Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Zawiedziona

Sobkowiak to firma wielu paradoksów. Najpierw się okazuje, że im więcej godzin masz przepracowanych tym mniejszą masz wypłatę, a teraz te śmieszne paczki do rozdzielenia pomiędzy całą ekipę. Obroty idą w górę, wypłaty idą w dół. Może to spisek jakiejś sekty wegetarian? Takie traktowanie pracownika to po prostu zwykłe naplucie mu w twarz. Pani Sobkowiak, niech się pani obudzi zanim pracownicy do reszty się wkurzą i to oni naplują Pani w twarz rzucając fartuchami. Na każdym sklepie brakuje pracowników, za których trzeba brać dodatkowe zmiany. Nie potraficie docenić poświęcenia swoich pracowników, którzy się starają i robią wszystko aby ten wasz moloch ciągnąć do przodu. Jeśli nie potraficie docenić tego poświęcenia na co dzień, comiesięczną godną wypłatą, to wypadałoby to zrobić chociaż od święta, bo nie dość, że pracują w jednej z najcięższych gałęzi handlu, to jeszcze robią to często ponad standardowy wymiar godzin, a tegoroczne paczki to po prostu obraza dla pracowników.

Y

A gdzie nasze pieniądze z socjalnego gdzie każdemu pracownikowi się należą po prostu żenada. Obroty co raz wyższe a pensje co raz mniejsze!!!!

Co dostałyscie na Święta bo my " po łyżce kawy po 3 pierniki po 2 kostki czekolady no i po 5 szt ptasiego mleczka Wesołych Świąt haha

Niezadowolona

Co za wstyd z tymi paczkami na święta.. Jak mamy podzielic jedną paczkę na kilka osob... Żenada???? Firma ktora sie oglasza ze tyle sie zarabia i wogole a w rzeczywistości jest calkiem inaczej. Nie wspominajac o paczkach na swieta. Doyc że obcieli nam ostatnio pebsje to jeszcze taki numer teraz... (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Robol SOBKOWIAKA

Tak szefostwo dba o pracowników.... prezent na święta poprostu brak słów!!!!! Czy oni sobie z nas żartują??? Tak się traktuję pracowników którzy robią na nich?? Dzięki nam mają wesołe Święta bo my pracownicy nie!!!! Nie dość że człowiek zapierdziela przez cały miesiąc, zostaje dłużej, przychodzi wcześniej do pracy bo jest ruch i trzeba obsłużyć szybko klienta aby nie musiał za długo stać bo może iść do konkurencji....i co my z tego mamy??? Paczkę na kilka osób!!!!! Państwo Sobkowiak powinniście się wstydzić!!!! Wielkie reklamy, zdjęcia na pokaz co to za porządna firma a tak naprawdę to jak jest???Jest tak że traktują nas jak robole którzy muszą na nich zarabiać.Wesolych Świąt Firmo Sobkowiak!!! A tą paczkę zwrócimy na firmę i podzielcie się nią sami!!!!

Pik

Święta na bogato w tym roku. Z taką paczką. Myślałam,że to pomyłka. Nawet energii do pracy nie doda na te 12 godzin.

Ktoś

Jak podzielić taka paczkę na całą załogę??? Wstyd brak słów że nikt z tym nie zrobił porządku to nasze wynagrodzenie za pracę po 13 godzin dziennie świąteczną premia szaleństwo....

Lady gaga

Brawo sobkowiak... Taki szef to skarb...(usunięte przez administratora)

???

Paczki masakra, jedna na całą załogę, robią z nas (usunięte przez administratora) gdzie nasz socjal. Wymagania jak na Batorym A od siebie nic. Wstyd i jeszcze raz wstyd.Firmy Sobkowiak nawet nie stać zrobić paczek na święta.

Klient

Obsługa nie miła w Środzie Śląskiej i sprzedają smierdzace mięso i wedliny

Ktoś

Witam.Dziewczyny co Wy na to aby przed świętami zastrajkować.... właśnie weszłam na konto aby sprawdzić wypłatę... masakra!!!! Co oni z nas robią??!!! Cały miesiąc charowki za tak marne grosze!!!! (usunięte przez administratora)Trzeba coś z tym zrobić!!!! Ja na pewno nie pozwolę się tak traktować!!!!! Jutro zaczynam działać!!!! Człowiek (usunięte przez administratora) cały czas,patrzy aby wszystko było dobrze....stara się aby obroty były coraz większe...zostaje w pracy dłużej, przychodzi wcześniej gdy trzeba i po co to wszystko!???? Po co????? Coś mi się wydaje że za ladą jeszcze trochę to samo szefostwo będzie musiało stanąć!!!!

Pracownica
@Ktoś

Pomysl fajny ale realizacja znikoma....wiekszosc osob tylko glosno mowi za plecami ale nie potrafia nic zrobic wiecej....

@Ktoś

Zabrali kasę z wypłaty w listopadzie trzeba paczki na święta zrobić

Mis

Paczki ta czekoladę i kawę.Gdzi jest nasz socjal . Inni dawaja bony za 500 zl a u nas za 20 zł i jeszcze każą dziękować.

