne dla zainteresowanych zatrudnieniem w tym miejscu pracy.

@Marta

Pracuję w tej firmie i nie słyszałam, by kondycja specjalnie spadała. Jeżeli na sklepie ma się dobrą załogę, wtedy reszta idzie gładko, szczególnie mówię tu o kierownikach rejonowych, też trzeba trafić. ;)

Roma
@Marta

Tak to prawda sobkowiak sie zamyka i to z dnia na dzien robia z ludzmi co chca banda oszustów

Rere
@Roma

Zamykaja sklep za sklepem fama juz poszla uciekajcie dziewczymy to zalosna firma

Belwederska
@Marta

witam ja od 10 lat pracuje w tej firmie i mam nadzieje ze nastepne 10 lat tez bede pracowac a jak wszędzie raz lepiej raz gorzej pracowac trzeba nic nie ma za darmo ,a jak komu sie nie podoba to do konkurencji ..tam tez zatrudniają .

lala

konkursik porażka... a góra tylko za mało polecacie... niech same staną za ladą i polecają za 9zł słoiczek...

@lala

Jeszcze niesmaczny.Powinni to wycofac.Sama chemia w składzie

Szok

Po raz kolejny .. NIEWYGODNY wpis został usunięty

Zawiedziona

Wyplaty masakra...jeszcze debilny jakis konkurs ze sloiczkami...kto to wogole wymyslaniech ceny opuszcza ta przyciagna klientow....

jola

DZIEWCZYNY JAK PO WYPŁATACH? U MNIE ZA MIESIĄC HARÓWKI DOSTAŁAM 1600ZŁ . Dziękuję za godziwą wypłate ale już tam nie będę pracować. wyzysk!!!

Wyplaty porazka....
@jola

Cicha

ONA

Czy cos słyszałyscie,ze Netto wypowiadaja naszym sklepom najem?i innym boksom takze

@ONA

Kolejna pewnie plota ... Ja slyszalam ze upada Sobkowiak... Wezcie sie za robote a nie za ploty

A to od dawna sie zanosi

ONA

My cały czas pracujemy.Szkoda z'pracowniku rejonowy lub ktos wyzej ",ze tego nie doceniacie.proponuje Magde Gessler wziac do rewolucji,Jestescie dziewczyny za tym?

przeniesiona
@ONA

tak netto wypowiada umowy wiec drogie panie jak możecie szukajcie pracy na sklepach wolno stojących. Mi już rejonowa powiedziała ze widzi mnie na wolnostojącym teraz wiem dlaczego

Ze względu na tematykę tego forum, mógłby ktoś z aktualnie zatrudnionych osób w Zakłady Mięsne Sobkowiak, przedstawić warunki zatrudnienia obecnie obowiązujące w tej firmie? Czy pracodawca ten oferuje swoim pracownikom jakiś pakiet socjalny lub jakiegoś rodzaju benefity pracownicze?

lilka
@Marta

nie ma żadnych pakietów socjalnych a paczki na dzień kobiet to kawa i czekolada na sklep. dziękujemy za hojność na 6 osób...

hdh
@lilka

Dobre ale zaszaleli

@lilka

kawa i czekolada na 6 osób to ze względu na to byście nie przytyły za ta ladą i szybciej się ruszały a kawa to na pobudzenie - lepsze ruchy- szybsze!

roksi

przecież muszą do swojej kieszeni naładować, oni po ponad 5 tys. mają a nam na sklepach dawają po 1450 - JEDNA WIELKA WIEŚ

Malinka
@roksi

No to jestem ciekawa dlaczego ty nie pracujesz na stanowisku na którym " DAWAJĄ" po 5tys. Żenada ... Chyba widać gołym okiem .

zadowolona z wypłaty
@roksi

Dają, nie dawają. Chodziło się do szkoły, uczyło się języka ojczystego? Nieuk nigdzie nie zarobi uczciwie i wiecznie będzie narzekać. A sam sobie na to "zarabia";)). Pracuję od dziesięciu lat i jeszcze nigdy nie miałam za mało. A jestem szeregowym pracownikiem, nie kierownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak