Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

mariola

W sobotę 11. 01. kupiłam starą kiełbase u Sobkowiaka w ROGOŹNIE WLKP. (usunięte przez administratora) Dziekuje za takie zakupy. Towar trafił do sanadepidu.

mariola
@mariola

a od kiedy to cenzurze podlega wspis ze kiełbasa była obślizgła i nie dotrawała to rana? Zenujące , prawda w oczy kole ?!

Zielonogórzanka

Uwaga dziewczyny na nową rejonową z zielonej góry, kobieta tragedia, w pewnej firmie karierę przez łóżko zrobiła..

Yyy
@Zielonogórzanka

Kolejny pupilek i(usunięte przez administratora) p.Karinki..jeśli ktoś jej zagraża pozbywa się ich i wstawia pionki ..żeby kłamali jak karze..Kiedy szefostwo przyjrzy się pracy p.dyr.. (usunięte przez administratora)

znajomy
@Zielonogórzanka

Ale zazdrośnica. Ty ani przez łóżko ani przez rozum nie zrobisz kariery. No chyba że w PGR ale tych już nie ma.

Jola

A jak ma na imie?

Kolezanka

Firma chciała zatrudnić, zatrudnił mnie na kilka dni przedświątecznych i odmówili z powodu braku miejsc, więc po co zatrudniani? Dla taniej siły roboczej przed świętami? Żenada przez duże Ż.

Ola
@Kolezanka

Kolezanko może się nie sprawdziłaś?

@Ola

Yhym. I przypadkowo nie pokazywali mi umowy, tylko pokazali w ostatni dzień, kiedy już mnie zwolnili, a na umowie widniała konkretna data zakończenia umowy

Hania
@Kolezanka

Mnie też chcieli zatrudnić, czekałam za umową ponad tydzień, jak w końcu dodzwoniłam się do firmy to się okazało, że ta Pani z którą byłam na rozmowie o pracę już nie pracuje i już nikogo nie potrzebują. Zmarnowalam swój czas...

@Hania

Ja usłyszałam to samo. Ze nie ma dla mnie miejsca. Chodziło zapewne tylko o okres przedświąteczny.

Nie ważne.
@Ola

Może ja też się nie sprawdziłam? Tak traktujecie pracowników? Wstydu nie macie, zatrudniając na okres przed świąteczny, i jeszcze informując o nie przedłużeniu umowy w ostatni dzień umowy!! I informowanie przez osoby trzecie w SMS!

Nie wazne
@Ola

Każdej tak piszecie, 'może się nie sprawdzilas'.. Oszukujecie ludzi.. Ktoś musi się wami zająć.. Niby przyjeżdża Pan Michal kontroluje, a tak naprawdę nie wiecie co się dzieje w waszej firmie..

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Agnieszka

Rozmowa odbywa się w sklepie w którym ma Pani pracować. Nie z dyrekcją tylko rejonową danego sklepu

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Wkurzona

Co za ŻENADA w tej firmie... Żeby przed Sylwestrem w sklepie nie było golonek. Co to za rzeźnik,w ktorym w tym okresie nie ma podstawowoego produktu w sprzedaży. Panie pracujace muszą świecić przed klientami oczami. Bo firma nie umie zapewnić asortymentu... ŻENADA PRZEZ DUŻE Ż????????????????????

P.Mirka

Pozdrawiam ekspedientki z netto (Wągrowiec) które świetnie sobie radzą w okresie świątecznym przy tak dużym zakresie obowiązków ! Jesteście dziewczyny niemożliwie wytrwałe ! Szefostwo powinno docenić waszą pracę w tym trudnym okresie ! Bardzo miła i sprawna obsługa. Dziewczyny uśmiechnięte aż chce się kupować :) życzę wam wesołych i pogodnych świąt. Dla Was i dla Waszych rodzin

