logo Zakłady Mięsne Sobkowiak

Siedlec

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Ryśku 2017-04-07 11:06
Witaj Ewo.
Dziękuję Ci serdecznie za określenie "palant". Ja nie będę poniżał się do tego poziomu aby określać Ciebie.
Masz obiekcje do wysokości zakupu za 3 zł. Już pragnę wyjaśnić: mam ponad 70 lat i cała moja wina leży w tym, że pracowałem w PRL dlatego moje dochody miesięczne wynoszą ok. 700 zł na miesiąc. Czekam na propozycję: jak żyć za tą kwotę odliczając 400 zł na opłaty obowiązkowe?????
Róża 2017-04-07 18:24
Dostałyscie wypłaty za marzec?kuzwa KPINY KPINY KPINY.Okrojone na maxa.Przed nami cały tydz,gdzie nie rusze palcem zeby cokolwiek polecic.Czy panstwo Sobkowiak nie ma serca/?niecale 1700 zl za ponad 200 godz przepracowanych.A Netta,Biedronki,Lidle pensje podnosza i pracownice nie maja odpow finanowe-i dostały talony na Wielkanocj.Co ja mam dzieciom powiedziec i co kupic na Swięta po opłaceniu rachunków?
dzidzia 2017-04-07 20:18
W netto czy lidlach nikt nie zarabia po 1700 chyba że kierownicy .Odpowiedzialności może nie mają ale jest coś u nich jak procent strat w miesiącu i jak przekroczą to nie mają premii , a przeważnie tak jest i dlatego mają gołe pensje i jak mają jeszcze umowy na cały etat. Wiem co mówię bo pracowałam dlatego nie mamy źle
Dolny Śląsk 2017-04-07 20:23
A zrobiłaś plan?
Laura 2017-04-08 09:10
Idą swieta a wypłaty są coraz mniejsze , robią nas w balona to się w głowie nie mieści co się w tej firmie dzieję,poprostu mamy juź dosyc, bedą zamykać sklepy z braku pracowników bo nie odejdzie jedna, tylko cała załoga . Nie umieją uszanować doswiadczonych sprzedawczyń.
terenia 2017-04-08 18:01
Idą święta i każdy narzeka. A jakie macie wypłaty -ile znaczy dobrze bo ja nie wiem?
Wiesia 2017-04-08 22:28
Jak jest 2 z przodu tj dobrze,ale ost nie ma...
Lucyna 2017-04-08 22:32
Nieprawda bo podniesli im teraz pensje powyzej 1900 na rekę jezeli nie pojda na l4 lub nie wezma urlopu na rzadanie.A godziny pracy maja tylko takie jak przypadaja w danym mcu.Za mało pracownikow i za duza rotacja.Zaczeli pracownikow szanowac...
Ewa 2017-04-08 22:33
Przepraszam
BYŁY PRACOWNIK 2017-04-09 10:59
TE DZIDZIA NIE WIESZ CO MÓWISZ,ZMIEŃ INFORMATORA,ZAROBKI SĄ BARDZO ZBLIŻONE DO 1700 pln,A JAKA SPOKOJNA GŁOWA. MASZ PRZESTARZAŁE INFORMACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM
ja 2017-04-09 17:45
Cieszcie się ze nie przyszła do nas od Zyguły Aga W.ta to dopiero porażka
Lucyna 2017-04-09 20:28
Ja mam informacje od 2 tyg a nie stare
kakadu 2017-04-10 22:12
Te lala 1 .700 to na święta chyba dostali bo mają na netto po 1.500 jak jeszcze mają umowę na cały etat !!!
laura 2017-04-10 22:26
Weźcie się wszyscy za robotę bo święta idą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pożeraczka wszystkich papug 2017-04-11 20:40
Lala moze jestem z wygladu a nie z pracowitości.Wypraszam sobie-papugo.Widac po piśmie,ze jestes jedną z gorzowianek.A w NEtto tyle naprawę zarabiaja plus premia extra na swieta.I nie mydl oczu innym
ONA 2017-04-12 23:05
Dziewczyny czy Wy takze macie zakaz zwrotow miesa?skandal
Doda 2017-04-13 06:02
Wymysł Kariny. ....
Króliczek 2017-04-14 17:34
Dziewczyny czy np Poznań, Gorzów Bo nasza rejonowa powiedziała że tylko jej rejon ma zwroty czyli jawor, Złotoryja, Legnica, Wałbrzych itd. Prawda to? .
leaa 2017-04-14 22:45
Nie wiem jak jest powinny być zwroty bo zawsze były a kto zabronił?
wydra 2017-04-15 21:40
Dziękujemy za choc mała szyneczke na Swieta.........
proszę o info 2017-04-18 20:47
Dziewczyny jak wam się pracuje z Panią Kariną ?
PRACOWNIK 2017-04-20 05:00
witam pani Karina wniosła do firmy bardzo złe nawyki z poprzedniej firmy. Zmniejszyła przeceny w sklepach MIĘSNYCH a wiemy że to nie sklep odzieżowy itp. to jest towar który trzeba szybko sprzedać. Najlepszy jest motyw że po świętach nie ma przecen a o zwrotach już nie wspomnę. widzimy jaką opinią cieszy się p Karina . dobrze by było a p Karina pamiętała że to nie ona zbudowała tę FIRMĘ a jak widać bez trudu burzy j a jak domek z kart. Mam cichą nadzieję że w końcu ktoś przejrzy na oczy w FIRMIE i zrozumie że z panią Kariną FIRMA nie będzie odnosiła większych sukcesów.To nasz ciężka praca w sklepach przynosi dochody FIRMIE a nie wymysły p KARINY .
Byla 2017-04-20 06:35
Potwierdzam. Pani Karina chce zabłysnąć ale nie bardzo wie jak więc robi chociaż "cos". Teraz skróci niedziele żeby pokazać wam jaka jest dobra a o tych niedzielach to było już mówione przynajmniej rok temu. Ci u góry są tak zajęci wydawaniem pieniedzy(zarobionych przez nas) że nie widzą że pani dyrektor nic do tej firmy nie wniosła tylko zamieszanie. Życzę powodzenia w tej firmie i mocnych pleców pod każdym względem.
Ja 2017-04-22 19:03
Jak mają skrócic niedzielne? jak to miało by wygladac?
ja1 2017-04-23 08:47
Niedziele skrócą o 30 minut! ty nie bądź głupia i nie myśl ze w niedziele sklepy będą zamknięte! Pani Karina po prostu jak nie skłamie to prawdy nie powie! Współczuje wszystkim pracy w tym zakłamanym zakładzie
JULA 2017-04-23 10:53
Pani Karina lepiej niech pomyśli o porządnych plakatach do sklepów w Firmie Sobkowiak obecne plakaty nie są adekwatne do cen w naszych sklepach. Tniemy ceny to chyba jakiś żart po drastycznych podwyżkach.Żółte ceny promocyjne to tak jakby zakupy klient robił u Zyguły ,takie właśnie ceny żółte są u Zyguły. Od kiedy p Karina pracuje w Firmie nie otrzymujemy nawet małych cen. P Karina doprowadzi sklepy do bankructwa ponieważ obniżyła przeceny z 1 procent na 0,7 procent. Jak nie ma zwrotów na firmę oraz dodatkowych przecen to znaczy że mamy sprzedawać stary towar.Właśnie przez politykę p Kariny będzie uciekał klient.Ja pracuję w Firmie parę lat i chciałabym pracować długo ale jak p KARINA będzie zajmowała się głupotami a nie dobrem FIRMY to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
Jaa 2017-04-24 08:30
Ciekawe co by powiedział na to sanepid gdyby się dowiedział że w sklepie mięsnym nie ma zwrotów a przeceny są okrojone do minimum.
julita 2017-04-24 18:23
zgadza się "teniemy ceny" ha ha jakiś żart albo "obniżka" - sklepowe leją ze śmiechu . Wiecie jak to się zakończy zamknięcie sklepu i po 2 dniach" wielkie otwarcie" a na końcu wywiesza plakat "ceny producenta" i tak do g.... da. To to sa dopiero jaja
Wioletta 2017-04-27 20:31
Zapraszam p. KARINE za ladę , może w końcu będzie miała o czymś pojęcie
Stella 2017-04-27 20:43
Niech wszystkim da po 1. 500 to sama będzie stała, każdy poucieka ,rozpadną się
dobre sklepy i fajne załogi.Na pewno nie działa na korzyść firmy ,może to wysłanniczka od konkurencji ?
mell 2017-04-28 18:51
Jakbym ją słyszała--dobre !!!!
Była 2017-04-30 23:30
Bo jej mężulek pracuje na fermie i ubojni drobiu.
Dolny Śląsk 2017-05-10 18:38
Jak tam wypłaty poświąteczne?
Tina 2017-05-10 18:44
A co te wypowiedzi tak z forum znikły , komuś przeszkadzały?
tadeo 2017-05-11 16:59
Wy myślicie że im na ludziach zależy to się grubo mylicie moją żonę po prawie dziewięciu latach nienagannej pracy wystawili za drzwi z dnia na dzień jak niepotrzebny mebel. Nawet nie potrafili spojrzeć w oczy i podać przyczynę tylko załatwili to tak jak potrafią najlepiej. Jak przyjmują to szefowa umawia się na rozmowę kwalifikacyjną a zwalniając to wypowiedzenie wręcza pracownica po zakończeniu inwentury .Kasa się liczy kochani kasa a nie pracownicy dzięki którym biznes się kręci.
kcwd 2017-05-16 21:19
Dobrze ze Pani tam nie poszła bo sklep w Trzemesznie będzie zamknięty
Pracownik 2017-05-17 21:06
Ciekawe gdzie są wszystkie wpisy pracowników.Jeśli ktoś ma szansę niech ucieka z tej firmy
Bea 2017-05-18 22:22
Najbardziej zainteresowani usunęli wszystko
ola 2017-05-30 19:52
co chwile komentarze znikaja.... niewygodną prawde usuwaja
EWA7 2017-06-05 19:29
Niech przestana w koncu wymyslac i pozwola pracowac
jola 2017-06-05 19:42
moze niech sami zaczna należycie pracowac, a nie czepiaja sie tam gdzie problemu nie ma....
Barbi 2017-06-08 16:17
Pani Agnieszka masakra
Viola 2017-06-09 19:44
No nic,po dzisiejszych "zapomogach" szykuja sie masowe zwolnienia.Wstyd.Kasjerki tyle zarabiaja bez odpowiedzialnosci finansowej za towar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
roksi 2017-06-09 21:03
przecież muszą do swojej kieszeni naładować, oni po ponad 5 tys. mają a nam na sklepach dawają po 1450 - JEDNA WIELKA WIEŚ
JA 2017-06-09 22:10
Zgadzam się z RYBKĄ ,że znowu wypłata obcięta.Wyjaśnienie rejonowej wszystkim poobcinano pensje,bo małe utargi nie ma kasy na wypłaty,itp. Może nie pracuje długo,ale przekonałam,że nie warto się starać.Przykład nr 1:cała załoga-podkreślam CAŁA ZAŁOGA,która wyrobi taget 200 zł dodatkowej premii i co taget osiągnięty z nadwyżką 2 osoby dostały 200 zł,1 osoba 150 zł,1 osoba 0 zł.Tak się skłóca załogę.Przykład nr 2:żle policzony remanent od razu potrącenie z wypłaty,wtórny remanent wyszedł o.k i następne tez o.k -podanie o zwrot potrącenia -czekamy drugi miesiąc.Mogę podać jeszcze kilka przykładów,ale i tak zaraz usuną mój post.Jeżeli miałabym być szczera to odradzam prace w tej firmie,chyba że lubisz być co miesiąc oszukiwany i okradany.Jedyny plus ,to to że opłacają składki ZUS i okrojone wypłaty są w terminie do 10 .
Miesna kura 2017-06-10 08:25
Sklepy miesne-najciezszy dzial handlu.Tyle sie nadzwigamy skrzynej,nakombinujemy zeby wszystko bylo ok.I takie mamy "podziekowanie"Dolaczam do opinii poprzedniczek.Wstydu nie macie ludzie tam na gorze.
LUSIA 2017-06-13 15:05
Czy Wam takze oznajmili ze nie ma kasy za nadgodziny?mamy brac wolne za przerobione godz.No czyli zasuwamy za najn krajowa bo premii chorej nie idzie wyrobic....
??? 2017-06-16 20:40
Urlopu nie ma kiedy wykorzystac, a jeszcze mają za nadgodz byc wolne, smiechu warte. Wstydu nie mają i tylko nas okradają, gdzie są pieniadze za nasze wczasy pod gruszą, bo nigdy ich nie dostajemy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nawalą nam towaru i my mamy się martwic, a zwrotów nie ma, jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tej firmy. A może jakiś protest? By sie nie otwarlo sklepów to by może coś do nich dotarło
julitka 2017-06-21 06:54
Nie polecam pracy w tej firmie ze wzgledu na zarobki
Gocha 2017-06-23 21:58
Masakra nie polecam pracy w tej firmie nikomu.Uciekajcie dopoki mozecie!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Sobkowiak