Mis

Jak tak beda placic to pani dyrektor i szefowa same beda staly za lada i zyczymy im powodzenia

Elektro

Firma bardzo porządna pracowałem 18 lat na stanowisku elektryka, teraz mam własną firmę. Pozdrawiam wszystkich pracowników Zakładów Mięsnych Sobkowiak.????????????

Kamkam
@Elektro

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu, jakie godziny pracy i jakie wypłaty, elektryk mechanik

...
@Elektro

Pozdrawiam również. Ja jeszcze pracuję. Nie jako elektryk, ale nie narzekam

Niezadowolona

To są jakieś żarty, dzisiaj w Głogowie kupiłam śmierdzące mięso . Pytałam się Pani sprzedawczyni czy świeże potwierdziła że dzisiejsza dostawa. Tą są kpiny jakieś. Nowy punkt a już zepsute mięso. Nie polecam naprawdę ich wyrobów. Żeby o 10 rano nie dostać świeżego mięsa to są żarty jakieś. Sami kupujcie te stare mięso a nie sprzedajecie klientom.

Lady
@Niezadowolona

Niezadowolona!ze bylo smierdzace mięso to nie wierze,bo mamy hermetycznie zamykane mięso i wędliny.Ale jak Wam Klientom się wydaje,ze w nocy z niedz/poniedz ktos rozbiera drób i wieprzowine i zawija w sreberka to jesteście śmieszni...Ile razy juz klient nam sie pytał np.czy dana szynka czy kiełbasa jest z wczorajszej produkcji...'Pewnie,ze jest".A nam pracownikom jeszcze motorki w (usunięte przez administratora) zainstalujcie

Lady

I TYLE NA TEN TEMAT

Hahahaha

Haha

Hahahaha
@Niezadowolona

Pewnie konkurencja to pisala bo utargi u Z..... spadły i trzeba syfu zrobić.

klient
@Niezadowolona

I juz wiadomo ze sprzedawca łrze jak pies w poniedziałki nie ma dostawy towaru nie dawajcie sie nabierac ,stare mięso zostalo z soboty ,prawda pANI Aniu .

Lubuskie
@klient

Sama pracuję w sklepie mięsnym i w poniedziałki mamy towar. I uwierz mi w poniedziałki jest najświeższe mięso. Przynajmniej u nas nie wiem jak tam.

Była pracownica
@Niezadowolona

Możliwe,że było śmierdzące mięso lub wymieszane stare i świeże.W najgorszym wypadku lekko nie świeże zamrożenie na hurtowni.Wiem bo takie miałam w dostawach.

B.pracownica
@Lady

I co z tego , że hermetycznie pakowane ? Nie przepakowywało się na zakładzie staroci ? Naście lat tam przepracowałam , wiem co się robi ze zwrotów i tak dalej . Szkoda słów .

kr
@B.pracownica

Zastanów się, kobieto! Przepakowywało się dawno temu. Zużyta do przepakowania folia przedroży koszty utylizacji. Już od dłuższego czasu firma bardzo pilnuje terminów ważności. Ktoś tu się zatrzymał w PRL-u i nie może ruszyć z miejsca. Czas na edukację. Albo na emeryturę- po "nastu latach" w branży należy się jak psu micha. Samicy psa też ;););). Za takie wpisy tytuł "samicy psa" jest w pełni zasłużony.

lala
@B.pracownica

A czy w naszej firmie sa zwroty? pierwsze slysze.Same musimy to przerabiac

Jt
@Lubuskie

U sobkowiak a nie ma dostawy w poniedziałek

@B.pracownica

Ta firma ma.zwroty mięs A?

ooo

zwroty sa utylizowane

Pracownik.
@Jt

Pracuje w sklepie u Sobkowiaka i w poniedziałek mamy dostawę :)

@Niezadowolona

Jakie żarty? To niezadowolona nie potrafi ocenić mięsa, patrząc na nie? A może źle przechowywała i dlatego zaczęło śmierdzieć?

Jaka jest stawka początkowa w Zakłady Mięsne Sobkowiak? 20 sierpnia na Nuzle.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Sprzedawczyni i zastanawiam się czy aplikować.

Sara

Stawka to loteria. Nikt nie wie od czego zależy.

Adrian
@Sara

Przecież podpisując umowę masz w niej zawartą stawkę godzinową. Możesz napisać, czy przysługują Ci także benefity takie jak premie lub dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny?

Odpuść sobie lepiej...

MAREK

Byłem stałym klientem w sklepie SOBKOWIAK w Żninie w sklepie NETTO. Ale byłem. Na dzień dzisiejszy już nie jestem ze względu na zmiany personalne w tym stoisku. Z mojej wiedzy najlepszy personel odszedł lub zwolniony przez panią wielce WPŁYWOWĄ panią regionalną. ten babsztyl dyryguje personelem według własnego widzimisię. Te panie sklepowe mają jej SERDECZNIE DOŚĆ. Ile można znosić je j FANABERII i PONIŻEŃ. W dniu obecnym omijam to stoisko dużym okrę gim. Sklep który się cieszył RENOMĄ zszedł na psy, Wcale się nie zdziwił gdyby to stoisko zostało zamknięte NA ZAWSZE. Tyle lat istnienia została zmarnowane przez taką jedną WREDNĄ PANIĄ.

