Zakłady Mięsne Sobkowiak

Siedlec

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Nowa 2016-12-14 09:04
Ostatnie wydarzenia dotyczące wypłat...doprowadziły do tego że na moim sklepie zapanowała obojętność...wiadomo pracować trzeba...ale zapał do zwiększenia utargu grudniowego zagináł z dniem 10grudnia.Myśle że to nie tylko na moim sklepie.Dwie dziewczyny ode mnie idą w tym tygodniu na rozmowę w sprawie pracy.Mimo obietnic że w styczniu wypłaty będą większe,poprostu w nas coś pękło ....nie możemy tego pojąć jak w takim miesiącu...świątecznym klimacie i w ogóle moglysmy zostać tak potraktowane.
ja 2016-12-16 15:59
no i co dostalas paczuszke zeby zamknac wam buzki. i co niektore zmiekna i zostana i nie beda narzekac. szefostwo poczulo choc troche wstydu i chce dorownac konkurencji(wiadomo o kim mowa) ale nie dorowna-chociazby tym ze Zygula pieniazki na swieta wyplacal nawet osobm na chorobowym,bo za chorobe nikt nie moze. przy plityce tej firmy to powinni w paczce dac melisse i litra na glowe t by chociaz troche sie zapomnialo. a pracwnikow ubywa ubywa
Nowa 2016-12-16 22:17
Ja już święta mogę robić,,
Nowa 2016-12-16 22:23
Ja już święta mogę robić...
Buraki na barszcz mam .... zamrożone ale umyte i obrane.pierogi w Biedronce dokupię bo tylko na takie mnie stać po ostatniej wypłacie... smutki zapije cincinem z paczki
I niech żyją święta
Przyżeczenie noworoczne...szukam innej pracy
aniol 2016-12-17 07:02
Dziewczyny jest zygula w poznaniu ,
Zacznijcie nowy rok w nowym miejscu ,
do odważnych świat należy
Mel 2016-12-17 15:06
Dziewczyny bardzo wam współczuję ciężkiej pracy w tym okresie przedświątecznym ja odeszłam w końcu z tej firmy chociaż wciąż człowiek się łudził ze będzie lepiej lubiłam swoją pracę ale niestety zabrakło szacunku do człowieka i godziwej zapłaty za ciężką pracę bo ta branża jest naprawdę ciężka. Wiele razy byłam w firmie na spotkaniach przez te lata i jedyne co zawsze słyszeliśmy że przynosimy straty i jesteśmy do niczego żałosne Pierwszy raz od bardzo dawna nie będę zasuwać od rana do wieczora przed świętami ☺Nie żałuję swojej decyzji
ALA 2016-12-18 02:05
I to niezle okrojone.W umowie mam 2000,00 netto a rzeczywistosc kolejna wyplata okrojona na 400,00.
mb 2016-12-19 09:43
Wydawka jeszcze. I nie narzekają. Za leżenie i narzekanie nawet tysiąca nie powinnaś dostać...
mb 2016-12-19 09:47
W styczniu większe, ale potem wrócą do stanu poprzedniego. Może nawet spadną...
Love 2016-12-21 14:58
I jak mamy robic utargi gdzie nie ma zadnych kompletnie promocji.Ludzie podchodza i odchodza a my slyszymy-skad te ceny...
Nowa 2016-12-21 17:58
To jest wszystko celowo brak promocji i braki w dostawie
Nowa 2016-12-21 20:45
To jest wszystko celowo brak promocji i braki w dostawie
Bystra 2017-01-02 18:22
Przecież płukanki to u nich norma.Mobing na niewyobrażalną skalę.Własnie zgłosiłem sprawę do sądu pracy oraz PIP.Dno.Za niesprzedane ,zepsute mięso obciążają mankiem pracowników.Co nie Gosia?Przecież czytasz to kierowniczko.Ale to wasz koniec.Już my się o to postaramy.Dosc naciągania ,oszukiwania nas i klientów.Ciekawe co powie sanepid.Jest kilka nagran rozmów i nie tylko.Lipno kuj.pom
ja 2017-01-02 20:43
to racja. zbierzmy sie nie dajmy sie im. i tak grunt pod nogami im sie pali. ale mankiem nie beda nas obciazac za mieso ktore musisz wyrzucic bo nie ma zwrotow. popieram ta inspekcje pracy i sanepid ale taki zeby nie ktos znajomy przychodzi i ze niby wszystko ok.
Ula 2017-01-05 18:12
To ja nie wiem dlaczego tyle mięsa zamwiacie?pewnie,ze nieraz dowalaja,ale mozna przeciez to mięso zamrozic i po paczce wyciągać.U nas tez jest czasem cięzko,nie mamy super obrotow,ale nigdy manka nie płaciłysmy.To są uroki pracy w mięsnym,to nie spożywczy gdzie szt to szt a tez trzeba terminow pilnowac.Wiadomo,ze p.Małgosia jest wymagająca,czasem upierdliwa i potrafi do pionu postawic.Ale idzie się z nią dogadac.Byleby nas tak wypłatach nie oszukiwali to my zostajemy
Naiwna 2017-01-06 09:25
Zamrożone mięso sprzedajesz? Nieładnie. A potem klient kupuje ze niby świeżutkie i zamraża znowu. Super
PRACOWNICA 2017-01-06 14:36
PRACOWNICA do Bystrych to chyba nie należysz skoro opisujesz sklep i firmę w której pracujesz w najgorszym wydaniu . We wszystkich sklepach czy to mięsny czy warzywny oraz spożywczy zostaje towar po świętach ,a ty swoim brakiem bystrości i logicznego myślenia obwiniasz KIEROWNIKA REJONU ORAZ FIRMĘ WSTYD
Ula 2017-01-07 11:44
A W KTORYM SKLEPI TAK NIE ROBIA?po to mamy zamrazarki zeby mięso,szczegolnie drób przymrozic jezeli przez weekend nie zejdzie.Nigdy nie jestes w stanie do zera wysprzedac sie.No nic,jak ktoś jest "naiwną" to tak pisze....
Obserwator 2017-01-08 20:56
Pracowałam w różnych sklepach i prawie wszędzie jest zepsuty towar to są straty naturalne oszukujecie samych siebie.Czasami coś się przeterminuje ok ale jak splesnieje czy zielenieje to są straty z natury które pokrywa pracodawca a nie pracownik,to wstyd państwo Sobkowiak ze dorabiać się na ludzkiej krzywdzie my chcemy tylko pracować. LIPNO
Obserwator 2017-01-08 20:57
Ja 2017-01-10 07:52
Święta racja. W końcu ktoś mądry. Popieram ze chcą się dorobić na nas i to pod każdym wzgledem
Tereska 2017-01-10 09:03
Witam. Dziś idę na rozmowę o prace w Poznaniu i po tym co tu przeczytałam aż się boje tego co usłyszę na miejscu. Pracowałam w jednym sklepie mięsnym i było można powiedzieć wszystko ok. Gorzej zaś było w marketach na stoiskach tam to dziewczyny robiły przekręty że tak powiem. Ale dałyście mi dziewczyny do myślenia czy warto w ogóle jechać na tą rozmowę
PRACOWNICA 2017-01-11 16:37
pracownica - Masz chyba pretensje do wszystkich że masz z własnej głupoty stary towar .PRZESTAŃ PISAĆ W KOŃCU GŁUPOTY I WEŻ SIĘ ZA NORMALNĄ PRACĘ . NIE OBRAŻAJ NAS PRACOWNIKÓW KTÓRZY PRACUJĄ I SĄ ZADOWOLENI JAK SIĘ TOBIE NIE PODOBA TO ZMIEŃ PRACĘ ALE W TWOIM PRZYPADKU TO NAWET PRZY SPRZĄTANIU POWIESZ ŻE MASZ ZEPSUTĄ MIOTŁĘ MIMO ŻE BĘDZIE DOBRA .MIŁEJ PRACY
Krakowianka 2017-01-12 21:21
Hej dziewczyny czy paczki na święta były dla wszystkich ? czy jak ktoś był na L4 to nie dostał?
AM 2017-01-12 21:35
U nas dziewczyna dostała ale czy to miałbyć nasz socjal?
Krakowianka 2017-01-12 21:42
A ta dziewczyna na jakim zwolnieniu była? Na takim zwykłym czy ciążowym? Jak mogę wiedzieć?
AM 2017-01-13 10:44
Na dziecko
Krakowianka 2017-01-13 12:06
Najwidoczniej nie każdy ma takie względy w tej firmie.... Zapytałam z czystej ciekawości ponieważ ja też byłam na zwolnieniu ale paczki nie dostałam
BOSS 2017-01-15 22:30
Pomimo wieloletniego zaufania do tej firmy i w jakims sensie przyzwyczajenia juz mojego podniebienia do smaków tej firmy ostatnio zostałem zmyszony wrecz do zmiany mojej opinii o sprzedanych mi produktach tej Firmy.Niestety z przykroscią stwierdzam ze opiniia jest na obecną chwile NEGATYWNA!!!OD TEJ CHWILI NIE POLECAM ROBIC ZAKUPÓW W SKLEPIE SOBKOWIAK SULECHÓW.Czwarty i juz ostatni raz dałem szansę temu sklepowi..i niestety zawiódł mnie za kazdym z tych czterech razy.Wedliny które zakupiłem były mega totalnie nieswieże.Jest okres zimowy..wiec nie ma upałów zeby wedlina potrafiła sie zepsuć w ciagu 1 doby.Po przywiezieniu wedlin do domu i umieszczeniu ich w lodówce na kolejny dzien rano nie dało sie tych wędlin nawet wlozyc na kanapkę a cała lodówka smierdziała starą wędliną.Poniewaz nie mieszkam w samym Sulechowie nie odwoziłem tych wedlin spowrotem do sklepu..tylko do kosza bo nawet pies ich nie ruszył.Dawałem jeszcze 3 szanse..sprawdzając dalszy towar w tym sklepie..i pytając Panie ekspedientki o swieżosc towaru.Panie oczywiscie twierdziły ze wszystko jest z dnia dzisiejszego i jest swieżutkie ..jednak nie ma takiej mozliwosci zeby swieze produkty cuchnęły staroscią juz na drugi dzien w sytuacji gdy lezą u mnie w domu w lodówce przez niecałe 12 godzin.POPROSTU PANIE SPRZEDAJĄ STARY TOWAR!!!!!!ODRADZAM BO STRACIŁEM TAM ZA KAZDYM RAZEM PO PONAD 150 ZL I WSZYSTKO KOLEJNEGO DNIA LĄDOWAŁO W KOSZU!!!!!!!
ucieszona 2017-01-16 18:18
i maja ta swoja Piosikowa- odpad od Zyguły. A małymi kroczkami Zyguła połknie Sobkowiaka w całości! a Piosikowa dziś była na Śmiglu i głupa paliła przed kamerą
Smerfetka 2017-01-22 10:09
Smerfetka. WITAM nie wiem kto ma takie dzikie pomysły co do planowanych obrotów na miesiąc luty. Pani która to zaplanowała to była chyba pod wpływem jakiś prochów. Wiadomo że styczeń oraz luty w handlu oraz w innych usługach są miesiącami martwymi . My dostałyśmy plan obrotu wyższy na 28 dni lutego niż robimy obrót przed świętami Wielkanocnymi. Może ta Pani pokaże jak mamy wykonać plan obrotu chyba że będziemy otwierać sklep w nocy bo pracujemy w niedzielę i nie ma nawet takiej możliwości aby zrobić tej Pani 7600 w niedzielę. Podejrzewam że tej Pani brakuje pomysłów na rozwój firmy i dlatego wymyśla takie głupoty .POZDRAWIAM
amela 997 2017-01-23 12:26
jak będziecie pracowały po tyle godzin co dziewczyny w delikatesach w zbaszyniu to na pewno plan wykonacie tam w trójkę pracują od 4.00 do 21.30 i wszystko jest ok.
ola 2017-01-23 18:56
To chyba jakies cyborgi.Najlepiej nam tu kity wciskac i mamy robic tak samo.Jak same juz zycia prywatnego nie mamy.A jak mamy wolna niedziele to lezymy i odpoczywamy w domu.Zero zycia towarzyskiego
amela 997 2017-01-23 20:29
to nie falsz tylko szczera prawda
Smerfetka 2017-01-23 20:48
Smerfetka Witam Amelio -dla mnie to możesz zrobić nawet 300 tyś obrotu w lutym , ale jak piszesz to najpierw dodrze przeczytaj moją opinię a potem wypowiedz się w danym temacie. Ja pracuję w sklepie mięsnym a nie w delikatesach ,w sklepie gdzie pracuję sprzedajmy mięso , wędliny .drób ,makaron oraz garmażerkę.Bardzo proszę pisz o rzeczach realnych .POWODZENIA W WYKONANIU PLANU .
koko 2017-01-27 09:05
Nie polecam ,nie polecam ile można robić nadgodzin,przyjmujesz towar a klientów nie ma kto obsłużyć, bo nie ma kim pracować.I dobrze niech wreście góra podejdzie do pracownika jak do człowieka bo narazie daleko do tego,nie ten to inny a kobity zamiast znalezć inną pracę narzekają na forum ale jak im to pomoże to proszę.
JUSTA 2017-01-29 12:29
Pracuję tam około 6miesięcy i jak na początku było ok. tak teraz jest coraz gorzej, regionalnej zawsze się coś nie podoba a to za mało towaru zamawiamy a jak więcej zamówimy i mamy problem z terminem to kto nam kazał tyle zamawiać. Dziewczyny się zmieniają, rotacja duża. Zanim się ktoś wprawi to odchodzi a wypłaty szałowe nie są, premii to przez ten czas jeszcze na koncie nie widziałam. Myśle że wystarczyło by trochę docenić pracownika, pochwalić i dać premie to od razu by była motywacja do pracy bo my sprzedawcy jesteśmy za mało doceniani. BYDGOSZCZ.
Kasaandra2017 2017-01-31 21:40
Uwaga na sklepy sobkowiak nie poddawajcie sie tam pracy rejonowe oszukuja nie dajcie sie nabrac na zarobki bo i tak ich nie uzyskacie.
Zadowolona 2017-01-31 21:57
Bez przesady!!! Pracuję w tej Firmie 8 lat i nie narzekam. Wszędzie trzeba pracować. Każdy Zakład pracy ma swoje wymagania. A my pracownicy musimy się do nich dostosować. Weźcie się w końcu za pracę a nie tylko narzekać potraficie !!! Świeży towar i dobry Sprzedawca to podstawa. Nie podoba się , to się zwolnij !
Ala 2017-01-31 23:55
Ciekawe która to rejonowa napisała
Zadowolona 2017-02-01 06:57
Dla twojej wiadomości jestem kierownikiem na stoisku a nie rejonową.
haaaaaahaaaa 2017-02-09 21:51
Banda oszustow i nic wiecej. Obiecuja premie i nic z tego nie ma. Pensje okrojone obcinaja kase. Oczy mydla i tak glowno z tego jest. Tyrasz jak wol i zero zycia prywatnego. Ciekawe jakby wielkie Panie kierowniczki dostaly tak niskie pensje co by zrobily. Raczej by nie pracowaly. Brak slowwww to sie nadaje dziewczyny do sadu pracy. Sanepidu i nic wiecej.
Laura 2017-02-10 19:36
Pensja kierowniczki rejonowej to 5 tyś na rękę plus premia. Wiem bo pracowałam w biurze
Gosc12 2017-02-12 17:17
Za każdym razem kiedy otwieram koperte od wypłaty to ręce mi się trzęsą bo nie wiem czy znów czasami nie ucieli mi pensji.To co ostatnio się wyprawia w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie...dlaczego się jeszcze tym nikt nie zainteresował? Robią z nas durni...Człowiek chodzi do pracy nie ważne czy zdrowy bądź chory ale idzie.Nigdy nie przynosi zwolnień lekarskich jak to robi wiele osób, kiedy trzeba to zostaje po godzinach i co z tego mam?.....nic a wręcz przeciwnie mniejsza wypłatę choć stawkę ;podnieśli.Nie szanują nas jako pracownika ani trochę.Nie doceniają...A wydawało się ze firma Sobkowiak przyjazna jest.To dzięki nam woza się lepszymi furami i wyjeżdżają za granicę na wczasy.A oni nie umieją docenić pracownika tylko wiecznie mają pretensje.Te pieniądze które płacą Panią z monitoringu to lepiej żeby nam do premi dali.Nam bardziej się należą niż tym Panią bo to co chcą to widzą a to co powinny widzieć to i tak nie widzą!!!!!!!!Mam nadzieję ze w końcu te nasze wypłaty się zmienia i będą nam płacić tak jak powinni.
dar 2017-02-14 19:49
a świstak siedzi i zawija ! ty nie wierz w to ze wypłaty się poprawią!!!!!!!- zwariowałaśśśśśś?>
Hello Kitty 2017-02-16 14:44
Witam. Mam pytanie do Pań że sklepów-czy jak jedziecie do innego sklepu pracować w zastępstwie to podpisujecie odpowiedzialność materialną?
Dolny Śląsk 2017-02-16 21:14
To zależy jak na jeden czy dwa dni to się nie podpisuje ale jak na tydzień czy miesiąc zostajesz to tak , w końcu chyba pomagasz drugiemu człowiekowi
Hello Kitty 2017-02-17 08:55
Czyli jeśli przez sklep przewinie się kilka osób które popracuja dwa, trzy dni i dysponują kluczami do sklepu to nie będą podciągniete pod inwenture?
Dolny Śląsk 2017-02-17 10:33
Jak przewija się sto osób jak na markecie przez tydzień to chyba nie zabardzo,że pozwalasz na to ,ale jak ktoś przyjdzie na jeden dzień to nie ma co przesadzać i jeszcze jak znasz tego kogoś- trzeba sobie pomagać bo za chwilę ty będziesz komuś potrzebna
Ela 2017-02-21 20:45
Tylko na marketach nie maja odpow finansowej
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Sobkowiak