Ppp
@P.Mirka

Niech ktos sie zainteresuje tym sklepem na Wagrowcu w netto bo towaru tam nie ma .Bylam o godz 12:00 i juz karkowki nie maja .Gdzie tu jest kierownik .Jak szefostwo w takim okresie dba o klienta

Praxownik
@Ppp

kierownik U. jest na udawanym L4 :) Karkówki w dniu dzisiejszym jest bardzo dużo, jak również innego towaru także zapraszamy na zakupy

@Praxownik

Pani Marzena miala wypadek samochodem sluzbowym i byla w szpitalu to nie jest udawane L4

Klient
@Ppp

Oj tam lady zawsze pełne no wiadomo że w poniedziałki mniej a krówki dziś nie było dziwne bo ja robiłam dziś zakupy i wręcz można wybierać w mięsie tyle jest ????

Yyy

Zzz
@Poznanianka

Ten wypadek miała taki jak Hanka Mostowiak... Hahaha...

@Praxownik

Jak pani Daria jest lekarzem to co ona robi w naszej firmie .Oczernia pania Marzene a nic o niej nie wie .Jak sie czuje i wogule . Gdzie jest pani kultura

Agnieszka
@Ppp

Ojjjj chyba znalazł się ktoś kto chce zaszkodzić Paniom. Czyżby z zazdrości? Całkiem możliwe. Robiłam u Pań zakupy w godzinach popołudniowych i nie było żadnych problemów z otrzymaniem towarów. Wręcz przeciwnie Panie pokazały mi kilka paczek z mięsem który sama mogłam wybrać. Jak widać zazdrośników i szkodników co nie miara. Pełne lady z górą mięsa karkówki schaby filety golonki drób. Nie wspomnę o kiełbasach czy szynkach. Widocznie pomyliła Pani sklepy

Pracownik jeszcze

A pani Karina jak coś potrzebuje to jest bardzo miła i wie co i jak. A w drugą stronę to już nie działa a szkoda. Obiecuję kokosy itd a rzeczywistość zupełnie inna. Zawiodłam się na niej i to bardzo

Pracownik jeszcze

Paczka na sklep potem bony. Ale dostały a dziewczyny które są na chorobowym nie z przyczyn własnych lub chorobowe ciążowe to co są gorsze. Dalej są pracownikami i też powinny dostać w końcu też pracowały za lada prawie cały rok. Jedna wielka MASAKRA tak traktować pracownika

P.Mirka

Pozdrawiam ekspedientki z netto które świetnie sobie radzą w okresie świątecznym przy tak dużym zakresie obowiązków ! Jesteście dziewczyny niemożliwie wytrwałe ! Szefostwo powinno docenić waszą pracę w tym trudnym okresie ! Bardzo miła i sprawna obsługa. Dziewczyny uśmiechnięte aż chce się kupować :) życzę wam wesołych i pogodnych świąt. Dla Was i dla Waszych rodzin

Poznanianka

Dziękujemy pierwszy raz czujemy się docenione praca ciężka ale przy odrobinie chęci i z obu stron może być dobrze Wesołych Swiąt dla wszystkich

Tola
@Poznanianka

Az nie mogę tego cztac jakie wy wszystkie jestescie falszywe i zaklamane . Podziekowania to naleza sie tym dzielnym ekspedientka ktore sie zbuntowaly i odezwaly .Gdzie nasz socjal i co to za jalomuzna te paczki piernik kawa itp 1 paczka na sklep. Dziekuje ze wiecej nas bylo a nietylko ja ktora powiedziala to co mysle i dziki nam wojowniczka dali bony. Dziękuję

XXXX

To co odwala się w tej firmie to w ogóle paranoja jak robią tak ze paczka jest jedna na kilka osób i jeszcze płacą słabo to weź tu idź do pracy lepiej by było w domu jak robic za psi grosz !! Gdzie my zyjem?? Tylko ze szefostwo i kierownictwo ma to wszystko w ....... tak jak i pracowników tam maja

szalonezesklepu

My bardzo dziękujemy za Bony i paczki :) czujemy się docenione. wesołych świąt dla wszystkich pracowników SOBKOWIAK :) DUŻO UŚMIECHU

Alina
@szalonezesklepu

Jakie paczki ?

@Alina

Ze słodyczami:) Zrobilysmy sobie świąteczną kawę i cieszymy się miła atmosfera czego i wam życzymy z naszego sklepu :)

@Pracownica

A wy tam ruchu nie macie,że siedzicie i kawkę pojęcie.

Pracownik jeszcze

Paczki na święta masakra... 1 paczka do podzielenia na kilka osób w paczce jest kawa ..pierniki czekolada i ptasie mleczko ..he wysilili się...może firma potrzebuje wsparcia bo licho dba o pracowników...wstydzcie się firmo Sobkowiak

@Pracownik jeszcze

Wstydź się kobieto pisać takie rzeczy. Mam nadzieję, że jest Ci wstyd teraz jak otrzymałas bony-teraz oddaj i odejdź bo wstyd za Twoje zachowanie oraz ze muszę pracować w jednej firmie z kimś takim prostym jak Ty.

Ola
@Pracownica

Gdyby nie wpisy na forum nie byłoby bonów. Dobrze że ktoś się opamiętał.

@Pracownica

"Kobieto" po pierwsze nie jesteśmy sobie na "ty" .Po drugie mam prawo do własnej opinii i pisze na forum samą prawdę A Ty piesku szefa liż mu tam dalej, może dostaniesz większy bon :)

Julita
@Pracownik jeszcze

Hahah, sama prawda pracuje w tym zakładzie kilka lat i mam momenty że chcem odejść... Pensja jest jak loteria, kto bardziej liże ten więcej dostaje... SAMA PRAWDA SZACUNEK

Lola

Dziękujemy szefie za bony i paczki????????????

Mis
@Lola

Jakie paczki my dostalysmy tylko bony

Yyyy
@Lola

Tak pewnie szef dowiedzial sie ze dyrektorka dala paczuszke na sklep . Informację dostal od pana Mich... zrobil sie szum i dali bony. Pani Karino wstydz sie jakim ty jestes dyrektorem i czlowiekiem. Bo ja pracuje w tej firmie i mi wsty ze mam takiego dyrektora zenada. Szef to powinien oczy otworzyc i Cie zwolnici manipulantko zwolnienia jestes

Yyyy

To Ty sie wstydz to Tobie chyba w zyciu nic nie wychodzi . Jestes zwykla dziewczynką ktora co jej kaza mowic czy pisac to robi. Pewnie z polecenia pani dyrektor robisz te wpisy tylko pogratulowac Ci

Pracownica

Chciałabym życzyć swoim koleżankom od p. Janki miłego dnia jeszcze trochę i do domu ;)

Pracownica

Wesołych Świąt dziewczyny ????

Nik

A wy głupie dalej robicie nadgodziny??? Przecież więcej nie zrobicie w tej firmie.

Y

Masakra na szybko bony wydrukowali żeby nie było i pamiętajcie żeby do końca stycznia wykorzystać wstyd i jeszcze raz wstyd.

Masakra nie ma co się rozpisywać bo brak słów co na paczki nie mają to nie trzeba sobie robić plastiku na dziobie za nasze ...żenada

Xxxx

To o tobie pani dyrektor

Mis

Uwaga paczki będą jutro dzisiaj to byla pomylka . Pomylka jest ta firma i dyrektorka.Jak tylko przyszla to wyplaty obcina przeceny a teraz paczki. Za lade ja to zobaczy jak ciezko pracujemy i ile zarabiamy . Poraszka K.P

Xxxx
@Mis

Tak zgadzam sie (usunięte przez administratora)to wielka pomylka w tej firmie. To taka osoba ktora po trupach. a do celu. Klamie prosto w oczy z usmiechem na twarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak