Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Piszcie o kwotach bo dna niektórych osób słowo ,,grosze'' jest zastanawiające, napiszcie konkretnie jaki oferowany jest rodzaj umowy i stawki podawane netto. Firma niedawno poszukiwała pracowników więc, takie informacje są bardzo ważne dla nowych kandydatów.

natalia
@Marta

tak tak poszukiwała i poszukuje bo ma nóż na gardle!!!! teraz wielkie pieniądze dajecie ( przez 1 miesiąc jak to zawsze u was bywa ) a później przelewacie na konta tak jak wam się podoba. Ludzie przyjdziecie pracować np. za 2500zł a na konto wpłynie 1700zł bo będzie tłumaczenie ze nie było obrotu.

llllllllllllllll

Nie szanują ludzi i grosze płacą to niedługo sami będą robić bo wszyscy uciekną. Za te pieniądze to się wszędzie znajdzie pracę...

kaja

Życiowy błąd nie szanują ludzi

Praca w tej firmie była dla mnie porażką

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

fanka

1750zl wyplaty jakies jaja

julitka

Odradzam prace w tej firmie

Niunia

Czy wszędzie obcinaja godziny czy to wymysl rejonowej.

Laura

Nie bedziemy pracowac sobót i niedziel za normalne godziny, i pracodawca nie może nas do tego zmusic, szukają jeleni, pracujemy od poniedziałku do niedzieli, nie jestesmy sklepami wolnostojacymi,ludzi do pracy nie ma,brak pelnej załogi powoduje że beda nadg, jesli mamy miec wolne to kiedy? jesli nie ma ludzi do pracy, no chyba że zamkniemy sklepy na pół tyg

?

To sami będą stać sobie za ladą za te pieniadze, jedno wielkie gówno

zachwycona

1400zł wypłaty

Gocha

Masakra nie polecam pracy w tej firmie nikomu.Uciekajcie dopoki mozecie!!!!!!!!!!!

julitka

Nie polecam pracy w tej firmie ze wzgledu na zarobki

???

Urlopu nie ma kiedy wykorzystac, a jeszcze mają za nadgodz byc wolne, smiechu warte. Wstydu nie mają i tylko nas okradają, gdzie są pieniadze za nasze wczasy pod gruszą, bo nigdy ich nie dostajemy (usunięte przez administratora) Nawalą nam towaru i my mamy się martwic, a zwrotów nie ma, jedno wielkie (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tej firmy. A może jakiś protest? By sie nie otwarlo sklepów to by może coś do nich dotarło

LUSIA

Czy Wam takze oznajmili ze nie ma kasy za nadgodziny?mamy brac wolne za przerobione godz.No czyli zasuwamy za najn krajowa bo premii chorej nie idzie wyrobic....

Miesna kura

Sklepy miesne-najciezszy dzial handlu.Tyle sie nadzwigamy skrzynej,nakombinujemy zeby wszystko bylo ok.I takie mamy "podziekowanie"Dolaczam do opinii poprzedniczek.Wstydu nie macie ludzie tam na gorze.

JA

Zgadzam się z RYBKĄ ,że znowu wypłata obcięta.Wyjaśnienie rejonowej wszystkim poobcinano pensje,bo małe utargi nie ma kasy na wypłaty,itp. Może nie pracuje długo,ale przekonałam,że nie warto się starać.Przykład nr 1:cała załoga-podkreślam CAŁA ZAŁOGA,która wyrobi taget 200 zł dodatkowej premii i co taget osiągnięty z nadwyżką 2 osoby dostały 200 zł,1 osoba 150 zł,1 osoba 0 zł.Tak się skłóca załogę.Przykład nr 2:żle policzony remanent od razu potrącenie z wypłaty,wtórny remanent wyszedł o.k i następne tez o.k -podanie o zwrot potrącenia -czekamy drugi miesiąc.Mogę podać jeszcze kilka przykładów,ale i tak zaraz usuną mój post.Jeżeli miałabym być szczera to odradzam prace w tej firmie,chyba że lubisz być co miesiąc oszukiwany i okradany.Jedyny plus ,to to że opłacają składki ZUS i okrojone wypłaty są w terminie do 10 .

Viola

No nic,po dzisiejszych "zapomogach" szykuja sie masowe zwolnienia.Wstyd.Kasjerki tyle zarabiaja bez odpowiedzialnosci finansowej za towar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jola

moze niech sami zaczna należycie pracowac, a nie czepiaja sie tam gdzie problemu nie ma....

EWA7

Niech przestana w koncu wymyslac i pozwola pracowac

ola

co chwile komentarze znikaja.... niewygodną prawde usuwaja

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak