logo Zakłady Mięsne Sobkowiak

Zakłady Mięsne Sobkowiak

Siedlec

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Pik 2017-03-17 09:32
Dziewczyny jaki macie %na przeceny?
Baśka 2017-03-17 12:35
Z tego co wiem każdy sklep ma indywidualnie ustalone. My mamę 0.7 %
bobek 2017-03-17 22:18
A my mamy pół procent na przecene to cyrk, żeby w mięsnym sklepie tak wszystko obcinać i nie ma zwrotów jeszcze. Ciekawe dlaczego się godzimy na to?
!!! 2017-03-19 21:52
Nawalą towaru którego nie zamawiamy, wołowina droga, a o kaczkach już nie wspomnę, ceny jak na batorym, ludzie przychodza i sie smieją skąd takie ceny, nie każdy zarabia kokosy żeby sobie na taki towar mógł pozwolic.
Baba 2017-03-20 17:45
Nasz sklep ma 1.3 na przecene i duze obroty niedajcie sie laski walczcie !
Bea 2017-03-20 17:57
Walczyć z kim? ? To walka z wiatrakami ,w pojedynkę za wiele się nie zdziała ,trzeba się zebrać ale jak?
Monia 2017-03-20 19:14
A z jakiego rejonu jesteś? I jaki to jest dla Ciebie duży obrót?
ewa 2017-03-20 21:41
Cos ty za jeden Rysku.Kto z kliento wchodi na profil pracodawcy?jak klient sie wkurzy to zada nr do szefostwa.haha.A mowia ze wzystkie Ryski to fajne chlopaki a ty nie dosc ze robisz "zakupy"za 3 zl to jeszcze marudzisz.Co za palnt
baba 2017-03-22 18:59
A co to za roznica z jakiego rejonu i jaki obrot kierownicy robia co chca i ten sklep ktory sie daje i siedzi cicho ma gorzej i tyle tak samo wyplaty niby wszyscy tak samo ale wszedzie innaczej
aga 2017-03-25 09:22
Witam mam problem z pasztetem miodowym waszej firmy moje dziecko go uwielbialo teraz jest twardy jak kamień można go kroić a powinno smarować jak kiedyś masakra zmiencie to .Aga gorzow wlkp
xawier 2017-03-25 13:50
Ja dzisiaj jadłam i fajnie się rozsmarowal, zależy jaka partia, żadki też nie może być
A 2017-03-27 21:00
Witam koleżanki. Nie pracuję w firmie już jakiś czas, ale niewiele się zmieniło jak widzę po wpisach. Ku chwale Sobkowiaka pracowałam prawie 8 lat. Bywało różnie, ale trzymałyśmy się dzielnie. Miałyśmy fantastyczny zespół. Cierpliwie znosiłyśmy kolejne "nowinki". Ale w końcu miarka się przebrała. Zero zwrotów, przecen, dorzucanie towaru, praca ponad siły i coraz niższe pensje. Wymagania firmy rosły, ale motywacji w nas nie było. Rozstałyśmy się z Sobkowiakiem po kolei i dziś jesteśmy duuuużo bardziej szczęśliwe. Pracę znalazłyśmy bez trudu. Teraz wiem co to szacunek dla pracownika, powrót do domu bez strachu, że termin, że muszę sprzedać, że kontrola, inwentura firmowa o chorej godzinie. Śpię spokojnie i idę do pracy z uśmiechem. Nie zarabiam kokosów, ale już wiem że praca u Sobkowiaka nie była warta żadnych pieniędzy. Nie wróciłabym do firmy nawet za 5 -tysięczną pensję. Pozdrawiam i każdej życzę lepszej pracy, która zpewnością na was gdzieś czeka. Wystarczy chcieć...
jjj 2017-03-28 20:51
a chcieć to móc... tylko trzeba sie odważyć...
Natala 2017-04-02 10:45
Witam,ja pracuję długo i narazie znoszę te wszystkie nowinki, kamery i wymagania. Pracuje tak samo jak parę lat temu, po prostu nie zważam na to ,robię swoje i mam nawet nie złą wypłatę. Wiadomo, że lepiej było jak rządził główny szef p.Irek ,no ale co możemy dobierają sobie złych doradców i później jest jak jest. Może za bardzo się przejmowalas i nie wyszło, może za szybko się poddałas, nie wiadomo u nas ekipa wieloletnia a nawet p. Agnieszka robi12 lat ,pozdrawiam wszystkie panie lubiące swoją pracę! !!!!

le 2017-04-02 15:24
bzdury!!! jest beznadziejnie w tej firmie
Bea 2017-04-02 16:46
Jak jest beznadziejnie to co robisz jeszcze w firmie?
fiołek 2017-04-06 22:36
Witam, ciekawe czy na święta coś nam dadzą .Ostatnio jakiś gest był z ich strony , pozdrowionka.
Ryśku 2017-04-07 11:06
Witaj Ewo.
Dziękuję Ci serdecznie za określenie "palant". Ja nie będę poniżał się do tego poziomu aby określać Ciebie.
Masz obiekcje do wysokości zakupu za 3 zł. Już pragnę wyjaśnić: mam ponad 70 lat i cała moja wina leży w tym, że pracowałem w PRL dlatego moje dochody miesięczne wynoszą ok. 700 zł na miesiąc. Czekam na propozycję: jak żyć za tą kwotę odliczając 400 zł na opłaty obowiązkowe?????
Róża 2017-04-07 18:24
Dostałyscie wypłaty za marzec?kuzwa KPINY KPINY KPINY.Okrojone na maxa.Przed nami cały tydz,gdzie nie rusze palcem zeby cokolwiek polecic.Czy panstwo Sobkowiak nie ma serca/?niecale 1700 zl za ponad 200 godz przepracowanych.A Netta,Biedronki,Lidle pensje podnosza i pracownice nie maja odpow finanowe-i dostały talony na Wielkanocj.Co ja mam dzieciom powiedziec i co kupic na Swięta po opłaceniu rachunków?
dzidzia 2017-04-07 20:18
W netto czy lidlach nikt nie zarabia po 1700 chyba że kierownicy .Odpowiedzialności może nie mają ale jest coś u nich jak procent strat w miesiącu i jak przekroczą to nie mają premii , a przeważnie tak jest i dlatego mają gołe pensje i jak mają jeszcze umowy na cały etat. Wiem co mówię bo pracowałam dlatego nie mamy źle
Dolny Śląsk 2017-04-07 20:23
A zrobiłaś plan?
Laura 2017-04-08 09:10
Idą swieta a wypłaty są coraz mniejsze , robią nas w balona to się w głowie nie mieści co się w tej firmie dzieję,poprostu mamy juź dosyc, bedą zamykać sklepy z braku pracowników bo nie odejdzie jedna, tylko cała załoga . Nie umieją uszanować doswiadczonych sprzedawczyń.
terenia 2017-04-08 18:01
Idą święta i każdy narzeka. A jakie macie wypłaty -ile znaczy dobrze bo ja nie wiem?
Wiesia 2017-04-08 22:28
Jak jest 2 z przodu tj dobrze,ale ost nie ma...
Lucyna 2017-04-08 22:32
Nieprawda bo podniesli im teraz pensje powyzej 1900 na rekę jezeli nie pojda na l4 lub nie wezma urlopu na rzadanie.A godziny pracy maja tylko takie jak przypadaja w danym mcu.Za mało pracownikow i za duza rotacja.Zaczeli pracownikow szanowac...
Ewa 2017-04-08 22:33
Przepraszam
BYŁY PRACOWNIK 2017-04-09 10:59
TE DZIDZIA NIE WIESZ CO MÓWISZ,ZMIEŃ INFORMATORA,ZAROBKI SĄ BARDZO ZBLIŻONE DO 1700 pln,A JAKA SPOKOJNA GŁOWA. MASZ PRZESTARZAŁE INFORMACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM
ja 2017-04-09 17:45
Cieszcie się ze nie przyszła do nas od Zyguły Aga W.ta to dopiero porażka
Lucyna 2017-04-09 20:28
Ja mam informacje od 2 tyg a nie stare
kakadu 2017-04-10 22:12
Te lala 1 .700 to na święta chyba dostali bo mają na netto po 1.500 jak jeszcze mają umowę na cały etat !!!
laura 2017-04-10 22:26
Weźcie się wszyscy za robotę bo święta idą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pożeraczka wszystkich papug 2017-04-11 20:40
Lala moze jestem z wygladu a nie z pracowitości.Wypraszam sobie-papugo.Widac po piśmie,ze jestes jedną z gorzowianek.A w NEtto tyle naprawę zarabiaja plus premia extra na swieta.I nie mydl oczu innym
ONA 2017-04-12 23:05
Dziewczyny czy Wy takze macie zakaz zwrotow miesa?skandal
Doda 2017-04-13 06:02
Wymysł Kariny. ....
Króliczek 2017-04-14 17:34
Dziewczyny czy np Poznań, Gorzów Bo nasza rejonowa powiedziała że tylko jej rejon ma zwroty czyli jawor, Złotoryja, Legnica, Wałbrzych itd. Prawda to? .
leaa 2017-04-14 22:45
Nie wiem jak jest powinny być zwroty bo zawsze były a kto zabronił?
wydra 2017-04-15 21:40
Dziękujemy za choc mała szyneczke na Swieta.........
proszę o info 2017-04-18 20:47
Dziewczyny jak wam się pracuje z Panią Kariną ?
PRACOWNIK 2017-04-20 05:00
witam pani Karina wniosła do firmy bardzo złe nawyki z poprzedniej firmy. Zmniejszyła przeceny w sklepach MIĘSNYCH a wiemy że to nie sklep odzieżowy itp. to jest towar który trzeba szybko sprzedać. Najlepszy jest motyw że po świętach nie ma przecen a o zwrotach już nie wspomnę. widzimy jaką opinią cieszy się p Karina . dobrze by było a p Karina pamiętała że to nie ona zbudowała tę FIRMĘ a jak widać bez trudu burzy j a jak domek z kart. Mam cichą nadzieję że w końcu ktoś przejrzy na oczy w FIRMIE i zrozumie że z panią Kariną FIRMA nie będzie odnosiła większych sukcesów.To nasz ciężka praca w sklepach przynosi dochody FIRMIE a nie wymysły p KARINY .
Byla 2017-04-20 06:35
Potwierdzam. Pani Karina chce zabłysnąć ale nie bardzo wie jak więc robi chociaż "cos". Teraz skróci niedziele żeby pokazać wam jaka jest dobra a o tych niedzielach to było już mówione przynajmniej rok temu. Ci u góry są tak zajęci wydawaniem pieniedzy(zarobionych przez nas) że nie widzą że pani dyrektor nic do tej firmy nie wniosła tylko zamieszanie. Życzę powodzenia w tej firmie i mocnych pleców pod każdym względem.
Ja 2017-04-22 19:03
Jak mają skrócic niedzielne? jak to miało by wygladac?
ja1 2017-04-23 08:47
Niedziele skrócą o 30 minut! ty nie bądź głupia i nie myśl ze w niedziele sklepy będą zamknięte! Pani Karina po prostu jak nie skłamie to prawdy nie powie! Współczuje wszystkim pracy w tym zakłamanym zakładzie
JULA 2017-04-23 10:53
Pani Karina lepiej niech pomyśli o porządnych plakatach do sklepów w Firmie Sobkowiak obecne plakaty nie są adekwatne do cen w naszych sklepach. Tniemy ceny to chyba jakiś żart po drastycznych podwyżkach.Żółte ceny promocyjne to tak jakby zakupy klient robił u Zyguły ,takie właśnie ceny żółte są u Zyguły. Od kiedy p Karina pracuje w Firmie nie otrzymujemy nawet małych cen. P Karina doprowadzi sklepy do bankructwa ponieważ obniżyła przeceny z 1 procent na 0,7 procent. Jak nie ma zwrotów na firmę oraz dodatkowych przecen to znaczy że mamy sprzedawać stary towar.Właśnie przez politykę p Kariny będzie uciekał klient.Ja pracuję w Firmie parę lat i chciałabym pracować długo ale jak p KARINA będzie zajmowała się głupotami a nie dobrem FIRMY to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
Jaa 2017-04-24 08:30
Ciekawe co by powiedział na to sanepid gdyby się dowiedział że w sklepie mięsnym nie ma zwrotów a przeceny są okrojone do minimum.
julita 2017-04-24 18:23
zgadza się "teniemy ceny" ha ha jakiś żart albo "obniżka" - sklepowe leją ze śmiechu . Wiecie jak to się zakończy zamknięcie sklepu i po 2 dniach" wielkie otwarcie" a na końcu wywiesza plakat "ceny producenta" i tak do g.... da. To to sa dopiero jaja
kama 2017-04-27 20:21
Zapier. ... za ladą bo ludzi nie ma do pracy , a Karinka nie pomoże przyjaciółce. ...ach ta przyjaźń i rozdzielniki, tabelki. ....
Wioletta 2017-04-27 20:31
Zapraszam p. KARINE za ladę , może w końcu będzie miała o czymś pojęcie
Stella 2017-04-27 20:43
Niech wszystkim da po 1. 500 to sama będzie stała, każdy poucieka ,rozpadną się
dobre sklepy i fajne załogi.Na pewno nie działa na korzyść firmy ,może to wysłanniczka od konkurencji ?
Jan Miodek 2017-04-27 21:19
Jakby ktoś nie rozumiał pani Kariny poniżej słowniczek Piosikowej a właściwie śpiewnik (jak cos wam takiego mówi co pisze poniżej musicie to sobie inaczej tłumaczyć)
podwyżki wypłat- utniemy was parę złoty z wypłaty
porozmawiam z szefem- gów.. wam załatwię
promocje- podwyżki cen
załatwię urlop- będziesz zapie... do upadłego
już jadę - tzn. siedzę w domu i ma wyj...
jak nie odbiera tel. - to tez ma wyj... a sprawy załatwią kierowniczki
musimy coś zrobić- tzn. to my sklepowe musimy coś zrobić bo ja pomysłów przecież nie mam
"jesteś mi potrzebna"to już chyba każdy słyszał - tzn twój czas dobiega końca i szukaj roboty

mell 2017-04-28 18:51
Jakbym ją słyszała--dobre !!!!
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Sobkowiak