@MAREK

Jestem pracownikiem tego sklepu i w całości się nie zgadzam z Pana opinią. Dla jasności poprzedni personel zwolnił się sam zanim nasza regionalna przyszła tu do pracy więc niestosowne jest tak błędne ocenianie naszej regionalnej. Jest ona osobą pomocną i dba o nasze dobro. Na przyszłość proszę dobierać dobrze słowa bo nie zna Pan sytuacji A wypisuję takie nieprawdziwe rzeczy.

Pracowniczka
@MAREK

Kierownik regionalny to bardzo fajna kobieta. Pomocna, sprawiedliwa i motywująca nas do działania. Wszystko dobrze można załatwić i spokojnie podchodzi do tematu.

zosia
@Pracowniczka

czyżby regionalana sama sobie pochwały pisała buahahahahahahaha

@zosia

nie tylko rejonowa ale i P. Dyrektor i zlecenie poszło aby ktoś coś pozytywnego napisał. Już kiedyś tak było tylko na inny rejon. A premie nie powinna być dawna od stosunków z przełożona tylko od wykonanej pracy. I dlatego podziękowałam bo dyskryminacja pracowników jest ogromna. Na jednym stanowisku za ta sama pracę dostaje się 1800 a inni 2500. Od tak bo widzimisię ma kierownik lub P. Dyrektor.

Teresa
@Ktoś

@Ktoś Każdy ma prawo do pisania komentarzy na temat warunków zatrudnienia w Zakłady Mięsne Sobkowiak, nie ważne czy jest to opinia pozytywna czy też negatywna. A czy premia o której piszesz jest uwzględniana przy zawieranej umowie o pracę?

@Teresa

Oczywiście że jest jako uznaniowa i motywacyjna ale zgodnie z kodeksem pracy premia obojętnie jaka musi być sprawiedliwa. Właśnie tego tam brakuje. A co do komentarzy oczywiście każdy ma prawo napisać jak uważa. Tylko po co namawiać ludzi aby pisali dobrze czy źle o rejonach o których nie mają pojęcia. Tak było u nas. Rejony z południa miały pisać pozytywne opinię o Wielkopolsce bo się całe załogi zwalnialy. To mnie bawiło... Taka sytuacja.... Znam kilka osób które za dodatkową premie potrafiły tak robić.

@Ktoś

Dlaczego wg. Ciebie premia nie jest sprawiedliwa? Tzn. od czego jest ona dokładnie uzależniona? Mogę poprosić też o kilka słów na temat wynagrodzenia i rodzaju zatrudnienia? Będzie to bardzo pomocne dla zastanawiających się nad współpracą z Zakłady Mięsne Sobkowiak.

Mari
@Ktoś

Ja pracowałam 12 lat temu na stanowisku sprzedawcy i też tak było. Ja dostałam premii 150 zł a koleżanka 300 zł więcej i tak było zawsze mimo tego że robilysmy to samo. A co do starego towaru ich to nie interesowało my miałyśmy to sprzedać jeśli było coś wrzucone to przy inwentaryzacji jeśli brakło np 600 zł to dzielili ta kwotę na 4 pracownice i odciagneli z wypłaty

jaa

Pracownik sam się pogrążył... "... nie zna Pan sytuacji A wypisuję takie nieprawdziwe rzeczy". Pracownik sam przyznaje, że łże jak pies :))

Klient

Sprzedawane stare parówki. Po napisaniu maila zero odpowiedzi. Jednym słowem drogo i staro

On
@Klient

Potwierdzam

Beatka

Ja się pytam gdzie są nasze pieniądze z obniżonego podatku.

KORNELIA

Sobkowiak,sklep w Zielonej Gorze,w centrum. Porazka.... Pieczone udka z kurczaka,najgorsze jakie w zyciu jadlam,nigdy nie przejdzie mi brak smaku,i odruch wymiotny. Pozdrawiqam panie sklepowe...

@KORNELIA

W Nowej Soli na Fredry to dopiero starocie sprzedają (usunięte przez administratora) smród że jeszcze ta pani tam sprzedaje taka miła a (usunięte przez administratora) sprzedaje gdzie kierownik? Od czego jest ze pozwala na coś takiego

Dominika
@Anna

Skoro w Zakładach Mięsnych Sobkowiak sprzedawane są stare produkty, to nie należy tego bagatelizować. Jeśli Kierownik sklepu nie zwraca na to uwagi, to po prostu trzeba zgłosić ten fakt odpowiedniej instytucji. Myślałaś może o takim rozwiązaniu?

Marzena

Hej wszytkim jutro mam rozmowę w tej firmie o pracę juz sie boje z tego co czytam nie jest za fajnie prosze o info jakie zarobki itp

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak